PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 223.591
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Imam PS3 slim konzolu na kojoj je ROGERO modifikacija (bila). Neki dan mi je ponuđen neki update i pošto nisam čitao o čemu se radi samo sam stisnuo "ok". To je bio update softwarea. Nestala mi je modifikacija i više ne mogu ući u MULTIMAN i igrati pirat igre. Kada pokušam ponovno instalirati rogero PS3 mi izbaci poruku za 70% instalacije "data is corrupted". Dali se to može popraviti i ako može, kako?! Pomagajte!!

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
tamburix1862 kaže...

Imam PS3 slim konzolu na kojoj je ROGERO modifikacija (bila). Neki dan mi je ponuđen neki update i pošto nisam čitao o čemu se radi samo sam stisnuo "ok". To je bio update softwarea. Nestala mi je modifikacija i više ne mogu ući u MULTIMAN i igrati pirat igre. Kada pokušam ponovno instalirati rogero PS3 mi izbaci poruku za 70% instalacije "data is corrupted". Dali se to može popraviti i ako može, kako?! Pomagajte!!

Samo spuštanje fw na 3.55 pomoču E3 flashera i onda dalje rogero

13 godina
neaktivan
offline
winrar igre

Pozdrav,

 

ispričavam se u startu ako sam promašio temu ali me zanima ako mi možete pomoći sa instaliranjem igrica iz winrara za ps3 ili ako mi požete neki drugi forum preporučit?

zadnje dvije igre koje sam skinia sa torrenta su u winraru i ima previse fajlova, tako da ne znam treba li samo jedan fajl extract ili moram sve? 

 

unaprijed zahvaljujem

VB
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: winrar igre
splico87 kaže...

Pozdrav,

 

ispričavam se u startu ako sam promašio temu ali me zanima ako mi možete pomoći sa instaliranjem igrica iz winrara za ps3 ili ako mi požete neki drugi forum preporučit?

zadnje dvije igre koje sam skinia sa torrenta su u winraru i ima previse fajlova, tako da ne znam treba li samo jedan fajl extract ili moram sve? 

 

unaprijed zahvaljujem

Sve igre koje se skinu su u winraru i sve knjige su potrebne da bi se napravio extract.

Pa nije valjda da neznaš kako se ekstraktira iz winrara?

Desna tipka miša na knjigu i iz izbornika klikneš extract files ili extract here svejedno koje stisneš

16 godina
offline
PS3 Jailbreak

proučavao sam malo posteve ovdje, ali nisam dovoljno siguran

 

PS3 12GB CECH-4004A model kolega ima.. zgruntao sam da bi to morala biti super slim verzija

FW je 4,66

Jel se dade tu što skemijat da radi ilegala ili ne?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
dadoremix kaže...

proučavao sam malo posteve ovdje, ali nisam dovoljno siguran

 

PS3 12GB CECH-4004A model kolega ima.. zgruntao sam da bi to morala biti super slim verzija

FW je 4,66

Jel se dade tu što skemijat da radi ilegala ili ne?

Naravno da ide

Samo chip COBRA ODE i eto ilegale

14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Nabavio fat konzolu 60 GB cechc04 ID 7b i radi na 4.21 firmwareu.Jedini nacin da stavim CFW je downgrade sa E3 Flasherom ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 Jailbreak

ljudi pocetnik sam u ovom, nabavio sam ps3 fat 80gb cech04, orginal 4.55 je na njemu. sto sve treba napraviti da bi igrao igrice sa hdd-a, znaci bez bd-rom jer je on crknuo?

I <3 Milka
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
1950Killer kaže...

ljudi pocetnik sam u ovom, nabavio sam ps3 fat 80gb cech04, orginal 4.55 je na njemu. sto sve treba napraviti da bi igrao igrice sa hdd-a, znaci bez bd-rom jer je on crknuo?

Modifikacija

12 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
silasara2 kaže...
1950Killer kaže...

ljudi pocetnik sam u ovom, nabavio sam ps3 fat 80gb cech04, orginal 4.55 je na njemu. sto sve treba napraviti da bi igrao igrice sa hdd-a, znaci bez bd-rom jer je on crknuo?

Modifikacija

 a modifikacija je jedino moguca ako se sustav vrati na 3.55 a za to triba e3 flasher?

I <3 Milka
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
1950Killer kaže...
silasara2 kaže...
1950Killer kaže...

ljudi pocetnik sam u ovom, nabavio sam ps3 fat 80gb cech04, orginal 4.55 je na njemu. sto sve treba napraviti da bi igrao igrice sa hdd-a, znaci bez bd-rom jer je on crknuo?

Modifikacija

 a modifikacija je jedino moguca ako se sustav vrati na 3.55 a za to triba e3 flasher?

Tako je!

14 godina
offline
PS3 Jailbreak

ako hoce netko isprobat hardline slobodno nek skine

Zadnji multiman,samo kod pokretanja dozvolite da prepravi jer trazi visi firmwer pa ce multiman to sredit i vozi

Online nisam probao jer ne igram

Imam rogera 4.55 i multiman 4.64.01

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 17:13 (dart_tom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Imam jedan problem.Dakle posjedujem 2 konzole jednu debelu i jednu slim model CECH3004b.Eh,obje su radile super,u slimu je bio disk od 320 GB a u Fatu 60 GB.Odlucio sam prebaciti disk iz slima u fat jer mi je FAT jailbreakan radi veceg prostora.Ali kad sam ubacio disk od 60 GB u slim,kada upalim ga sada pise"The system software cannot be run correctly.Press the PS button to try to restart the system.I pise da stisnem select i start dugme da pjeske nadogradim firmware,stavljajuci na externi disk firmware u Folder PS3-UPDATE.Ali ne mogu da uradim upgrade softwarea.Pise no applicable update data was found.Iako je externi formatiran na FAT32 i pun je igara jer ga koristim na fatu i update je stavljen u PS3/UPDATE folder gdje i treba da je da bi se software updatovo.Mislio sam da je taj disk od 60 GB rika,pa sam vratio onaj koji je bio od 320 GB ali stvar je ista,nece da se updatuje.Skino sam oficijalni 4.21 sa pouzdane stranice,pa onda i zadnji sa sony stranice ali nece ni to.Da li mozda externi mora biti frisko formatiran u FAT 32 i samo taj folder PS3-UPDATE da se nalazi na njemu i nista drugo da bi uradio update,jer imam i nekih igara na disku i ostalo ?Pokusao sam i recovery meny i restore system i ostalo ali ispise neki error.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 20:46 (medo989).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

ii Znači kad uradim update CFW 4.75 , vec sam ga skinuo nece mi se čip izbrisati i htjet ce mi MultiMan ? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 16:41 (Mico_Kr96).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Mico_Kr96 kaže...
Pozdrav ljudi , ovako zanima me sljedeca stvar ako može netko pomoći , ja imam čipiranu PS3 konzolu i skinuo sam PES 16 i ne moze da mi pokrene igru jer kao trazii update konzole na 4.75 aa u mene je trenutno 4.66 i kako da to uradim da mi mooze pokrenuti igru , jer strah me instalirati to da mi se nebi izbrisao čip jer mi se to vec jednom desilo i onda nisam mogao uopce uci u MultiMan i nosio sam konzolu opet na čipiranje , ako itko možće pomoći neka odgovori , hvala lijepo !! :)))

Pa napravi update CFW 4.75 a ne OFW

8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
ii Znači kad uradim update CFW 4.75 , vec sam ga skinuo nece mi se čip izbrisati i htjet ce mi MultiMan ?
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

skines samo retail fix za pes 2016 i igras normalno..
znas li koju aktivnu stranicu za skidanje igara ps3

9 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav momci, procito sam dva puta "PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati", ima tu dosta i tih naprednih stvari pa da priupitam nekoliko stvari koje su mi ostale kao nedoumica,

 

1. Da li trebam i kako praviti backup prije updatea na najnoviji CFW (jailbreakana konzola sa malo starijim cfw-om), da ako sta podje po zlu mogu vratit?

2. Nisam najbolje skonto onaj Toogle QA za sta tacno sluzi i da li mi to uopste treba kod updateovajnja CFW-a?

3. Da li je bolje dowgradeovat CFW na 3.55 pa ga dici na zadnji ili sa 4.6* odmah mogu dizat na 4.75?

4. Nakon updatea CFW-a, da li trebam upadate i multiman(koji trenutno imam) i da li ce sve igre ostat tj. ocitat ce ih nakon updatea?

5. Koji je CFW najbolji mislim vidiio sam da ima Rogero, Reburn, onda habib nekakav itd..? koji stavljat?

 

 

Uglavnom citajuci ovdje tu temu i jos neke strane tutoriale skonto sam da trebam skinut CFW(provjerit ono MD5), stavit na USB(fat32, u dva ona foldera), ici na update preko usb-a (obavezno izbaciti igru/cd), i nakon toga bi sve ok trebalo biti. Znam da trebam i CEX verziju skidat, samo me zanimaju te sitnice gore da budem miran prije nego sto se sam prihvatim tog posla :D

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
A joj ja sam radio novi cfw 4,75
I sada samo kada hoću u multi mena izađe poruka eror i neki brojevi kao npr (80010017) ako neko ima rešenje
Poz
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Mislim da je to 4. Pitanje sto sam gore pito, uglavnom onda znaci treba i multimana update, evo ti link za 4.75 pa skini i instaliraj ga ;)

http://www.psx-place.com/ps3-news/2634/multiman-v047500-amp-webman-v143-updates-by-deank.html
11 godina
offline
PS3 Jailbreak

skinuo sam nba 2k16 al laga jako, po komentarima sam skužio da radi ako se updejta na 4.75 CFW, ja sad trenutno imam 4.55 ROGERO, jel može netko bacit provjereni link od 4.75 CFW-a da radi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
To niko vise ne igra PS3 pa mrtva tema :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 Jailbreak

Do koje verzije firmwarea za PS3 slim se može jailbrejkat? Na mojem je 4.76 verzija firmwarea

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2015 12:28 (bpodnar).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
bpodnar kaže...

Do koje verzije firmwarea za PS3 slim se može jailbrejkat? Na mojem je 4.76 verzija firmwarea

Nije bitan FW nego model i DATE CODE

12 godina
offline
PS3 Jailbreak

Našao sam ovo http://ps3portal.net/ps3-4-76-jailbreak/ pa neznam jel ja to mogu napraviti na svom PS3?  Ima i popis modela na kojima to prolazi http://ps3portal.net/compatibility-list/ moj je ovaj na samom dnu popisa. Koliko je to sigurno i da li bi time zeznuo PSN preplatu i igranje skinutih igara?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
bpodnar kaže...

Našao sam ovo http://ps3portal.net/ps3-4-76-jailbreak/ pa neznam jel ja to mogu napraviti na svom PS3?  Ima i popis modela na kojima to prolazi http://ps3portal.net/compatibility-list/ moj je ovaj na samom dnu popisa. Koliko je to sigurno i da li bi time zeznuo PSN preplatu i igranje skinutih igara?

NE POSTOJI nijedan drugi način jailbreka osim sa E3 flasherom

A ti slobodno probaj na taj način koji si našao, ja znam da ne postoji drugi način osim E3 flasherom

12 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

Pa neću isprobavati ako ću nešto sjebat. Zato i pitam. Zar ne smijem pitati?

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
bpodnar kaže...

Pa neću isprobavati ako ću nešto sjebat. Zato i pitam. Zar ne smijem pitati?

Pa smiješ pitat, al da malo čitaš pročito bi da je već tisuču puta napisano da jailbreak nejde nikako osim E3 flasherom

12 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

Pročitao sam ja to, a u međuvremenu sam nabasao na onu stranicu gdje piše da E3 flasher ne treba i da se sve rješava putem USB stika i one priložene datoteke. Dakle, bio sam zbunjen oprečnim informacijama stoga sam pitao jel to radi ili ne. Nisam od onih kojima moraš govoriti tu lijevi klik, tamo desni, nego nemam iskustva sa tim stvarima pa vi koji znate trebali bi reći "da, to valja slobodno flešaj" ili "ne, ni za majku isusovu to ne radi". 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice