PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 223.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ubacio sam orginal igricu i nešto mi se poremetilo na PS3 koji ima jillbrake te igram inače preko vanjskog hdd-a. Sada neće pokrenuti ni jednu igricu sa hdd-a ni s orginal dvd-a. Kako da riješim problem ,jer javlja mi na sve igrice da imam malo mjesta na hdd-u. Mjesta ima više od 50 GB. Tnx !!

Blogger
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Pozdrav svima. Imam ps3 4.81 verziju. Zelio bih da ga jailbrekujem. Samo me buni par stvari. Dali moram da ga vracam na 3.50 verziju ako da gde da skinem. I kako da nadjem neki cw da na netu da nije virus. Hvala unapred
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Pozdrav svima. Imam ps3 4.81 verziju. Zelio bih da ga jailbrekujem. Samo me buni par stvari. Dali moram da ga vracam na 3.50 verziju ako da gde da skinem. I kako da nadjem neki cw da na netu da nije virus. Hvala unapred
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Cveja kaže...
Pozdrav svima. Imam ps3 4.81 verziju. Zelio bih da ga jailbrekujem. Samo me buni par stvari. Dali moram da ga vracam na 3.50 verziju ako da gde da skinem. I kako da nadjem neki cw da na netu da nije virus. Hvala unapred

Super opis.

Kakav ps3? FAT, SLIM, Super slim?

Naravno da ga moras vratit na 3.50, a to nejde bez E3 Flashera

a cfw imas di god hoces i nisu virusi

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

heeelp mee!!

Može li itko pomoći savjetom !!

 

Ubacio sam orginal igricu i nešto mi se poremetilo na PS3 koji ima jillbrake te igram inače preko vanjskog hdd-a. Sada neće pokrenuti ni jednu igricu sa hdd-a ni s orginal dvd-a. Kako da riješim problem ,jer javlja mi na sve igrice da imam malo mjesta na hdd-u. Mjesta ima više od 50 GB. Tnx !!

Blogger
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 9:53 (Blogger 01).
7 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav. Kupio sam ps3 slim 120GB

Modificiran je. Sada je na njemu 4.78 može li se nadograditi na 4.81 bez problema ili ne.

Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Može

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Pozdrav. Uspio sam to sve napravit a instalirao sam i Webman. Kako da sad izbrišem tog webmana. Ima li netko neku ideju. Hvala

 

Obrisao ga jedva hehe. ima li neko fan control za zadnji multiman . Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 19:56 (dspacek).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Meni na 4.81 radi Control fan 1.9.4, ima ga na net-u

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Probati ću. Ima li na njemu kakvih posebnih podešavanja. Hvala

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Ne radi na 4.8.1.2

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Može li se ubaciti u ps3 ne čipirani znači origigi , fan control ili tako nešto. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 12:21 (dspacek).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice