PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 223.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Kako se sve moze napraviti downgrade sa 4.11 na 3.55? Samo pomocu E3 flashera ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak
Prodajem e3 flasher limited za 300 kn pa ako j netko zaintresiran slobodno se javite.
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav posudio sam ja ps3 pa me zanima 2-3 stvari.

Naime lik od kojega sam posudio kaze da je stavlja neki kao cip jer sve igre moze pokrecat sa internog hdd-a. Uglavnom ima 2 igre i obe su original i sada me zanima sta triba napraviti da bih igrao novi pes 2012 bez da ga originial kupim. Naime ovo je stari ps3 odma prva generacija hdd od 40giga onaj veliki. bili meni jailbreak pomogao il sam osuden uzeti orididi. I zanima me pes 2012 sa ps2 oceli raditi na ps3 i koja je razlika izmedu pesa 2012 na ps2 i ps3 ako ga igras na obicnoj staroj crt televiziji koja ima samo skart?

JEL OVAJ NAVEDENI JAILBREAK MOZE POKRENIT NOVI PIRATE PES 2012 AKO JE NA 3.55 verziji ps3 i ostale nove igre... TAKO PISE U OBJASNJENU IL JA KRIVO CITAM

http://www.ps3breakstore.com/jb2usb.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 19:53 (Duje00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Ja sam zainteresovan,ako nije prodat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

samo s e3flasherom..za Mladena!

Bahrija
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 12:48 (bahrija).
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Da li je ovo fake ili sto:

Pogledajte!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav ! 

 

Planiram kupiti PS3 i sad već satima čitam i tražim po forumima i previše mi je to informacija u kratkom vremenu . Zato vas molim da mi kažete koju konzolu i koji model se najbolje isplati kupiti da se može napraviti jailbreak i poslije da se može sa e3 flasherom downgradeati itd . Uglavnom da mogu igrati sve igrice i pirate i orginal i nove i stare , ako postoji takva opcija . 

 

Unaprijed se zahvaljujem svima koji odgovore !

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Zdravo, ja sam novi u svemu ovome... Treba mi pomoc! Imam Ps3 3.55 skinem igricu sa torenta, prebacim na Hdd ali ga Ps ne vidi. Ako iko ima rijesenje za moj problem da mi odg... Hvala unaprijed  Pozzz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

da li imas instalirani multiman na ps3?

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

sigurno da imam cim igram sa stika igrice, posto sam ga tek kupio pa se toliko i ne razumiem 

12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

pozdrav, novi sam u svemu, pokusavam pokrenut pirate, instalirao sam sve potrebno, koristim multiman, ali mi opet nece pokrenut ni jednu igru, jel bas moram imati neku original igru unutra, jer to nije moguce jer mi ne cita nikakav cd/dvd

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

  za igru moras skinuti modani eboot da bi mogo pokrenuti

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

a gdje to mogu skinuti, to za svaku igru posebno ili??

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak

da za svaku igru posebno.

http://www.ps3scenefiles.com/

 

registriraj se na stranicu u skidaj.nadam se da znas stavljati eboot

malo googlaj

12 godina
protjeran
offline
PS3 Jailbreak

Nisam znao da se moze nakon 3.55 napraviti jb. Imam najnoviji update (4.25), dal je moguce napraviti jb? Ukoliko je, molim link i upute na pm ukoliko je moguce. Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
jumboY kaže...

Nisam znao da se moze nakon 3.55 napraviti jb. Imam najnoviji update (4.25), dal je moguce napraviti jb? Ukoliko je, molim link i upute na pm ukoliko je moguce. Hvala unaprijed :)

nemozes napraviti cfw 4.+ jer moras biti na 3.55 da bi mogo ici na 4.21 ili 4.25 cfwznaci da moras downgradeati na 3.55 da bi iso na 4.25 ali i stim ima rizika jer navodno svi koji su downgradeali konzolu su pod rizikom za brickanje konzole

zanci ovak.jednino sta mozes je to da moras spustiti svaki frimware do 3.55 i tek sa 3.55 mozes instalirati cfw 3.55kmeaw ili 3.55 rebum 4.25 vfw bluedisk s tim da na tom cfw-u ti ne radi blueray citac

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

opet imam problema, na ovaj stranici sta si mi dao, nece mi nista skinut, negdje drugdje sam nasao eboot, konkretno za gt5, to je jedini razlog sto se mucim sa ps3, i necce pokrenut igricu, do sada ju uopce nije htjelo pokrenut, izbacivalo je neki eror, a sada za ebootom pokrene i ostane sve crno

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
airforceone_dd kaže...

opet imam problema, na ovaj stranici sta si mi dao, nece mi nista skinut, negdje drugdje sam nasao eboot, konkretno za gt5, to je jedini razlog sto se mucim sa ps3, i necce pokrenut igricu, do sada ju uopce nije htjelo pokrenut, izbacivalo je neki eror, a sada za ebootom pokrene i ostane sve crno

ako se nisi registrio na stranici nemozes skidati.prvo pogledaj koju verziju igre imas.imas tri verzije bces bcus i bcas ( us,eu,asia).pogledaj koja je tvoja verzija pa ces znati.neke igre zahtjevaju orginalnu igru u bluray driveu.bilo koju jer preko nje pokreces igru

14 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Pozdrav, da li je netko stavio 4.21 jailbreak?

Vidim da je neki dan izašao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Doms kaže...

Pozdrav, da li je netko stavio 4.21 jailbreak?

Vidim da je neki dan izašao.

ja nisam.ne preporucujem nikome tko ima slim verziju da stavlja 4.21 cfw jer je moguci brick na konzoli.strpite se jos par dana trebala bi izac bolja verzija bez brickova.fat konzole su za sad sigurne od brickova ali nepaznjom su itekako moguce

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Da..., imam fat.

Mislio sam odnest konzolu u servis koji radi modifikacije sa računom i garancijom za tu uslugu, ne da mi se zajebavat za 100 kn, da radim sam.

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Doms kaže...

Da..., imam fat.

Mislio sam odnest konzolu u servis koji radi modifikacije sa računom i garancijom za tu uslugu, ne da mi se zajebavat za 100 kn, da radim sam.

koji imas system update

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

3.55 već modificiran

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Doms kaže...

3.55 već modificiran

dal je konzola bila downgrade-ana?ako nije samo preko tog cfw-a instaliraj 3.55 ofw i u recovery menu instaliras 4.21 cfw

mozes i preko kmeaw-a cfw instalirati 4.21 cfw

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Da, bila je downgrade-ana.

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Doms kaže...

Da, bila je downgrade-ana.

http://www.tortuga-cove.com/forums/viewtopic.php?t=3636&p=8516#p8516

tu ti sve pise ili se strpi da izade bolja verzija cfw-a

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

Hvala, bum se strpio još malo

12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ima li koja caka da se za 4.25 vrati na 3.55 (bez korištenaja e3 flashera) 

I da dajte mi neki link ako postoji 4.25 to 3.55

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Blazen22 kaže...

Ima li koja caka da se za 4.25 vrati na 3.55 (bez korištenaja e3 flashera) 

I da dajte mi neki link ako postoji 4.25 to 3.55

ne postoji jos al moguce da ce doc preko usb-a jailbreak.

instaliro na konzolu fat CECHJ rogero 4.21 za sad igre rade ali ima jos bugova koje treba popraviti a nadam se novim updateom cfw-a

12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

imam slim...Kad izade javite mi 

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice