PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 764.551
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Visa Electron preko PBZ-a. Koliko vidim na prvoj stranici ovog foruma ne bi trebao imati nikakvih problema.

Marko Ištuk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
naPerk777 kaže...
Marko008 kaže...

I kako dalje ide nakon toga. On meni uplati i dali mi sjedne novac na paypal ili na tekući račun s kojim je paypal povezan.

Da li ima neko vremensko ograničenje prije dizanja novca s računa.

Hvala unaprijed.

 Mogu ti unaprijed reci da ces biti zaheban. Ako kupac tvog accounta otvori dispute na paypalu 99% je sigurno da ce mu paypal vratiti novac a ti ces ostati bez accounta i bez para. Za takve stvari je najbolje koristiti neke "nepovratne" valute.

 Koristio sam Middleman preko Playerup servisa tako da ne bi trebalo biti problema. Kupac je stariji član na Playerup-u i provjeren. Lovu je već uplatio na Middleman i sad Middleman od mene traži način na koji želim da mi uplate lovu.

Marko Ištuk
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 19:04 (Marko008).
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

sta im ovo znaci?

"After careful consideration, we're unable to decide this claim in your favor at this time.

The documentation you provided didn't follow the guidelines. Supporting documentation must be from your local law enforcement agency and on letterhead that includes adequate contact information."

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
domac5 kaže...

sta im ovo znaci?

"After careful consideration, we're unable to decide this claim in your favor at this time.

The documentation you provided didn't follow the guidelines. Supporting documentation must be from your local law enforcement agency and on letterhead that includes adequate contact information."

 Pojeo si g*vno i neće ti vratiti pare.

12 godina
suspendiran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Da li mi netko može pomoći, imam zaglavljeno 37.90 dolara odnosno 262 kn na paypalu, pošto ne isplačuju više na mastercard a ni ne prebacuju novac sa mastercard kartice na paypal, trebao bi nekako dignuti novce za kupit ssd, jel ima netko da je zainteresiran da mi da cash a ja mu pošaljem novce ili to obavimo direktno kod mene ili njega, ili da mu uplatim još 540 kn pa da mi kupi ssd,  naravno uz proviziju, čevape i pivo. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2016 14:38 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Imas li ikoga sa visa karticom ako imas posaljes novac njemu... Ili radnja u kojoj kupujes mozda ima paypal nalog...

12 godina
suspendiran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Imas li ikoga sa visa karticom ako imas posaljes novac njemu... Ili radnja u kojoj kupujes mozda ima paypal nalog...

 vec sam vadio mastercard radi paypala i sad seruckaju za to i sad bi morao ic visu vadit, a to je proces od tjedan dana, a hitno mi je, nemam nikog sa visom nažalost, a magazinrs trazi 810 kn za uplatu preko paypal, a alzashop 760 kn za ssd, a nikako nemrem stavit ostatak love na paypal sa mastercardom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2016 14:45 (Cryogenic).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Na mastercard se nikad nije povuci lova. Samo visa. Koliko ja znam... Refund ide na svaku ali primanje novca od prodaje samo na visu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Jesi gledao koliko ce ti uzeti ako posaljes to nekome drugom na paypal?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Cryogenig, jesi probao povuci sa novom paypal stranicom? ako jesi onda jenproblem kod njih dosta ljudi se zalilo na to. Odi u paypal i prebaci se na stari profil( dolje lijevi kut) i onda probaj povuci novce
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
suspendiran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Patrick_cro kaže...
Cryogenig, jesi probao povuci sa novom paypal stranicom? ako jesi onda jenproblem kod njih dosta ljudi se zalilo na to. Odi u paypal i prebaci se na stari profil( dolje lijevi kut) i onda probaj povuci novce

 Ma probao sam i to, al neide, na starom profilu očitava samo Activites, a sve ostalo šta kliknem vraća na novu.

8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Patrick_cro kaže...
Jesi gledao koliko ce ti uzeti ako posaljes to nekome drugom na paypal?

 Pise ti prije nego posaljes. Imas opciju da proviziju placas ti ili primalac. ako odaberes da ti placas pise ti iznos pa potvrdis ili odustanes.

13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Bok ekipa!

 

Uglavnom dobio sam payment preko PayPal-a,sada mi taj iznos su stavili na pending balance,

kada će se to povući na Visu Electron karticu?

 

Lp

EUNE: 321Zdravko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
20+ dana (meni stoji)

Pise ti na paypalu ili emailu do kad trebas cekat
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...
Na mastercard se nikad nije povuci lova. Samo visa. Koliko ja znam... Refund ide na svaku ali primanje novca od prodaje samo na visu.

 Imas li osobnog iskustva sa refundom? Na PayPal helpu pise da treba i do 30 dana da novac sjedne nazad na karticu. Prekjucer mi je obavljen refund na PayPal, necu valjda sada cekati mjesec dana da sjedne sa PayPala nazad na karticu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 7:57 (Eld).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Eld kaže...

 Imas li osobnog iskustva sa refundom? Na PayPal helpu pise da treba i do 30 dana da novac sjedne nazad na karticu. Prekjucer mi je obavljen refund na PayPal, necu valjda sada cekati mjesec dana da sjedne sa PayPala nazad na karticu?

 ako se radi o refundu meni obično sjeli novci natrag na karticu nakon cca 5 dana

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 8:06 (jura).
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
jura kaže...
Eld kaže...

  ako se radi o refundu meni obično sjeli novci natrag na karticu nakon cca 5 dana

 Da, refund. Ok, 5 dana je podnosljivo.

8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Par dana je potrebno da sjene na karticu. Manje od 5... A imam iskustva i to puno ;) Vise to zavisi od karticarske kuce nego od paypala...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 9:25 (Torent).
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Par dana je potrebno da sjene na karticu. Manje od 5... A imam iskustva i to puno ;) Vise to zavisi od karticarske kuce nego od paypala...

 Nadam se da ne govoriš o lažnim "casevima".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ne nego zivim u Bosni i dosta posiljaka ne dolazi... Smijesno mi je da trazim povrat para za sitnice jer krupnije stvari imaju tracking number... Dosta mojih prijateljica naruci neku garderobu i sutradan sellera obrisu sa ebaya jer prodaje fake robu i onda ide case.

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Ne nego zivim u Bosni i dosta posiljaka ne dolazi... Smijesno mi je da trazim povrat para za sitnice jer krupnije stvari imaju tracking number... Dosta mojih prijateljica naruci neku garderobu i sutradan sellera obrisu sa ebaya jer prodaje fake robu i onda ide case.

 

Sve 5!

 

Jer je bilo likova koji su čisto radi prijevare otvarali case na PayPalu, da bi dobili i lovu i posiljku, pa je kod dosta prodavača Hrvatska završila na crnoj listi :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ne sjecam se da sam ikad otvarao case na paypalu. Uvijek na ebayu....

16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Onda ti se nije desilo da je uklonjen korisnik sa ebaya.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Nego sta se desilo? Obrisu ga sa ebaya ja otvorim case i vrate mi novac a da se uopste ne ulogujem na paypal....

 

 

"eBay ruled in your favor in your dispute case, and a full refund of $7.88 AUD was sent to your PayPal account for your purchase from 呈 绢. It may take 3-5 business days to receive the refund in your account. eBay will then consider the dispute closed. If you have any questions, please go to the eBay Resolution Center."

Evo sta pise u mailu za jedan takav slucaj. Sve to rjesava ebay.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 16:20 (Torent).
11 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

ovak metnuo sam novi win, i sad me traži security check, kao preko poziva, i ima za odabrat broj, ali ja nemam svog broja tamo i sad ne mogu login napravit u paypal...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ako updejtam VISA na paypal, da li mi opet uzmu onih 1-2 dolara? Ako da, da li to vrate odma?

 

I dali je ovo opcija koju uvijek želimo odabrati?

https://gyazo.com/c63e1a5633a9e2182c98b11e2019f2c1

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2016 15:27 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Sada nikako mi nije jasno. Neki kazu da Maesto nije moguce registrovati na PayPal, dok drugi kazu da jeste.
Help me.
Imam Raiffeisen Maestro karticu.
Na PayPal mi nece prihvatiti, govori da je pogresan broj kartice.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Razlikuj maestro i master card... Sigurno si izabrao master card a kucas broj od maestro kartice. Master card ide sigurno na paypal a maestro kako koja...

8 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Nazalost ne nudi me tu opciju Maestro. :D
http://prntscr.com/ah9isa

14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Maestro je moguće koristiti samo u UK(Velikoj Britaniji) i u još samo šačici zemalja, a zemlje Balkana nisu među tih nekoliko zemalja.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice