Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

poruka: 118
|
čitano: 13.142
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
logik kaže...

E pa onda ćeš se razočarat jer touch iP5S ne valja jer FULAVA...

iPad/iPhone ima za klasu bolje izveden touch od bilo kojeg uređaja na tržištu. O čemu ti govoriš?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
jumboY kaže...
logik kaže...

E pa onda ćeš se razočarat jer touch iP5S ne valja jer FULAVA...

 

I da odgovorim gore isto: I moj Note šteka ko lud. Ali prijatelji imaju 3GS i 4 koji na iOS7 trokiraju do razine da ih želiš bacit u zid, da ne kažem da se 3GS gasi sam od sebe. Jednostavno sve ovisi kakav si dobio i kako si ga tretirao... kapiš?

 

Po obicaju, trkeljas bezveze i bespotrebno. Prvo, Note ne steka ko lud. Ni jedan od 3 koja su izbaceni. Da ima laga - ima. No da stekaju ko ludi... Lol?

Nadalje, ti iOS7 nisi ni vidio, a kamo li koristio. Da ne pricam o iP5s koji doslovno leti. Recimo, lako izguglas informaciju da iOS7 nije ni izbacen za 3gs, no eto tvoji prijatelji su nekim cudom uspjeli isti instalirati na 3gs? Cestitam im, valjda su jedini na svijetu koji su to uspjeli.

 

I na iP4 iOS7 radi bez ikakvih problema ukoliko se instalira na cisto, a ne preko OTA updejta. 

 

Previse djece i fanbojsa je na ovom forumu.

Nemaš pojma ukratko :) I ne čudi me šta je crapple toliko zaradio kad ovčicama nije problem iskeširat 5300 kn {#} I zašto ne uzimate nexuse za primjer androida? 

 

11 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Ja imam iPhone 4 koji sa iOS 7 radi najnormalnije, sad hoću da promjenim telefon i uzmem Note 3. Hoće da probam taj veliki ekran, da vidim da li će mi odgovarat i usput da vidim (čitao sam da je) kako se ponašaju noviji androidi (zadnji sam koristio htc desire). Sviđaju mi se i neke Samsungovi feature-i.....

Uglavnom svatko uzma ono što želi/može se priuštiti. Svi ovi flagship mobiteli su odlični. Svaki ima svoju prednost i svoju manu. meni bi npr. savršen mobitel izgledao ovako: Ekran sa Note 3, kvalitet izrade i dizajn samog uređaja(iPhone 4-5 ili Xperia Z-Z1), prednja strana sa minijaturnim bezelom (LG G2), Applov AppStore kao i iOS sa Samsungovim featurima (općenito nekim Androidovim featurima) i Nokia kamera (Lumia 1020).

 

 

Za ove što govore nešto kontra iTunesa: stvarno ne znam u čemu je problem. Jednostavan program sa odličnim funkcijama, 1 click backup i 1 click restore je {#} Kad smo već kod toga da pitam i ovde pošto mi u temi "android borbeni komplet" nitko nije odgovorio : Kako na androidu konkretno Samsungovom napraviti totalni  backup na PC (znači postavke telefona,poruke,accounte,bookmarke,pozive, aplikacije, progrese i postavke u aplikacijama...)?

 

 

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 16:06 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Covjek uvijek moze pogrijesiti. Naravno, pored mene je jedan lijepi primjerak iP4 koji radi fantasticno na iOS7. Slobodno me demantiraj umjesto bespotrebnog i djetinjastog vrijedjanja.

 

P.S.

nexus laga takodjer. Ne vjerujes? Treba di dokaz? Samo javi. Upalit cu browser na istome i eto odmah laga. Imas hrpu videa po jubitou, slobodno istrazi.

 
1 5 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Na ovome forumu su 90% android fanovi i ne cude me ovakve reakcije , ali kada vidim ljude kad kazu da na 5s blokaje ios7 postaju presmjesni , a na +4 radi odlicno , je da su imali problema s baterijom ali to su odmah sredili. Ljudi koji nisu koristili apple samo bljuju po njemu nije moj problem ako nemas za uredaj , ali nekuzim cemu tolika mrznja shvatam da je kriza i sve ali to ostavi za sebe.Korisnici android uredaja samo kazu apple ne vrijedi toliko kupuje se samo radi simbola , mislim da se nebi slozio mozda ovdje na balkanu je tako ali u ostatak svijeta nije tipa njemacka gdje je najprodavaniji proizvod gdje ga se moze uzeti jako povoljno preko preplate , a pricate da je statusni simbol , a note3 i z1 su skuplji u tmobile i vip od novog iphonea , Ja sam godinu ipo koristio android s3 z pa s4 i odustao sam jer je kao operativni sustav cisti promasaj . Sustav koji zahtjeva + 1gb rama s 1000 jezgrenih procesora i da mi opet blokaje , rusenje aplikacija svako malo itd.... Uzimajte sta hocete ali kad je u pitanju apple uvik se prasina toliko digne nije ni cudo da je uvijek glavna tema. Prodaje se najbolje zasto? jer je najbolji i vrijedi svake kune , ako si ga nemozete priustit onda netrebate kenjat po njemu ! Apple je vise od brenda i to samo korisnici mogu razumijeti. 

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
7 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

 Apple je vise od brenda i to samo korisnici mogu razumijeti. 

Ja svoj bezvezni mobitel koristi da nazovem curu, prijatelje i mamu.

Igram neku glupu igru sa kartama, pročitam Večernji dok serem i slušam Dire Straits dok vozim bicikl. Povremeno odskrolam 3 posta na 9 gagu.

Propuštam li išta?

 

Prosvjetli me molim te!

Moj život je jadan!

 ŠTA DA RADIM!!!!!!!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 18:15 (wyks).
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

Na ovome forumu su 90% android fanovi i ne cude me ovakve reakcije , ali kada vidim ljude kad kazu da na 5s blokaje ios7 postaju presmjesni , a na +4 radi odlicno , je da su imali problema s baterijom ali to su odmah sredili. Ljudi koji nisu koristili apple samo bljuju po njemu nije moj problem ako nemas za uredaj , ali nekuzim cemu tolika mrznja shvatam da je kriza i sve ali to ostavi za sebe.Korisnici android uredaja samo kazu apple ne vrijedi toliko kupuje se samo radi simbola , mislim da se nebi slozio mozda ovdje na balkanu je tako ali u ostatak svijeta nije tipa njemacka gdje je najprodavaniji proizvod gdje ga se moze uzeti jako povoljno preko preplate , a pricate da je statusni simbol , a note3 i z1 su skuplji u tmobile i vip od novog iphonea , Ja sam godinu ipo koristio android s3 z pa s4 i odustao sam jer je kao operativni sustav cisti promasaj . Sustav koji zahtjeva + 1gb rama s 1000 jezgrenih procesora i da mi opet blokaje , rusenje aplikacija svako malo itd.... Uzimajte sta hocete ali kad je u pitanju apple uvik se prasina toliko digne nije ni cudo da je uvijek glavna tema. Prodaje se najbolje zasto? jer je najbolji i vrijedi svake kune , ako si ga nemozete priustit onda netrebate kenjat po njemu ! Apple je vise od brenda i to samo korisnici mogu razumijeti. 

Ajde oladi malo. Po tebi čim netko kaže da sveta krava nije baš tako savršena odma je android fanboj.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
16 godina
suspendiran
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Da ljudi, ovdje se gubi iz vida da apple ima ukupno dva modela, pa neka se zbroji prodaja čitave galaxy serije koja je trenutno u dućanima i onda se vrati na stanje na chartu. Samsung ne troši puno resursa na pomoćne jeftinije modele koji koriste hardver iz prošlih serija a prodaje ih u jeftinim tarifama. Da bih riječ rekao protiv iphonea, i super oni zarađuju na profitu po modelu s, ali dosta ih košta razvoj vlastitog os-a, pa se to pomalo poravnava. Ja mislim da u ove vijesti sa statistikama samo trolololo ;)
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Čini mi se da će i samsung uskoro postati šminkerski brend ko apple, odnosno ljudi će ga bez razmišljanja kupovati iako uz recimo s4 postoje bolji mobiteli tipa nexus, g2, z1. argumenti ajfonovaca da android jako lagga bi uskoro mogli pasti u vodu kada u 4.4.x Dalvik po defaultu zamijene s ART-om.

let's put a smile on that face
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
whysoserious kaže...

Čini mi se da će i samsung uskoro postati šminkerski brend ko apple, odnosno ljudi će ga bez razmišljanja kupovati iako uz recimo s4 postoje bolji mobiteli tipa nexus, g2, z1. argumenti ajfonovaca da android jako lagga bi uskoro mogli pasti u vodu kada u 4.4.x Dalvik po defaultu zamijene s ART-om.

 

Samsung nikad nece postati brend ko apple u to sam siguran !

12 godina
protjeran
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
whysoserious kaže...

Čini mi se da će i samsung uskoro postati šminkerski brend ko apple, odnosno ljudi će ga bez razmišljanja kupovati iako uz recimo s4 postoje bolji mobiteli tipa nexus, g2, z1. argumenti ajfonovaca da android jako lagga bi uskoro mogli pasti u vodu kada u 4.4.x Dalvik po defaultu zamijene s ART-om.

O, pa ljudi već kupuju S4 zbog brenda. U odnosu na S3 ništ novo, a rekordna prodaja.

Crkva je zlo 21. stoljeća
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
whysoserious kaže...

Čini mi se da će i samsung uskoro postati šminkerski brend ko apple, odnosno ljudi će ga bez razmišljanja kupovati iako uz recimo s4 postoje bolji mobiteli tipa nexus, g2, z1. argumenti ajfonovaca da android jako lagga bi uskoro mogli pasti u vodu kada u 4.4.x Dalvik po defaultu zamijene s ART-om.

Sminka mozda hoce ali brend kao apple tesko . Za brend treba imati originalnost , a ne kopirati ostale , treba imati svoj operativni sustav  brend nemozes bit nikako stancanjem 50000 modela , perilica rublja , pegli , mikrovalne ,  tisucu drugih proizvoda

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
12 godina
odjavljen
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Sam sebi sam obećao da se neću ovdje javljati, ali ajde pošto sam kupio iPad 4 (AIR nema u cijeloj Austriji LOL, a AIR bi me koštao 20€ manje) rekoh da razriješimo ovo.

 

Bio sam u "shoppingcity Seisberg" i isprobavao sam u A1 i DiTechu mobitele i najprije sam isprobao iPhone 5S (nikad prije nisam 5S, samo 5) da vidim dali je istina kako "ekipa s Buga govori".

5S je izrazito "ispoliran" mobitel, ali nemožete reći da nema apsolutno ništa lagga zato jer ima (naime, znatno manje nego na velikoj većini androida). 

Flagship androidi neće lagga ako vlasnik zna što radi, moja Sony Xperia Z ne lagga uopće jedino kod pokretanja Google Chroma i prvih par sekundi se pojavi lagg-dva.

Nisam isprobao Nexus 5 zato jer ga nisam nigdje vidio, ali je LG G2 android sa najmanje lagga kojeg sam ikad isprobao (iako mi je jedina veća zamjerka što je power button iza jer je užasno glupo) iako mislim da je to više zbog ekrana.

 

Razlika između iPad Air i iPad 4th gen. je težina i veličina, to što iPad air ima bolji procesor ne pridonosi mu baš ništa zato jer je Apple ispolirao iOS7 gotovo do savršenstva (do sada igram neke igre koje sam našao i surfam bla bla. i samo jedan lagg samo osjetio, ali mi se dosta freeza i mislim da je to zbog jedna aplikacije (koji naime, nemogu izbrisati, ako netko zna riješenje neka mi se plizz javi u PP).

 

Mogu reći da LG G2 lagga toliko koliko i iPhone 5S (tj. lagga gotovo da i nema, na oba mobitela sam samo jedanput-dvaput "osjetio" lagga).

Što se kvalitete izrade tiče iPhone 5S je top-notch, ali molim vas iPhone korisnici budite objektivniji zato jer ima androida koji su slične "kvalitete" izrade.

 

Jedino što bi kod mene presudila između flagship androida i iPhone 5(S) je veličina ekrana koji mi je definitivno bolja kod većih mobitela zato jer je iPhone 5(S) stvarno mali mobitel.

 

Niti sam Apple niti Samsung, LG, Sony, HTC... (android) fanboy.

 

P.S Razbijac- NHF, alli ti si svakakvih gluposti namrljio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2013 15:30 (Deawood).
 
5 3 hvala 1
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...
Sminka mozda hoce ali brend kao apple tesko . Za brend treba imati originalnost , a ne kopirati ostale , treba imati svoj operativni sustav  brend nemozes bit nikako stancanjem 50000 modela , perilica rublja , pegli , mikrovalne ,  tisucu drugih proizvoda

Jer Apple je sve što ima sam izmislio, a nipošto kopirao od bilo koga drugog. Od snimanja videa do videorazgovora, jel tako?

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
EchoOne kaže...
razbijac kaže...
Sminka mozda hoce ali brend kao apple tesko . Za brend treba imati originalnost , a ne kopirati ostale , treba imati svoj operativni sustav  brend nemozes bit nikako stancanjem 50000 modela , perilica rublja , pegli , mikrovalne ,  tisucu drugih proizvoda

Jer Apple je sve što ima sam izmislio, a nipošto kopirao od bilo koga drugog. Od snimanja videa do videorazgovora, jel tako?

 Momak dovoljno si rekao da se iphone5 blokira grije i sta vec i da mu ios izgleda ko crtani film . Oces i ovo prijavit opet da maknu post ili? neznam stvarno kako se osjecas jel patis toliko radi ajfona ili? govori ti sta hoces apple je majka i otac za smartphonove jednostavno je napravili su revoluciju , ako te tjesi android svaka cast

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
10 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...
EchoOne kaže...
razbijac kaže...
Sminka mozda hoce ali brend kao apple tesko . Za brend treba imati originalnost , a ne kopirati ostale , treba imati svoj operativni sustav  brend nemozes bit nikako stancanjem 50000 modela , perilica rublja , pegli , mikrovalne ,  tisucu drugih proizvoda

Jer Apple je sve što ima sam izmislio, a nipošto kopirao od bilo koga drugog. Od snimanja videa do videorazgovora, jel tako?

 Momak dovoljno si rekao da se iphone5 blokira grije i sta vec i da mu ios izgleda ko crtani film . Oces i ovo prijavit opet da maknu post ili? neznam stvarno kako se osjecas jel patis toliko radi ajfona ili? govori ti sta hoces apple je majka i otac za smartphonove jednostavno je napravili su revoluciju , ako te tjesi android svaka cast

Slazem se sa tobom razbijac...Imao sam ljetos iPhone 5, i mogu reci da je bolji od bilo kojeg androida kojeg sa posjedovao (S3 LTE, Xperia Z, HTC One)...trenutno koristim Lumiu 925 jer mi Windows vise lezi. Ugl, WP8 i iOS 7 su sustavi koji se koriste bez problema, zastajkivanja i stekanja...sve ostalo je ispod...Echo je fanboy androida...nedavno sam procitao kako je popljuvao Lumiu 920 i rekao da je S3 daleko bolji uredjaj...nije objektivan i sa njime se ne vrijedi raspravjati.

SonyEricssonT200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-SamsungGalaxyFit-SonyXperiaU-SonyXperiaSL-SamsungGalaxyS3LTE-SonyXperiaZ-HTCOne-iPhone5-Nokia Lumia925
12 godina
odjavljen
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
MatijaZG kaže...

Slazem se sa tobom razbijac...Imao sam ljetos iPhone 5, i mogu reci da je bolji od bilo kojeg androida kojeg sa posjedovao (S3 LTE, Xperia Z, HTC One)...trenutno koristim Lumiu 925 jer mi Windows vise lezi. Ugl, WP8 i iOS 7 su sustavi koji se koriste bez problema, zastajkivanja i stekanja...sve ostalo je ispod...Echo je fanboy androida...nedavno sam procitao kako je popljuvao Lumiu 920 i rekao da je S3 daleko bolji uredjaj...nije objektivan i sa njime se ne vrijedi raspravjati.

 

A ti kao jesi? 

Nebih se svađao, ali kad isprobaš LG G2 onda malo razmisli ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2013 16:27 (Deawood).
15 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Trenutno su dva najbolja modela na tržištu iPhone 5S i LG G2/Nexus 5.

 

Eh sad marketing radi svoje, ali ja sam uzeo Nexus 5 i prešao sa iP5.

Ogromna razlika, drago mi je što sam napravio ovaj korak.

 

Ostali neka nađu nešto svoje, ali mislim da prodaja ne bi trebala donijeti prevagu.

5" 1080p vs 4" Retina? Mislim da je pobjednik jasan.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

Momak dovoljno si rekao da se iphone5 blokira grije i sta vec i da mu ios izgleda ko crtani film . Oces i ovo prijavit opet da maknu post ili? neznam stvarno kako se osjecas jel patis toliko radi ajfona ili? govori ti sta hoces apple je majka i otac za smartphonove jednostavno je napravili su revoluciju , ako te tjesi android svaka cast

iPhone je možda napravio revoluciju, ali je i ostao na tome. Tek s iOS7 su uspjeli kopirati osnove poput "notification centra" i mogućnost dijeljenja običnih datoteka bez obzira jel imaš dobru internet vezu. O smart dialu neću ni pričat ni pomišljat, a nedo Bog osnovne modele povećat na 32 GB.

 

iPhone 5 sam koristio dovoljno dugo da mogu reći takve stvari, i o uglađenosti sustava bi se također dalo reći koju riječ, bez obzira što generalno radi dosta glatko, no ni približno kako bi ga nahvalio. Može se reći čak i bolje nego S4.

O tome da nitko osim vlasnika baš tog iPhonea nema punjač i nezamjenjive baterije koja jedva večer doživi, do iTunesa..

 

Ako je Apple majka i otac, jadna im djeca.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
10 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Deawood kaže...
MatijaZG kaže...

Slazem se sa tobom razbijac...Imao sam ljetos iPhone 5, i mogu reci da je bolji od bilo kojeg androida kojeg sa posjedovao (S3 LTE, Xperia Z, HTC One)...trenutno koristim Lumiu 925 jer mi Windows vise lezi. Ugl, WP8 i iOS 7 su sustavi koji se koriste bez problema, zastajkivanja i stekanja...sve ostalo je ispod...Echo je fanboy androida...nedavno sam procitao kako je popljuvao Lumiu 920 i rekao da je S3 daleko bolji uredjaj...nije objektivan i sa njime se ne vrijedi raspravjati.

 

A ti kao jesi? {#}

Mozda prije 5-6 mj nisam bio...sada jesam...Ne pisem da je moja Lumia savrsena...ima nekoliko mana (par puta mi se dogodilo da sam spojio slusalice i samo mi je jedna radila, pa sam morao ponovo pokrenuti mobitel da bi normalno radilo). Ali lakse mi je procio preko toga nego npr da sa Galaxyem S3 moram cekati par sekundi da mi se ekran upali, ili da mi Xperia Z blokira kad idem odg na poziv...

SonyEricssonT200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-SamsungGalaxyFit-SonyXperiaU-SonyXperiaSL-SamsungGalaxyS3LTE-SonyXperiaZ-HTCOne-iPhone5-NokiaE72-NokiaLumia925
11 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

apple je bio i ostao samo brand za snobove

ljudi tj.  ovce bi kupile i govno da je na njemu apple znak

sad but true

15 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Neizmjenjiva baterija je nedostatak uređaja sve dok postoje uređaji s izmjenjivom.

 

Meni osobno to uopće nije nedostatak, već samim time je uređaj čvršći i bolje izrađen.

 

Veliki nedostatak je izostanak memorijskih kartica.

To je velik korak unazad, pogotov sad kad ih svugdje koristimo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
MatijaZG kaže...
Slazem se sa tobom razbijac...Imao sam ljetos iPhone 5, i mogu reci da je bolji od bilo kojeg androida kojeg sa posjedovao (S3 LTE, Xperia Z, HTC One)...trenutno koristim Lumiu 925 jer mi Windows vise lezi. Ugl, WP8 i iOS 7 su sustavi koji se koriste bez problema, zastajkivanja i stekanja...sve ostalo je ispod...Echo je fanboy androida...nedavno sam procitao kako je popljuvao Lumiu 920 i rekao da je S3 daleko bolji uredjaj...nije objektivan i sa njime se ne vrijedi raspravjati.

Daleko sam ja od fanboya androida i uvijek ću reći kako stvari stoje. No da mi najviše Android paše, to je istina jer jedini nudi neke osnovne stvari na koje sam naviko i rađe ću napraviti kompromis na temelju toga što će mi se neka aplikacija otvorit pola sekunde kasnije nego preć na recimo manji ekran, rješit se USB OTG-a, bluetootha ili slično.

Sad sam sa G2 napravio kompromis sa memorijom jer nema memorijske kartice i to će vjerojatno bit jedini razlog zašto ću se rješit tog uređaja (ukoliko ne pronađem onaj od 32GB).

 

Što sam rekao za Lumiu 920, mogu reći ponovo i stojim iza toga da je S3 bolji uređaj. Ti si trenutno na 925-ici i tebi je ona najbolja i dobro.

Subjektivno ili objektivno, iznesem činjenice kakve jesu, sviđale se one tebi ili ne.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Mitch kaže...

Neizmjenjiva baterija je nedostatak uređaja sve dok postoje uređaji s izmjenjivom.

 

Meni osobno to uopće nije nedostatak, već samim time je uređaj čvršći i bolje izrađen.

 

Veliki nedostatak je izostanak memorijskih kartica.

To je velik korak unazad, pogotov sad kad ih svugdje koristimo.

I nedostatak izmjenjljive baterije i nedostatak SD kartice su velike mane. Proizvodjac tu ne igra na cvrstocu i kompaktnost kucista nego na to da ti mobitel ne traje dugo.

Glupo je uopce pomisliti kako se za takav mobitel moze reci kako je najbolji na svijetu. Posto doma imam dva takva (HTC One 32GBi iPhone5 16GB) mogu samo reci da nikad vise necu kupiti mobitel bez mogucnosti prosirenja memorije.

Sto se tice direktne usporedbe ta dva mobitela svaki ima svoje prednosti i mane ali ukupno gledano HTC je bolji. Baterija im je tu negdje, famozno android zapinjanje i lag je veci na iP5 nego na One iako nije problematicno ko na nekim androidima koje sam ranije imao. Kamera je po danu puno bolja na iPhoneu, po noci obrnuto. Velicina ekrana je opet do vlastitog ukusa, meni puno vise pase veci ekran dok supruga kaze kako upravo zbog velicine nikad ne bi nosila moj mobitel )btw. njoj je iP4S bio drazi od iP5, valjda bas zbog toga). Sto se tice touch inputa iP5 je zaista malo bolji i to se moze primjetiti na nekim igrama no meni ne znaci puno posto igre rijetko i nikako ne igram. Zvuk je (i u slusalicama i na zvucniku) puno bolji kod HTC-a ako mu se iskljuci Beats Audio. S ukljucenim BA je opet bolji od iP5 ali previse basa ima.

 

Eto, da se odmaknem od klasicne Bug-forum price, svaki cigo svog konja hvali, mislim da ni jedan ni drugi ne zasluzuju titulu najbolji (a ne vidim po cemu bi iP5S to mogao). Galaxy S4 sam dosta testirao i stavio bi ga iza oba navedena (osim po kameri). Note mi je prevelik pa me ni ne zanima. G2 i novi Nexus nisam imao prilike duze isprobati. Lumie su odlicne ko voli WP. Ja ne.

11 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Apple obara svaki put rekorde i to mi se svida kod njih sta su posebni od ostalih . Nisam u mogucnosti da mogu da kupim iphone ali ga ne hejtam jer mobitel je savrsen i daleko iznad mojih financija .

 
2 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
RazorSkull kaže...

Apple obara svaki put rekorde i to mi se svida kod njih sta su posebni od ostalih . Nisam u mogucnosti da mogu da kupim iphone ali ga ne hejtam jer mobitel je savrsen i daleko iznad mojih financija .

evo ti Gartnerov izvjestaj o prodaji smartphonea za protekli kvartal ove i prosle godine http://www.gartner.com/newsroom/id/2623415. na koji tocno rekord mislis? To sto se Apple-ova prodaja svodi uglavnom na jedan model moze se protumaciti i "ko im je kriv kad nisu u stanju napraviti vise zanimljivih modela". Udio u trzistu nepovratno gube.

12 godina
protjeran
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Blue, ti ozbiljno usporedjujes prodajne rezultate mobitela od cca 500kn vs mobitela od 5000kn+?
Po toj logici Mercedes je prelosa firma, jer eto Kia, VW i sl. prodaju vise auta.

 

Apple svake godine proda sve vise i vise uredjaja. Zarade ogromne novce. I nema im nikakva premca u tome. Eto ti jedan jednostavni izvjestaj koji lako provjeris.

A to da iP5 laga vise od HTC1 je pak smijurija sama po sebi. Ljubitelj sam HTC-a, imao sam One jedno krace vrijeme. Meni osobno puno bolji mob od S4, ali kao i svi androidi, touch nije ni blizu iOS-a. Ni blizu. Uostalom to je i dokazano silnim testovima (ne aludiran na beskorisne benchmark testove).

 

A ovaj Echo... Kako vam se da raspravljati sa likom ciji frendovi imaju instaliran iOS7 na 3GS? Mislim :))))))) 

 
6 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
EchoOne kaže...

Daleko sam ja od fanboya androida i uvijek ću reći kako stvari stoje. No da mi najviše Android paše, to je istina jer jedini nudi neke osnovne stvari na koje sam naviko i rađe ću napraviti kompromis na temelju toga što će mi se neka aplikacija otvorit pola sekunde kasnije nego preć na recimo manji ekran, rješit se USB OTG-a, bluetootha ili slično.

Sad sam sa G2 napravio kompromis sa memorijom jer nema memorijske kartice i to će vjerojatno bit jedini razlog zašto ću se rješit tog uređaja (ukoliko ne pronađem onaj od 32GB).

 

Što sam rekao za Lumiu 920, mogu reći ponovo i stojim iza toga da je S3 bolji uređaj. Ti si trenutno na 925-ici i tebi je ona najbolja i dobro.

Subjektivno ili objektivno, iznesem činjenice kakve jesu, sviđale se one tebi ili ne.

Što je to subjektivna a što objektivna činjenica?

10 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Deawood kaže....

 

A ti kao jesi? 

Nebih se svađao, ali kad isprobaš LG G2 onda malo razmisli ;)

LG G2...uredjaj odlicnih performansi, samo sto ekran od 5.2 mi je preveliki...4.5 Lumie mi je zlatna sredina...moze proci 4.7 od HTC One. Najveci minus je glossy plasticno kuciste...netko tko mob stavi u gumenu futrolu, nece osjetiti razliku ali meni futrole, maske i ostale gluposti smetaju i koristim uredjaj takakv kakav je.

SonyEricssonT200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-SamsungGalaxyFit-SonyXperiaU-SonyXperiaSL-SamsungGalaxyS3LTE-SonyXperiaZ-HTCOne-iPhone5-NokiaE72-NokiaLumia925
16 godina
suspendiran
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Vidim, uspio trololo. Kao i obično. I sve po starom, nula ontopic imena teme, 100% ja imam ovo, meni lagga ono, ovaj je smeće, ti si fanboy, ono je zakon, ovo je najsuper ikad. Dakle, koliko vas je, shodno naslovu, koristilo istovremeno, Paralelno s4 i 5s ? Ja jesam, ali nebtno, jer sama kvaliteta ne znači mnogo U ovoj klasi(tj. podrazumijeva se da su za tolike tisuće kuna kvalitetno složeni) Dakle za 3000-5000kn gleda se više image, i to što je 5s noviji Model. Kad samsung izmisli neku điđu da model proglasi novijim, Prodaja će opet vjerojatno(ako ne naprave neki kardinalni fail) otići Na njegovu stranu. I tako u krug. Oni rade, mi degustiramo i filozofiramo.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice