HGspot zatvorio dućane

poruka: 78
|
čitano: 15.843
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot zatvorio dućane".
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
HDZ i SDP imaju veze s svime...

To morate nauciti...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
EnlightenedPhoenix kaže...
HDZ i SDP imaju veze s svime...

To morate nauciti...

Potpisujem tvoju izjavu. Politika nas je dovela tu di jesmo, na dno, i sve ima veze sa politikom. A ko je politika nego hadeze i esdepe i slični mlatimudani i lopine. Ima loših poteza u poslovanju, ulaganja i investiranja i uvik će ih bit ali to je minoran razlog zbog kojeg firme i poduzeća propadaju, puno veći razlog je situacija i kriza u kojoj se nalazimo i u koju su nas doveli ovi kreditaši i zaduživači. Kreteni...

zeko73
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Blaz Jambra kaže...
  • Danas svaki vlasnik firme jednostavno mora razmišljati o tržištu, i to je to. Nema više drugova koji kažu koliko će neka firma napraviti prometa ovdje ili ondje.

sada cu ti reci o nekim stvarima koji danasnji vlasnik firme mora jednostavno razmisljati...

- platiti SDPovcu zakup prostora jer u Rijeci nije moguce dobiti prostor za firmu a da zakup ne drzi SDPovac ili HDZovac

- platiti SDPovcu zakup prostora na vrijeme, jer cim 2 dana ne platis ti je vec on i njegov ortak na ledima

- platiti SDPovcu na vrijeme vodu, struju, komunalije koji dan prije roka, tako da se osjeca sigurnim

- platiti SDPovcu racun za osiguranje prostora od raznih nepogoda, jer vlasnik firme za osiguranje je "njegov" i dobijes to po povlastenoj cijeni (to ti je vec po MUST)

- platiti SDPovcu racun za protuprovalni alarm koji MORAS imati po ugovoru koji sa njim sklopis, a pogodi tko drzi firmu s kojom MORAS raditi za protuprovalu (iako se i sam time bavis, ne smijes sam sebi staviti svoj sustav)

- platiti HDZovcu parking, jer ispred SDPovog prostora njegov prijatelj iz HDZa je dobio dozvolu za naplatu parkinga za sve firme u prostoru

- platiti HDZovcu postavljanje klime- pogodi j.... opet nesmijes stavljati sam, jer "imaju oni firmu za to" (i samo 1 firmu, jer ta je najbolja, suraduju godinama sa njom). desilo mi se da drugu firmu nisu pustili u prostor, pa sam tu klimu stavio u dnevni

- platiti HDZovcu kavu i vodu iz automata... prvo sam imao onu od unique od 20l, ali cim ju je skontao je nasao clanak koji kaze da to ne smijem imat jer u slucaju da procuri ispod laminata ide struja za server

- platiti HDZovcu zakup dvorane (prezentacijske hale) koju ugovorom imam pravo koristiti (ali ne za prezentacije) pa kad su iste, moras platiti HDZovcu... vec 2 godine ne dobivam odogovor zasto placam drugoj firmi najam prostorije koja se po svim papirima vodi da je od onog HDZovca... - cijena-- SITNICA-- 1,300 kuna DAN !

- kako se bavis raznim stvarima duzan si svoje usluge nuditi svojim firmama s kojima suradujes (sve gore navedeno) i to po cijeni koja je smijesna a sve u djelu kompenzacije, gdje ti oni postave klimu vrijednu 7.000 kuna, a ti "kompenziras" posao od 17.000 kuna za koji si kompenzirao radove sa klimom i dobijes 3.000 kuna na racunu (ako neznas 17.000-7.000=10.000-3.000=7.000 kuna gubitka na tom poslu).

 

kad ih izravno odj... (kao ja) i kupis svoj poslovni prostor, onda te i dalje progone u raznom smislu...

valjda postoji crna lista izdajnika, jer kad god ti treba nekakva dozvola ili nesto, do nje dolazis kao crnac u kkk do vode...

 

a ti bi da ja razmisljam kako nesto ponudit ljudima, spustit cijene, zaposlit jos ljudi (imam ih 7 trenutno), sirit proizvodnju, dogovarat poslove, pa i otvorit jos jedan cijeli odjel sa jos 10 ljudi...

ne...

 

"""Nema vise drugova koji kazu koliko ce neka firma napraviti prometa ovdje ili ondje"""- ---- ima ali RIJETKO, ali moras shvatit da on uopce tebi ne mora direktno to reci, jedino sta mora je to da ti sjece mrezu u kojoj ti radis, a svatko svakog zna....

samo jbga, ja vecinom radim sa ljudima koji ne pricaju nas jezik (a politicari bas ne barataju jezicima kad je rijec o mitu i korupciji i MORAS MI DAT, pa ih to malo j....)

 

cim netko vidi da imas posla, da roba dolazi svaki dan u velikim paketima, kad vidi da imas posla sa ozbiljnim ljudima u odjelu, kad shvate da 23.godisnjak u odjelu nije zajebancija, kad cuju koliko ti zaposlenici zaraduju, i koliki ti je profit--- tad pocinju tvoje muke...

 

kako po postu vidim da si praznovjeran, mozemo se naci gdje cu ti ja pokazat sve racune i sve ugovore koje sam imao na robiji, kao i imena vlasnika firmi i njihove stranke ... (a neke ces ljude prepoznat na prvu, a ako si Rijecanin jedno 90% ce ti bit jasno)...

 

 

 

potpis :D
15 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Blaz Jambra kaže...
  • Pa ovdje ima i onih koji još uvijek razmišljaju kao u komunizmu! Što ima HDZ ili bilo koja stranka sa usponom ili padom tehno firme? HG Spot je za vrijeme HDZ-a i osnovan, i napravio čuda u svom businessu. U tom smislu, može netko reći da je HDZ kriv i za uspon HG Spota. Da je po SDP-u, ne bi ni bilo privatnih firmi, već po stranci čiji je sljedbenik, samo "obrta do 3-5 zaposlenih", uz milijun dozvola i veza. Nažalost, HG Spot je krivo investirao u širenje sa bijelom tehnikom, televizorima i tosterima, umjesto da je dodatno proširivao ponudu informatike i pazio na rasprodaje i cijene. Pa ne mogu vjerovati, koliko je komunistički mentalitet još uvijek u nekim glavama. Danas svaki vlasnik firme jednostavno mora razmišljati o tržištu, i to je to. Nema više drugova koji kažu koliko će neka firma napraviti prometa ovdje ili ondje.

Smijesan si. Sto HDZ ima sa krizom i katastrofalnim stanjem u drzavi?

muhaqeri kaže...

Nije baš tolko komunistički,više je dječji, ali da imaš dobar njuh to sigurno,hehe

Dobar njuh? Prije devijaciju septuma.

EnlightenedPhoenix kaže...
Koliko sam ja cuo, MSAN je povukao sve sto su imali u HGSpotu...

Koliko sam ja cuo MSAN lagano pusi jer drzava vise ne investira u informatizaciju kao i prije.

overhaul kaže...

Pa ima veze, čovjek se vjerojatno pozivao na priče i članke da je msan bez natječaja dobijao poslove informatizacije državnih poduzeća, instituta, ministarstava, odjela, odsjeka, ureda, školstva, ravnateljstava, sudova... ju nejm it. To samo nema veze sa komunizmom.

Nisu to price. To je istina.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Hacker-ri kaže...

 

 

 malo si previše zabrijao, vjerojatno ni ti ne radiš besplatno i onda očekuješ da će ti drugi pružati usluge besplatno. sve što si ti rekao nije dašak ni HDZ-a ni SDP-a nego kapitalizma. Da te pitam onda u kojoj si ti stranci među svim ti HDZ-ovcima i SDp-ovcima?  U svemu je istina da bi država mogla dati bolje poticaje za poduzetništvo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
igy kaže...

 malo si previše zabrijao, vjerojatno ni ti ne radiš besplatno i onda očekuješ da će ti drugi pružati usluge besplatno. sve što si ti rekao nije dašak ni HDZ-a ni SDP-a nego kapitalizma. Da te pitam onda u kojoj si ti stranci među svim ti HDZ-ovcima i SDp-ovcima?  U svemu je istina da bi država mogla dati bolje poticaje za poduzetništvo.

naravno da ni ja ne radim besplatno, ali niti nabijam cijenu, niti to bas moram biti ja...

zasto bi ja uz zakup prostora ugovorom morao biti obvezan sa kojim firmama MORAM radit? toga vani postoji, ali cim nades povoljniju ponudu i prijavis, ugovorom ti je zajamceno da mozes pristat na povoljniju ponudu ukoliko se radi o istoj kvaliteti

potpis :D
16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
tnakir kaže...
overhaul kaže...

Pa ima veze, čovjek se vjerojatno pozivao na  priče i članke  da je msan bez natječaja dobijao poslove informatizacije državnih poduzeća, instituta, ministarstava, odjela, odsjeka, ureda, školstva, ravnateljstava, sudova... ju nejm it. To samo nema veze sa komunizmom.

Nisu to price. To je istina.

  A čuj... ;)

16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Hacker-ri kaže...
igy kaže...

 malo si previše zabrijao, vjerojatno ni ti ne radiš besplatno i onda očekuješ da će ti drugi pružati usluge besplatno. sve što si ti rekao nije dašak ni HDZ-a ni SDP-a nego kapitalizma. Da te pitam onda u kojoj si ti stranci među svim ti HDZ-ovcima i SDp-ovcima?  U svemu je istina da bi država mogla dati bolje poticaje za poduzetništvo.

naravno da ni ja ne radim besplatno, ali niti nabijam cijenu, niti to bas moram biti ja...

zasto bi ja uz zakup prostora ugovorom morao biti obvezan sa kojim firmama MORAM radit? toga vani postoji, ali cim nades povoljniju ponudu i prijavis, ugovorom ti je zajamceno da mozes pristat na povoljniju ponudu ukoliko se radi o istoj kvaliteti

čuj ugovori se sklapaju na određeno vrijeme, sumnjam da nakon isteka ugovora ne možeš sklopiti s firmom koja ima povoljniju ponudu. svaka strana ugovora želi si osigurati posao kroz određeno vrijeme. zamisli da ja sklopim ugovor s tobom i onda ti sutra javim da više nisam zaniteresiran i zbogom, to baš tako ne ide. druga stvar je što su nositelji firmi pripadnici određenih staranaka i sasvim je druga stvar kako su taj posao dobili... ali ugovor bi se trebao ispuniti jer takva firma štiti financije kroz određeni period. uostalom tako bi i ti trebao poslovati jer bi u suprotnom gubio "mušterije" kod svake bolje ponude od one tvoje (a upravo te ugovor od toga štiti).

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 20:44 (igy).
16 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

nisi shvatio... ti potpises ugovor o najmu, koji te optuzi kao za robiju, i rob si drugim firmama...

imas ugovor za najmodavcem, ali svaki posao koji obavljas obavlja najmodavceva "referentna' firma

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Hacker-ri kaže...

nisi shvatio... ti potpises ugovor o najmu, koji te optuzi kao za robiju, i rob si drugim firmama...

imas ugovor za najmodavcem, ali svaki posao koji obavljas obavlja najmodavceva "referentna' firma

onda bježi iz tog grada

16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Hacker-ri kaže...

nisi shvatio... ti potpises ugovor o najmu, koji te optuzi kao za robiju, i rob si drugim firmama...

imas ugovor za najmodavcem, ali svaki posao koji obavljas obavlja najmodavceva "referentna' firma

Fino kupiš svoj prostor, a ako te onda reketare, reketari i ti njih. Danas svatko može dobit dozvolu za pištolj, a nije ni skup. Nađi način da te ostave na miru.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 7:34 (naxeem).
16 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
naxeem kaže...
Hacker-ri kaže...

nisi shvatio... ti potpises ugovor o najmu, koji te optuzi kao za robiju, i rob si drugim firmama...

imas ugovor za najmodavcem, ali svaki posao koji obavljas obavlja najmodavceva "referentna' firma

Fino kupiš svoj prostor, a ako te onda reketare, reketari i ti njih. Danas svatko može dobit dozvolu za pištolj, a nije ni skup. Nađi način da te ostave na miru.

možda sam ja tupast ali su meni takvi načini poslovanja nepojmljivi

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 7:36 (igy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
igy kaže...
naxeem kaže...
Hacker-ri kaže...

nisi shvatio... ti potpises ugovor o najmu, koji te optuzi kao za robiju, i rob si drugim firmama...

imas ugovor za najmodavcem, ali svaki posao koji obavljas obavlja najmodavceva "referentna' firma

Fino kupiš svoj prostor, a ako te onda reketare, reketari i ti njih. Danas svatko može dobit dozvolu za pištolj, a nije ni skup. Nađi način da te ostave na miru.

možda sam ja tupast ali su meni takvi načini poslovanja nepojmljivi

Kako bi nasa draga premijerka rekla: "Velkam tu Kroejsa!" :D

15 godina
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Hacker-ri kaže...

nisi shvatio... ti potpises ugovor o najmu, koji te optuzi kao za robiju, i rob si drugim firmama...

imas ugovor za najmodavcem, ali svaki posao koji obavljas obavlja najmodavceva "referentna' firma

pa nemoj potisati takav najam....

kakav si ti to pregovarač da se nisi u stanju izboriti za pristojne uvjete najma?

ako on uvjetuje da "njegove" firme za tebe rade poslove, onda ti uvjetuj da te iste firme moraju kupovati robu od tebe (i to bez popusta)

 

ja imam ugovor o najmu da samo plačam najam i trošak režija, sve radove plaća sam vlasnik prostora, on dogovara i on plaća, ja samo plaćam najam (i ako ne radi klima, ja samo zovem:"gazda ne radi klima", ja plaćam najam za ispravni prostor, na njemu je ili da popravi klimu ili smanji najam)

 

15 godina
protjeran
offline
HGspot zatvorio dućane

Je li radi više HG Spot?

''The last man standing after the internet is abandonen, James Cameron with a gamma ray cannon.'' -Canibus
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot zatvorio dućane

Negdje da negdje ne.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
Jonja kaže...

Negdje da negdje ne.

A servis, je li im još radi, barem u Splitu?

''The last man standing after the internet is abandonen, James Cameron with a gamma ray cannon.'' -Canibus
13 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot zatvorio dućane
epic kaže...
Jonja kaže...

Negdje da negdje ne.

A servis, je li im još radi, barem u Splitu?

U splitu radi HG spot neznam za servis.

LoL acc THCJoshi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice