Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 136.980
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BlueMax kaže...
DamageHigh kaže...

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

da ima USB usao bi u konkurenciju

To se nebude nikada dogodilo..

Ali gledaj, oni su toliko nametnuli taj svoj standard, da danas maltene imaš više dockova i sl. piz*arija za iPhone/iPod/iPad, nego istih s USB sučeljem..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

Pokraj onih samsungovih mrcina? Baš i ne!

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
12 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Ne zanimaju me nikakvi dockovi niti ih koristim. mobitel nosim u djepu a na svako racunalo na koje naletim spajam ga USB-om. Nikad ne reci nikad. Mozda im to bude jedna od revolucionarnih novosti na nekom od slijedecih modela. Za sada im je to manatolika da uopce dalje ni ne razmisljam jer znam da ga necu kupiti. Imao sam iPhone, sada imam puno bolji mobitel. Zasto tako mislim? Iskljucivo zbog USB-a.

 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Hyperion kaže...
DamageHigh kaže...

EDIT: Btw. da ima veći ekran, bio bi to definitivno najbolji mob današnjice. Čekamo 5-icu.

Pokraj onih samsungovih mrcina? Baš i ne!

Što je točno bolje kod njih? Ako i jesu nešto hardverski jači, to nema šanse da se osjeti, jer je iOS dizajniran za jedan telefon i bolje optimiziran, za razliku od Androida koji na 512 MB ne može multitaskat 2 aplikacije.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BlueMax kaže...

Nikad ne reci nikad.

Ma nema teorije.

A ustvari...nema više Jobsa...sve je moguće.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

 

Hitler uvijek ima nešto za reći {#}

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BlueMax kaže...

Ne zanimaju me nikakvi dockovi niti ih koristim. mobitel nosim u djepu a na svako racunalo na koje naletim spajam ga USB-om. Nikad ne reci nikad. Mozda im to bude jedna od revolucionarnih novosti na nekom od slijedecih modela. Za sada im je to manatolika da uopce dalje ni ne razmisljam jer znam da ga necu kupiti. Imao sam iPhone, sada imam puno bolji mobitel. Zasto tako mislim? Iskljucivo zbog USB-a.

Opa, evo ga. Vidi se da Jobs više nema glavnu riječ..:D

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
sirka666 kaže...
Mitch kaže...

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Jailbrakeaš iphone i možeš praktički što god hoćeš radit sa njim....

Jailbreakas iphone i sjeb*s si mob tako da par tisuca kn ode u vjetar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 22:55 (gamer34).
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

Jailbreakas iphone i sjeb*s si mob tako da par tisuca kn ode u vjetar.

  Sinko pojma ti nemaš o čemu pričaš, prvo prouči šta je jailbrake pa onda nešto piši o istom.

Jednostavnim ubacivanjem oficijelnog firmwarea jailbrake se poništava i telefon se vraća u fabričko stanje bez tragova jailbrake-a.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

R.I.P. Steve ...
In the end there will be only ( c )haoss ...
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

R.I.P. Steve...:(

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Preminuo Steve Jobs..

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DamageHigh kaže...
BlueMax kaže...

Nikad ne reci nikad.

Ma nema teorije.

A ustvari...nema više Jobsa...sve je moguće.

Sada reci da nisi sposoban predvidjeti budućnost ili da nemaš onu žicu za osjetiti, nažalost, tešku i neminovnu surovu istinu, da, nema ga više, hmmmmmmmmmmmm  {#}!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

A jeb** vas jeste navalili. Da apple je kupio siri, isto ko i google android, isto ko i micrisoft nekaj, ko i hp, ko i palm, nokia... svi kupuju i ugrađuju u svoje uređaje.

I da Siri je odlična stvar, iako su već prije postojale aplikacije slične njemu, jer kolko znam Siri je nekad bio samostalna aplikacija, isto ko i Vlingo i desetak drugih... Razlika je ta da ju je apple razradio i implementirao u iphone 4s. i možda je velika novost, ali dajte mi recite ko bude to kod nas koristio? Kao prvo većina koji kupuju  smartphone nema blage o engleskom, ne samo iphone nego i ostale, primjer vam je Jaca "i was in your country day after yesterday"... i takvi budu koristili Siri? Not. I sad da konkurencija stavi nekaj slično opet bi bilo piskaranja o kopiranju i svemu.

Vi koji imate iphone niakd ne bi priznali kolko je stvari apple skopirao u iosu5, ti bi vam bilo ispod časti, iako znate da je to istina, stvari koje konkurencija ima godinama, ali dobro neka i nek im je sretno s tim, to mi ne smeta, samo mi smeta to kaj se o tome govori naveliko,revolucija, novosti, od danas postoji padajući izbornik s novostima.. otvorite oči, i siđite na zemlju, da apple je kopirao isto ko i svi ostali. sloporao je pocket pce i napravio iphone, onda su ostali skopirali i napravili svoje smatphonove, onda je opet apple kopirao njih,pa oni opet apple.

da ste imalo koristili android znali bi da je više od 50% iosa5 uzeto od androida, i sad djelite TD briga me.

 

tolko bi bolje bilo na ovom forumu da se ne prepucava moj tata je bolji od tvog tate, moj iphone je bolji od tvog xxxxx.

Znam da sam i sam takav, ali nerviraju me pojedinci poput sinatre, ezia, anasa i sličnih s izjavama poput ovih:

 

Mogli su ostaviti cijene iste, sad ce vec hateri moci ga kupiti

 

koja je***na pro***a cijena?? si ti normalan? jebo*e , znači ak imaš iphone onda znači automatski da si više vrijedan od nas običnih jadnika koji ga kao nismo mogli kupiti? ma daj gurni glavu u wc školjku i pusti vodu. da sam htio mogao sam kupit ali nisam jer mi ne odgovara.

___________________________________________________

 

 

Appleov najveći problem je taj što je iPhone 4 predstavio 2010. godine. Konkurencija nikako nije mogla stići 3GS, unatoč gigahercnim procesorima i bedastoćama poput ekrana dijagonale većom od 4 inča. iPhone 4 je na tehnološkoj razini 2015. godine, tako da nitko nije mogao očekivati da će za godinu dana opet napraviti revoluciju.

Ali ipak jesu. Siri je proizvod iz budućnosti kojeg korisnici još ne razumiju. Dok će konkurencija imati sličan proizvod će proći pet godina, a dok će imati barem koliko-toliko funkcionalan na tragu iPhonea i cijelo desetljeće. iPhone 4S je opet bacio konkurenciju u očaj, što će ovi pokušati zamaskirati potpuno nepraktičnim glupostima poput 4.7 inčnog ekrana. Čemu to služi, džepnom projektiranju?

 

Opet najbrži, s najdužim trajanjem baterije, najboljim ekranom, najboljom tehnologijom osjeta na dodir, najboljom kamerom, najboljim OS-om i ponudom softvera.

 

bedastoćama? pa oprosti , ko ti je kriv kaj imaš dječju ruku i ne možeš primit normalan uređaj kako treba pa sad vrijeđaš. na razini je 2015? ajd, ne pričaj gluposti.

Siri ej proizvod iz budućnosti koji korisnici još ne razumiju? kaj mi smo idioti po tebi treba cijelo desetljeće da konkurencija vrati odgovor iphonu4s? ne ne treba, konkurencija je vratila već prije izdavanja 4s.

gluposti poput 4.7" ekrana? pa da mjenjam mobitel sigurno bi ga kupio, jer radije imam pošten ekran na kojem i vidim neke stvari. A iphone 4s su predstavili kao najbolji igrači mobitel, pa da , na tom ekranu i možeš nekog boga i vidjeti.

 

Ne mrzim apple proizvode, bar do sad nisam, ali zbog ovakvih gore, počeo sam mrzit jabuku, ili samo korisnike kojine vide dalje od svog nosa.

 

BEz uvrede ima normalnih koji raspravljaju argumentirano.

 

A i da ima ljudi kak treba tu, ne bi se prepucavali nego bi uspoređivali uređaje, npr. moj email klijent je ovakav, daj da vidimo razlike i sličnosti, browser je ovakav, ovo onakvo, takvo...

 

NEtko je spomenuo tabove, ne nema ih stock browser, mislim ima ali ne one prave, i ne ne moram u meni pa stiskat kojekakve gluposti da ih otvorim, zato imam pinch zoom, smanjim trenutnu stranicu i otvore mi se tabovi. ali ima ostalih browsera s tabovima i njima nitko ništa, ali kad safari to ima odjednom je to vauuuuu, pogotovo na samom keynotu kad su to predstavljali.

 

 

 

 

@jpelko2, znaš spominješ sinatru a ti si isti ko on, netko veli nekaj protiv applea i eto tebe, i ne neću stavljat di je ko govorio, tu je forum, imaš search i traži.

 

 

hobi: androidhr.blogspot.com
 
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
@nsoul tebi je nekak zbilja jako važno da tu trollaš.Jel te zanimaju funkcije ili novi 4s ili si samo došao trollat. Ja ne branim apple nek govorim svoje mišljenje to kaj ti to tak smatraš to si si sam kriv.Tko je rekao da su tabbovi u safariju revolucija oni su ih predstavili i nitko ništa ni je rekao,novost kao novost ali ti moraš odmah spominjat vjernici stevea jobsa(r.i.p.) ili takve gluposti.Ti si došao u apple temu i počeo trollat kao siri smeće sve to ima android,onda opet tabbovi revolucija mada nitko to nije rekao,onda.Tabbovi isto nemaš u stock android browseru isto tako je na safariju isto tako ima dosta drugih browsera i na androidu i na iosu koji ima tabbove.Ali ti moraš stalno trollat.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple predstavlja novi iPhone
cuspajz kaže...
Mitch kaže...

boldano je u potpunosti tocno....s time da ja ne mrzim apple, vec onu povucenu gamad u upravi koji tjeraju kinice da im rade ajped za 100$ mj.

Onda možeš isto tako mrzit sve multinacionalne kompanije.

 

Hate the game {#}

ko kaze da ih ne mrzim ;) pa google je ista stvar ko apple

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
odjavljen
offline
Apple predstavlja novi iPhone

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


Pranklin
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
pranklin kaže...

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


 

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
pranklin kaže...

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


Pretplata.

 

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
pranklin kaže...

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


 

 

+ ugovorna obaveza 12 / 24 mjeseca.... u tarifi... 300 / 600 Kn... + uspostave poziva

 

u konačici to govno te izađe više nego što košta {#}

13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Ma kolko da kosta kupujem sljedeci model, ne pitam za cijenu kod ovako kvalitetnih uredaja!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Zato ima i normalnih tarifa...iphone4 kad je kod nas došao si ga mogao u tarifama od 100-200kn mogao kupiti za nekih 1500-2500kn što nije puno, a ove novce iskoristiš za komunikaciju. Ili bolje dati 4000kn za uređaj pa onda još jedno 2-3 tisuće u 2 godine za bonove? opet na isto dođeš...

Stoja
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ziga kaže...
pranklin kaže...

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


 

 

+ ugovorna obaveza 12 / 24 mjeseca.... u tarifi... 300 / 600 Kn... + uspostave poziva

 

u konačici to govno te izađe više nego što košta {#}

 

+račun za struju jer moraš ga i puniti

+parking ako ga plaćaš mobitelom

 

genije....

13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Sa tarifom 150 kn kosta manje od 2000 kn!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ezio kaže...
Ziga kaže...
pranklin kaže...

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


 

 

+ ugovorna obaveza 12 / 24 mjeseca.... u tarifi... 300 / 600 Kn... + uspostave poziva

 

u konačici to govno te izađe više nego što košta {#}

 

+račun za struju jer moraš ga i puniti

+parking ako ga plaćaš mobitelom

 

genije....

a još da uračunate i liječenje od raka dobivenog od korištenja mobitela...

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mikovic_xD kaže...
Ezio kaže...
Ziga kaže...
pranklin kaže...

cek malo...iphone ce kostati 399USD, a to je danas prema Googlu 2 232.71599HRK. Nije li to malo premalo za nanjnoviji(među boljim smartphoneima) premala cijena?


 

 

+ ugovorna obaveza 12 / 24 mjeseca.... u tarifi... 300 / 600 Kn... + uspostave poziva

 

u konačici to govno te izađe više nego što košta {#}

 

+račun za struju jer moraš ga i puniti

+parking ako ga plaćaš mobitelom

 

genije....

a još da uračunate i liječenje od raka dobivenog od korištenja mobitela...

i bumper za pozive

vruće je...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice