Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 137.400
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

 

Pusti GSM arenu,

kamera je 8MPx sa 1080 video zapisaom, i sa još boljim senzorom osvjetljenja.

 

 

Ahaa, nisam stigo konferenciju gledat pa sam bacio oko na gsm areni, čudi me da su oni pogrješili:)

 

Inaće GSM arena je OK, ali stavili su rumors  , što češ kad žele i oni malo podebljat posječenost :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
trap kaže...

Cijene uopće nisu ništa posebno kada se uzme u obzir da je to na ugovor na dvije godine. Plus, računajte kod nas cijene veće od ovih uz ugovor na 2 godine u tarifama cca 400... uopće nije ništa posebno glede cijena.

Dual core i 8mpx, ništa ekstra ako mene pitate.

 

Ali svi zaboravljate dual grafiku :)))))

vrazi jedni :)

14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Malo zajebancije,stigao je novi Iphone 4 Suckers :D :D :D

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DwightSchrute kaže...

Malo zajebancije,stigao je novi Iphone 4 Suckers :D :D :D

bacam se na pod kolko je smješno

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

.

 

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:12 (8ax).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

Da, razočaran sam što nisu predstavili iP5, ali 4S izgleda čisto ok. Dosta toga novoga ispod haube, razloga za kupovinu ima! Meni je od svega najvažniji veći kapacitet, tako da sam sa 64 GB prezadovoljan! Sad čekamo ožujak/travanj i napokon najavu 5-ice ;)

Toshiba A300D-16W
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
elvis kaže...

Da, razočaran sam što nisu predstavili iP5, ali 4S izgleda čisto ok. Dosta toga novoga ispod haube, razloga za kupovinu ima! Meni je od svega najvažniji veći kapacitet, tako da sam sa 64 GB prezadovoljan! Sad čekamo ožujak/travanj i napokon najavu 5-ice ;)

 

Brijem da bi novi iPhone 5 ogao doć i sa novim procesorom, znaći bez A5, ali bumo videli :)

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
elvis kaže...

Da, razočaran sam što nisu predstavili iP5, ali 4S izgleda čisto ok. Dosta toga novoga ispod haube, razloga za kupovinu ima! Meni je od svega najvažniji veći kapacitet, tako da sam sa 64 GB prezadovoljan! Sad čekamo ožujak/travanj i napokon najavu 5-ice ;)

Jel to sigurno?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Usporedba iPhone 4S vs iPhone 4

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:20 (parizer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
anas kaže...
sta ce mi samsung galaxy s koji je cista kopija iphone malo unaprijedena, da apple nije krenuo sa iphoneom danas mnogi jos ne bi znali sta je touch sreen zato im svaka cast

da ti nisi izmislio toplu vodu sad bi se tuširali hladnom

AMD FANOBY
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...
MrBlc kaže...

A da li će Siri biti dovoljno inteligentan da skuži promjenu vremena (ljetno/zimsko) ;-)

a kad ništa pametnije osim toga nisu napravili, valjda če i to skužit....e sad mene zanima šta če on napravit kad ja kažem: "Siri, zadovolji me!" Hoče li onda išta biti od toga? {#}

 

Mislim da ces i dalje morat drkat..
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Čekaj, iPhone 4 za 99 USD bez ugovora ili sa? 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
elvis kaže...

Da, razočaran sam što nisu predstavili iP5,

 

sto znaci da su trebali nazvati iPhone 5 umjesto 4s, onda bi bio zadovoljan, zasto mjenjati nesto kad su ljudi s tim zadovoljni

 

bar da su povecali display na 3.7 incha, to je neko moje misljenje, al i 3.5 je enough :D

15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ja mislio da ce stavit LTE....ovo sa dual core ce bit isto sra*e ko i sa o2x...sam sta ce se prodavat dobro, to je jedino dobro na cijelom uredaju....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
odjavljen
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Pratio sam "stream" i zanimalo me što će biti s novim iPhone-om...napominjem da nisam ničiji fanboy...

Pomalo sam razočaran jer sam stvarno mislio da će otići korak dalje ali ništa od toga...

Samo ne razumijem komentare silnih fanboy-a koji brane iPhone "životom" kao da imaju koristi od toga...

 

Opet je glavna stvar marketing...Apple-u je samo novac bitan

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:21 (Kordy).
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Fićo_CoD 5 kaže...

Čekaj, iPhone 4 za 99 USD bez ugovora ili sa? 

A do kad takva pitanja??? Sa ugovorom naravno...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
woodgamesfx kaže...

 

Zbilja OK uređaj iPod touch za 199$ ( model sa 8GB memorije ) , iste performanse .

 

 

Hehe

  Koliko znam, iPod Touch ima upola manje radne memorije nego iPhone 4.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

Ma naravno da nije, ali malo je previše tih glasina o 5ici na web! A i one puste maske su morale od nekud doći ;)

Toshiba A300D-16W
15 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Bome već su im se dionice strmoglavile.

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Preocajan je mobitel.

Barem 4" su trebali stavit,ovako naprosto gubi borbu sa svim 4"+ mobitelima.

Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Access Denied

EDIT: radi.

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:26 (_Dangerous_Lickz_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BMK kaže...

Preocajan je mobitel.

Barem 4" su trebali stavit,ovako naprosto gubi borbu sa svim 4"+ mobitelima.

Nije sve u inčima

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BMK kaže...

Preocajan je mobitel.

Barem 4" su trebali stavit,ovako naprosto gubi borbu sa svim 4"+ mobitelima.

Aha, to ces vidit i po prodajnim rezultatima.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Random. kaže...
woodgamesfx kaže...

 

Zbilja OK uređaj iPod touch za 199$ ( model sa 8GB memorije ) , iste performanse .

 

 

Hehe

  Koliko znam, iPod Touch ima upola manje radne memorije nego iPhone 4.

 

Točno, do sada je bilo tako, vjerujem da će i ovaj iPod touch bit na nešto manje rama od 4S.

Priznajem moja greška.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BMK kaže...

Preocajan je mobitel.

Barem 4" su trebali stavit,ovako naprosto gubi borbu sa svim 4"+ mobitelima.

Mislim da cemo to tek vidjeti.

Kad ne spavam budan sam
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
hoover kaže...
master4games kaže...
MrBlc kaže...

A da li će Siri biti dovoljno inteligentan da skuži promjenu vremena (ljetno/zimsko) ;-)

a kad ništa pametnije osim toga nisu napravili, valjda če i to skužit....e sad mene zanima šta če on napravit kad ja kažem: "Siri, zadovolji me!" Hoče li onda išta biti od toga? {#}

 

Mislim da ces i dalje morat drkat..

a jbg onda....

real master for every game
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Nemam komentara na cijene u USA.

 

Svi korisnici iPhonea 4 bi trebali zaobici novi iphone u sirokom luku po mom mišljenju iako su oni u apple-u napravili odlučan posao što se tice grafike(ne kužim čemu dual core procesor, da troši bateriju možda?jer nisam vidio veliku razliku između samsungovih galaxia).

 

Taj Siri nije ništa novo samo se nadam da su ga lijepo usavršili da stvarno bude koristan.

 

Iako su napravili odličan posao, fanboysi smirite dozivljaj nije nikakva revolucija...

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
razorst3 kaže...

Nemam komentara na cijene u USA.

 

Svi korisnici iPhonea 4 bi trebali zaobici novi iphone u sirokom luku po mom mišljenju iako su oni u apple-u napravili odlučan posao što se tice grafike(ne kužim čemu dual core procesor, da troši bateriju možda?jer nisam vidio veliku razliku između samsungovih galaxia).

 

Taj Siri nije ništa novo samo se nadam da su ga lijepo usavršili da stvarno bude koristan.

 

Iako su napravili odličan posao, fanboysi smirite dozivljaj nije nikakva revolucija...

 

To nitko nije niti rekao, ali da će uzdrmat srednje i niže cjenovno tržište mobilnim uređajima to je sigurno, a vjerujem da je Sony i Nintendo negdje u pozadini sa noktima među zubićima pratio ovaj keynote.

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
woodgamesfx kaže...
razorst3 kaže...

Nemam komentara na cijene u USA.

 

Svi korisnici iPhonea 4 bi trebali zaobici novi iphone u sirokom luku po mom mišljenju iako su oni u apple-u napravili odlučan posao što se tice grafike(ne kužim čemu dual core procesor, da troši bateriju možda?jer nisam vidio veliku razliku između samsungovih galaxia).

 

Taj Siri nije ništa novo samo se nadam da su ga lijepo usavršili da stvarno bude koristan.

 

Iako su napravili odličan posao, fanboysi smirite dozivljaj nije nikakva revolucija...

 

To nitko nije niti rekao, ali da će uzdrmat srednje i niže cjenovno tržište mobilnim uređajima to je sigurno, a vjerujem da je Sony i Nintendo negdje u pozadini sa noktima među zubićima pratio ovaj keynote.

Naravno da prate:) da Su stavili da iphone ima ekran 4+ inča, niko im nebi kupovo psp ili onaj od nintenda nego bi svi po Iphonu, meni i sad na 3.5 inča bolje igrat pes na Iphonu nego na PSP-u:) a kamoli na ovom sa boljom grafikom i procesorom:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS
 
1 14 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice