Mega pušten u rad

poruka: 75
|
čitano: 15.305
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mega pušten u rad".
16 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

nepotrebno je banalizirati stvari.   mega ima svoju svrhu i nacin distribucije unutar svog sirovog storaga od 50gb.   nema blage veze sa finesama syncanja kao profinjeniji servisi DB ili SkyDrive...SugarSync itd.

osobno imam placen skydrive do 45gb i apsolutno me ne zanima hoce li netko ćiribimbit moje obiteljske fotke...a folder documents i skenovi nekih dokumenata su uredno...

 

...znaci,nemogu nista njusit.

 

zaboga...tko ce iole normalan neki svoj privatni sadrzaj povjeriti debelom na "oblačenje"?   zato i postoje prethodno navedeni servisi. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

Opet se može pristupiti stranicama, ali pri unosu podataka za novi account vrti li ga vrti, u nedogled.

 

{#}

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 23:40 (sudy_freak).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
torrente kaže...

nepotrebno je banalizirati stvari.   mega ima svoju svrhu i nacin distribucije unutar svog sirovog storaga od 50gb.   nema blage veze sa finesama syncanja kao profinjeniji servisi DB ili SkyDrive...SugarSync itd.

osobno imam placen skydrive do 45gb i apsolutno me ne zanima hoce li netko ćiribimbit moje obiteljske fotke...a folder documents i skenovi nekih dokumenata su uredno...

 

...znaci,nemogu nista njusit.

 

zaboga...tko ce iole normalan neki svoj privatni sadrzaj povjeriti debelom na "oblačenje"?   zato i postoje prethodno navedeni servisi. 

Takvih korisnika koji to rade ima jako puno,Nevinašce bez obzira jel Megaupload ili Box.com ili Skydrive ili neki drugi servis. Zapravo su takvi neupučeni korisnici u večini, kakvo kriptiranje pa da onda još moraju i lozinku pamtit malo sutra.{#}

 

Kaj se tiče obiteljskih fotki i tih stvari hm, i to treba zapakirat i zaključat danas ne moš nikome vjerovat. Svašta se događa na sve strane to sigurno, nikad ne znaš ko če gdje šnjofat podatke pa bolje bit siguran i nema frke pa ko oče nek razbija enkripciju sretno mu bilo.{#}Izlanuo se

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/acta-pobijedila-/136666.aspx?page=3&jumpto=2633295&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 23:58 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad
rambox kaže...
 danas ne moš nikome vjerovat

nažalost neznam gdje je link od skakljive proslogodisnje vijesti u kojoj se navodi porast komesanja skydrive korisnika koji su dobili MS obavijest ,kako im je uklonjena ta-ta-i-ta slika zbog blablabla.   kada se sve zbrojilo, uklonjene su slike djece sa ljetovanja, koju su uslikali vlastiti roditelji,ali dijete je golo na slici i MS ne zanima tko ga je slikao.

zatim se pojavio neki poznati njemacki umjetnik koji fotografira obnazene pičiće ,te ih izlaze po galerijama.   njemu su isto poslali mail u kojem traze da malo smanji dozivljaje sa pičićima.  ovaj je onako umjetnicki pobjesnio i sve stavio u medije.

za dva dana MS se oglasio da koristi neki ludi algoritam koji pregledava slike (wtf ali tako je navedeno) i automatikom ih odstranjuje.  posebno vodi racuna o djeci,a kasnije o ovima sto vole slikavat sise i guzice.   

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 0:08 (torrente).
13 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Samo me zanima postotak Gates-ovih para u cijeloj stvari (brace yourselves 4 BOL conspiracy theories:D)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 1:02 (Highway Star).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Zar nitko nije probao prebaciti na hrvatski jezik? {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 2:18 (kristian_bm).
 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Mene samo interesuje da li ce i dalje biti piraterije na Mega, kao sto je prije bilo na dobrom starom MegaUploadu?

Ili će ovaj put biti oprezniji po tom pitanju. Ja sam licno zainteresovan u ovaj projekt, ako ce se moci lahko doci do 'onih' fajlova. {#}

 

I da li ce se moci skinuti datoteka od recimo 2 GB (sa FREE akauntom) , jer me nervira na pojedinim sajtovima ogranicenje od 400MB, 
Pa moram recimo fajl od 1,2GB skidati podijeljen u 3 zip. datoteke. To me zivcira, ako bude moguce skidati datoteke od nekoliko GB, to ce biti perfektno. :)

One does not simply walk into Mordor.
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
kristian_bm kaže...

Zar nitko nije probao prebaciti na hrvatski jezik? {#}

Debeli se malo zeznuo, ipak su mađarski i hrvatski tako slični. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Super.  Jos da je servis stabilan.... Uploadao sam nes za test nakon vise pokusaja uspio, i htio skinut, evo pokusavam vec 10 put i dalje izbaci error, ili samo vrti onaj cloud u nedogled...

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 4:27 (xZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mega pušten u rad

Pokusao se regat no ne ide. Posljem mi potvrdni mail kliknem unesem lozinku i nesto je poslo po krivo i stranica se zamrzne. 

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
13 godina
offline
Mega pušten u rad

ma ovo je zbugirano do bola {#}

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

Jel se probao netko registrirati s Hotmail email adresom, meni nikako ne dolazi aktivacijski email? Druga email adresa (koja nije Hotmail) je prošla bez problema.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
kipo kaže...

Jel se probao netko registrirati s Hotmail email adresom, meni nikako ne dolazi aktivacijski email? Druga email adresa (koja nije Hotmail) je prošla bez problema.

Imam bas isti problem, imam 3 hotmail adrese..... nisam dobio aktivacijski mail niti na jednoj adresi.

 

Nisam jos probao sa gmail-om...... mozda MEGA jednostavno voli Chrome i Gmail, eh...

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Mega pušten u rad

Mislim da ni "debeljuco" nije predvidio da će tolika potražnja biti u prvim trenutcima puštanja servisa u pogon.
Jednostavno su kapaciteti premali za količinu koliko primaju.

U roku od tjedan dana, trebalo bi profunkcionirati. 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mega pušten u rad

Registrirao se jesam, sad se čeka normalizacija sustava, i nadam se, korištenje {#}

Megaupload mi je nekad bio zakon, sad u nedostatku boljih servisa, uglavnom sam vezan za netload...

torrente ne volim {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
rooswelt1991 kaže...

Registrirao se jesam, sad se čeka normalizacija sustava, i nadam se, korištenje {#}

Megaupload mi je nekad bio zakon, sad u nedostatku boljih servisa, uglavnom sam vezan za netload...

torrente ne volim {#}

Dobio si potvrdu na mail?

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
16 godina
offline
Mega pušten u rad

Ja sam se danas oko 14.30 registrirao bez problema ikakvih..uploadat necu jos nista dok se ova pocetna guzva ne ocisti malo..tamo, za 5-7 dana opleti misko..kaki dropbox cx i ostali bakaraci..Kim rules :)

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
lovac82 kaže...
kipo kaže...

Jel se probao netko registrirati s Hotmail email adresom, meni nikako ne dolazi aktivacijski email? Druga email adresa (koja nije Hotmail) je prošla bez problema.

Imam bas isti problem, imam 3 hotmail adrese..... nisam dobio aktivacijski mail niti na jednoj adresi.

 

Nisam jos probao sa gmail-om...... mozda MEGA jednostavno voli Chrome i Gmail, eh...

Dobio si, ali ga je hotmail poslao u Junk folder. Provjeri tamo...

15 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
sudy_freak kaže...
rooswelt1991 kaže...

Registrirao se jesam, sad se čeka normalizacija sustava, i nadam se, korištenje {#}

Megaupload mi je nekad bio zakon, sad u nedostatku boljih servisa, uglavnom sam vezan za netload...

torrente ne volim {#}

Dobio si potvrdu na mail?

Dobio sam onaj mail da potvrdim acc ,to jest da kliknem na link za potvrdu, i mogu bez problema uči u samo sučelje.

Kasnije nisam dobio nikakav mail, ali nisam siguran da i trebam...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Mega pušten u rad

Nemojte se reagistrirati ako vam ne treba 50gb za zaje*******. Kladim se da se bar 50% ljudi koji se prave pošteni i koji kritiziraju registriralo. :) I nemam ništa protiv. :) 

Let it be
15 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Mega, Megaupload, FileBox, DropBox... su servisi za online storage i kao takvi niti imaju pravo da vrsljaju po korisnickim fajlovima niti imaju potrebu. Oni samo moraju na zahtjev vlasnika zasticenog sadrzaja da uklone prijavljene fajlove. Dotcom  ostali vlasnici servisa nisu nikome nista ukrali i nisu oni zasticen sadrzaj okacili. Takodje Mega moze da ukloni prijavljeni sadrzaj bez problema jer ako korisnik ustupi fajl putem linka on postaje vidljiv svima koji posjete taj link. Megaupload je jednostano sluzio kao primjer ostalim file share sajtovima ali zbog lose pripreme US pravnika moguce je da ce citav slucaj pasti u vodu. Bilo je previse propusta tokom hapsenja i zamrzavanja imovine koje dobar advokat moze da iskoristi.

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 17:06 (dex3108).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Mega pušten u rad

Izgleda da je danas pipa otvorena kako treba. Radi sve odprve na SRW Iron browseru pri 45 Kb/s.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 17:10 (memulica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
Iggx kaže...
lovac82 kaže...
kipo kaže...

Jel se probao netko registrirati s Hotmail email adresom, meni nikako ne dolazi aktivacijski email? Druga email adresa (koja nije Hotmail) je prošla bez problema.

Imam bas isti problem, imam 3 hotmail adrese..... nisam dobio aktivacijski mail niti na jednoj adresi.

 

Nisam jos probao sa gmail-om...... mozda MEGA jednostavno voli Chrome i Gmail, eh...

Dobio si, ali ga je hotmail poslao u Junk folder. Provjeri tamo...

Ne, nije u junk folderu.
3 puta sam probao s Hotmail-om i nijednom nije prošlo - druge mail adrese prolaze od prve.

14 godina
offline
Re: Mega pušten u rad

Bit ću ja još neko vrijeme na SkyDrive-u. Imam 25 GB  prostora od tog 7 GB je zauzeto i sve je 7z zakljucano.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
15 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
kipo kaže...
Iggx kaže...
lovac82 kaže...
kipo kaže...

Jel se probao netko registrirati s Hotmail email adresom, meni nikako ne dolazi aktivacijski email? Druga email adresa (koja nije Hotmail) je prošla bez problema.

Imam bas isti problem, imam 3 hotmail adrese..... nisam dobio aktivacijski mail niti na jednoj adresi.

 

Nisam jos probao sa gmail-om...... mozda MEGA jednostavno voli Chrome i Gmail, eh...

Dobio si, ali ga je hotmail poslao u Junk folder. Provjeri tamo...

Ne, nije u junk folderu.
3 puta sam probao s Hotmail-om i nijednom nije prošlo - druge mail adrese prolaze od prve.

Takoder, imam glavni mail gdje su mi kontakti s kojima se cesce cujem, nema mi tu... onda imam drugi koji mi je vezan za bitnije stvari tipa Steam, PayPal itd, a tu mi je i rezervni. U junk folderu ih nema, u listi blokiranih mail adresa takoder nema nista sto bih mogao povezati sa MEGA servisom.

 

Na gmailu mi isto bez problema radi.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 18:37 (lovac82).
14 godina
offline
Mega pušten u rad

Meni je jučer bilo u Junk folderu, zato sam to i predložio. Tko zna zbog čeg sad ne dolaze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mega pušten u rad

ni ja nisam dobio mail na @outlook.com...

sad isprobavam s gmailom...

 

EDIT: gmail prosao u roku par sec...

EDIT2: al nemrem napravit folder u cloudu...jel netkom uspjelo?

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 19:47 (Srednji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

i ja sam se popodne registrirao s gmailom, sve je bilo u trenu gotovo...jel  cemo mi sad imat tih 50 gb zauvijek ili je to samo neki trial?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Ja sam se danas ujutro bez ikakvih problema registriral ( preko gmail-a) ali nisam uspio ništa uploadati. U preko 20-30 pokušaja samo je par puta krenuo upload i to poprilično sporo, 7-10 kbit/s, ali bi i to stalo na nekih par posto i dalje ni makac. Da ne gubim više vrijeme i živce probat ću ponovno za koji dan ili kad ovdje na forumu pročitam da je sve proradilo kako treba. I da, planiram koristiti servis ako bude radio kak treba.

Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Mega pušten u rad

Svi sad isporbavaju to, zato treba čekat tjedan-dva da se malo smiri situacija, i onda če bit ok...

Tako je uvijek na početku, 180upload je bi užas na početku, a sad je relativno brz, možda i jedina konkurencija megi {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice