Mega pušten u rad

poruka: 75
|
čitano: 15.295
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mega pušten u rad".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad
lovac82 kaže...
kipo kaže...

Jel se probao netko registrirati s Hotmail email adresom, meni nikako ne dolazi aktivacijski email? Druga email adresa (koja nije Hotmail) je prošla bez problema.

Imam bas isti problem, imam 3 hotmail adrese..... nisam dobio aktivacijski mail niti na jednoj adresi.

 

Nisam jos probao sa gmail-om...... mozda MEGA jednostavno voli Chrome i Gmail, eh...

  Ja sam se registrovao sa myopera mailom i dosla mi je potvrda odmah. Izgleda da je to samo do hotmaila

15 godina
online
Mega pušten u rad

Probao sam se nekoliko puta registrirati i nikako dobiti mail, ali nakon što sam upisao gmail adresu link je stigao za dvije sekunde.

Dobra stvar mi je kod ovoga 50 GB prostora, mogućnost da file sa mege importam u svoju mapu, a ne ga skidati odmah na komp (u slučaju ako nemate mjesta na disku ili ste na tuđem kompu) {#}

www.arcadiaonline.org
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Mega pušten u rad

Ovo je samo hype, nista vise od toga te bar 50% ljudi koji su sada registrirani nece nikada koristiti svoje accounte.

 

Uopce me ne bi zacudilo da Mega dozivi istu sudbinu kao MegaUpload, cisto iz necijeg inata, a i ne bi mi bilo zao jer mi se lik gadi totalno (zao bi mi bilo naravno podataka od ekipe (vjerujem da svi s malo ozbiljnijim podacima koriste neki drugi cloud i da im Mega ne pada na pamet, bez obzira na tih 50 GB), ali me bas briga za debelog i njegov servis).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

dali mi neko moze pojasnit sljedece....ne razumjem se bas u te servise,odnedavno sam korisnik dropboxa danas bas napravio acc na Megi.

ali zanima me recimo dali se slike koje uploadas na megu mogu direktno pregledavat a ne da ih moras skinut na pc, jer npr. na dropboxu se samo ulogiras i mozes sve diektno gledat preko servisa!? nisam siguran dali je to slicno jedno drugome ili je to jer je tek izasao u beta verziji?

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Zasto toliko mrzite Kim-a. Jel ja nesto propustam ili...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad
skočko kaže...

dali mi neko moze pojasnit sljedece....ne razumjem se bas u te servise,odnedavno sam korisnik dropboxa danas bas napravio acc na Megi.

ali zanima me recimo dali se slike koje uploadas na megu mogu direktno pregledavat a ne da ih moras skinut na pc, jer npr. na dropboxu se samo ulogiras i mozes sve diektno gledat preko servisa!? nisam siguran dali je to slicno jedno drugome ili je to jer je tek izasao u beta verziji?

kratko i jasno. blagodati dropboxa nemaju dodirnih tocaka sa ovim mega projektom.  niti ima klijent za bilo kakvu platformu, niti syncanje...dapace smijesni upload preko browsera.

pa zar mislite da je Mega servis u kojemu ja na desktopu editiram unutar word dokumenta tri rijeci i da se taj dokument synca/editira odmah na svim laptopima i mobitelima koji su upareni?

mega ako zazivi sluzi dilanju nelegalnog sadrzaja pod krinkom enkripcije...no nitko vam ne brani dijelit linkove svojih slika putem maila sa obitelji {#}.  vjerojatno cete upasti u klub personal storage usera u promilima od 0.01%.  

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad
torrente kaže...
skočko kaže...

dali mi neko moze pojasnit sljedece....ne razumjem se bas u te servise,odnedavno sam korisnik dropboxa danas bas napravio acc na Megi.

ali zanima me recimo dali se slike koje uploadas na megu mogu direktno pregledavat a ne da ih moras skinut na pc, jer npr. na dropboxu se samo ulogiras i mozes sve diektno gledat preko servisa!? nisam siguran dali je to slicno jedno drugome ili je to jer je tek izasao u beta verziji?

kratko i jasno. blagodati dropboxa nemaju dodirnih tocaka sa ovim mega projektom.  niti ima klijent za bilo kakvu platformu, niti syncanje...dapace smijesni upload preko browsera.

pa zar mislite da je Mega servis u kojemu ja na desktopu editiram unutar word dokumenta tri rijeci i da se taj dokument synca/editira odmah na svim laptopima i mobitelima koji su upareni?

mega ako zazivi sluzi dilanju nelegalnog sadrzaja pod krinkom enkripcije...no nitko vam ne brani dijelit linkove svojih slika putem maila sa obitelji {#}.  vjerojatno cete upasti u klub personal storage usera u promilima od 0.01%.  

 

Mega je jos uvijek u beta fazi i za sada je omogucen samo upload fajlova. Uskoro ce doci i mogucnost sinhronizacije kao i mnogo dodatnih stvari. Citaj njihov Blog pa ces vidjeti sta sve planiraju. A tu jos dolaze MegaBox i MegaMovie servisi putem kojih ce kreatori moci da objavljuju svoje radove bez izdavaca. 

http://vgm.tv/
14 godina
offline
Mega pušten u rad

gdje je mojih 10 eura od clanarine od megauploada????

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad
El_Nino_09 kaže...

Mene samo interesuje da li ce i dalje biti piraterije na Mega, kao sto je prije bilo na dobrom starom MegaUploadu?

Ili će ovaj put biti oprezniji po tom pitanju. Ja sam licno zainteresovan u ovaj projekt, ako ce se moci lahko doci do 'onih' fajlova. {#}

 

I da li ce se moci skinuti datoteka od recimo 2 GB (sa FREE akauntom) , jer me nervira na pojedinim sajtovima ogranicenje od 400MB, 
Pa moram recimo fajl od 1,2GB skidati podijeljen u 3 zip. datoteke. To me zivcira, ako bude moguce skidati datoteke od nekoliko GB, to ce biti perfektno. :)

Naravno da će biti. Sad je zapravo i lakše jer je sadrzaj kriptiran i moze ga dekriptirati samo vlasnik. Zar stvarno? Sumnjam da nemaju kopiju ključa.

Anyway, dobra stvar bi bila kad bi korisnici fajlove uploadali s kriptografskim imenima tipa: 5441f2ac837d1f6f8423efe80325e07ea407e815656929816dc94dcff362935e.rar i sl.
Tako bi se teze saznalo kakvog je sadrzaja fajl.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
15 godina
offline
Mega pušten u rad

hmmm Megafail ?????

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mega pušten u rad

El ima već negdje kakvih jogurt linkova?

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mega pušten u rad

Meni je prošla registracija na @outlook.com adresu.

 

 

:) :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 14:14 (paradajz).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mega pušten u rad

Odaberete hrvatski jezik i dobijete sve na mađarskom - FAIL.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mega pušten u rad

Ali iako se fajl zove '143234jfsdfhd' do ukidanja fajla ce doci kada se otkrije da se
radi o pirateriji na samom blogu,forumu,stranici itd. na koju je objavljen link.
I vecinom su napisani opisi, screensi itd. Ali opet, sigurno bi bilo malo teze.

 

Ja se nadam da fajlovi nece nestajati zbog copyrighta, kao sto trenutno imam problem
prilikom downloada utakmica, pa npr fajl star 2 god. je vecinom uklonjen.

One does not simply walk into Mordor.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 16:00 (El_Nino_09).
15 godina
offline
Re: Mega pušten u rad
El_Nino_09 kaže...

Ali iako se fajl zove '143234jfsdfhd' do ukidanja fajla ce doci kada se otkrije da se
radi o pirateriji na samom blogu,forumu,stranici itd. na koju je objavljen link.
I vecinom su napisani opisi, screensi itd. Ali opet, sigurno bi bilo malo teze.

 

Ja se nadam da fajlovi nece nestajati zbog copyrighta, kao sto trenutno imam problem
prilikom downloada utakmica, pa npr fajl star 2 god. je vecinom uklonjen.

Mygully npr. i sl. ce "profitirati" od MEGE...... treba zakljucati forum.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice