Microsoft zarađuje na Androidu

poruka: 65
|
čitano: 6.192
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft zarađuje na Androidu".
15 godina
offline
Re: Microsoft zarađuje na Androidu
Da se dogodi čudo i kupim meka nebi kupio office. A ako kupujem nešto što koristi opensource ne želim da m$ na tom zarađuje. I boli me dupe za dobrotvorne svrhe jer se na to kod nas plaća pdv. Hvala bogu da novce koje steknem vlastitim radom mogu potrošiti tamo gdje ja hoću!
And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft zarađuje na Androidu

Koje intelektualno vlasništvo ? Android je proizvod od Google-a, tak da MS nema kaj tražiti. Ovo je čista pljačka, a ljudi iz HTC-a su budale.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft zarađuje na Androidu
Da, ne znam kak su tak daleko dogurali ak su budale.
Možda da se zaletiš do njihovog sjedišta i objasniš im neke stvari.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft zarađuje na Androidu
redrum781 kaže...
Da se dogodi čudo i kupim meka nebi kupio office. A ako kupujem nešto što koristi opensource ne želim da m$ na tom zarađuje. I boli me dupe za dobrotvorne svrhe jer se na to kod nas plaća pdv. Hvala bogu da novce koje steknem vlastitim radom mogu potrošiti tamo gdje ja hoću!

Da, ali ne shvaćaš da određene tehnologije koje HTC koristi u svojim uređajima nisu opensource. To nema veze sa androidom. U onih 15$ što plate Microsoftu za svaki mobitel, pokrili su troškove tehnologija i OS-a. A u ovih 5$ što plaćaju za svaki android plaćaju samo tehnologije koje posjeduje Microsoft (pošto je OS opensource. Zar ti misliš da nitko nikad nije platio Appleu za korištenje multitoucha? Vjerovatno HTC to radi i dan danas, samo se nije digla tolika medijska pompa oko toga ...

15 godina
neaktivan
offline
Microsoft zarađuje na Androidu
Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 13:23 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice