Testirali smo iPad!

poruka: 332
|
čitano: 59.585
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo iPad!".
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

ne znaju to ni mnogi što su ga kupili

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
parizer kaže...

Neka daju artfull-u da testira. Zasluzio je

  On ima visoko mišljenje o iPadu, i svim Appleovim proizvodima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 16:24 (Asterix).
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
Asterix kaže...
parizer kaže...

Neka daju artfull-u da testira. Zasluzio je

  On ima visoko mišljenje o iPadu, i svim Applevim proizvodima.

i obožava pljuvati po svemu što nema slovo i ispred,od nokie do hp-a,ali zašto se nitko ne dotiče lošeg signala za internet na tom uređaju

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

"if its a shiny thing made by apple i'l definitely buy it" :-D  Čestitam fanovima apple-a,eto nove stvari za bacanja para i kurchenje po kafićima.

Ja čekam da apple napravi svoj iVar, to bi eto od njih kupio, u biti možda ipak ne jer bi cijena bila kakvih 149kn za teglu.

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...
cekpi kaže...
ansha kaže...

Ta vojska ima problema sa sastavljanjem slozenih recenica, pa je i njihovo misljenje manje mjerodavno.

 

 

 

(nekak imam filing da bi mogo ban popit uskoro :) )

Zivot ce mi se urusit kad popijem banCool

A i ovaj forum bi mogao eksplodirat uskoro od prevelike koncentracije glupostiBelji se

 

 komentar je išo meni a ne tebi :P

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Testirali smo iPad!

stvarno, i ja bi ga zelio imat, al sta cu na njem radit? totalno bespotrebno ak imas PC-bar za mene

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Testirali smo iPad!
Vuce kaže...

ajmo sad vojsko dežurnih mrzitelja iphona da čujemo kako je ovo smeće koje ništa ne valja. (nema veze pritom što ga nitko nije imao u ruci, da ne kažem koristio malo dulje..)

  Na ovako produktivan post nisam odavno naišao. Usput, koliko je forumaša koji dižu iPad u nebo držalo imalo istoga u ruci.

 

Do kvalitetne i nepristrane recenzije ili dolaska uređaja na naše tržište malo se toga može reći, a da nije rečeno. Dosadašnje rasprave o iPad su se uglavnom svodile na to da nas par smatra da je krajnje nepraktično da takav uređaj nema ugrađen USB i još par detalja, a da nas par fanboysa uvjerava da nam to i ne treba. Ok možda vama ne treba, ja bih bio najsretniji kad bih i u mobitel mogao ubacit USB stick za nešto iskopirat.

 

Nadam se samo da će recenzija u Bug-u biti obavljena hladne glave, nakon onog prvog wow efekta i dovoljno dugog korištenja da na površinu isplivaju svi problemi i nepraktičnosti.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
Asterix kaže...
ansha kaže...

iPad je puno bolji i korisniji tablet od ovog HP Slatea.

  Po čemu je to iPad bolji?

Mora da se salis?

Ovo je sarkastican komentar i parodija na tvoj neargumentirani besmisao koji je glasio: "HP Slate je puno bolji i korisniji od ovog iPada". 

 

Moja ideja je bila da pokazem kako bi rasprava izgledala kad bi svi bili na tvojoj razini diskusije/argumentacije.

 

Jel sad jasnije? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 16:39 (ansha).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
MrBlc kaže...
Vuce kaže...

ajmo sad vojsko dežurnih mrzitelja iphona da čujemo kako je ovo smeće koje ništa ne valja. (nema veze pritom što ga nitko nije imao u ruci, da ne kažem koristio malo dulje..)

  Na ovako produktivan post nisam odavno naišao. Usput, koliko je forumaša koji dižu iPad u nebo držalo imalo istoga u ruci.

 

Do kvalitetne i nepristrane recenzije ili dolaska uređaja na naše tržište malo se toga može reći, a da nije rečeno. Dosadašnje rasprave o iPad su se uglavnom svodile na to da nas par smatra da je krajnje nepraktično da takav uređaj nema ugrađen USB i još par detalja, a da nas par fanboysa uvjerava da nam to i ne treba. Ok možda vama ne treba, ja bih bio najsretniji kad bih i u mobitel mogao ubacit USB stick za nešto iskopirat.

 

Nadam se samo da će recenzija u Bug-u biti obavljena hladne glave, nakon onog prvog wow efekta i dovoljno dugog korištenja da na površinu isplivaju svi problemi i nepraktičnosti.

Gle ja tebe stvano ne kužim sad. kvalitetne i nepristrane recenzije? Od koga je čekaš? Od MSofta? Nokie? Sonija? Pa zaboga svi doti jednog iti malo relevantnog informatičkog portala su već recenzirali iPad i svuda je iPad u najmanju ruku ishvaljen i dobio dobre ili odlične ocjene.

 

arstechnica? 18 stranica http://arstechnica.com/apple/reviews/2010/04/ipad-review.ars/

 

http://www.crunchgear.com/2010/04/07/review-the-apple-ipad/

 

http://www.engadget.com/2010/04/03/apple-ipad-review/

 

http://gizmodo.com/5511678/apple-ipad-review?skyline=true&s=i ( jedan od mnogih ) 

 

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2362040,00.asp

 

etc etc etc ...

A.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...
Asterix kaže...
ansha kaže...

iPad je puno bolji i korisniji tablet od ovog HP Slatea.

  Po čemu je to iPad bolji?

Mora da se salis?

Ovo je sarkastican komentar i parodija na tvoj neargumentirani besmisao koji je glasio: "HP Slate je puno bolji i korisniji od ovog iPada". 

 

Moja ideja je bila da pokazem kako bi rasprava izgledala kad bi svi bili na tvojoj razini diskusije/argumentacije.

 

Jel sad jasnije? 

 jel onda hp ili ipad bolji???

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
cekpi kaže...
ansha kaže...
Asterix kaže...
ansha kaže...

iPad je puno bolji i korisniji tablet od ovog HP Slatea.

  Po čemu je to iPad bolji?

Mora da se salis?

Ovo je sarkastican komentar i parodija na tvoj neargumentirani besmisao koji je glasio: "HP Slate je puno bolji i korisniji od ovog iPada". 

 

Moja ideja je bila da pokazem kako bi rasprava izgledala kad bi svi bili na tvojoj razini diskusije/argumentacije.

 

Jel sad jasnije? 

 jel onda hp ili ipad bolji???

iPad je daleko bolji iz jednostavnog razloga što postoji.

A.
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

to je apple uplatio keš,gdje su nezavisne recenzije,koje će se pojaviti tek kad prođe ovo marketinško ludilo s ipadom,applu je sad šansa da se o njegovom uređaju što više piše u pozitivnom smislu,zato da bi što više uređaja prodao,samo se pojavljuju hvalospjevi i divljenje,tek nakon nekog vremena će se pojaviti kvalitetne i NEPRISTRANE recenzije

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
blackalbum kaže...

to je apple uplatio keš,gdje su nezavisne recenzije,koje će se pojaviti tek kad prođe ovo marketinško ludilo s ipadom,applu je sad šansa da se o njegovom uređaju što više piše u pozitivnom smislu,zato da bi što više uređaja prodao,samo se pojavljuju hvalospjevi i divljenje,tek nakon nekog vremena će se pojaviti kvalitetne i NEPRISTRANE recenzije

Tebi i sličnima nema pomoći.

A.
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

ti misliš da nema istine u mom postu i da se ne vrti sve oko marketinga,jedno znam kad  izađe  novi mercedes svi ga hvale u nebesa,e tek nakon nekog vremena počmu izlaziti članci o različitim problemima,možda i taj uređaj nije loš ali prije nego što se kupi mislim da malo treba pričekati da se prašina slegne

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
blackalbum kaže...

to je apple uplatio keš,gdje su nezavisne recenzije,koje će se pojaviti tek kad prođe ovo marketinško ludilo s ipadom,applu je sad šansa da se o njegovom uređaju što više piše u pozitivnom smislu,zato da bi što više uređaja prodao,samo se pojavljuju hvalospjevi i divljenje,tek nakon nekog vremena će se pojaviti kvalitetne i NEPRISTRANE recenzije

Ovo je nevjerojatno, ili je marketing ili pristrani novinari ili vjerne ovce ili ljudi placeni da stoje u redovima, mora biti neko objasnjenje, a jedino koje se ne uzima kao mogucnost je da je sam uredjaj dobar i kvalitetan. 

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
cekpi kaže...
jel onda hp ili ipad bolji???

Pa kako bi ja to znao?? Nisam vidovit i omnipotentan kao dobar dio forumasa..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

Jedva cekam recenziju od Petrića.. Pogotovo video!!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...
MrBlc kaže...

Nadam se samo da će recenzija u Bug-u biti obavljena hladne glave, nakon onog prvog wow efekta i dovoljno dugog korištenja da na površinu isplivaju svi problemi i nepraktičnosti.

Gle ja tebe stvano ne kužim sad. kvalitetne i nepristrane recenzije? Od koga je čekaš? Od MSofta? Nokie? Sonija? Pa zaboga svi doti jednog iti malo relevantnog informatičkog portala su već recenzirali iPad i svuda je iPad u najmanju ruku ishvaljen i dobio dobre ili odlične ocjene.

 

etc etc etc ...

Gledaj, ja ne kažem da nema recenzije niti da su ovi recezenti plaćeni, ali pročitaj ponovno onaj zeleni dio. Za takav uređaj, pogotovo među prvim i isčekivanijim u svojoj kategoriji, te od Apple koji je majstor wow efekta mislim da je još rano očekivati jednu prizemnu recenziju koja će obuhvatiti sve probleme koji se mogu javiti u svakodnevnom radu. Isto tako, dok se ne vidi odgovor konkurencije malo je teško procijeniti koliko to iPad dobar ili loš.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...
blackalbum kaže...

to je apple uplatio keš,gdje su nezavisne recenzije,koje će se pojaviti tek kad prođe ovo marketinško ludilo s ipadom,applu je sad šansa da se o njegovom uređaju što više piše u pozitivnom smislu,zato da bi što više uređaja prodao,samo se pojavljuju hvalospjevi i divljenje,tek nakon nekog vremena će se pojaviti kvalitetne i NEPRISTRANE recenzije

Ovo je nevjerojatno, ili je marketing ili pristrani novinari ili vjerne ovce ili ljudi placeni da stoje u redovima, mora biti neko objasnjenje, a jedino koje se ne uzima kao mogucnost je da je sam uredjaj dobar i kvalitetan. 

 

nisam ni rekao da je uređaj loš,ali svi koji su ga kupili još su pod dojmom novog uređaja,kao što sam i ja kad nešto kupim što je novo,tek za jedno mjesec ,dva dana korištenja će  oduševljenje splasnut,i onda ćemo imati puno  realnije recenzije,sad je uređaj još novi  i

svi su vauuuuuuuuuuuuuu

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
Testirali smo iPad!

Pa što to je samo veći IPHONE Belji se

Drift in soul
 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...
blackalbum kaže...

to je apple uplatio keš,gdje su nezavisne recenzije,koje će se pojaviti tek kad prođe ovo marketinško ludilo s ipadom,applu je sad šansa da se o njegovom uređaju što više piše u pozitivnom smislu,zato da bi što više uređaja prodao,samo se pojavljuju hvalospjevi i divljenje,tek nakon nekog vremena će se pojaviti kvalitetne i NEPRISTRANE recenzije

Ovo je nevjerojatno, ili je marketing ili pristrani novinari ili vjerne ovce ili ljudi placeni da stoje u redovima, mora biti neko objasnjenje, a jedino koje se ne uzima kao mogucnost je da je sam uredjaj dobar i kvalitetan. 

 

Ni ja ne mogu vjerovati. Inače gledao sam po macuser forumima gdje su ljudi jako kritični kad nešto ne valja ... 27icu su pribili na križ zbog problema, i konsenzus oko toga da je  iPad bolji od očekivanog i da je iskustvo daleko bolje nego review ili slika  je mislim do sad valjda najveći u povijesti appleovih uređaja. Ili barem blizu toga. 

 

Inače, problemi se mogu događati, nitko ne kaže da ih nema i da ih neće biti, nije li tako sa svakim uređajem? al da su svi novinari potplaćeni i da ovo do sad nisu nepristrane recenzije ne mogu shvatiti. Pa kad će raditi review? za dva mjeseca kad ga nitko neće čitati ... 

A.
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
MrBlc kaže...
artfull kaže...
MrBlc kaže...

Nadam se samo da će recenzija u Bug-u biti obavljena hladne glave, nakon onog prvog wow efekta i dovoljno dugog korištenja da na površinu isplivaju svi problemi i nepraktičnosti.

Gle ja tebe stvano ne kužim sad. kvalitetne i nepristrane recenzije? Od koga je čekaš? Od MSofta? Nokie? Sonija? Pa zaboga svi doti jednog iti malo relevantnog informatičkog portala su već recenzirali iPad i svuda je iPad u najmanju ruku ishvaljen i dobio dobre ili odlične ocjene.

 

etc etc etc ...

Gledaj, ja ne kažem da nema recenzije niti da su ovi recezenti plaćeni, ali pročitaj ponovno onaj zeleni dio. Za takav uređaj, pogotovo među prvim i isčekivanijim u svojoj kategoriji, te od Apple koji je majstor wow efekta mislim da je još rano očekivati jednu prizemnu recenziju koja će obuhvatiti sve probleme koji se mogu javiti u svakodnevnom radu. Isto tako, dok se ne vidi odgovor konkurencije malo je teško procijeniti koliko to iPad dobar ili loš.

 

Ne slazem se bas, ljudi kojima je posao recenziranje hardware-a nikako ne bi smjeli moci biti zaslijepljeni wow efektom kao mala djeca. 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...

 

Ne slazem se bas, ljudi kojima je posao recenziranje hardware-a nikako ne bi smjeli moci biti zaslijepljeni wow efektom kao mala djeca. 

 

U svakom slučaju. Dapače, oduševljenje ( generalno ) ljudi koji dnevno pregledavaju masu "elektroničkih igračaka" i kojima je to posao samo pokazuje da su u appleu uboli i pogodili gdje su i namjeravali. Ako ništa, čestitam im. I da sam Google ili Sony to bih napravio.

 

 

A.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

Photoshop Smijeh

 

Totalno bland pozadina..

Petrić u pozi "tv prodaja - ali to nije sve"

Tekst koji hvali iPad Šutim

 

P.S. Šalim se ofc. I malo dižem tlak fanboysima Nevinašce

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 17:33 (NightShadow).
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

Zašto je HTC HD2 smeće?

 

Mislio sam da ljudi barem na ovom forumu znaju tweakovima skrojiti WM smartphone

po svojoj mjeri, da radi besprijekorno i bez greške.

 

Ja ga ne bih mijenjao za nijedan drugi mobitel koji trenutno postoji na tržištu.

15 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Ako bude koštao više od 2500 kuna nikako ga se ne isplati kupiti. Za te pare fino dobiješ polovni netbook i Corsair SSD od 64 GB, a to dvoje razvali iPad kao nedavno Lokomotiva Hajduk...

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Testirali smo iPad!

Siguran sam da je iPad kvalitetan tablet. Imam iPhone i znam kakav hardware Apple može napraviti. Ali to što nema USB utor mi je veliki minus. To mi samo pokazuje da će i iPad, poput iPhonea biti zaključana platforma. Znači, neće se moći preko USB kabla prebacivati datoteke na iPad po želji nego će se to moći raditi samo preko iTunesa. Kod mobitela tako nešto još mogu podnijeti, ali za tablet računalo ne. Možda griješim i iPad će biti drukčije koncipiran ali manjak USB porta mi ne uljeva previše povjerenja.

 

Mogli su ubaciti i utor za memorijske kartice, kao što neki konkurenti imaju ili najavljuju, što bi meni dobro došlo pošto se bavim fotografijom.

 

Neki kažu da ne znaju šta bi sa iPadom. Ja znam šta bih, za to trenutno koristim iPhone iako je ekran mali: komotno surfanje webom bilo gdje bez da moram držati ciglu u krilu. Pretplaćen sam na par časopisa preko Zinio digitalnog servisa i preko iPada bi ih mogao čitati bilo gdje a da ne moram sjediti za kompom.

 

Ali pošto vidim da iPad nije za mene strpit ću se malo dok netko od konkurenata ne izbaci nešto što će me zadovoljiti.

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
Misho kaže...
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

Zašto je HTC HD2 smeće?

 

Mislio sam da ljudi barem na ovom forumu znaju tweakovima skrojiti WM smartphone

po svojoj mjeri, da radi besprijekorno i bez greške.

 

Ja ga ne bih mijenjao za nijedan drugi mobitel koji trenutno postoji na tržištu.

Sve se moze ako si voljan gubiti vrijeme na to, vecina ljudi nit je voljna nit bi rijesili sve probleme cak i da puno vremena uloze.

 

Stvar je u tome sta neki ljudi uzivaju u tweakanju i poboljsavanju a nekima je to stravican minus. Da ja svom starom kazem da je mobitel super al da ga prvo pustim tweakanjem treba dovest u red poslao bi me u neku stvar. Kad se vec da tolko para za mobitel ima da sve sta su deklarirali da moze radi savrseno.

 

Apple mulja jer ogranicava neke stvari sta ne bi smio al bar ono sta moze radi izvrsno i onako kako se reklamira.

 

14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Meni bi zaista dobro doslo nesto poput iPad-a ali ograničenja ga čine potpuno beskorisnim...Čekam nešto što će imati veći prostor za podatke, usb priključak i Windowse (mogućnost instalacije XP-a)...

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

poštovani bugovci.. zamolio bih vas da na bwin otvorite account (besplatno) i isprobate dal radi poker na ipadu..

 

eto, jedna sitnica koja me zanima Smijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice