Testirali smo iPad!

poruka: 332
|
čitano: 59.572
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo iPad!".
15 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...
grimyHR kaže...
General_Woo kaže...
grimyHR kaže...
General_Woo kaže...

a kaj bi trebal to raditi da bi tebi trebalo?

 

 

 

 

multitasking, usb host za bilo koju vrstu eksternog usb uredaja, prosirenje memorijskim karticama, promjenjivi disk, proc i sl., promjenjiva baterija, prozori(ne mislim na windowse), os po izboru neovisno o hardveru, nepostojanje ogranicenja proizvodaca na softverskoj razini, pozeljna je i izvlaciva fizicka qwerty tipkovnica itd, dalo bi se tu jos toga nabrojati sto se mene tice....

Za tebe je laptop, ima to sve uključujući "izvlačivu" tipkovnicu.

ne, nema izvlacivu tipkovnicu, laptop je preklopan uredaj, tipkovnica o kojoj ja govorim bi bila relativno mala i tanka, te bi se izvlacila iz tableta, bilo trajno spojena ili bezicna

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

ma super izgleda ,a kad ga probam vidjet cu jel dobar ili nije, ima čovjek i ružnijih stvari u životu koje toliko koštaju a isto mu ne trebaju ili si bar zabriju da im trebaju...

DDS
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 3:48 (iDadas).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

to je to!

DDS
13 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Oldy kaže...

ma nula bodova :p

 

 

to samo klinci sline za tim valjda, nema meni do fizičkih tipki za unos ni na računalu ni na mobitelu....

 

 

štapiče prepuštam kinezima i njima srodnim...

 

 

i kvragu dosta bi bio samo doktor petric pored njega, ne morate dokazivati istinost toliko detaljno na svakoj slici, vjerujemo mi vama hehe

 očito je da nikada nisi imao niti jedan od "ishit" proizvoda jer da jesi znao bi da štapić na iphone-u ne reagira, ali da, na onom kineskom klonu reagira, pardon...

DDS
13 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

ma iPad je samo uvećana verzija iPhonea, no da se razumijemo ja ne kažem da je smeće iPad, jer koristim iPhone :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Mislim da sam upravo gledao Artfulla na Hrt2 (emisija e-Hrvatska) kako hvali iPad.. ;)

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
@ferovca1
I ja isto! Izvalio je neku glupost, ali zaboravih koja je... :)
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Upravo je to bio tipičan korisnik iPad-a. Bitna mu je jednostavnost korištenja, lijep izgled, odlična konstrukcija i da sve radi iz kutije. I čovjek zadovoljan.

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ferovca1 kaže...

Upravo je to bio tipičan korisnik iPad-a. Bitna mu je jednostavnost korištenja, lijep izgled, odlična konstrukcija i da sve radi iz kutije. I čovjek zadovoljan.

  Ali eto... nekima to nije dovoljno... i slazem se, ne bi trebali pljuvati po njemu jer ima ogranicenja (po Ipadu)... ali isto tako ti ljudi ne bi smjeli toliko hvaliti IPAD...

In Control
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Sjetio sam se gluposti koju je izvalio:
''Otvaranje stranica je 3-4 puta brže nego na PC-u''
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
Šef kaže...
Sjetio sam se gluposti koju je izvalio:
''Otvaranje stranica je 3-4 puta brže nego na PC-u''

pa i je, ako su u flashu napravljene u sekundi ih otvori :D

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
EnlightenedPhoenix kaže...

  Ali eto... nekima to nije dovoljno... i slazem se, ne bi trebali pljuvati po njemu jer ima ogranicenja (po Ipadu)... ali isto tako ti ljudi ne bi smjeli toliko hvaliti IPAD...

Čovjek ima 5 stvari koje radi na računalu. Tih 5 stvari radi i na iPadu plus još neke đinđe sa strane koje izgledaju atraktivno. Jednostavno mu ne treba ništa više. Stoga je normalno kad ga netko pita da li je zadovoljan, da će reći da je, pa čak i više nego zadovoljan..

 

Druga je stvar što 90% korisnika ovog foruma su napredni i extra napredni (a neki čak i turbo napredni) , pa osim tih 5 stvari rade i dodatnih 5 stvari (koje ovaj čovjek gore nije nikad niti vidio niti čuo za njih) koje iPad ne može odraditi. Samo što je tih 90% korisnika foruma ustvari možda 10% od ukupne populacije potencijalnih korisnika iPada.  Ali to nikako da se shvati. 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
offline
Testirali smo iPad!

Sarcasm ON:

Ja jedva čekam da iPad dođe u Hrvatsku.

Jedva čekam da iz svog kauča (u Hrvatskoj) kupim koju knjigu  preko iBook servisa.

A iz kreveta će kupovati pjesme i filmove preko iTunes storea.

 

Neki su pričali da je loše to što iPad ne podržava Flash ali sve napopularnije stranice se prilagođavaju iPadu.

Izgleda da ću i dalje moći gledati svoje nabolje serije na Hulu-u.

 

Baš je taj iPad super. Ima sve funkcije i aplikacije da meni u Hrvatskoj pruži svakojaku multimediju iz udobnosti vlastitog kauča.

 

Ako mi nešto bude preskupo za kupiti jednostavno ću uštekati svoj prijenosni hard disk i pogledati svoju kolekciju filmova.

A kako sam trnutno doma mogu kad god hoću obaviti videopozive preko Skajpa s prijateljima u Zagrebu.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2010 21:06 (wyks).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Skywalkeru, to je sarkazam ON?


Nemožeš u njega uštekat HD kad nema USB...
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Definitivno ON, Hrvatska se spominje previše puta.. ;)

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ferovca1 kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Ali eto... nekima to nije dovoljno... i slazem se, ne bi trebali pljuvati po njemu jer ima ogranicenja (po Ipadu)... ali isto tako ti ljudi ne bi smjeli toliko hvaliti IPAD...

Čovjek ima 5 stvari koje radi na računalu. Tih 5 stvari radi i na iPadu plus još neke đinđe sa strane koje izgledaju atraktivno. Jednostavno mu ne treba ništa više. Stoga je normalno kad ga netko pita da li je zadovoljan, da će reći da je, pa čak i više nego zadovoljan..

 

Druga je stvar što 90% korisnika ovog foruma su napredni i extra napredni (a neki čak i turbo napredni) , pa osim tih 5 stvari rade i dodatnih 5 stvari (koje ovaj čovjek gore nije nikad niti vidio niti čuo za njih) koje iPad ne može odraditi. Samo što je tih 90% korisnika foruma ustvari možda 10% od ukupne populacije potencijalnih korisnika iPada.   Ali to nikako da se shvati.

Ukratko iPad nije za napredne:)

15 godina
odjavljen
offline
RE: Testirali smo iPad!
wyks kaže...

Ako mi nešto bude preskupo za kupiti jednostavno ću uštekati svoj prijenosni hard disk i pogledati svoju kolekciju filmova.

Da to možeš bez posredovanja drugog uređaja ili adaptora teme o iPad-u bi imale 40-50% stranica manje nego sad imaju.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
15 godina
offline
Testirali smo iPad!

Opisao sam svoje potrebe i neke aplikacije zbog kojih hvale iPad u svijetu.

I onda shvatiš da to ne možeš u Hrvatskoj.

 

A za moje potrebe moram kupovati Usb konektor i kameru. što je 60$ + na osnovnu cijenu koja nije mala.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
axis kaže...

Ukratko iPad nije za napredne:)

Dapače.. Ja se, oprostite na mojoj "neskromnosti"  ;)  , smatram naprednim korisnikom, ali iPad ili njegov pandan vidim kao sjajnim dodatkom za upravo one radnje o kojima je čovjek govorio u emisiji. 

 

Činjenica je da nemam računalo uključeno cijeli dan i čekati ga da se uključi za "casual" radnje mi se ne da. Za to koristim iPhone, a isto to na većem ekranu može biti samo bolje.

 

Rezultat napretka tehnologije i padanja cijena je taj da sam nekada imao jednu "kantu" (katicu) za sve, a danas imam laptop isključivo za posao, kantu isključivo  za povremeno igranje i ajfon za razonodu..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

da, neki su napredni za pop ... toliko da bi radili na tabletu.

A.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...

da, neki su napredni za pop ... toliko da bi radili na tabletu.

haha, dobra..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
artfull kaže...

da, neki su napredni za pop ... toliko da bi radili na tabletu.

Ja bih radio na tabletu na kojem se ne moram toliko žrtvovati da proradi kako meni paše.

Usb, kamera, jailbreak za flash, a ako to ne nabavim imam tablet kojeg moram imati pola vremena povezanog na računalo jer ne mogu spojiti hard na njega, moram i dalje skajpati na računalu.

 

Prednosti kao iTunes sore, iBook ne mogu koristiti u Hrvastskoj.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
wyks kaže...

Ja jedva čekam da iPad dođe u Hrvatsku.

Jedva čekam da iz svog kauča (u Hrvatskoj) kupim koju knjigu  preko iBook servisa.

A iz kreveta će kupovati pjesme i filmove preko iTunes storea.

 

Neki su pričali da je loše to što iPad ne podržava Flash ali sve napopularnije stranice se prilagođavaju iPadu.

Izgleda da ću i dalje moći gledati svoje nabolje serije na Hulu-u.

 

Baš je taj iPad super. Ima sve funkcije i aplikacije da meni u Hrvatskoj pruži svakojaku multimediju iz udobnosti vlastitog kauča.

 

Ako mi nešto bude preskupo za kupiti jednostavno ću uštekati svoj prijenosni hard disk i pogledati svoju kolekciju filmova.

A kako sam trnutno doma mogu kad god hoću obaviti videopozive preko Skajpa s prijateljima u Zagrebu.

Ustekati u sta ;)

I kako ;)

13 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!
I ja sam ga nabavio ovaj tjedan, sto se tice surfanja, gledanja filmova i slusanja glzbe super je, a za ostalo ne znam, posto itunes ne radi u RH ali nadam se ne jos za dugo ;)))
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
wyks kaže...

Ja jedva čekam da iPad dođe u Hrvatsku.

Jedva čekam da iz svog kauča (u Hrvatskoj) kupim koju knjigu  preko iBook servisa.

A iz kreveta će kupovati pjesme i filmove preko iTunes storea.

 

Neki su pričali da je loše to što iPad ne podržava Flash ali sve napopularnije stranice se prilagođavaju iPadu.

Izgleda da ću i dalje moći gledati svoje nabolje serije na Hulu-u.

 

Baš je taj iPad super. Ima sve funkcije i aplikacije da meni u Hrvatskoj pruži svakojaku multimediju iz udobnosti vlastitog kauča.

 

Ako mi nešto bude preskupo za kupiti jednostavno ću uštekati svoj prijenosni hard disk i pogledati svoju kolekciju filmova.

A kako sam trnutno doma mogu kad god hoću obaviti videopozive preko Skajpa s prijateljima u Zagrebu.

Sve je to ok, ali kako misliš obavljati videopozive budući da nema kameru niti neki tip standardnog USB-a? Isto tako uštekati hard?

Pray nightfall release me! Then I could wander. Wander to deep sleep.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!

A i da rijesi USB sta ce sa driverima za kameru ;)

 

15 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
D4RKL1NG kaže...

Sve je to ok, ali kako misliš obavljati videopozive budući da nema kameru niti neki tip standardnog USB-a? Isto tako uštekati hard?

Sve je to ok, ali ja sam ismijavao činjanicu da pola stvari za koju je iPad (tablet) stvoren jednostavno nema, a pola stvari (aplikacije) nisu i neće u dogledno vrijeme biti dostupne u Hrvatskoj.

I editirao sam gornji post da ne bude zabune :)

 

 

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2010 21:14 (wyks).
13 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Sve aplikacije za iPad se mogu kupiti i u RH, samo u postavkama lokacija stavis USA, barem meni radi tako.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Mene zanima kaj je bolje:
Samsung galaxy tab ili iPad?????????????????????? 

Marko Majhen
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice