Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.337
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Htc U11
Stigao oreo.Da napunim bateriju pa kreče instalacija😁
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
Dalibors kaže...
Stigao oreo.Da napunim bateriju pa kreče instalacija😁

Meni jos nista :(

16 godina
offline
Htc U11
Takodjer. Cekam Oreo, samo je pitanje vremena..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Evo O se upravo skida :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Napomena, OTA ide u valovima, tako da ne znači da svi moraju dobiti u isto vrijeme u HR.To svi tako rade da rasterete servere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Nego da vas pitam, budete radili factory reset nakon instalacije O?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
fear619 kaže...

Nego da vas pitam, budete radili factory reset nakon instalacije O?

Nema potrebe preventivno ga radit, ako bude problema onda da...

16 godina
offline
Htc U11
Kolko citam, mob je jos brzi i baterija je bolja..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
Kolko citam, mob je jos brzi i baterija je bolja..

Jedino mi nije jasno kako moze bit jos brzi :)

6 godina
offline
Re: Htc U11
Evo ja sam jučer skinuo oreo i možda sam subjektivan što se tiče brzine rada moba ali nekako radi još fluidnije nego prije da to tako nazovem.Definitivno brže otvara stranice sa neta i aplikacije na mobu.Uglavnom pozitivne ocjene zasad.
16 godina
offline
Htc U11

Oreo se skida..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Oreo se skida..

Evo i meni 

14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Updateom na Oreo, available RAM je skocio sa 3.6GB na 3.9GB sta je super. Bateriju cemo vidjet kroz dan-dva..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Htc U11
Uredno dobijem točkicu za obavjesti da imam pozive,poruke,mailove osim whatssapa.Kako vama to radi?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Meni ne radi vibracija senzora otiska iako je opcija uključena u postavkama

 

Edit: odjednom proradilo, skužio u čemu je fora, kada je štednja baterije uključena vibracija ne radi, na N je radio i dok je štednja bila uključena

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 18:39 (fear619).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Kod mene baterija definitivno nije bolja na Oreo-u, slicna mozda zrnce losija..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Bateriju jos nisam testirao, al mob je malo brzi, otvaranje i instalacija aplikacija, cak i surfanje browserom tj otvaranje stranica (atlas browser).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Onak na prvu, baterija na wifiju je bolja, surfanje (atlas browser) za 4g bum vidio tokom vremena.

1h20min surfanja na wifiju i potrosilo 10% baterije, dok bi mi na N trajalo kojih 50tak min..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Onak na prvu, baterija na wifiju je bolja, surfanje (atlas browser) za 4g bum vidio tokom vremena.

1h20min surfanja na wifiju i potrosilo 10% baterije, dok bi mi na N trajalo kojih 50tak min..

Meni obrnuto doslovno :)

14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Jel i drugima mobile network standby prednjaci u potrosnji baterije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Htc U11

Upravo instalirao Oreo, živo me zanima kakva bude baterija, jer sam na N znao bez pol beda imati 7h SOT-a uključujući do 40 sati na bateriji.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

Jel i drugima mobile network standby prednjaci u potrosnji baterije?

 Pa to je poznata stvar, to sam još na N imao, da mi je network standby s najvišem postotkom..

16 godina
offline
Htc U11

Evo baterija na O. Prvo punjenje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Evo baterija na O. Prvo punjenje..

To je neki best case scenarij, meni je raspon od 3.5h do 8h SOT-a. Mozda i manje od 3.5h kad sam konstantno na mobilnoj mrezi uz max brightness i cesto fotkanje. 

16 godina
offline
Re: Htc U11
.... I kod mene je bolja baterija na O.....
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Htc U11

Preporucujete li ovaj mobitel? Ima li kakvih vecih mana ili opcenito nekih bugova. Znam da mi je M8 sluzio jako dugo, prezivio sto padova, ali sistem je uvjek bio nekako trom. Kako god volim HTC i vjerovatno cu ga uzeti a vidim i kamera je impresivna. 

Jos nisam mobitel vidio uzivo a i planiram ga narucit za nekih 550$ pa me zanima sto je vama ljepse, Sapphire Blue ili Solar Red? 

3 Solar Red
1 Sapphire Blue
Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
el.šef kaže...

Preporucujete li ovaj mobitel? Ima li kakvih vecih mana ili opcenito nekih bugova. Znam da mi je M8 sluzio jako dugo, prezivio sto padova, ali sistem je uvjek bio nekako trom. Kako god volim HTC i vjerovatno cu ga uzeti a vidim i kamera je impresivna. 

Jos nisam mobitel vidio uzivo a i planiram ga narucit za nekih 550$ pa me zanima sto je vama ljepse, Sapphire Blue ili Solar Red? 

Jedina veca mana je osjetljivost posto je zaobljeno staklo svugdje i bez case-a sigurno nece prezivjeti malo ozbiljniji pad. Takodjer nema 3.5 utor za slusalice pa ti i to moze biti mana ali dobijes jako dobre slusalice s njim.

 

Sta se brzine tice, samo Pixeli se mogu nosit sa U11. Kamera isto super, prednja (selfie) malo losija. Baterija solidna i vose nego dovoljna za izgurat dan sa puno koristenja. 

 

16 godina
offline
Htc U11

Baterija je jako dobra na Oreu, preko noci pojede nista ili 1%, dok je na Nougatu uredno odlazilo po 4% baterije, tak da je deep sleep (standby) bolji na Oreu..

U globalu, baterija je jako dobra na U11, ak uzmemo u obzir velicinu ekrana tj velicinu baterije, mogu rec da sam ugodno iznenadjen..

 

Kameru nisam jos testirao na Oreu, al kolko citam, ak se napravi root, ubace se libsi od pixela 2 i onda je istovjetna google pixelima 2, mada je i ovak odlicna, tu nemam nekih zamjerki..

 

Steta sto nema podrsku za Project Treble, al novi model. ce to podrzavat (U12), dok U11+ ima podrsku za Project Treble.

Gore je vec receno, mozda jedina mana je sklizavost uredjaja, tak da tu treba pripazit, imam Imak case, hrapava je, tak da lijepo lezi u ruci bez straha da ce iskliznut..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 10:00 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Baterija je jako dobra na Oreu, preko noci pojede nista ili 1%, dok je na Nougatu uredno odlazilo po 4% baterije, tak da je deep sleep (standby) bolji na Oreu..

U globalu, baterija je jako dobra na U11, ak uzmemo u obzir velicinu ekrana tj velicinu baterije, mogu rec da sam ugodno iznenadjen..

 

Kod tebe se baterija malo bolje drzi nego kod mene, meni je na Oreu 2-4% preko noci, sinkroniziraju se 2 gmaila, whatsapp i messenger, location na high accuracy, data/wifi ukljuceni itd. Meni je baterija bas identicna kao na Nougatu. Boost aplikaciju sam izbrisao jer je drainala bateriju na Nougatu...

10 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

 

 

Kameru nisam jos testirao na Oreu, al kolko citam, ak se napravi root, ubace se libsi od pixela 2 i onda je istovjetna google pixelima 2, mada je i ovak odlicna, tu nemam nekih zamjerki..

 

 

 

Na preporucamo.com sam vidio da je kamera malo bolja u low light na Oreu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice