Nexus 5

poruka: 2.783
|
čitano: 437.564
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nexus 5

Moj čeka već tjedan dana u Parizu i nažalost će čekat još mjesec dana, točnije do 21.12. kad idem u Pariz {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5
Jazzer kaže...
lllnuclearlll kaže...

haha, ima nas bome zainteresiranih {#}

 

Samo što teško da nam netko može prevesti 50 telefona iz EU {#}

E pa ne mogu virovat, a bilo je na televiziji, po internetima, radijima, novinama, do svake babe je došlo. Dakle od 1.7.2013. HR je dio EU, kakvo prevoženje te spopalo... neki baš nikako da shvate... a vole se smijuckat ...

Prouči malo trgovinska pravila EU prije nego ovako nešto izjaviš{#}

 

Imaš pravo kupiti i prevesti što god želiš, ako to radiš za svoje vlastite potrebe. 20-30 komada mobilnih uređaja koji vrijede 400 eura po komadu nije kupovina za vlastite potrebe i iz tog razloga u cijeloj EU postoje mobilne carinske patrole koje te mogu zaustavit bilo gdje i bilo kad i koje kontroliraju takve stvari... Inače susjeda mi radi na carini pa znam. Dakle možeš slobodno kupit 1-2 uređaja za sebe i familiju. No sve preko toga je već ona druga strana priče koja nije više za vlastite potrebe. Dakle ne smiješ odjednom uvesti kamion mobitela iz neke države EU u RH bez ikakvih papira i kontrola. Smiješ recimo kupiti spavaću sobu za 3000 eura, ali ne smiješ ih vozit 10 komada, pa ih onda prodati ovdje bez PDVa i ostalih nameta. Da, carine nema, no porezi/trošarine/kontrole kvalitete i podrijetla i ostale "svašta nešto" stvari još uvijek postoje.

 

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/carinici-se-sele-s-granica-na-ceste-i-na-more---290952.html

 

A sad realno, hoće li te netko zajeb*vat zbog 10 mobilnih uređaja ako kažeš da ih nosiš frendovima? Mislim da neće, ali ne znam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 21:45 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Mislim da vrijedi, kad sam zvao lg u vezi nexusa 4 uvezenih su rekli da vrijedi a sumnjam da se sad nesto promijenilo. Ima li netko da ima koju foliju za prodat za nexus 4 da nemoram sad narucivat?

Zvao si za play store ako se dobro sjećam. Nije to isto... Neki uređaji imaju EU garanciju, neki ne... Kako i koji, ne znam, ali znam po ostalim uređajima da to zavisi baš o pakiranju, jedan nema, drugi ima, zavisi gdje je uvezen i za koje države.

 

Ako postoji ikakva mogućnost da provjeriš (nazoveš LG pa pitaš za IMEI broj tvog uređaja) bio bi ti zahvalan {#}, jer ako nema garanciju kod nas ne mislim ga uzimati. Možda ti piše i u papirima od garancije gdje sve vrijedi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 21:21 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Nazvat cu sutra pa javim.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
11 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Nazvat cu sutra pa javim.

Pitaj i za Nexus-use 5 iz Amerike ako nije problem, hvala {#}

12 godina
offline
Nexus 5

Americki ne vrijede.

Pitao sam u agramu bio. Servisiraju sve kupljene u EU. Sa odgovarajucon dokumentacijom naravno. Amerika ne

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Ajd ekipa jel zna netko navedeno

 

- koliko je vrijeme dostave sa Njemačkog Google Playa i dal se drže tog roka dostave?

- garancija, da li treba mobitel slati natrag u Njemačku u slučaju reklamacije ili se to može ostvariti u LG servisu u Hr npr?

 

ako je dugi rok dostave i garancija samo u Njemačkoj direktno od Googla onda je bolje dati 50e više i kupiti ga u Grazu i biti miran

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5
jonyb kaže...

Ajd ekipa jel zna netko navedeno

 

- koliko je vrijeme dostave sa Njemačkog Google Playa i dal se drže tog roka dostave?

- garancija, da li treba mobitel slati natrag u Njemačku u slučaju reklamacije ili se to može ostvariti u LG servisu u Hr npr?

 

ako je dugi rok dostave i garancija samo u Njemačkoj direktno od Googla onda je bolje dati 50e više i kupiti ga u Grazu i biti miran

Ne dostavljaja njemački play store u RH, moraš ga kupit u Njemačkoj s njemačkom kreditnom karticom. Pošto je "Out of Stock" dobiš ga za nekih 4-5 tjedana.

 

Garancija vrijedi u cijeloj EU.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 10:42 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Nexus 5

Pa Agram mozda ne, ali ovlasteni od LGa na Jankomiru da.

Pise internacionalna, sto znaci bilo gdje u svijetu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Nexus 5

Ovako, zvao sam lg i kazu da garancija kod nas ne vrijedi. Onda sam kontaktirao agram i oni kazu da vrijedi, ali ako je potrebna zamjena maticne ili uredaja da se moram obratit gdje sam ga kupio. Sad ja tu ne znam ko koga, lg kaze da nema, agram da ima neku polovicnu. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...

Ovako, zvao sam lg i kazu da garancija kod nas ne vrijedi. Onda sam kontaktirao agram i oni kazu da vrijedi, ali ako je potrebna zamjena maticne ili uredaja da se moram obratit gdje sam ga kupio. Sad ja tu ne znam ko koga, lg kaze da nema, agram da ima neku polovicnu. 

Toliko o internacionalnim jamstvima {#} @Mitch vidiš da nije baš tako kako svi mislimo da bi trebalo biti, što sam i pretpostavljao...

 

To malo sad komplicira situaciju, ne znam kakva je situacija sa slanjem u austrijske servisne centre u slučaju kvara...

 

@gamer, a što ti veli jamstveni list? Dali se radi on internacionalnom jamstvu ili nekakvom drugačijem?

 

Totalno mi je glupo što jamstvo vrijedi za uređaje s play storea, a iz neke druge trgovine ne. Mislim, radi se o istoj firmi, zašto neke uređaje priznaju, a neke ne...

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 19:50 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Nexus 5

Ma k*rac, pa vrijedila mi je ovdje za američki Nexus 4, a identične papire i način dobavljanja imam i sa Nexus 5.

 

Očito nešto se.ru, možda se stvari promijene kad dođe kod nas.

 

 

A iskreno, imam odlična iskustva sa svim uređajima, nikad problema niti sam trebao servis.

Nadajmo se da će se nastavit tradicionalno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Eto meni je ovo osobno stvarno cudno, lg kaze da uopce nema a agram nesro polovicno. Zvat cu jos onaj na jankomiru pa da i njih cujem. Inace mislim da jos trenutno nemamo garanciju jer je uredaj jako nov i mozda jos serviseri nemaju dijelove ili slicno jer vidim da agram kao nesto servisira al mi nemre zamijenit maticnu. Inace jel ima ko kakvu preporuku za dobru a jeftinu maskicu ako je vec nabavio nekakvu? Vidim da ima maskica od 3$ skup s folijom pa sve do 50$ od poznatijih proizvodaca pa sad mislim da mi se ni najjeftinija ni najskuplja ne isplati pa bih htio nac neku u sredini. Mitch, jesi ti mozda nabavio vec neku?
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
16 godina
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...

Ma k*rac, pa vrijedila mi je ovdje za američki Nexus 4, a identične papire i način dobavljanja imam i sa Nexus 5.

 

Očito nešto se.ru, možda se stvari promijene kad dođe kod nas.

 

 

A iskreno, imam odlična iskustva sa svim uređajima, nikad problema niti sam trebao servis.

Nadajmo se da će se nastavit tradicionalno

Pa možda za američke verzije vrijedi. Ne znamo što je točno gamer pitao.

 

@gamer, jesi pitao po IMEI broju ili kako već???

13 godina
offline
Re: Nexus 5
Reko sam sam gdje sam kupio, Austrija, Ditech.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
15 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Eto meni je ovo osobno stvarno cudno, lg kaze da uopce nema a agram nesro polovicno. Zvat cu jos onaj na jankomiru pa da i njih cujem. Inace mislim da jos trenutno nemamo garanciju jer je uredaj jako nov i mozda jos serviseri nemaju dijelove ili slicno jer vidim da agram kao nesto servisira al mi nemre zamijenit maticnu. Inace jel ima ko kakvu preporuku za dobru a jeftinu maskicu ako je vec nabavio nekakvu? Vidim da ima maskica od 3$ skup s folijom pa sve do 50$ od poznatijih proizvodaca pa sad mislim da mi se ni najjeftinija ni najskuplja ne isplati pa bih htio nac neku u sredini. Mitch, jesi ti mozda nabavio vec neku?

Nope, cekam smart cover da dode in stock...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
12 godina
offline
Nexus 5

Joj kolko sam ja upita slao za mobitele u servisne centre...

da rezimiram: Najbolje stoji htc po pitanju jamstva. Gdje god da je kupljen servisira se jer imaju international jamstvo po imeiu.

Najgori je samsung jer traze hrvatsko jamstvo. Nista drugo ne uzimaju

Kod lgja i ostalih ovako pise: ukoliko je uređaj kupljen u europskoj uniji ili kak ima na kutiji one drzave gdje se prodaje. Ako je hrvatska među njima znaci da se servisira kod nas ukoliko je iz jedne od tih država. Obavezno jamstvo.

AKO NIJE onda ce pokusati servisirati manje kvarove,ako ne, popravak po cjeni novog mobitela

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Zna li netko kako na stock androidu podesit da je 24h vrijeme?
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
13 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Zna li netko kako na stock androidu podesit da je 24h vrijeme?

Nisam na N5, ali zar nebi se to trebalo moći podesiti kod podešavanja vremenskih zona i ostalih takvih detalja, like 12/24 satnica?!?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Nexus 5
ATJLučko kaže...
gamer34 kaže...
Zna li netko kako na stock androidu podesit da je 24h vrijeme?

Nisam na N5, ali zar nebi se to trebalo moći podesiti kod podešavanja vremenskih zona i ostalih takvih detalja, like 12/24 satnica?!?! 

 

Nema, ili ja jednostavno ne nalazim?? {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
16 godina
offline
Nexus 5

Ajd nek neko baci rivju za dotičnog..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
ATJLučko kaže...
gamer34 kaže...
Zna li netko kako na stock androidu podesit da je 24h vrijeme?

Nisam na N5, ali zar nebi se to trebalo moći podesiti kod podešavanja vremenskih zona i ostalih takvih detalja, like 12/24 satnica?!?! 

 

Nema, ili ja jednostavno ne nalazim?? {#}

Jednostavno ne mogu povjerovati da ga ne možeš naći, pa da pomognem koliko mogu {#} !!

 

Ja govorim sa aspekta imanja SGN 2 i trenutno imam 4.3 ( beta ) verziju androida, pa se iskreno nadam da su vrlo kompatibilni u svezi glede pozicioniranja stavki!

 

U mobu imam Apex paid verziju launchera, pa dodirivanjem lijeve tipke ulazim u POSTAVKE SUSTAVA, a nakon što se otvore postavke sustava, između četri ponuđene stavke, ja biram krajnje desnu, VIŠE, pa slijedjeće biram DATUM I VRIJEME, gdje bi trebao staviti kvačicu na stavku UPOTREBA FORMATA 24 SATA !!!! 

 

Vjerujem da postavke sistema na 4.3 i 4.4 nisu PRerazličite, te da ćeš uspijet pronaći 24h dozvolu za uporabu, LP!!  

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Nexus 5
ATJLučko kaže...
gamer34 kaže...
ATJLučko kaže...
gamer34 kaže...
Zna li netko kako na stock androidu podesit da je 24h vrijeme?

Nisam na N5, ali zar nebi se to trebalo moći podesiti kod podešavanja vremenskih zona i ostalih takvih detalja, like 12/24 satnica?!?! 

 

Nema, ili ja jednostavno ne nalazim?? {#}

Jednostavno ne mogu povjerovati da ga ne možeš naći, pa da pomognem koliko mogu {#} !!

 

Ja govorim sa aspekta imanja SGN 2 i trenutno imam 4.3 ( beta ) verziju androida, pa se iskreno nadam da su vrlo kompatibilni u svezi glede pozicioniranja stavki!

 

U mobu imam Apex paid verziju launchera, pa dodirivanjem lijeve tipke ulazim u POSTAVKE SUSTAVA, a nakon što se otvore postavke sustava, između četri ponuđene stavke, ja biram krajnje desnu, VIŠE, pa slijedjeće biram DATUM I VRIJEME, gdje bi trebao staviti kvačicu na stavku UPOTREBA FORMATA 24 SATA !!!! 

 

Vjerujem da postavke sistema na 4.3 i 4.4 nisu PRerazličite, te da ćeš uspijet pronaći 24h dozvolu za uporabu, LP!!  

 

E hvala, sada nadoh, prvo sam gledao u postavkama same clock aplikacije. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
13 godina
offline
Nexus 5
dobio sam spigen ultra hybrid masku za n5 ali mi je viška, pa bih prodao ako je netko zainteresiran. naravno, original od proizvođača nova i ne korišteno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nexus 5

gamer, ajde malo daj dojmove, imaš ga već tjedan dana {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Ajd danas navecer kad stignem doma cu sastavit nesto.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
13 godina
offline
Nexus 5

Evo obecani kratki review. Probat cu ga podijelit na par kategorija pa krenimo:

 

Prvo ukratko specifikacije:

Ekran: 4,95" FHD IPS ekran (s gorilla glass 3)

Procesor: Cetverojezgreni Snapdragon 800 na 2,3GHz

Grafika: Adreno 330

Ram: 2GB

Zadnja kamera: 8MP s OIS-om, 1080p snimanje

Prednja kamera: 1,3MP

Baterija: 2300mAh

Android: 4.4 KitKat

 

 

Hardware

Nexus 5 je zapakiran u meni predivno plasticno kuciste. Inace mobitelima vecinom zamjeram plastiku, ali nexus 5 je presvucen nekim gumiranim "soft touch" slojem koji daje odlican osjecaj u ruci i ugodan je za drzat, te takoder ne privlaci previse otisaka i mrlja. Mobitel je poprilicno velik, ipak ima skoro 5 incni ekran, ali je nevjerojatno ugodan za drzanje i koristenje cak i nekome sa malom rukom kao meni. U usporedbi sa Xperiom Z koja je slicnih dimenzija, Nexus je puno ugodniji u ruci i osjeca se puno manjim iako zapravo nije. Takoder, zbog te gumirane povrsine nije previse klizav u ruci kao naprimjer aluminij, ali nije bas ni da se lijepi kao naprimjer Galaxy telefoni sa hyperglaze presvlakom. Tipke imaju dobar raspored, tipke za glasnocu se nalaze u gornjem dijelu desnog ruba, a power/unlock tipka s lijeve strane i ona bi mogla biti malo nize s obzirom da imam nesto manje ruke. Takoder tipke nemaju onaj gnjecav osjecaj vec se lijepo osjeti da su pritisnute. Zvucnik se nalazi na donjoj strani uredaja, zajedno s micro usb utorom i mikrofonom. Zvucnik je neka srednja klasa, nije preglasan, a opet ni pretih, dok je sama kvaliteta zvuka prosjecna. 3.5 mm utor se nalazi na gornjoj strani uredaja. Uredaj ima i led lampicu za notifikacije ispod ekrana i tu se nema puno za rec, sluzi svrsi.

 

Kamera

Nisam neki strucnjak za kamere i ne fotografiram puno ali mogu rec koju rijec. Po danu su slike jako dobre, mom neiskusnom oku odlicne i ja osobno ne vidim neku razliku izmedu slika slikanih Xperiom Z, Nexusom i Lumiom 820 i meni sve izgledaju zadovoljavajuce. Vecinom slikam biljeznice za skolu i tu sluzi svrsi. Nocne fotografije, unutac OIS-u ne izgledaju nesto posebno i ja ne vidim neku osjetnu razliku izmedu Xperie Z bez i Nexusa 5 sa optickom stabilizacijom. Prednja kamera je prosjecna, nema siroku lecu kao naprimjer Htc One, ali radi dobre slike i vecini ce biti dosta za Facebook, Skype i slicne primjene. Video nisam probao snimat, ali vjerujem da bi kao i ostalo vezano uz kameru bio prosjecan do napredan za ovaj kalibar uredaja. Htio bih jos napomenut da mi je aplikacija za kameru jako lijepa, cista i jednostavna a do postavki se dolazi na inovativan nacin koji mi se svida.

 

Software

Nexus 5 dolazi s 4.4 KitKat verzijom Andorida. Ovdje nemam puno za rec, brzina je munjevita, mobitel stvarno leti. Tu sam ja zaista iznenaden jer do sada nikada nisam iskusio Andorid uredaj koji je zaista bez lagga i sve se odvija munjevito brzo bez zastajkivanja. To bi povezao s vrhunskim hardwerom ali i znatno poboljsanim Andoridom i to pogotovo 4.4 verzije. Sve igre koje sam probao (Cut the Rope, 8 ball pool, Doodle Jump, Temple Run, Asphalt 8, Sparkle...) su radile savrseno i bez ikakvih stekanja. Isto mogu reci i za druge aplikacije, sve su radile brzo i bez stekanja i slicnih problema, osim Snapchata u kojem pri prvom instaliranju nije radila kamera, ali odkada sam reinstalirao radi besprijekorno. Htio bih i rec da je ovo prvi andorid na kojem mi chrome nije ni jednom zastekao. Ipak, ima jedan problem s android aplikacijama koji mislim da se nece skoro popravit a to je izgleda aplikacija koji mi jednostavno nije na istoj razini kao iOS, sve funkcije su tu ali jednostavno izgled nije tako lijep. Inace cisti Android samo po sebi je meni jako lijep. Jos bih jednu malu zamjerku dao integraciji sms-a s Hangoutsima sto meni bas i nije drago jer ne koristim Hangouts, ali nekom tko koristi je odlicno.

 

Baterija

Baterija s kojom dolazi ima kapacitet od 2300mAh i nije izmjenjiva sto bi nekim moglo zasmetati, ali meni osobno ne. Koristim uredaj tjedan dana i mogu rec da sam poprilicno zadovoljan s baterijom, dosada mi je svaki dan izdrzala bez problema od jutra kada ga skinem s punjaca, do navecer kada ga oko 23h stavim opet puniti. Jucer sam ga cak skinuo s punjaca prije spavanja te preko noci nije bio na punjacu ali je svejedno izdrzao cijeli dan tako da sam ja zadovoljan. Obicno dobivam oko 4-4:30h screen on time sto je takoder dosta dobro prema tome da je vecina toga surfanje, gledanje videa i igranje. Sve u svemu baterija je super, nista spektakularno niti razocaravajuce te ju kao i na svakom smartphonu koji sam dosad imao normalnim koristenjem punim svaku vecer.

 

Zakljucak

Nexus 5 je jedan odlican smartphone, i u mojim ocima trenutno najbolji na svijetu. Ima odlicnu kvalitetu izrade, kuciste lijepo lezi u ruci i nista ne skripi. Ima jako dobar ekran, odlican hardware i vrhunski software. Kamera je solidna kao i baterija. Ono sto je stvarno dolicno i istice se je niska cijena koja iznosi "samo" 350-400 eura za otkljucan uredaj ako si uzima iz Njemacke ili Austrije i tu ga ni jedan drugi smartphone ne pobjeduje. Za malo vise love se moze uzeti i zapakirani G2 s njuskala ali moja bi odluka opet bila Nexus. Jos je i dodatni plus sto ce kao trenutno najnoviji i najjaci Nexus uredaj relativno dugo i odmah prvi dobivati updateove. Kazem relativno dugo jer Googlov support nije dug kao Applov ali je ipak duzi od nekih drugih Android proizvodaca. Eto to je moj kratki review, i zakljucak je da je po meni Nexus 5 trenutno najbolji i najisplatljiviji smartphone.

 

+

Cijena

Odlican ekran

Odlican hardware

Munjevita brzina

Odlican osjecaj u ruci

Cisti Androidi najnovija verzija

Podrska od Googla

Solidna baterija i kamera

-

ne izmjenjiva baterija

nedostatak utora za memorijske kartice

(meni osobno to i nisu minusi ali nekom vjerojatno jesu)

 

Ako netko ima jos koje pitanje, neka pita.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 22:02 (gamer34).
Moj PC  
6 0 hvala 17
14 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Jeli bilo kakvih fixeva za kameru, jesu li popravili ona odstupanja u kontrastu i ubrzali okidanje slika?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nexus 5

Dobar review, danas sam se igrao sa Nexusom od frenda koji ga je narucio iz Italije i slazem se uglavnom sa tobom. Ja bi jos kao manu nadodao tu kameru, ali ne kameru kao samu neku vise taj softver. Stvarno je okidanje slika sporo, te se jako muci sa sporim autofocusom, nadam se da ce to ubrzo rijesiti. Baterija mu nije losa kao sta se prica bzvz, kaze da cijeli dan izdrzi normalnoga rada ( kad sam gledao bilo je nekih 15h on, screen skoro 4 sata i imao je nekih 20ak posto). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Tsar kaže...

Jeli bilo kakvih fixeva za kameru, jesu li popravili ona odstupanja u kontrastu i ubrzali okidanje slika?

 

Ne, zasada nije bilo nikakvih updateova osim jednog koji sam morao instalirati pri postavljanju uredaja.

 

RiBoy kaže...

Dobar review, danas sam se igrao sa Nexusom od frenda koji ga je narucio iz Italije i slazem se uglavnom sa tobom. Ja bi jos kao manu nadodao tu kameru, ali ne kameru kao samu neku vise taj softver. Stvarno je okidanje slika sporo, te se jako muci sa sporim autofocusom, nadam se da ce to ubrzo rijesiti. Baterija mu nije losa kao sta se prica bzvz, kaze da cijeli dan izdrzi normalnoga rada ( kad sam gledao bilo je nekih 15h on, screen skoro 4 sata i imao je nekih 20ak posto). 

 

Da, okidanje slika ja malo sporo dok mi se fokusiranje cini normalno, ali mislim da ce i to okidanje rijesiti updateom u kojoj ce "popravljat" kameru.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 8:30 (gamer34).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice