Prestigio 4300

poruka: 264
|
čitano: 123.731
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...

Jel netko kojim slucajem pronasao ROM za ovaj mob i dali ga je rootao?

Custom ROM još nema za njega, barem koliko sam ja tražio, navodno se kuha 4.1 ili 4.2 za njega, ali to je tek u začecima. Rootati ga je veoma jednostavno, samo skini skriptu i prati upute odavde.

11 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio 4300
zoki1988 kaže...

hvala ljudi na konstruktivnima komentarima, ali pazite sad ovo ...

Nakon višesatnog mozganja koji da uzmem 4040 ili 4300, odlučih se ja na 4040, reko mora se kupit futrolica 16 GB kartica... itd itd, a i TFT je ok,
može prodano, ujutro idem po njega!

Pokupio curu i otišli do Linksa po 4040, kkad tamo pazi li čuda oba prodavača u džepu imaju 4300,a imali istu dilemu kao i ja, kad sam ih pitao da li je toliko bolji uz smješak su rekli testirali i vidjeli šta je bolje ... Cura još potvrdila sa svog ženskog stajališta da joj je 4300 bolji (kao veličina je bitna {#}) i tako sam ja kupio PAP4300.

Ali pazite sad!

Kad sam došao kući upalio mob cura mi primjeti kako ima mrtvi pixel na pola j... displaya koji svijetli do zla boga i baš se ističe, a ja picajzla kakva jesam nazovem u Links i objasnim, na što čovjek kaže spakiraj mob donesi ga ovdje i damo ti novi. Odlično!

Dođem po novi još ga čovjek upali i pogledamo zajedno display, nema mrtvih pixela, pokupio mob i odnesem ga kući ali prije toga se pohvalim kolegi koji ga je isto gledao da vidi čovjek iz prve ruke kakav je. Na putu kući shvatim da nešto nije ok ... 3 SMS-a pokušm poslati ali nisu "otišla", drugi kolega me nazove javim se i popričam s čovjekom sve ok, za 5 min pokušam nazvat s moba nemogu stoji pozivanje i neće uspostavit spajanje. Opet ne bude mi teško otvorim mob i zamjenim sim slot i stavima ga samo u SIM2 koji je slot samo za GSM i proradi na koji tren, ali odmah mi je bilo čudno jer je bio na EDGEu a nalazio sam se u centru Osijeka koji je pokriven s LTEom,a kamoli ne HSDPAom, a za par minuta opet je prestao raditi.

Ukratko, vratio sam u SIM1 slot proradio HSDPA, napravio još jedan factory reset moba i onda mob se još nije ni upalio dao ton poziva i počeo kao nekog zvat crn display tipka za prekid poziva se pojavila koju do mile volje možeš stiskat, ali ne prekida poziv (imam zabilježeno na videu).

 

Uglavnom idem ga sad još jednom resetirat a ujutro nemam pojma šta ću... valjda još jednom u Links po treći koji će tradit, ako mu do kuće ne otpadne nešto!

Jesam li ja najveći baksuz u RH? {#} 

Nazalost i tebi se objestinilo "koliko novca toliko i muzike"...ja sam isto prije 3 mj isao malo ustediti love i izabrao sam xperiju U...mob se na pocetku cinio odlican (dolazio sam sa jednog galaxya fit xP) ali kasnije kad je dosla nadogradnja na ics, sve je pocelo stekati...toliko je stekao da ja koji obozavam android, sam razmisljao u kupnji iPhonea 4S ali onda sam naletio na xperiu SL i sada mogu reci da imam posteni mob u svakom pogledu...jesam dosta vise platio, ali barem necu vise kupovati novi mob svaka 3-4 mj...

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Moze pitanje,kako staviti sliku kada te netko zove?I dali je moguce da osoba ima sliku u onim razgovorima gdje je mala slika kao?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prestigio 4300

pitanje.

da li netko zna zašto poziv ne može trajati duže od 10 minuta?

Nakon što razgovor dođe do 10-e minute poziv se automatski prekida.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio 4300
fear619 kaže...

pitanje.

da li netko zna zašto poziv ne može trajati duže od 10 minuta?

Nakon što razgovor dođe do 10-e minute poziv se automatski prekida.

koliko novca, toliko muzike...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
fear619 kaže...

pitanje.

da li netko zna zašto poziv ne može trajati duže od 10 minuta?

Nakon što razgovor dođe do 10-e minute poziv se automatski prekida.

ja sam razgovarao vise od 30 minuta bez prekida

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
cao kako si izgasio video poziv na njemu ja problema isto imam sa mrezom pojede mi zivce hvala unapred
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
cro_blue kaže...
zoki1988 kaže...

Jesam li ja najveći baksuz u RH? {#}

Koja je verzija softwarea na njemu?

 

Iz ovoga što si opisao, čini se da je riječ o već prečesto viđenim problemima PAP4300 modela, a koji su djelomično riješeni s najnovijom verzijom softwarea (trenutno 1.0.11).

 

Ja bih ti savjetovao da, prije nego što se s telefonom vratiš u trgovinu u kojoj si ga kupio, isprobaš nadogradnju softwarea. Ako ti to ne pomogne, pravac s telefonom na reklamaciju.

imao si pravo {#}
nadogradnja riješila stvar ... nakon toga sve ide kao podmazano

pozz i hvala

12 godina
offline
Re: Prestigio 4300

Jel tko upadeo 4040 na v1.0.14 verziju?
Update izasao prije 8 dana.
Kazu da Wipea sve s moba. Kako ste napravili backup?

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

pozdrav svima ,

 

molim nekoga da mi pomogne ,moj problem je slijedeci imam pap 4300 i ocito da je prekompliciran za mene

jer vec nekoliko god koristim bold 9000 .

da skratim dali mi netko moze pomoci da ga personaliziram kako i na koji nacin primjer ne prihvaca sve postavke koje se nude u meniu ili sam ispremjesta aplikacije na ekranu .

 

unaprijed hvala

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Moze netko objasniti,dati link do tutoriala kako ste rootali mobitel?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...

Moze netko objasniti,dati link do tutoriala kako ste rootali mobitel?Hvala

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

Pozzdrav.
Imam problem.. Kupio taj mob i stavim vip karticu koja je kupljena start paket za 20kn i ocu ic na 0.facebook on prebacuje na m.facebook. kad idem an m.facebook anravno pojelo sve novce jer nemam ukljucene mb, al oke... svjedno nemogu sloziti 0.facebook. dok sam stavio t-mobile karticu i sve je bilo oke.. a takoder sam probao i drugu t-mobile karticu i nije htijelo ic :S
a da napomenem ova vipova kartica i t-mobilova di nije htijelo ide sve normalno kod drugih mobitela.
Sta da ucinim? imao ko slicnih problema? 

14 godina
offline
Prestigio 4300

Obavio si update mobitela? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

nisam. to bi trebalo rjesit situaciju ?{#}

14 godina
offline
Prestigio 4300

Ne znam,no probaj svakako update napraviti,pa onda probaj na 0.facebook otići.

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

probat cu. hvala :)

15 godina
offline
Prestigio 4300

Stigao novi update no ostalo je sve na androidu 4.0.3..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
Huurux kaže...

Stigao novi update no ostalo je sve na androidu 4.0.3..

Nažalost, 4300 neće ići na Jelly Bean, ne službeno. Ali barem dobijamo fixeve redovito, pa mi JB niti ne nedostaje. 

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Ima kakva opcija na Prestigio 4300 da mi instalira stvari na micro sd karticu?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...
trolljegeren kaže...

Moze netko objasniti,dati link do tutoriala kako ste rootali mobitel?Hvala

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460

koristim normalan mode?hvala

12 godina
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...

Ima kakva opcija na Prestigio 4300 da mi instalira stvari na micro sd karticu?hvala

  Imas u Postavke -> Upravljanje aplikacijama i tamo kozes app stavi na SD.

A ako mislis bas stvari kao foldere i ostalo, imas ES File explorer.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dinos3 kaže...
trolljegeren kaže...

Ima kakva opcija na Prestigio 4300 da mi instalira stvari na micro sd karticu?hvala

  Imas u Postavke -> Upravljanje aplikacijama i tamo kozes app stavi na SD.

A ako mislis bas stvari kao foldere i ostalo, imas ES File explorer.

 

Stavim,ali svejedno ide na obicnu memoriju telefona a ne na micro sd karticu..

10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
ovako nisam htio novu temu otvarat sto se tice problema oko 4040. ovako, djevojka je kupila 4040 prije cca 2tjedna. i radio je super (samo joj je dolazio neki error kada nije mogla updatat google play service, jer pise da neki programi nisu kompatibilni) i danas tj prija cca 2sata ga je punila na poslu i radio je i sve i odjednom joj se ekran zacrnio i svjetlilo je samo one tipke dolje! probao sam izvaditi bateriju i ponovno upaliti i nista! kada se pali dojde one pocetne slike od prestigia, ali kada treba doci do onog djela kada mora pin upisati ekran je crn! cak se osjeti vibracija kada ga otkljucavas sa slideom! mislim ima garanciju 2god ali wtf?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

imam jedan problem..znaci internet (podatkovni paketi) sve je normalno radilo do prije neki dan..probao sam upaliti podatkoven podatke i pise VIP HR i uredno stisnem i dugo se pali i kada se upali nema vise one ikone iznad signala da je 3G spojen i da radi..jednostavno nece..sto da radim?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prestigio 4300
RavenCRO kaže...
ovako nisam htio novu temu otvarat sto se tice problema oko 4040. ovako, djevojka je kupila 4040 prije cca 2tjedna. i radio je super (samo joj je dolazio neki error kada nije mogla updatat google play service, jer pise da neki programi nisu kompatibilni) i danas tj prija cca 2sata ga je punila na poslu i radio je i sve i odjednom joj se ekran zacrnio i svjetlilo je samo one tipke dolje! probao sam izvaditi bateriju i ponovno upaliti i nista! kada se pali dojde one pocetne slike od prestigia, ali kada treba doci do onog djela kada mora pin upisati ekran je crn! cak se osjeti vibracija kada ga otkljucavas sa slideom! mislim ima garanciju 2god ali wtf?

  Ako jos nisi popravio. Mozes napraviti factory reset u recoveryu koliko znam.

10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Kako da dam razlicite ringtonove za jednu i drugu SIM karticu, kako da dodam rington za SMS poruke i sa kojom GPS navigacijom radi ovaj mobitel

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4300

Pozdrav svima,evo već neko vrijeme tražim mob koji bi uzeo pa gledam PAP modele,najbliži sam 4044 za sad,zanima me jedna stvar na mob.hr su napisali za dosta modela  Prestigia da imaju nedovoljno jak zvučnik slušalice,pa me zanima kak je iz prve ruke?

Znam da je tema za 4300 ali kad nema neke objedinjene {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

Da je glasniji bio bi bolji, u autu se slabije čuje.

Ali opet bih ga bez razmišljanja kupio.

Kadir beneath Mo Moteh
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
evang kaže...

dosta modela  Prestigia da imaju nedovoljno jak zvučnik slušalice,pa me zanima kak je iz prve ruke?

Ja imam 4300 i da, nešto je slabiji ton u slušalici, ali sasvim dovoljno, čak i u bučnom prostoru, i u autu (vozim Golfa MkI dizela, tako da, buka je Bože sačuvaj). Koliko sam pročitao negdje na XDA, ako ga rootaš, ima appova koji mogu podići glasnoću, a nisu vezani na ROM ili određeni model telefona, pa malo pronjuškati i skinuti / instalirati, napraviti edit u nekom od .prop fileova...  

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice