Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.595.025
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Onda se vrati na S3 stock 4.3, rootaj mob i pobriši sve nepotrebno, doslovno.

 

iclock2much
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...

Onda se vrati na S3 stock 4.3, rootaj mob i pobriši sve nepotrebno, doslovno.

 

A tako nekako će to i biti, samo moram naći neku ažuriranu listu aplikacija sa objašnjenjem šta koja radi... čisto da znam što mogu obrisati. 

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Uradi par screenshotova pa uploadaj negdje i pošalji mi linkove pa ću ti reći što da makneš.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel ima neat sa portanim archi 4.4 samsung based romom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
tonček kaže...

jel ima neat sa portanim archi 4.4 samsung based romom?

Nema :)

De gustibus non est disputandum.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bladepu kaže...
zoharbizo kaže...

Onda se vrati na S3 stock 4.3, rootaj mob i pobriši sve nepotrebno, doslovno.

 

A tako nekako će to i biti, samo moram naći neku ažuriranu listu aplikacija sa objašnjenjem šta koja radi... čisto da znam što mogu obrisati. 

Što si onda nebi instal stock 4.1.2, mob radi sasvim normalno, ja sam sa neat aosp jako zadovoljan

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koristim NEAT kao što znate (pamtite, ne pamtite - nije bitno) i mislim da imam prvi ozbiljni kvar uređaja.

Jedini razlog što ovdje pitam je zbog mogućnosti da je do ROM-a, naime ne radi mi zvuk u slušalici pri pozivima. Uopće.

 

Dakle, druga osoba me čuje no s moje strane je mrtvo kompletno, nikakvog zvuka.

poziv se uredno uspostavi, sve ok no naprosto mi je mobitel cigla.

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Joj momci.  Kupio si ja Samsung Galaxy s 3 16 GB i imam problem koji sam na S9000 znao riješiti, ali ga dugo već nemam pa sad nešto ne kontam.

 

Gdje i kako ubaciti u dolazne poruke glazbu koju hoću, jer je ova na telefonu jadna i bijedna, te kratka. Za zvukove poziva sam sve skontao, no za obavjesti, odn, alarm ili poruke ne kontam kako izvesti.

 

Trebam li napraviti nekakav novi folder ili što ?!

 

Hvala.

 

EDIT;

 

Vjerojatno je na ovih skoro 400 stranica negdje objašnjeno ali tko će sve listati. {#}

Make yourself sheep and the wolf is ready.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jeli ti isto kad upališ speaker prilikom poziva? Ako i tada nema zvuka moguće je ipak do softwarea a ako radi onda je možda krepao zvučnik.

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Aj, našao sam TonePicker-0-9.2.1 apk.

Namjestim glazbu koju hoću, za poruke, mail itd..

Make yourself sheep and the wolf is ready.
 
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koji je najbolji nacin da se popravi kvaliteta zvuka na CM11 i slicnim sistemima? Zvuk je 3x bolji na samsung romovima, barem kod mene.

 

Neki sound mod ili nesto? Koji je najbolji?

 

I evo jedna anketa da vidimo koji ROM korisnici Galaxy S3 koriste:

10 Samsung based
18 CM11/AOSP
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 23:15 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koji su trenutno bugovi na AOSP KitKat ROM-ovima? Kako rade? Stock 4.3 je postao toliko loš da mogu s potpunom sigurnošću reći da mi je bolje radio HTC Hero. 

~
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 2:27 (Proz0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

vrtim Paranoid android 4.41 i sve mi radi ok osim sto notifikacijska ledica nekad notificira nekad ne. sve ostalo mi radi dobro.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nakon malo šaranja po ROMovima i isprobavanja raznih varijanti, naletio sam na Android Revolution HD 52.0.

Samsung based ROM koji je ispunio sve moje želje. Identičnog izgleda kao STOCK samsung, ali radi glatko i fluidno kao švicarski sat.{#}

 

Svakako preporuka sa moje strane.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bladepu kaže...

Nakon malo šaranja po ROMovima i isprobavanja raznih varijanti, naletio sam na Android Revolution HD 52.0.

Samsung based ROM koji je ispunio sve moje želje. Identičnog izgleda kao STOCK samsung, ali radi glatko i fluidno kao švicarski sat.{#}

 

Svakako preporuka sa moje strane.

Kakva je aplikacija za kameru?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
explorer 4 kaže...
Bladepu kaže...

Nakon malo šaranja po ROMovima i isprobavanja raznih varijanti, naletio sam na Android Revolution HD 52.0.

Samsung based ROM koji je ispunio sve moje želje. Identičnog izgleda kao STOCK samsung, ali radi glatko i fluidno kao švicarski sat.{#}

 

Svakako preporuka sa moje strane.

Kakva je aplikacija za kameru?

Stock samsung, kao i cijeli ROM.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bladepu kaže...

Nakon malo šaranja po ROMovima i isprobavanja raznih varijanti, naletio sam na Android Revolution HD 52.0.

Samsung based ROM koji je ispunio sve moje želje. Identičnog izgleda kao STOCK samsung, ali radi glatko i fluidno kao švicarski sat.{#}

 

Svakako preporuka sa moje strane.

A trenutno najbrzi je QS Kitkat Port 4.4.2 uz Boeffla kernel. Puno je brzi od AOSP/CM11, bolji zvuk zvucnika, samsungova kamera i ostalo. Animacije su prefludine pri otvaranju i zatvaranju aplikacija, fludine su kao u Note 3 ako ste imali priliku koristiti taj uredjaj. Savrsen ROM, jedino malo RAM zeza, pa se cesto desi redraw launchera, ali nista strasno. To se moze rijesiti swapanjem, medjutim ja to ne koristim. Samo isprobajte, necete se vise vratiti na cm11 ili samsungov 4.3 :))

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Meni osobno Saletov ROM radi kao sat pa nemam u planu "mijenjati konja koji pobjeđuje".

RAM je uvijek na 400-500MB, 300-tinjak free, sve leti.

iclock2much
 
4 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koji je najbolji nacin da pronadjem sta crpi bateriju kada je ugasen ekran?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jesi isprobao wakelock detector?
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
Jesi isprobao wakelock detector?

was kostet bitte ?

Make yourself sheep and the wolf is ready.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav! Imam sljedeći problem - na stari s3 sam instalirao cyanogenmod i želio bih ga vratiti na stock firmware. Problem je što mi ga Odin ne prepoznaje. Šta bi to moglo biti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ako si uredno spojio mobitel i ušao u Download mode, nedostatak drivera.

~
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Vracanje s 4.3 NeatROM na sluzbeni 4.1.2

 

Pozdrav

 

ako netko ima vremena ili je to vec odradio da mi da kratku uputu da nesto ne zeznem.

 

Dali je postupak jednostavno takav da preko odina flasham 4.1.2. ili treba jos nesto prije odradit.

Cisto pitam jer sam procitao da ekipa zna imat problema s prijavljivanjem na mrezu pa da se rijesim tih muka.

 

 

I da definitivno mislim da 4.1.2 radi bolje od bilo kojeg 4.3 zena ima 4.1.2 a ja probao razne 4.3 i njem uvijek radi bolje :-)

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mene izluđuje ovaj moj S3. To je toliko strašno sporo, čovječe... Koliko je komplicirana procedura za prebacivanje na neki drugi ROM pa onda nazad (ako bude trebalo)? Nije mi ništa bed, flashao sam gro routera, ovoga i onoga. Koja je procedura ako se npr jedan dan nešto na njemu sjebe. Kako da ga odnesem na popravak a gore je neki custom ROM?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Friday kaže...

Mene izluđuje ovaj moj S3. To je toliko strašno sporo, čovječe... Koliko je komplicirana procedura za prebacivanje na neki drugi ROM pa onda nazad (ako bude trebalo)? Nije mi ništa bed, flashao sam gro routera, ovoga i onoga. Koja je procedura ako se npr jedan dan nešto na njemu sjebe. Kako da ga odnesem na popravak a gore je neki custom ROM?

Vratis preko Odina stock rom i unrootas ga, picin dim.

Da je meni znati sto vi radite sa tim mobitelima da vam stekaju...

Iskreno, ako vam se ne stavljaju stock romovi rootajte ga i pobrisite kompletan bloatware sa njega, 4.3 JB ce vam raditi super.

Znam jer meni jest ali ja nemam mira pa sve zivo isprobavam i volim imati najnoviji OS pa nisam na njemu ostao.

iclock2much
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...
Friday kaže...

Mene izluđuje ovaj moj S3. To je toliko strašno sporo, čovječe... Koliko je komplicirana procedura za prebacivanje na neki drugi ROM pa onda nazad (ako bude trebalo)? Nije mi ništa bed, flashao sam gro routera, ovoga i onoga. Koja je procedura ako se npr jedan dan nešto na njemu sjebe. Kako da ga odnesem na popravak a gore je neki custom ROM?

Vratis preko Odina stock rom i unrootas ga, picin dim.

Da je meni znati sto vi radite sa tim mobitelima da vam stekaju...

Iskreno, ako vam se ne stavljaju stock romovi rootajte ga i pobrisite kompletan bloatware sa njega, 4.3 JB ce vam raditi super.

Znam jer meni jest ali ja nemam mira pa sve zivo isprobavam i volim imati najnoviji OS pa nisam na njemu ostao.

 

FF, Avast, Viber, gmail, fejs i pokoja igra. Mobitel se doslovce guši. Ponekad kad pritisnem ikonicu za pozivanje moram sačekati 5-6 sekundi dok se prikaže popis poziva...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Root, Nova Launcher, Dolphin Browser Mini umjesto FF-a, Avast ti ne treba, skini LagFix free i odradi Trim s vremena na vrijeme.

iclock2much
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...

Root, Nova Launcher, Dolphin Browser Mini umjesto FF-a, Avast ti ne treba, skini LagFix free i odradi Trim s vremena na vrijeme.

 

Nikakav AV?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

AV nemam otkad god imam smartphone i nikad ali nikad nisam imao problem.

Umjesto stock launchera skini Novu, DB mini umjesto ff-a, mici AV, Lag Fix skini i trim sve tri stavke odradi.

Root obavezno i makni bloatware.

A za imenik, ako sa Novom ne ubrza skini custom rom.

iclock2much
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice