Sony Xperia Z5 - Rasprava

poruka: 1.111
|
čitano: 168.139
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
4L4N kaže...

Meni se punjac sam izvuce kolko je labav,ne mogu ga ustekat do kraja, probao iglom ocistit al nista.. Premium razocarenje od prvog dana... Touch zeza,aux port ne radi bez dodatne aplikacije soundabout koju sam skinuo da bi rucno prebacivao aux/zvucnik... Katastrofa

 

kako da ti ne radi aux? mene je to zezalo na 5.1, i malo na marshmallowu na pocetku, o ovome sam prigovarao kad sam uzeto telefon, ali sada radi

aux i slusalice neke od panasonica jeftine rade, imam ove vece on ear slusalice Monster od nokije, i one na nougatu ne rade, jednostavno iskoci notifikacija da navedene slusalice nisu podrzane, lel

 

 

i btw, bubimire, imas li ti jos svoju Z5 compact?

ako se ko sjeca, meni je prosle godine, prvo na samrti bila power tipka, dok je sad prnula volume down.

poceo telefon da luduje, jednostavno sam se poceo ukljucivati u disturbing mode, onda google javljao da treba apdejtovati google play services, kontam, restart ce rijesiti sve, restartuje, usao telefon u safe mode, jedva se kotarisao safe moda.

evo sad radim back up, al sto je ironicno, ne mogu uraditi system repair preko xperia companiona, jer doticna volume down tipka ne funkcionise vise.

sta mi radis sony, a bas sam te zavolio

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Imam al trenutno je na privremenom radu kod cure u inozemstvu, uredno korištena, nema nikakvih problema s uređajem osim malo lošije baterije nego što je bila kad sam ju uzeo. A curi se baš sviđa, taman je za ruku i ugodna za korištenje, dovoljno brz uređaj i za njene potrebe ok.

 

Fakat čudno to da ti tipke crkaju, mora da si potrefio baš jebenu seriju, a događa se. Ništ, servis ne gine... Probaj samo još full backup preko adb-a napravit, imaš na google instrukcija kako, a prek toga se odradi i restore.

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ne radi aux port.. Kad spojim slusalice ne ucitava ni jedne. Moram soundabout koristit da prebacim na aux i onda rade. Katastrofe.....

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ja sam jucer bio na putu cijeli dan. Z5C, u autu na bluetoothu oko 6 sati, 4 sata glazbe preko aux, malo surfanja, cijelo vrijeme upaljen GPS i 10-ak fotki i sat vremena listao pdf. 

10 ujutro 95% baterije, 10 navecer 15%.

 

To prihvatljivo? 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ha gle, ak je tebi dovoljno to, onda je prihvatljivo 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

Nemam puno iskustva pa ne mogu procijeniti.
Meni osobno je katastrofa jer ja bih htio da je tada bila na 50%, a ne 15.

 

 

Ovako kad ga ne koristim, traje 2-2.5 dana, ali ja bih da bez korištenja traje dva tjedna. Meni je prvo i osnovno trajanje baterije, jer ako ne traje dugo, džaba dobar mobitel kad ćeš ga imati samo tri sata..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
Backup sam uspio napraviti

Cino se da je crkla skroz vol down tipka, jutros mi telefon zamrznuo, restartovao ga i zapeo nakon toga u safe modeu, restartovao, gasio, ostavljao ugasenog po par minuta pa ponovo palio, uvijek se pali u safe modeu. Sto je jos gore, danas sam bio citav dan na nogama i trebao mi je fakakt telefon, ali uspio sam izaci is safe modea kad sam se vratio u stan, ugasio ga, stavio na punjac i upalio.

Servis mu ne gine, al bojim se sta ce u servisu reci, ako je mozda vode uslo u sta sumnjam, da li ce onda prihvatiri garu? Onaj stiker je zut, odnosno nije dosao u kontakt s vodom.
I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

Znam da je ovo rasprava za Z5, ja imam Z5 Compact i flešanje je isto.

Moja Xperia Z5 Compact je T-Com brandiran. Verzija je 32.3.A.2.33. Htio bih ju debrandirati sa novim softverom.

Instalirao sam zadnji FlashTool 0.9.23.3 i preko njega, sa xperifirma, skinuo dva firmwera. Jedan je T-Mobile HR 

32.3.A.2.33_1298-7710_R3D, a drugi HR VIP 32.3.A.2.33_1298-7543_R2D. Samo se bojim da nisu isto brandirani.

Malo me buni ovaj novi FlashTool. Sve kučice su isključene. Htio bih pod sin-wipe isključiti "userdata", a za drugo ne znam.

Ako je netko flešao sa ovim novim FlashToolom, šta treba dirati, a što ne.

Ako bi se htio vratiti na Marshmallow, dali je dovoljno samo flešati stari android preko novoga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
cvrc kaže...

Znam da je ovo rasprava za Z5, ja imam Z5 Compact i flešanje je isto.

Moja Xperia Z5 Compact je T-Com brandiran. Verzija je 32.3.A.2.33. Htio bih ju debrandirati sa novim softverom.

Instalirao sam zadnji FlashTool 0.9.23.3 i preko njega, sa xperifirma, skinuo dva firmwera. Jedan je T-Mobile HR 

32.3.A.2.33_1298-7710_R3D, a drugi HR VIP 32.3.A.2.33_1298-7543_R2D. Samo se bojim da nisu isto brandirani.

Malo me buni ovaj novi FlashTool. Sve kučice su isključene. Htio bih pod sin-wipe isključiti "userdata", a za drugo ne znam.

Ako je netko flešao sa ovim novim FlashToolom, šta treba dirati, a što ne.

Ako bi se htio vratiti na Marshmallow, dali je dovoljno samo flešati stari android preko novoga?

 

Ta dva su ti isto brendirana. Uzmi Baltic ili Central Europe generičke, oni nisu.

 

Ništa ne diraš, samo izabereš firmware i pičiš. I da, možeš se vratit i na Lollipop, samo zapamti verziju firmwarea koja ti treba.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ja bi htio čistu instalaciju. Zar nije potrebno pod "wipe" sve označit?

Na XperiFirm nisam našao Baltic, a Centtral Europe 1 nije Generic.

T-Mobille piše da je Network-Generic, tako piše i za VIP.

Ili su ipak brandirani?

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Aj razmisli, ako je T-mobile ili Vip u nazivu, jel onda brendirani ili ne?

 

Skini ovaj Central Europe 1 i udri, nemreš fulat.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Tako ću i napraviti. Za svaki slućaj sad sam skinuo Rusia Generic 7.0 i Central E 1 6.0.

Davno sam flešao Sony pa sam dosta zaboravio. To je bila Xperia T i kasnije P.

Znam da sam morao sve popikati pod "wipe" ako sam htio čistu instalaciju.

Sad imam dugo LG G3 gdje skineš bilo koji rom i nisu brandirani. Ni Vip, Tele2 ili t-com.

Ako želiš vratit verziju 5,1 sa 6.0 kod LG-a, moraš to sa drugim programom. Ne sa LGFlash Tool-om.

Žena ima Xperiu i još je pod garancijom, boji se da ne izgubi garanciju ako ga debrandiram, a smeta joj

t-mobile logo kad upali mob. Dosta je iritantno, taj logo stoji valjda 10 sekundi kod podizanja.

Hvala na pomoći

LP

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ma jednostavno je, na kraju krajeva, odmah po flashanju napraviš tvornički i to ti je to. Al u principu niti ne moraš pokačit. Evo ti detaljan guide:

 

http://www.xperiablog.net/2016/03/12/install-xperia-marshmallow-using-flashtool-and-xperifirm-guide/

 

Garanciju ne gubiš kada preko flashtoola flashaš originalan firmware, čak i ako je unbranded, i ako mjenjaš verzije, gubiš ju kada otključaš bootloader. To ti je provjereno i sigurno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Znam da je jednostavno, puno puta sam flashao razne mobitele. Ali uvijek se bokiš da nešto ne krene po zlu.

Zato je veći gušt kad sve dobro ispadne. Nije mi problem kad je mobitel moj. Ak zajebem nikom niš.

Te sam upute prežvakao i po tim uputama sam instalirao drivere. Imam win 8,1/64 i driveri su se uspješno instalirali.

Danas ću flešat, žena sutra neće ni primjetiti da se nešto promijenilo. Skužila bu da je nekaj drukčije, samo dok to shvati

proći će koji dan.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Flešao i zajebo.

Flešao sam CE1 32.3.A.2.33 i naizgled je sve prošlo glatko. Kad sam upalio mob, poćeo se nadograđivat i konačno se pokrenuo.

Bootao se skoro do kraja i krenuo ispočetka i tako unedogled. Boot loop. Nisam ga mogao normalno ugasit nego sa

power+volume up. Flešao sam ponovo i sad sam uključio sve u "wipe" prozoru. Flešanje stalo nakon desetak sekundi sa porukom da

uključim USB debbuging. Kad sam uključio mob pojavi se sony logo i onda crni ekran sa porukom: greška kod updatea i da pokušam ponovo. Malo sam guglao i na jednoj stranici sam pronašao da kod skidanja sa XperiaFirm-om, obavezno treba izbrisati

"fwinfo.xml" fajl (Open the download location and look for the fwinfo.xml file and delete it (This is
important or else the firmware will be corrupt).

Na toj strani sam to pronašao.

 

http://www.droidviews.com/install-latest-nougat-firmware-on-sony-xperia-devices-using-xperifirm/

 

Sad je kasno za kajanje, samo se nadam da će u servisu uspjeti ubaciti novi firmware. Inaće imam ciglu.

Skoro sam zaboravio. Baterija je na oko 80% i ne mogu je puniti. Kad stavim mob na punjač, izbaci crni ekran i mrsku poruku.

Šta moslite, ima li mu spasa?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ako ti ga očitava kad ga spojiš na računalo definitivno ima spasa. Aj probal preko PC Companiona radit repair. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Kad ga pokušam upaliti pojavi se sony logo i nakon par sekundi poruka, slika iz prethodnog posta, i mob se ugasi.

Ne prepoznaje ga ni PC ni PC Companion jer ga ne mogu upaliti. Ja tu ne mogu ništa. Ne znam dal u servisu imaju način da

ga flešaju ovakvog. One stare symbian mobitele, znam za Nokiu, mogao si flešat iako se mob nije dao upaliti.

 

12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
cvrc kaže...

Kad ga pokušam upaliti pojavi se sony logo i nakon par sekundi poruka, slika iz prethodnog posta, i mob se ugasi.

Ne prepoznaje ga ni PC ni PC Companion jer ga ne mogu upaliti. Ja tu ne mogu ništa. Ne znam dal u servisu imaju način da

ga flešaju ovakvog. One stare symbian mobitele, znam za Nokiu, mogao si flešat iako se mob nije dao upaliti.

 

 Žena ti je imala mob koji je bio funkcionalan i radi 10sek T-mobilea prilikom paljenja ti ga ideš flešat.

 

12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
cvrc kaže...

Kad ga pokušam upaliti pojavi se sony logo i nakon par sekundi poruka, slika iz prethodnog posta, i mob se ugasi.

Ne prepoznaje ga ni PC ni PC Companion jer ga ne mogu upaliti. Ja tu ne mogu ništa. Ne znam dal u servisu imaju način da

ga flešaju ovakvog. One stare symbian mobitele, znam za Nokiu, mogao si flešat iako se mob nije dao upaliti.

 

 

kako ne moze ga pc companion prepoznati?

uradi ponovo ovako, telefon prvo napuni neka svijetli zelena lampica, i mora biti ugašen.

u xperia companion, idi ponovo software repair, odaberi za phone, i klikci next dok ne dodjes do zadnjeg koraka sa uputama kako tamo bude pisalo

zatim drzi volume down tipku, prikopcaj telefon na usb, nastavi drzati volume down tipku dok ti tamo na xperia companionu ne pojavi se sljedeci korak.

ako se telefon moze upaliti, onda ima nade, sa ovakvim gore postupkom, xperia companion ce prepoznati telefon.

cekaj, jel ti fakat imas PC Companion ili tako zoves Xperia Companion koji se tako nedavno zvao?

ako nemas xperia companion, trk do sonyeve stranice i skini nanovo.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
cvrc kaže...

Kad ga pokušam upaliti pojavi se sony logo i nakon par sekundi poruka, slika iz prethodnog posta, i mob se ugasi.

Ne prepoznaje ga ni PC ni PC Companion jer ga ne mogu upaliti. Ja tu ne mogu ništa. Ne znam dal u servisu imaju način da

ga flešaju ovakvog. One stare symbian mobitele, znam za Nokiu, mogao si flešat iako se mob nije dao upaliti.

 

 

Ma sve je ok, to nije hard brick, jer ako se mobitel upali ima nade, kakve takve. Uglavnom, postupak je isti, samo ovaj puta molim te skini Central Europe 1 verziju firmwarea, zanemari što je to original prva verzija Lollipop softvera, to je za ovu priču za tebe najlakše da puno ne drkaš. Da bi skinuo registriraš se pa će te baciti na download page, sve bi trebalo šljakat. Ak ne, zapamtiš verziju i brojeve pa po googlu nađeš.

 

Gameplay je sljedeći:

 

Opet ideš preko Flashtoola, kad skineš tu verziju i najnajnajnoviji flashtool, ne da mi se tražiti sada, ali lako nađeš. I opet ideš flash postupak ali imaš ugašen telefon cijelo vrijeme, kada dođe do onog da uđeš u fastboot mod držiš volume tipku dolje dok ne uđe i pustiš da odradi sve do kraja, jer bi trebao pronaći uređaj u fastboot modu. Barem je meni uvijek tako kad je bio soft brick, a sa Sonyjem sam ih imao valjda mali milijun i uvijek sve odradim po PS-u.

 

Kad odradi taj flash lijepo, upališ vidiš jel radi, al nemoj ništa namještat jer je Lollipop nebitan u priči. Onda skinešXperia PC Companion softver, instaliraš i priključiš mob na komp. On bi ti trebao javit da imaš Ažuriranje, odradiš to i eto te na Central Europe 1 generičkom softveru. Ako hoćeš, za svaki slučaj opet u PC Companionu odradiš software repair i to je to, imaš nov mob :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Sinoć sam još jednom skinuo sa XperiaFirm CE 1, ali sam prije obrisao fajl "fwinfo.xml" iz direktorija. Nakon toga je FleshTool

kreirao firmware. Pokrenuo sam flešanje i sad je prošlo dobro. Upalio mob, normalno se podigao bez Tmobille loga i nakon nadogradnje

se restartao. I kad sam već pomislio da je sve u redu, ponovo se restartao par puta. Ugasio sam ga i stavio na punjač. Sad se bar da baterija napunit. Ujutro rano sam otputovao na godišnji i sve razmišljam kako ću se za desetak dana možda dosjetit nečeg pametnog. Sad, kad sam

pročitao tvoj post, ne mogu vjerovati da se nisam toga sjetio. Imam Xperia Companion instaliran, automatski se otvara kad žena priključi mobitel na PC. Samo mob mora bit upaljen i otključan zaslon. kolega bubimir13 je rekao da ga priključim na PC Companion, sigurno je mislio Xperia Companion, zato sam i ja automatski napisao PC C. Normalno, ugašenog ne prepoznaje. Hvala ti na savjetu, siguran sam da će

software repair popraviti stvar. Kad se vratim, javim rezultat.

R36 se čudi da sam flešao ispravan mob samo zbog Tmobille loga. Od kad su se pojavili mobiteli, postoje programi za flešanje.

Zašto ljudi flešaju nešto što radi, ali ponekad i ne radi najbolje. Svatko ima neki svoj razlog. Mnogi ne vole brandirane mobitele, zato flešaju.

Neki rootaju i stave custom rom. Ljudi žele naučiti nešto novo i osjetit zadovoljstvo kad uspiju sami nešto napravit ili popravit.

Nekad se dogodi greška, ne pripremiš se dobro, zezneš stvar i od moba ostane cigla. Opet si nešto naučio i idemo dalje. Zato postoje forumi i grupe, gdje ljudi sličnih sklonosti uglavnom pomažu jedni drugima, a posebno početnicima, svojim znanjem i savjetima.

Jer i oni su nekad bili početnici. 

 

Pozdrav svima i hvala još jednom na savjetima

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Ma ne obaziri se na kolegu R36 malo se koljemo, malo smo si dobri, al u principu on je Sony hejter koliko sam ja Sammy hejter. Štaš.

 

Od svih do sada isprobanih uređaja Sonyjem mi je bilo najjednostavnije manilupirat, ili imat zaključan ili otključan bootloader zbog root opcije, ali u svakoj varijanti si ga mogel dić iz mrtvih preko fastboota. Oćeš preko Flashtoola, PC Companiona ili Xperia Companiona (PCC je bila ranija varijanta, XC je novija) ili preko adb-a. Totalno linearno. A dosta toga sam i zaboravio odkad sam prešel na Xiaomi, al se nadam brzom povratku na omiljeni Sony 

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

ima neko unlocked bl. na z5 premium i da je isprobao kakve custom romove poput lineage os ili aosp? dali se isplati unlock?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava

Nemoš rootat ako nemaš UBL. Al se UBL ne isplati zbog custom ROM-ova jer je Stock Sonyjev ionako jednak po performansama ali ima dodatnih stvari koje ne možeš dobit na custom ROM-ovima. Rootaj ga i stavi Xposed ili slične modove koji nadograđuju Sonyjev softver i staviš custom kernel, znam da je za Z5 i Z5C najbolji Androplusov.

12 godina
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

ja mislim da su izasli nakraj sa rootanjem i otkljucavanjem bl-a bez da se gube xperijini fičri, bar kako sam uspio malo upratiti

 

custom romove se ne isplati nabacivati ukoliko nisi osoba koja voli experimentisati, ionako spor je development, no nekako polažem nade u Android O custom romove, ukoliko ne budemo dobili zvanican update od sonya, a nadam se da cemo dobiti Android O, moze ova singerica jos jednu verziju androida pogurati :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
cvrc kaže...

 

R36 se čudi da sam flešao ispravan mob samo zbog Tmobille loga. Od kad su se pojavili mobiteli, postoje programi za flešanje.

Zašto ljudi flešaju nešto što radi, ali ponekad i ne radi najbolje. Svatko ima neki svoj razlog. Mnogi ne vole brandirane mobitele, zato flešaju.

Neki rootaju i stave custom rom. Ljudi žele naučiti nešto novo i osjetit zadovoljstvo kad uspiju sami nešto napravit ili popravit.

Nekad se dogodi greška, ne pripremiš se dobro, zezneš stvar i od moba ostane cigla. Opet si nešto naučio i idemo dalje. Zato postoje forumi i grupe, gdje ljudi sličnih sklonosti uglavnom pomažu jedni drugima, a posebno početnicima, svojim znanjem i savjetima.

Jer i oni su nekad bili početnici.  

 Ma kolega ne bi a rekao da si flešao svoj mob., a di baš od supruge. 

Ma i ja sam prije to sve radio - pogotovo na S3, G2 i G3...ali na zadnjih par mobova kao i na sadašnjem S7 mi se to više neda jer na kraju skužim da je orginal rom ipak najbolji (pogotovo za kameru).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
R36 kaže...

 Ma kolega ne bi a rekao da si flešao svoj mob., a di baš od supruge. 

Ma i ja sam prije to sve radio - pogotovo na S3, G2 i G3...ali na zadnjih par mobova kao i na sadašnjem S7 mi se to više neda jer na kraju skužim da je orginal rom ipak najbolji (pogotovo za kameru).

 

Ha čuj, sama je htjela da ga debrandiram. Nisam očekivao nikakav problem. Prije toga imala je Xperiu P koju sam rootao i stavio Cyanogen custom rom, ali nije joj se svidjelo, pogotovo kamera, kako kažeš. Flešao joj natrag stari rom i bila je zadovoljna narednih par godina. Uostalom, bolje je prošla od mene. Sad ima moj G3, a ja stari Wave 3. I baš me dobro služi. I G3 sam par puta flešao. Kod nas nadogradnja  uvijek kasni i onda te zanima kako izgleda novi rom i flešneš ga. Kad sam prvi put stavio marshmallov nije mi se baš svidio. Brzo sam ga vratio na Lolipop sa LGUP-om. Ovih dana razmišljam da se opet vratinm na Lolipop. Imao sam i Xperiu S pa Xperiu T i flešao sam ih par puta, a Xperiu T i rotao i opet se vraćao na stock. Da ne govorim o starim siemens mobitelima, sony ericsson ili nokia. Baš tu na Bug forumu najviše sam naučio. Sjećam se Siemensa CX65, imam ga još doma, kojem sam napravio tuning na CX75. Kad malo bolje razmislim zašto sam se zajebavao sa flešanjem i gubio vrijeme i živce, više je bilo iz radoznalosti kako to ide, kaj bu ispalo na kraju. Osim samog zadovoljstva da sam nešto sam promijenio, ništa bitno se nije promijenilo. Ovaj put imao sam nepredviđenih problema, za sad je dobro ispalo i nadam se da će Xperia Companion popraviti do softver do kraja.

 

 

12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
cvrc kaže...

Ha čuj, sama je htjela da ga debrandiram. Nisam očekivao nikakav problem. Prije toga imala je Xperiu P koju sam rootao i stavio Cyanogen custom rom, ali nije joj se svidjelo, pogotovo kamera, kako kažeš. Flešao joj natrag stari rom i bila je zadovoljna narednih par godina. Uostalom, bolje je prošla od mene. Sad ima moj G3, a ja stari Wave 3. I baš me dobro služi. I G3 sam par puta flešao. Kod nas nadogradnja  uvijek kasni i onda te zanima kako izgleda novi rom i flešneš ga. Kad sam prvi put stavio marshmallov nije mi se baš svidio. Brzo sam ga vratio na Lolipop sa LGUP-om. Ovih dana razmišljam da se opet vratinm na Lolipop. Imao sam i Xperiu S pa Xperiu T i flešao sam ih par puta, a Xperiu T i rotao i opet se vraćao na stock. Da ne govorim o starim siemens mobitelima, sony ericsson ili nokia. Baš tu na Bug forumu najviše sam naučio. Sjećam se Siemensa CX65, imam ga još doma, kojem sam napravio tuning na CX75. Kad malo bolje razmislim zašto sam se zajebavao sa flešanjem i gubio vrijeme i živce, više je bilo iz radoznalosti kako to ide, kaj bu ispalo na kraju. Osim samog zadovoljstva da sam nešto sam promijenio, ništa bitno se nije promijenilo. Ovaj put imao sam nepredviđenih problema, za sad je dobro ispalo i nadam se da će Xperia Companion popraviti do softver do kraja.

 

 

Ma kužim te...to su te čari...težimo uvijek nečem boljem...

Kad se sjetim kad mi je frend na Simens C65 stavio poker na skidanje. Brijem da je bio ekran s 4069 boja hahahaha. Bio sam glavna faca u školi. 

 

Kažem - ja zadnje vrijeme sam nešto odustao od toga....

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z5 - Rasprava
R36 kaže...
cvrc kaže...

Ha čuj, sama je htjela da ga debrandiram. Nisam očekivao nikakav problem. Prije toga imala je Xperiu P koju sam rootao i stavio Cyanogen custom rom, ali nije joj se svidjelo, pogotovo kamera, kako kažeš. Flešao joj natrag stari rom i bila je zadovoljna narednih par godina. Uostalom, bolje je prošla od mene. Sad ima moj G3, a ja stari Wave 3. I baš me dobro služi. I G3 sam par puta flešao. Kod nas nadogradnja  uvijek kasni i onda te zanima kako izgleda novi rom i flešneš ga. Kad sam prvi put stavio marshmallov nije mi se baš svidio. Brzo sam ga vratio na Lolipop sa LGUP-om. Ovih dana razmišljam da se opet vratinm na Lolipop. Imao sam i Xperiu S pa Xperiu T i flešao sam ih par puta, a Xperiu T i rotao i opet se vraćao na stock. Da ne govorim o starim siemens mobitelima, sony ericsson ili nokia. Baš tu na Bug forumu najviše sam naučio. Sjećam se Siemensa CX65, imam ga još doma, kojem sam napravio tuning na CX75. Kad malo bolje razmislim zašto sam se zajebavao sa flešanjem i gubio vrijeme i živce, više je bilo iz radoznalosti kako to ide, kaj bu ispalo na kraju. Osim samog zadovoljstva da sam nešto sam promijenio, ništa bitno se nije promijenilo. Ovaj put imao sam nepredviđenih problema, za sad je dobro ispalo i nadam se da će Xperia Companion popraviti do softver do kraja.

 

 

Ma kužim te...to su te čari...težimo uvijek nečem boljem...

Kad se sjetim kad mi je frend na Simens C65 stavio poker na skidanje. Brijem da je bio ekran s 4069 boja hahahaha. Bio sam glavna faca u školi. 

 

Kažem - ja zadnje vrijeme sam nešto odustao od toga....

 

 

 

 

Imal je 65000 i nešto boja, infracrveno za prijenos podataka i QCIF kameru čak. Vrh mob. Kad se sjetim moddanja da se na njemu mogu gledat video uradci, pogotovo odraslog sadržaja koji je tad kolao na Symbian Nokiama ili SX65 Siemensu 

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z5 - Rasprava

kako da znam dal sam dobro backupao ta partition? koristio sam dirty cow script.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice