Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.854
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Može mi samo neko pojasnit šta bi ovo trebalo značit na aliexpressu stoji kod onoga Xiaomija od MI global storea.

 

What version do you sell for Xiaomi Mi 6?
It's Chinese version. The model name on the box is xxxx. But we can flash global ROM. It supports OTA update.

 

Koliko mi zapravo ovo znači? Koliko je važno?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

znači da nema Band 20 za LTE/4G net u ruralnim djelovima Lijepe naše na Vip i T-mobile mreži. I dobiješ kineski punjač ali sa nastavkom adapterom za europsku utičnicu. Dakle, sve više manje OK. Osim ako ti 4G u Špičkovini nije deal breaker 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Nikad mi nece bit jasno zasto ne naprave internacionalne verzije koje podrzavaju b20 kao na redmi modelima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
domac5 kaže...

Nikad mi nece bit jasno zasto ne naprave internacionalne verzije koje podrzavaju b20 kao na redmi modelima 

Zato što Xiaomi nije uopće brend namjenjen za svjetsko tržište...

To što ga kupci nabaljaju svakako pa ga ima i na EU tržištu kao i drugdje to je neka druga priča.

 

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
domac5 kaže...

Nikad mi nece bit jasno zasto ne naprave internacionalne verzije koje podrzavaju b20 kao na redmi modelima 

Zato što Xiaomi nije uopće brend namjenjen za svjetsko tržište...

To što ga kupci nabaljaju svakako pa ga ima i na EU tržištu kao i drugdje to je neka druga priča.

 

 

 Da ali svejedno neki redmi modeli imaju b20 i to su internacionalne verzije.. zasto nebi napravili internacionalnu verziju Mi modela?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Zbog patenata i cijene istih. Onda Mi6 ne bi mogao koštat 450 i slično, već 550+

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
bubimir13 kaže...

Zbog patenata i cijene istih. Onda Mi6 ne bi mogao koštat 450 i slično, već 550+

 Pratim cijene i vidim npr internacionalni redmi note 4x kosta svega 100-150 kn vise nego obicni.. msm da to itekako vrijedi te frekvencije koja nam fali

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Nije tako crno bijelo to.  SD 835 i SoC koji je u 4x sigurno ne koriste iste radio komponente ili isti protokol u mnogim stvarima. Zato je flagship, flaghsip skupa sa SoC-om i cijenom u odnosu na ostale komponente. Tu već ulazim u žešću filozofiju koju ne znam najbolje, pa se izuzima iz daljnje rasprave, al prilično sam siguran da sam na dobrom tragu za obrazloženje razlike u cijeni ili mogućnosti za golobalnu distribuciju. 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel zna netko što se događa s prodajom Mi6?

 

U zadnjih tjedan dana skočile cijene svugdje, sad najjeftiniji košta 430 + shipping, prije nekoliko dana je bilo i do 20$ jeftinije. Nadao sam se da će cijene ići još malo dolje prije nego kupim, kad ono obrnuto.

 

Jel u ovaj utorak novi flash sale, možda tad opet krenu cijene dolje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Da, skočiše cijene...mislim da sad i oni čekaju ovaj novi model koji se sutra ujutro predstavlja.

Na telekinezi je ilion javio da DHL dostava ide $3 na gore od 15.07. tako da ako sutra najave novi model, vjerojatno će Mi6 opet pasti vrlo brzo.

origin: mrxa
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Pozdrav ekipa,

 

Jel tko kupova s Goldayway?

 

Ja sam jako zainteresiran, i planiram ga uzet za koji dan.

 

Zanima me jel se plaćala carina?

 

Koliko se dugo cekalo?

 

DHL dostava ili Ali express?

 

Jel se dobije global rom?

 

I ostali svaki savjet bi dobro dosao, jel prvi put ovako kupujem :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 0:07 (heyHOOO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
heyHOOO kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Jel tko kupova s Goldayway?

 

Ja sam jako zainteresiran, i planiram ga uzet za koji dan.

 

Zanima me jel se plaćala carina?

 

Koliko se dugo cekalo?

 

DHL dostava ili Ali express?

 

Jel se dobije global rom?

 

I ostali svaki savjet bi dobro dosao, jel prvi put ovako kupujem :)

 

Kako to pišeš, sa dva entera između svake rečenice? ;)

Uglavnom, ima dosta ekipe koja je uzimala sa Goldwaya, najbolje ti je na Telekineza forumu pronaći temu sa Goldway uputama (zbog pravila ne smijem staviti tu link na tu temu).

 

Znači, kada odabereš uređaj, svakako uzmi sa DHL dostavom jer inače bude carine i svega toga. Još dodatno upišeš poruku sa kodom (koji ćeš naći na tom forumu) i pošalješilionu poruku sa brojem narudžbe. Tako će ti isporuka ići brže pošto čovjek s njima direkt surađuje. Tako da, na telekinezu, sekcija "gdje kupiti kineske mobitele" i onda tema Goldway.

origin: mrxa
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

 dupli post...

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 8:15 (mrxa1).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ja sve cekam da mu cijena padne na tom Aliju, ali nikako docekati..

 

Da bar dodje do 400$, medjutim zadnjih dana cijena samo raste.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Ceramics i ljubicasta verzija, to su samo od 128 gb ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6
Uz kupon Mi64GH cijena je 372$. Ako se plati PDV, sveukupno ispadne malo više od 3000kn

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_609495.html
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Gdje je onda najbolje/najjeftinije/bez carine, ali da najbrže stigne naručit ??

Unaprijed hvala!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Dobre vesti ljudi potvrđen global mi6 (lte20) , oficijelna prodaja u Rusiji za 1dan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Cijene malo skočile koliko vidim (pratim Goldway btw).

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
CharlessS kaže...

Dobre vesti ljudi potvrđen global mi6 (lte20) , oficijelna prodaja u Rusiji za 1dan.

 Super e sad cemo vidjet kolika ce bit razlika u cijeni, ako je do 20 eura kao kod redmi modela super 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Stigo "mišo" i kod mene...prvi dojam, super brz i kvalitetno napravljen mob, MIUI mi je nepoznanica dok ga malo ne proučim...

Uzeo ga preko Mi Global Store na aliexpressu, dostavio DHL bez "dodatnih" troškova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 18:25 (Iwa1001).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Uživaj, ako imaš kakvih pitanja u vezi MIUI slobodno pitaj.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel koristi neko od vas možda pbz wave2pay aplikaciju? Do nekidan mi je radila i sad odjednom neradi jer kaže da je nesigurno okruženje tj. custom rom ili root, mada nisan roota mobitel još. Znan da su ljudi govorili prije da nije radila sa miui-em.

 

@cromaki Znaš li možemo li očekivat global rom sa miui 9 brzo?

Kanter PROO
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 18:50 (RePlaY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Global ROM još ne svakako, barem mjesec-dva ovisno o testovima.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Da li se u ruci osjeti da je mi6 osjetno teži od ostalih telefona? Planiram da u narednih par dana naručim mi6, ali ova težina od 168g me pomalo plaži. :D Mogu li dojmovi od onih koji već imaju mi6?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
ikaij kaže...

Da li se u ruci osjeti da je mi6 osjetno teži od ostalih telefona? Planiram da u narednih par dana naručim mi6, ali ova težina od 168g me pomalo plaži. :D Mogu li dojmovi od onih koji već imaju mi6?

Iako mi se činilo da Mi6 dosta teži, razlika između Mi6 i LG G2 (oba u maskama koje koristim) je 7 grama.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ima li neko problema sa static noiseom u autu kad se spoji na aux? Sa mi3 nisan ima nikakvih problema u istom autu. Ima li kakvo rješenje osim uzimanja ground loop izolatora?

Kanter PROO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Pomoc.Da li je ovo na Mi6 global rom ili normalan rom...da nije neki kineski.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
Pomoc.Da li je ovo na Mi6 global rom ili normalan rom...da nije neki kineski.

 To je offical china stable ali nije zadnji, V8.2.28.0. je najnoviji.

Kanter PROO
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
RePlaY kaže...
R36 kaže...
Pomoc.Da li je ovo na Mi6 global rom ili normalan rom...da nije neki kineski.

 To je offical china stable ali nije zadnji, V8.2.28.0. je najnoviji.

Znaći treba ga se prebacit na Global?? Jel treba tražit od Mi otključavanje bootloadera? i

 

Imaš možda neki link gdje je uputa za prebacivanje s China na global...?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice