Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 456.237
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

jel se može promjeniti bijela boja sata, ime operatera, baterija itd (sa samog vrha ekrana) u crnu?

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Novi update

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Instalirao jucer...odlican update! Definitivno preporuka

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Saky22 kaže...

Instalirao jucer...odlican update! Definitivno preporuka

 jel mi assistant i dalje na pocetnom, bez mogucnosti da se ukoni, sakrije, sta god

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
16OR kaže...
Saky22 kaže...

Instalirao jucer...odlican update! Definitivno preporuka

 jel mi assistant i dalje na pocetnom, bez mogucnosti da se ukoni, sakrije, sta god

 Nazalost je...i nema opcije za uklonit ga

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ajde ljudi molit cu vas za kratku recenziju nove nadogradnje. Kakva je baterija u odnosu na prosle verzije, brzina rada uređaja, ima nekih novosti...? Koristim custom romove, ali bas me zanima situacija u miui taboru :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Koristim mobitel nekih 10 dana i jedino sto mi malo smeta na njemu je to da mi scrolanje stranica preko chroma ne ide glatko, osjeti se lagano zapinjanje trzanje, kako bi se to moglo rijesiti.
I jos nesto, stiglo mi kaljeno staklo i bas ne odgovora velicina, kao da je preusko ostaje i sa ljeve i desne strane onaj crni rub, ne pokriva ga do kraja. Dosta ruzno onda izgleda.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 0:24 (kran).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
kran kaže...
Koristim mobitel nekih 10 dana i jedino sto mi malo smeta na njemu je to da mi scrolanje stranica preko chroma ne ide glatko, osjeti se 

 Ne koristi chrome, chrome šteka na svakom mobitelu.

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4 ima ekran zaobljen na rubovima, stoga je teoretski nemoguće prekriti rub koji je u zraku. Svrha stavljanja kaljenog stakla na ekran nema estetsku nego funkciju zaštite ekrana od udarca. Kupio sam silikonsku zaštitnu masku (stražnji i bočni dio moba) koja ima izražen preklop po obodu mobitela koji taman prekriva onaj slobodni dio koji ostavlja kaljeno staklo. Savršeno se uklapaju a i zaštita moba je kompletna. Meni je to najbitnije!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Link nekakav od toga? no bome imas zastitno staklo koje prekriva sve

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Instalirao operu, i radi sve glatko nema zapinjanja, i ujedno blokira reklame.
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Opera je najbolja, i ja ju koristim.

Jedino kaj su u novoj verziji mijenjali engine i sad ima dosta bugova.

Ako te bude zezala često instaliraj stariju verziju, imaš npr. na apkmirroru.

 

 

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Imam Xiaomi Redmi Note 4 Pro i danas sam napravila update na MIUI Global 9.5 Stable. Prije ovog update-a sam imala ikonicu Themes ali je sad vise nemam i ne mogu je nigdje naci. Nemam je ni u System apps ni u Installed apps. U Settings-ima imam Themes ali kad je otvorim dobijem samo My themes (Default, Limitless...) i to je sve. Nemam nigdje onih opcija koje sam imala da mogu birati wallpaper, new themes, da mogu sama aranzirati ikonice itd. 

 

Moze mi netko pomoci gdje mogu pronaci Themes sa svim onim starim opcijama nakon ovog update-a na MIUI Global 9.5 Stable?

 

Pozdrav,

Le Tigre

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Le Tigre kaže...

Moze mi netko pomoci gdje mogu pronaci Themes sa svim onim starim opcijama nakon ovog update-a na MIUI Global 9.5 Stable? 

Settings > Themes.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Napisala sam u poruci iznad, kad odem u Settings i otvorim tamo Themes dobijem samo My themes (Default, Limitless), nemam nikakvih drugih opcija koje sam imala prije ovog update-a. 

16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Le Tigre kaže...

Napisala sam u poruci iznad, kad odem u Settings i otvorim tamo Themes dobijem samo My themes (Default, Limitless), nemam nikakvih drugih opcija koje sam imala prije ovog update-a. 

Aha... Pa vidi... Seronje su ti iz MIUI-a! Ako promijeniš regiju u USA, China ili India (možebitno i neke druge), onda em imaš ostale teme pod Themes, em ti se pojavi ikona Themes!

 

 

 

Znači, promijeni si regiju, instaliraj željenu temu i vrati natrag na Hrvatsku (ako želiš).

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

 Hvala mbaksa na odgovoru, promijenila sam regiju u USA i dobila sve kako je i bilo. I ikonica se vratila.

 

Veliko hvala jos jednom!!!

 

Pozdrav i sve najbolje,

Le Tigre

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Flashao sam Android 8.1 i stavio Google cameru, savrseno radi.

 

Evo kako radi stablilizacija

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Probaj sa snapdragon kamerom vidit stabilizaciju 

12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Jel može na 4X ić MS-ov lanucher a da se ne moram puno zajebavati oko instalacije i toga svega?

Ne znam baš kako kod Androida to ide..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Da li bi ovim full kaljenim staklom bolje pokrio cijeli ekran jer vidim da ima ono crno sa strana

https://www.ebay.com/itm/2Pcs-2-5D-Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi-Redmi-Note4-4X/122671638966?_trkparms=aid%3D555018%26algo%3DPL.SIM%26ao%3D2%26asc%3D50999%26meid%3D5143604e267742bfa111d85bb4abed2d%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D252923494175%26itm%3D122671638966&_trksid=p2047675.c100005.m1851

 

Samo ne znam jel mi odgovara ovo, jer piše Redmi Note 4X, a moj je Redmi Note 4 Pro, u čemu se uopće razlikuju da li bi i to pasalo

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Dex.pwn kaže...

Jel može na 4X ić MS-ov lanucher a da se ne moram puno zajebavati oko instalacije i toga svega?

Ne znam baš kako kod Androida to ide..

 

Može.

Ja sam ga jedno vrijeme imao.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Dojmovi?
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Dex.pwn kaže...
Dojmovi?

 

Imam ovaj origigi launcher na AOSIP Mido, a onaj od MS je isto super po meni, jednostavno je sve posloženo po mom guštu.

Generalno ti je to sve od čovjeka do čovjeka, šta kome paše.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Dojmovi su da ti ne treba tak zaostali launcher.

Minimalizam je zakon, ali WP izgled nije ni minimalizam, nego odvratni isprdak.

Probao sam sve izvedbe tih Wp launchera, i meni je to pregadno.

Ali dobro, nekome se i to sviđa.

Ovak ti to izgleda:

 

Btw, ima i Microsoft neki drugi launcher za Android, taj je normalniji:

 

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Imam problem sa postavljanjem otiska prsta.
Prvo me trazi da napravim pin lozinku, to odradim, onda odem na postavljanje otiska prsta, stavim prst na senzor zacuje se vibracija maknem prst ali se nista ne desava ostane tako na ekranu sa porukom da stavim prst...
U cemu moze biti problem ?
E da, ja i sada kada stavim prst otraga na senzor on upali ekran, ali ne otkljuca, znaci ne moram sa tipkom sa strane upaliti ekran.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 23:58 (kran).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Dolazim s WP pratforme :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Dex.pwn kaže...

Dolazim s WP pratforme :)

'brodošli kolega! 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
kran kaže...
Koristim mobitel nekih 10 dana i jedino sto mi malo smeta na njemu je to da mi scrolanje stranica preko chroma ne ide glatko, osjeti se lagano zapinjanje trzanje, kako bi se to moglo rijesiti.
I jos nesto, stiglo mi kaljeno staklo i bas ne odgovora velicina, kao da je preusko ostaje i sa ljeve i desne strane onaj crni rub, ne pokriva ga do kraja. Dosta ruzno onda izgleda.

 U postavljanju, kad jednom taknes otisak prsta i on zavibrira, onda opet digni prst pa vrati i tako sve dok ti ne kaze da je spremljen otisak. I svaki put kad to radis milimetar pomakni prst. Ne ide to tek tako na prvi dodir programiranje :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
kran kaže...

Da li bi ovim full kaljenim staklom bolje pokrio cijeli ekran jer vidim da ima ono crno sa strana

https://www.ebay.com/itm/2Pcs-2-5D-Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi-Redmi-Note4-4X/122671638966?_trkparms=aid%3D555018%26algo%3DPL.SIM%26ao%3D2%26asc%3D50999%26meid%3D5143604e267742bfa111d85bb4abed2d%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D252923494175%26itm%3D122671638966&_trksid=p2047675.c100005.m1851

 

Samo ne znam jel mi odgovara ovo, jer piše Redmi Note 4X, a moj je Redmi Note 4 Pro, u čemu se uopće razlikuju da li bi i to pasalo

 Pokrio bi, pogledaj di ti je led lampica, ovome je na desno, mozda je tebi lijevo?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice