"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.325
|
čitano: 5.800.852
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pranja kaže...
MarioVk kaže...

Kakve to sad veze ima? Ako ima octa-core odma je bolji? Ne kuzim tvoju logiku

Naravno da ne kužiš kada ovdje nitko nije sposoban nešto pročitati s razumijevanjem.

 

Vrati se na prethodnu stranu i čitaj. Za soma kn imaš octa core mob koji frajer uspoređuje sa quad core mobom. Normalno da će quad core za istu cijenu (jer ima jeftinije komponente) morati ponuditi nešto više (u ovom slučaju gorilla glass).

 

I naravno da je bolji-što bi trebao biti lošiji ako ima bolji procesor? Ne kužim tvoj nedostatak logike.

Ovu temu pravim skoro od kako je i zapocela, a opcenito kineze pratim svaki dan tak da citam sa razumijevanjem..

Ti sve sto si naveo je da treba uzet cubota zbog octa-cora, tj barem sam ja takav dojam dobio. 

Ako cemo govorit realno, ja ne mogu nista rec sto se tice komponenti cubota, al naspram redmi-a npr fali mu 3G od 900MHz, fali mu gorilla (iako i to ne predstavlja neki preveliki problem zbog ogromog izbora folija pa da uzmes i bilo kakvu posluzit ce ti necem). Xiaomi vs Cubot ak cemo govorit kao borbe brendova sve je jasno, imat ces tri puta bolju podrsku od xiaomija tj od cijele njihove zajednice sto ce tice bilo cega vezanog u romove i opcenito probleme s uredajem.
Cubot s druge strane ima jaci komponente, dobijes super mobitel za cijenu, al posto neam iskustva s njim ne mogu potvrdit kaka mu je kvaliteta izrade i sve vezano uz to, ne mogu potvrdit podrsku vezanu za uredaj, tj romovi problemi bugovi i to.


Da se mene pita ako si zahtijevniji korisnik koji koristi vec broj aplikacija vjerovatno bi cubot bio pravi odabir, al ak oces nesto sigurnije kvalitete sa podrskom od 900MHz (da imas internet cak i na selu), a opet dovoljnom jacinom komponenata da zadovolji potrebe onda je redmi pravi izbor.


Na kraju ovisi sto korisnik treba..

12 godina
odjavljen
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MarioVk kaže...

1. Ovu temu pravim skoro od kako je i zapocela, a opcenito kineze pratim svaki dan tak da citam sa razumijevanjem..

Ti sve sto si naveo je da treba uzet cubota zbog octa-cora, tj barem sam ja takav dojam dobio. 


2. Na kraju ovisi sto korisnik treba..

1. Ne bih se složio, jer to nisam naveo. Ono što sam napisao je da je usporedba ta dva uređaja bezvezna X6 nudi octa-core CPU za soma kn i da tu nema potrebe biti picajzla ako se na takav uređaj cilja te da Xiaomi lošije performanse nadoknađuje fensi šmensi materijalima.

 

2. Naravno.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo kao šta sam obeća.  Kratak osvrt na mob : ELEPHONE G4 bijeli (to2c.com i 87$ - oko 574kn mi skinilo) 

 

Slike neću stavljat. imate i videa i slika na netu dosta...

 

Došao odlično zapakiran, extra brzo ( 13.11 platio - 22.11 bio kod mene u pošti, prošao bez carine)

Kutija uredna, punjač i papiri unutra, nema sluški (punjač nije baš za naše Šuko utičnice, teško se nabije)

 

Dobio sam odličnu silikonsku masku i foliju za ekran

 

Antutu benchmark oko 17500 score

 

Čvrstoća mobitela dobra, ništa ne škripi, ekran dobar, vidljivost na suncu ok. rezolucija taman za ovu veličinu (mada sam imao i 960x540 i bio sam zadovoljan i nije pixelizirano)

 

Kapacitivne tipke nisu osvjetljenje

 

Android 4.4 je vanilla, nema neke kineske aplikacije, jedino to2c aplikaciju za njihovu stranicu, ima neki glupi dialer koji me nervira (pokazuje odma favorite a ne history poziva)

 

Mob je extra fluidan, bez trzanja....igre ne igram, nisam testirao

 

 

Kamera po danu je ok, panorama, hdr i druge opcije (8.0Mpx), blic je ok jačine

Kamera u mrklom mraku je beskorisna na auto modu...kasni za blicom pa slike ispadnu skroz mračne... skinuo drugu aplikaciju pa izgleda bolje, ima dosta šuma....očito stock aplikacija nije usklađena sa autofocusom.

 

Vanjski zvučnik je dobre glasnoće i ok zvuka...onaj za razgovore nije baš pretjerano dobar, malo kao u bunaru se čuje...opet razlikuje se i kad sam na 3g/2g...

 

tipke za pojačavanje/smanjivanje su dobre, nisu velike i imaju dobar osjećaj pri pritiskanju (na lijevoj strani su)...tipka za uljučivanje isto tako dobra (na desnoj strani malo prema gore je smještena)

 

Micro usb ne klapa, čvrsto stoji pri punjenju..

 

 

E sad. po meni jedina ozbiljna mana : BATERIJA.

ona je deklarirana na 2050mAh....po meni traje prekratko...uopće nisam nešto puno radio na mobu, samo 1 sim kartica, brightness na malo više od minimuma, par wup poruka, skinuo nekoliko aplikacija, mail sync, par poziva, malo wi fi i wup priko njega...i pogleda 2 videa na youtube...evo i screen shotovi...imam trenutno i nokiu 1320 lumiu sa 3400mAh i 6" ekranom i min 2 dana istog korištenja mi traje...

 

imao sam elephone p7 mini sa malo manjom rezolucijom i baterijom od 2500mAh i baterija mi je duplo duže trajala...nema nikakvih aplikacija koje troše dodatno bateriju...

 

u svemu sam zadovoljan mobom pogotovo za tu cijenu...osim baterije...btw mob dolazi ROOOTAN stock sa superSU...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

MCF

 

Nalijepicu naljepnicu preko toga {#}

 

Hvala na linku. Ko sad može naći di ste pisali o tome..... Vrijedi li išta taj prestigio? Zanima me ovaj MG 580. Zapravo već bih ga bila uzela ovo ljeto al tele2 nema postavke za taj model. Možda se dosad nešto promijenilo

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 19:42 (tatajana).
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tatajana kaže...

 

MCF

 

Nalijepicu naljepnicu preko toga {#}

 

Hvala na linku. Ko sad može naći di ste pisali o tome..... Vrijedi li išta taj prestigio? Zanima me ovaj MG 580. Zapravo već bih ga bila uzela ovo ljeto al tele2 nema postavke za taj model. Možda se dosad nešto promijenilo

Kako misliš tele2 nema postavke za taj mob?

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bog ekipa, trebao bi mlo pomoći.Prodao sam svoj iOcean X7 i kada sam mu otišao u opciju " veaćanje na tvorničke postavke" sve je normalno odvrtio ali postavke ostale po starom apsolutno nije ništa obrisao ( gmail,slike,imenik itd itd )ponovio sam postupak ali opet ništa , ne znam da li to ima veze sa rootom ili nečim drugim, uglavnom mob moram očistiti od mojih raćuna, a ne uspjeva mi, ako netko zna riješenje bio bi zahvalan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tatajana kaže...

 

MCF

 

 

Hvala na linku. Ko sad može naći di ste pisali o tome..... Vrijedi li išta taj prestigio? Zanima me ovaj MG 580. Zapravo već bih ga bila uzela ovo ljeto al tele2 nema postavke za taj model. Možda se dosad nešto promijenilo

Ne znam sto znaci "postavke za tele2" ali za tih 1000kn mozes dobiti gore navedene nexuse ili xiaomoi redmi note, koji su neusporedivo bolji telefoni. Za nexusa se pisalo da su ljudi zadovoljni i da su kao novi ovi refurbz sa mobicitya. Ako bacis pogled na temu, ljudi ih jako narucuju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...

Bog ekipa, trebao bi mlo pomoći.Prodao sam svoj iOcean X7 i kada sam mu otišao u opciju " veaćanje na tvorničke postavke" sve je normalno odvrtio ali postavke ostale po starom apsolutno nije ništa obrisao ( gmail,slike,imenik itd itd )ponovio sam postupak ali opet ništa , ne znam da li to ima veze sa rootom ili nečim drugim, uglavnom mob moram očistiti od mojih raćuna, a ne uspjeva mi, ako netko zna riješenje bio bi zahvalan.

Idi u recovery i uradi clear data (factory reset)...to bi trebalo da upali. ...Ukoliko ne, nadji negde stock ROM i flesni ga caskom, to ce sigurno da obrise sve.

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

hvala na odgovorima,
odlucila sam se za umi zero :)
kad stigne ako bude potrebno mogu napisati vise o njemu

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
luka_cro kaže...

Ako netko treba iNew v3, razbio sam ekran, touch ne radi....i dvije baterije imam

Lukica, jel to onaj s kojim si bio ''super zadovoljan''? Onaj kojem je ispao ekran, GPS nije radio itd... {#}

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Masinac kaže...
press kaže...

Bog ekipa, trebao bi mlo pomoći.Prodao sam svoj iOcean X7 i kada sam mu otišao u opciju " veaćanje na tvorničke postavke" sve je normalno odvrtio ali postavke ostale po starom apsolutno nije ništa obrisao ( gmail,slike,imenik itd itd )ponovio sam postupak ali opet ništa , ne znam da li to ima veze sa rootom ili nečim drugim, uglavnom mob moram očistiti od mojih raćuna, a ne uspjeva mi, ako netko zna riješenje bio bi zahvalan.

Idi u recovery i uradi clear data (factory reset)...to bi trebalo da upali. ...Ukoliko ne, nadji negde stock ROM i flesni ga caskom, to ce sigurno da obrise sve.

Ajme napravio ja sve kako si rekao , i vratio on mene na tvorničke postavke ali na Kineskom hahah . Napipavo da nađem HR ili Engleski ali uopće nema opciju da se biraju jezici . Nema veze načićemo nekog prvog majstora za Kineske androide pa da mi to sredi 

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pranja kaže...
MarioVk kaže...

1. Ovu temu pravim skoro od kako je i zapocela, a opcenito kineze pratim svaki dan tak da citam sa razumijevanjem..

Ti sve sto si naveo je da treba uzet cubota zbog octa-cora, tj barem sam ja takav dojam dobio. 


2. Na kraju ovisi sto korisnik treba..

1. Ne bih se složio, jer to nisam naveo. Ono što sam napisao je da je usporedba ta dva uređaja bezvezna X6 nudi octa-core CPU za soma kn i da tu nema potrebe biti picajzla ako se na takav uređaj cilja te da Xiaomi lošije performanse nadoknađuje fensi šmensi materijalima.

 

2. Naravno.

Ima snapdragon na njemu i nema toga sta on ne moze pokrenuti. Imam i sam mob sa snapdragonom pro i sa 6592 i razlike u izvodenju videa i igara na njima su zanemarive. Ako ces gledati antutu i palis se na brojke onda je 6592 bolji od snapdragona, a u sve ostalom je taj cubot puno losiji izbor. Sta se tice zastite i Dragontraila to je meni obavezna stavka jer nedaj boze da ti nekad ispadne odi odmah mijenjat ekran(tak da ta fensi smensi stvar stvarno dobro dode).

Isto tako softwer na xiaomi 1s je ispoliran do kraja i mob ima prosjecan SOT oko 4h. 

Mislim na korisniku je da odluci jer mu je vazan osmerojezgreni procesor ili da ima bolju zastitu ekrana i da moze normalno surfati na njemu bilo gdje. Razliku u koristenju izmedu osmerojezgrenog procesora i cetverojezgrenog nece osjetiti. 

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 4:01 (Patrick_cro).
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tatajana kaže...

 

MCF

 

Nalijepicu naljepnicu preko toga {#}

 

Hvala na linku. Ko sad može naći di ste pisali o tome..... Vrijedi li išta taj prestigio? Zanima me ovaj MG 580. Zapravo već bih ga bila uzela ovo ljeto al tele2 nema postavke za taj model. Možda se dosad nešto promijenilo

Android ispod 1gb rama nemoj ni gledati, jer par aplikacija ces instalirati i pocet ce ti stekati a taj Meanit MG580 je los mob i nebih ti ga nikako preporucio. Takav mob vani nabavis za puno manje novaca. Do koliko novaca kupujes mob?

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Molim vas ekipa nemojte uopce stavljati u isti kontekst Xiaomi i Cubot.

Xiaomi je miljama ispred doticnog apsolutno po svemu. cubot moze na papiru biti 10 puta bolji telefon za manje para no kad imate prilike drzati oda u rukama sve dileme nestaju. Hongmi 1s je boji telefon od cubotova pa da nutra imaju i 16 jezgrene procesore. 

Najbitnije od svega je to sto vecinom lazu o kapacitetu baterije. Slijede lose kamere pa nikakvi zvucnici nepostojeca podrska od strane developera, vecinom nemaju 3g na 900 (ako zivite u gradu i mislite da vam ni netreba varate se).

Jedino sto im je zadovoljavajuce su dizajn te prosjecni ekrani.

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
12 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...
Masinac kaže...
press kaže...

Bog ekipa, trebao bi mlo pomoći.Prodao sam svoj iOcean X7 i kada sam mu otišao u opciju " veaćanje na tvorničke postavke" sve je normalno odvrtio ali postavke ostale po starom apsolutno nije ništa obrisao ( gmail,slike,imenik itd itd )ponovio sam postupak ali opet ništa , ne znam da li to ima veze sa rootom ili nečim drugim, uglavnom mob moram očistiti od mojih raćuna, a ne uspjeva mi, ako netko zna riješenje bio bi zahvalan.

Idi u recovery i uradi clear data (factory reset)...to bi trebalo da upali. ...Ukoliko ne, nadji negde stock ROM i flesni ga caskom, to ce sigurno da obrise sve.

Ajme napravio ja sve kako si rekao , i vratio on mene na tvorničke postavke ali na Kineskom hahah . Napipavo da nađem HR ili Engleski ali uopće nema opciju da se biraju jezici . Nema veze načićemo nekog prvog majstora za Kineske androide pa da mi to sredi 

Molio bi nekog tko mi može riješt ovaj problem a živi u Rijeci da mi se javi u PP ,voljan sam ga nagradit za njegov trud

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

iz dosade sam poslo upit Cubot support centru 
da li će doć 5.0 android na Cubot X6
i kaže da je trenutna verzija 5.0
i da se stari uredaji koji su na 4.2 i 4.4 neće moć nadogradit preko OTA
živio CUSTOM ROM 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
red_bull kaže...

 

Najbitnije od svega je to sto vecinom lazu o kapacitetu baterije. Slijede lose kamere pa nikakvi zvucnici nepostojeca podrska od strane developera, vecinom nemaju 3g na 900 (ako zivite u gradu i mislite da vam ni netreba varate se).

Jedino sto im je zadovoljavajuce su dizajn te prosjecni ekrani.

Ovo je odlična konstatacija koja nažalost stoji za većinu kineskih mobitela, osim onih koji odskaču višom cijenom, ali tada nisu isplativi u odnosu na razvikanu konkurenciju.

Uvijek vrijedi ona izreka koliko para toliko muzike.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maherDP kaže...

iz dosade sam poslo upit Cubot support centru 
da li će doć 5.0 android na Cubot X6
i kaže da je trenutna verzija 5.0
i da se stari uredaji koji su na 4.2 i 4.4 neće moć nadogradit preko OTA
živio CUSTOM ROM 

Trenutna verzija na cubotu je android 5.0?  Eto ovo potvrđuje sve moje tvrdnje u vezi laži i prenapuhavanja specifikacija. Gamad bezobrazna.

[M|C] jokaCRO ingame
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok svima,

 

Nov sam na ovom forumu i vidim da imate dobru raspravu u vezi kineskih mobitela. Za sebe sam uzeo Oneplus One i mogu vam reci da tece kao po ulju sve.Nema nikakvih zamjerki.Jako dobra mobitel.Sada,za poklon sam gledao uzeti Doogee Dg800 Valencia, kosta nekih 113 USD, a po karakteristikama i sprecifikacijama mi djeluje dosta solidno.Citao sam jos par foruma naokolo i ljudi su bili generalno zadovoljni,osim trajanja baterije.Naime, na pocetku prije zadnjih zakrpa(update) baterija se trosila vrtoglavom brzinom jer je bila neka greska u softveru.Sada kazu da se to popravilo.Koja su vasa iskustva sa ovim mobitelom? Dali ima neka bolja varijanta istog mobitela? Trazim mob da bude od 100 do max 150 USD, 4 jezgre procesor,min 1GB RAM, 13 MP kamera...Rezolucija mi i nije toliko bitna.Najvise je bitan RAM kao i kamera.Dali mi mozete nesto preporuciti?

 

LP

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
psycho1910 kaže...

Bok svima,

 

Nov sam na ovom forumu i vidim da imate dobru raspravu u vezi kineskih mobitela. Za sebe sam uzeo Oneplus One i mogu vam reci da tece kao po ulju sve.Nema nikakvih zamjerki.Jako dobra mobitel.Sada,za poklon sam gledao uzeti Doogee Dg800 Valencia, kosta nekih 113 USD, a po karakteristikama i sprecifikacijama mi djeluje dosta solidno.Citao sam jos par foruma naokolo i ljudi su bili generalno zadovoljni,osim trajanja baterije.Naime, na pocetku prije zadnjih zakrpa(update) baterija se trosila vrtoglavom brzinom jer je bila neka greska u softveru.Sada kazu da se to popravilo.Koja su vasa iskustva sa ovim mobitelom? Dali ima neka bolja varijanta istog mobitela? Trazim mob da bude od 100 do max 150 USD, 4 jezgre procesor,min 1GB RAM, 13 MP kamera...Rezolucija mi i nije toliko bitna.Najvise je bitan RAM kao i kamera.Dali mi mozete nesto preporuciti?

 

LP

Za tu cijenu od 113 dolara možeš nabavit i Doogee Dagger (8 core 1.7GHz 1280x720) - procitaj postove u nazad par stranica.

Evo moj je danas došao na carinu. Javim da li je sve u redu s mobitelom za koji dan (budući da su neki od forumaša primjetili da je ta ponuda predobra da bi bila istinita).

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 14:44 (ikolic).
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa ima li tko sa quad core kinezom rezolucije 1280x720 i kitkatom i oko 2000mAh baterija pa da mi kaze koliko mu otprilike traje baterija uz normalno koristenje, da usporedim sa svojim

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,novi sam na ovome forumu,zanimaju me 2 mobitela jedan skuplji a jedan jeftiniji,CUBOT X6 i Xiamo redmi note.Ljudi upoznati sa kineskim mobitelima poznaju ove mobitele i nadam se da ce mi znati odgovoriti na neka pitanja.Kao sto znate oba mobitela imaju osmojezgrene procesore sa 2GB Rama i 16 gb ROMA.CUBOT je jeftiniji,ali manje pouzdan,sto sam zakljucio iz vasih razgovora i foruma.Zanimaju me vasa misljenja.Je li razlika u kvaliteti velika,ako je dali se isplati dat dodatnih 500 kn-a za xiomi,te imali li neka firma koja prodaje xiaomi red note iz EU Warehouse-a.Za Cubot znam da postoji.Nikad jos nisam kupovao mobitele iz kine pa sam pomalo skeptican.Hvala{#}

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Za Xiaomi imas mobicity za naruciti, EU skladiste, garancija koliko toliko godinu dana..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozz, kupio sam mobitel Xiaomi Note 4G i ne mogu ga upaliti.

kada ga stavim na punjač trepti crveno svjetlo i pojavi se mi logo, jednostavno ne želi da se upali a stoji na bateriji2-3 sata.

imate li kakav savjet?? Kinezi su mi navodno stavili MI Global Rom, da li je možda problem u bateriji, da nisu možda ostavili upaljen mobitel tijekom slanja??

hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 20:36 (merda_juve).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
merda_juve kaže...

pozz, kupio sam mobitel Xiaomi Note 4G i ne mogu ga upaliti.

kada ga stavim na punjač trepti crveno svjetlo i pojavi se mi logo, jednostavno ne želi da se upali a stoji na bateriji2-3 sata.

imate li kakav savjet?? Kinezi su mi navodno stavili MI Global Rom, da li je možda problem u bateriji, da nisu možda ostavili upaljen mobitel tijekom slanja??

hvala

Bez uvrede na pitanju, jesi pokušao dulje držati power tipku, ako se puni toliko trebao bi upaliti.

Frka85
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jesam, i power + volume+/- za boot i ništa

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav vrijednoj ekipi  {#}

 

Trebao bi neku preporuku za frenda novi mob do 1500kn.

Kupnja samo u Hrv.
Do sad je koristio (koristi) iphone 5c pa sam mu predlozio da prijedje na Android.

 

Hvala

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
merda_juve kaže...

pozz, kupio sam mobitel Xiaomi Note 4G i ne mogu ga upaliti.

kada ga stavim na punjač trepti crveno svjetlo i pojavi se mi logo, jednostavno ne želi da se upali a stoji na bateriji2-3 sata.

imate li kakav savjet?? Kinezi su mi navodno stavili MI Global Rom, da li je možda problem u bateriji, da nisu možda ostavili upaljen mobitel tijekom slanja??

hvala

 

još jedno bizarno pitanje, jesi skinuo ako ima zaštitu ( kao mali selotejip ) na konektorima od baterije

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vjerojatno nije :) 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
djigibao kaže...

Pozdrav vrijednoj ekipi  {#}

 

Trebao bi neku preporuku za frenda novi mob do 1500kn.

Kupnja samo u Hrv.
Do sad je koristio (koristi) iphone 5c pa sam mu predlozio da prijedje na Android.

 

Hvala

Mozda da pogleda lg g2mini

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 21:54 (Patrick_cro).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice