Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.093.336
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...

Kad ti se bude dalo, stavi screen on i battery life ako ti stvarno nije problem. Ja sam takoder u potrazi za baterijom ;)

evo:

NeatRom 5.8, Apolo regular  kernel

Greenify-rano sve osim Fb Messengera i Vibera

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 22:51 (Pacoo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

jel nos netko na saletovom AOSP-u ima problema sa crashanjem browsera? bio dalvik ili ART, na oboje?

ja nemam a bas ga koristim

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

NeatROM 5.8 + Apolo Kernel 4.13 Regular

  • Ultra Lite + još dodatno obrisanih nekoliko aplikacija za koje znam da su removable
  • 2G uvijek uključen, po potrebi uključivao 3G i Wi-Fi
  • Greenifyano sve osim WhatsAppa

 

Nakon dugo vremena, opet mob može 5+ sati screen ona što me veseli. 

Naravno, bilo bi da nije relativno dugo bio u standbyeu.
Wakelock detector kaže da je od 18h ukupno na bateriji svega 2% bio Awake, što kaže da je to nekih cirka 20ak minuta.
Što me izuzetno veseli.
A tek je prvo punjenje jučer bilo.
Jedva čekam sutra vidjeti napredak.

Eto, ako netko treba pomoć, neka mi se slobodno obrati.
sale, ja sam prezadovoljan i čim uhvatim vremena, stiže ti obećana uplata.

Ne znam koliko su u Srbiji ćevapi i pivo, ali imat ćeš za poštenu porciju! {#} 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
6 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo slike sa Neat 5.7 +  Siyah 6.0 b5
Večeras stavljam Neat 5.8 :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

NeatROM 5.8 + Apolo Kernel 4.13 Regular

  • Ultra Lite + još dodatno obrisanih nekoliko aplikacija za koje znam da su removable
  • 2G uvijek uključen, po potrebi uključivao 3G i Wi-Fi
  • Greenifyano sve osim WhatsAppa

 

Nakon dugo vremena, opet mob može 5+ sati screen ona što me veseli. 

Naravno, bilo bi da nije relativno dugo bio u standbyeu.
Wakelock detector kaže da je od 18h ukupno na bateriji svega 2% bio Awake, što kaže da je to nekih cirka 20ak minuta.
Što me izuzetno veseli.
A tek je prvo punjenje jučer bilo.
Jedva čekam sutra vidjeti napredak.

Eto, ako netko treba pomoć, neka mi se slobodno obrati.
sale, ja sam prezadovoljan i čim uhvatim vremena, stiže ti obećana uplata.

Ne znam koliko su u Srbiji ćevapi i pivo, ali imat ćeš za poštenu porciju! {#} 

 

kad ga punis navecer il tokom dana??

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
simons kaže...

Evo slike sa Neat 5.7 +  Siyah 6.0 b5
Večeras stavljam Neat 5.8 :)

Kao što rekoh, nisam prazan.
A to je još s dosta starim Siyah kernelom, još dok je gokhanmoralu žena dala svoju S2-icu {#}


A i sigurno bi još veći rezultat bio da nije u prvih par sati Wi-Fi u idleu dosta vukao.

Ali što jest, sale, vraški si posao napravio.
Ili je to jednostavno do same Samsung baze i tog MS4 firmwarea, ali awake je minimalan. 

Pacoo kaže...

 

kad ga punis navecer il tokom dana??

Nema pravila. Punim ga kad je prazan.
Recimo sad ga punim i ostavim ga preko noći.
U prosjeku mi baterija traje dan ipo, sa poprilično dobrim screen onom

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

@Pacoo a koliko screen on dobijes?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...

@Pacoo a koliko screen on dobijes?

oko 5h

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

kako da skinem NeatROM 5.8 ? čini se da ne radi link...

 

pozdrav ekipi {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

pozdrav,instalirao sam također neat room 5.8,ali imam problem sa baterijom..znaci puni se 8 sati i napuni jedva na 50%,a tih 50% se isprazni za 2-3 sata aktivnog koristenja(najvise surfanja)..ima ko kakvu ideju u cemu je problem?

14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

I ja sam curi stavio 5.8 i kaze da je sve ok al joj se smrzaje i mora bateriju vadit da ga ugasi....kaze da da poewer nece nista da gasi....joj kako mi fali ovo razglabanje o romovima,otkad sam zamjenio s2 s note 3 uzas nesmjem rootat mob zbog glupog knoxa...a u temi svaki 5 dan neko nesta napise tek...uzas ......{#}

 

nevjerujem vise nikom odkad sam sam sebe uvatio u lazi
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

koliko vidim na xda ići će update na 5.9 kroz par dana

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
jocommb kaže...

I ja sam curi stavio 5.8 i kaze da je sve ok al joj se smrzaje i mora bateriju vadit da ga ugasi....kaze da da poewer nece nista da gasi....joj kako mi fali ovo razglabanje o romovima,otkad sam zamjenio s2 s note 3 uzas nesmjem rootat mob zbog glupog knoxa...a u temi svaki 5 dan neko nesta napise tek...uzas ......{#}

Jeste napravili full wipe prije flashanja?

Meni se to nije događalo.
Koji si kernel stavio? 

 

 

Suosjećam stari {#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav ljudi, vlasnik sam Samusng galaxy s2 plus, sad me zanima dali postoji neki lagani nacin da se root-a ovaj model mobitel mi je posto spor, pa bih htio da mogu zamrznit neke aplikacije ili totalno uklonit, koje su došle tvornicki sa telefonom.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
rappy kaže...

Pozdrav ljudi, vlasnik sam Samusng galaxy s2 plus, sad me zanima dali postoji neki lagani nacin da se root-a ovaj model mobitel mi je posto spor, pa bih htio da mogu zamrznit neke aplikacije ili totalno uklonit, koje su došle tvornicki sa telefonom.

mozes skinut su.zip i flashat ga u stock recoveryju. Nema zutog trokuta tijekom paljenja ni nis :)  

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 11:42 (4L4N).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4L4N kaže...
rappy kaže...

Pozdrav ljudi, vlasnik sam Samusng galaxy s2 plus, sad me zanima dali postoji neki lagani nacin da se root-a ovaj model mobitel mi je posto spor, pa bih htio da mogu zamrznit neke aplikacije ili totalno uklonit, koje su došle tvornicki sa telefonom.

mozes skinut su.zip i flashat ga u stock recoveryju. Nema zutog trokuta tijekom paljenja ni nis :)  

Može neki tutorijal za su.zip jer nisam to nikad radio

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
rappy kaže...
4L4N kaže...
rappy kaže...

Pozdrav ljudi, vlasnik sam Samusng galaxy s2 plus, sad me zanima dali postoji neki lagani nacin da se root-a ovaj model mobitel mi je posto spor, pa bih htio da mogu zamrznit neke aplikacije ili totalno uklonit, koje su došle tvornicki sa telefonom.

mozes skinut su.zip i flashat ga u stock recoveryju. Nema zutog trokuta tijekom paljenja ni nis :)  

Može neki tutorijal za su.zip jer nisam to nikad radio

Ne možeš pogriješiti.
Sretno! 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
jocommb kaže...

I ja sam curi stavio 5.8 i kaze da je sve ok al joj se smrzaje i mora bateriju vadit da ga ugasi....kaze da da poewer nece nista da gasi....joj kako mi fali ovo razglabanje o romovima,otkad sam zamjenio s2 s note 3 uzas nesmjem rootat mob zbog glupog knoxa...a u temi svaki 5 dan neko nesta napise tek...uzas ......{#}

 

Postavke- Zaslon- Power OFF stavi kvacicu.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
jocommb kaže...

I ja sam curi stavio 5.8 i kaze da je sve ok al joj se smrzaje i mora bateriju vadit da ga ugasi....kaze da da poewer nece nista da gasi....joj kako mi fali ovo razglabanje o romovima,otkad sam zamjenio s2 s note 3 uzas nesmjem rootat mob zbog glupog knoxa...a u temi svaki 5 dan neko nesta napise tek...uzas ......{#}

Jeste napravili full wipe prije flashanja?

Meni se to nije događalo.
Koji si kernel stavio? 

 

 

Suosjećam stari {#}

Da naravno uvijek full wipe idem za da nebi nekih glitch-eva bilo, a desavalo se.... ja neznam nemogu nista rec sta je, meni je samo cura rekla da joj se znao ugasit....i ima appolo regular kernel....

 

uzas imas stroj a nemos ga ljepo nastelat a :D

nevjerujem vise nikom odkad sam sam sebe uvatio u lazi
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

nije lose? ili se varam

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
win4crazzy kaže...

nije lose? ili se varam

Nije loše, da..
Koji neat i kernel? 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...

nije lose? ili se varam

Nije loše, da..
Koji neat i kernel? 

apolo 4.11
neatrom lite v5.1 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
win4crazzy kaže...
sudy_freak kaže...
win4crazzy kaže...

nije lose? ili se varam

Nije loše, da..
Koji neat i kernel? 

apolo 4.11
neatrom lite v5.1 

Nisi ništa flashao od onda kad si me pitao?
Haha {#}

Eto, nek nam sale potvrdi jel u planu 5.9 pa čekaj to.
Ako ne, bjež' na 5.8. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Nisi ništa flashao od onda kad si me pitao?
Haha {#}

Eto, nek nam sale potvrdi jel u planu 5.9 pa čekaj to.
Ako ne, bjež' na 5.8. 

ma joj, sve pripremio i nisam imo muda sam krenut to radit ahaha :D
a glupo mi molit za pomoc, dosadan sam i samom sebi ;) 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
jocommb kaže...

I ja sam curi stavio 5.8 i kaze da je sve ok al joj se smrzaje i mora bateriju vadit da ga ugasi....kaze da da poewer nece nista da gasi....joj kako mi fali ovo razglabanje o romovima,otkad sam zamjenio s2 s note 3 uzas nesmjem rootat mob zbog glupog knoxa...a u temi svaki 5 dan neko nesta napise tek...uzas ......{#}

 

Postavke- Zaslon- Power OFF stavi kvacicu.

hvala za to nisam znao di je power off..... al nekuzim kake to veze ima sa smrzavanjem i tim sto se nece ugasit kad drzis power off, jer se mora ugasit kad drzis duze.... izborika nema jer se mob smrzne....

nevjerujem vise nikom odkad sam sam sebe uvatio u lazi
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
jocommb kaže...
dinos3 kaže...
jocommb kaže...

I ja sam curi stavio 5.8 i kaze da je sve ok al joj se smrzaje i mora bateriju vadit da ga ugasi....kaze da da poewer nece nista da gasi....joj kako mi fali ovo razglabanje o romovima,otkad sam zamjenio s2 s note 3 uzas nesmjem rootat mob zbog glupog knoxa...a u temi svaki 5 dan neko nesta napise tek...uzas ......{#}

 

Postavke- Zaslon- Power OFF stavi kvacicu.

hvala za to nisam znao di je power off..... al nekuzim kake to veze ima sa smrzavanjem i tim sto se nece ugasit kad drzis power off, jer se mora ugasit kad drzis duze.... izborika nema jer se mob smrzne....

  Malo si mi ne razumno napisao recenicu, tako da nisam shvatio sta je zapravo problem, al np.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav svima!

Instalirao sam I9100XWMS3 4.1.2, ovaj zadnji sluzbeni. Koji CWM root, kernel da odaberem za ovaj ROM i kako idu koraci da ubacim kitkat CM11?

Jel ima netko sve valjane linkove?

Citao sam da za kitkat nesto kao treba odgovarajuca verzija CWM... Moze li mi netko objasniti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Denyken kaže...

Pozdrav svima!

Instalirao sam I9100XWMS3 4.1.2, ovaj zadnji sluzbeni. Koji CWM root, kernel da odaberem za ovaj ROM i kako idu koraci da ubacim kitkat CM11?

Jel ima netko sve valjane linkove?

Citao sam da za kitkat nesto kao treba odgovarajuca verzija CWM... Moze li mi netko objasniti?

  http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/-t2634693

U drugom postu opis instalacije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dinos3 kaže...
Denyken kaže...

Pozdrav svima!

Instalirao sam I9100XWMS3 4.1.2, ovaj zadnji sluzbeni. Koji CWM root, kernel da odaberem za ovaj ROM i kako idu koraci da ubacim kitkat CM11?

Jel ima netko sve valjane linkove?

Citao sam da za kitkat nesto kao treba odgovarajuca verzija CWM... Moze li mi netko objasniti?

 http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/-t2634693

U drugom postu opis instalacije.

Da, ali mi je prvo problem kako da pripremim mob da to krenem raditi?

Koju sluzbenu verziju da skinem pa onda koji CWM...

Ovaj zadnji sluzbeni ROM I9100XWMS3 koliko vidim nema CF-root.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 22:02 (Denyken).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Stavio Neat v5.8 s apolo regular, i pustao 720p film preko mx playera, zadovoljan sam rezultatom :D

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice