ZTE Blade III

poruka: 1.642
|
čitano: 697.652
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Da li neko moze da mi pomogne? Ja imam Zte blade III telefon, njegov punjac je prestao sa radom, pa sam kupila jos jedan i on je takodje prestao sa radom... Da li da telefon odnesem u servis ili postoji neko drugo resenje?

Hvala

Sara Savic
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ZTE Blade III

Ovo je baš čudno. Probaj spojiti mob sa kablom u neki uređaj preko kojeg ga možeš puniti npr.komp,tv. Ali na vlastitu odgovornost. Ako je stvar u telefonu pa se dogodio neki kratki spoj zbog kojeg pregaraju punjači možda bude posljedica po komp ili tv.

S druge strane ako je stvar u telefonu i nešto se prebrikalo, ne bi trebao raditi. Možda si kupila neki nekvalitetan kineski punjač pa se igrom slučaja i taj pokvario a nema veze sa telefonom. A jesam ti pomogao {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Odnecu ga u servis za svaki slucaj, ali hvala
Sara Savic
10 godina
offline
ZTE Blade III

Jel zna mozda netko koliki je najveci antutu bench score za zte,ja trenutno imam preko 5k

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Spacecraft kaže...

Jel zna mozda netko koliki je najveci antutu bench score za zte,ja trenutno imam preko 5k

Kako si to postigao? Je li microSD kartica uključena u rezultat? Ima članak s mojim rezultatima, kao i rezultatima ekipe iz ovog threada, sa Stock ROM-om, alternativnim ROM-ovima, OC-an itd. Potraži ga na web stranicama iz potpisa, ne smijem ostavljati direktan link. Niti jedan od navedenih ne prilazi 4000, mislim da je 3700 najviše, zato mi je čudan (i zanimljiv) tvoj rezultat.

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
irrelevant kaže...

nije ovo bas jednostavno kao sto sam ja mislio da ce biti : /

 

 

Naravno da nije, kad koristiš softver namijenjen za mobitel ZTE Blade III kako bi flashovao model koji je hardverski potpuno drugačiji (manji zaslon, slabiji procesor, manje radne memorije itd...). Moraš naći ROM baš za tu "mini" verziju, ako takav uopće postoji (očito se radi o nekakvom, generičkom, brandiranom uređaju). U suprotnom mogao bi završiti s neupotrebljivim mobitelom, oprezno!

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
10 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Moj rezultat (CM11, memorija isključena iz testa)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 21:07 (kroompeer-847-).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ZTE Blade III
kroompeer-847- kaže...

Moj rezultat (CM11, memorija isključena iz testa)

Moze savjet kako slike uploadati s moba sa rezultatima?

14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Spacecraft kaže...
kroompeer-847- kaže...

Moj rezultat (CM11, memorija isključena iz testa)

Moze savjet kako slike uploadati s moba sa rezultatima?

Napraviti Screenshot ( tipka za gašenje + volume down istovremeno ) taj shot će biti u Screenshot datoteci a dalje na komp USB kablom ili nekim programom npr. AirDroid.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 7:10 (Voicee).
10 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Voicee kaže...

Napraviti Screenshot ( tipka za gašenje + volume down istovremeno ) taj shot će biti u Screenshot datoteci a dalje na komp USB kablom ili nekim programom npr. AirDroid.

Pa dobro, ali možeš uploadati i odmah s mobitela. Samo prije toga sliku moraš preimenovati s nastavkom .jpeg (screenshot je inače u .png) jer se s .png iz nekog razloga ne može uploadat.

16 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Ja imam probleme sa CM11 pa koristim 10.1 koji, po mom misljenju, radi najbolje. Ukljucite zram na 10%, podignite proc na 1100, drmnite mu v6 supercharger scriptu za jelly bean i sve radi puno bolje.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
10 godina
offline
ZTE Blade III

Evo mojih rezultata antutua.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Moj rezultat na antutuu je 4763. Clock procesor 1152 mhz. Mozda je manji jer mi sd card nije class 10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Može li mi netko pomoći? Naime, imam vrlo iritantan problem kod reproduciranja glazbe. Potpuno nasumično se dogodi da pjesme "pucketaju", odnosno prekinu se na sekundu, a to mi se događa i kod stock playera i playera s Google Playa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ZTE Blade III
kroompeer-847- kaže...

Može li mi netko pomoći? Naime, imam vrlo iritantan problem kod reproduciranja glazbe. Potpuno nasumično se dogodi da pjesme "pucketaju", odnosno prekinu se na sekundu, a to mi se događa i kod stock playera i playera s Google Playa.

Isključi lokacijsku uslugu.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
10 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Father_Dougal kaže...

Isključi lokacijsku uslugu.

Možeš li mi reći kako se dođe do lokacijskih usluga?

16 godina
offline
Re: ZTE Blade III
kroompeer-847- kaže...

Isključi lokacijsku uslugu.

Možeš li mi reći kako se dođe do lokacijskih usluga?

Postavke / Osobno / Lokacija?

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
10 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Father_Dougal kaže...

Postavke / Osobno / Lokacija?

Hm ne, čini se da  nije tamo. A inače je pristup lokaciji od prije isključen.

16 godina
offline
Re: ZTE Blade III
kroompeer-847- kaže...
Father_Dougal kaže...

Postavke / Osobno / Lokacija?

Hm ne, čini se da  nije tamo. A inače je pristup lokaciji od prije isključen.

Onda te muči neki softver... nešto ti zauzima CPU više no što treba.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.5.2014 12:07 (Father_Dougal).
15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Za vas koji ste na CM 11, na koliko MHz držite procesor?

Meni je 320/1113 (ne ide više), a zanimljivo da i uz taj mali overclock baterija svejedno izdrži 48+ sati.


Isto tako, jeste probali mijenjati 'CPU governor' u postavkama procesora?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 22:05 (betmen).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ima li nacina da se ovaj uredaj besplatno otkljuca?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
fakEEE kaže...

Ima li nacina da se ovaj uredaj besplatno otkljuca?

Da ako si zadovoljio uvjete da ti ga Operater otključa inače ne. Koji je to točno model (da znam da je  Blade lll)?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 8:05 (trampoculo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
betmen kaže...

Za vas koji ste na CM 11, na koliko MHz držite procesor?

Meni je 320/1113 (ne ide više), a zanimljivo da i uz taj mali overclock baterija svejedno izdrži 48+ sati.


Isto tako, jeste probali mijenjati 'CPU governor' u postavkama procesora?

Meni radi do 1190 MHz, sve poslije tog uzrokuje rebootanje moba. Trajanje baterije je ok, a mobitel se uopće ne pregrijava. Inače za governor imam performance.

15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Zašto baš performance, jesi primjetio neko posebno poboljšanje s njim ili?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Kad staviš na performance, onda će ti cijelo vrijeme takt biti ono što si stavio kao max cpu frequency. Ne znam je li baš potrebno, ali meni radi bez problema.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

pozdrav dečki/cure,

 

da li netko od vas ima kratka upustva za instalaciju cm11, probo sam pratit onda sa modaco stranice ali sam zapeo na nekoj greški no md5 file found. i onda mi se samo logo vrti kad pokušam upalit. samd imam auroru trenutno.... ali ne želim ju :D

 

EDIT: sve sam napravio Hvala svejedno ! :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 15:59 (nOObIlO).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

pošto sam digo novi sustav, čist je mob totalno. zanime me koje su vam must have aplikacije za zte3. ne znam šta da stavim a imam čistu instalaciju hvala!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
nOObIlO kaže...

pošto sam digo novi sustav, čist je mob totalno. zanime me koje su vam must have aplikacije za zte3. ne znam šta da stavim a imam čistu instalaciju hvala!!

Pa šta koristiš? Imaš facebook, whatsapp, instagram, facebook messenger ako koristiš facebook, greenify itd

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
ZTE Blade III

Jel mi može neko staviti sliku kako izgleda ispravna naljepnica za detekciju vode u Vip Racer III. 11 mjeseci korišten i matična oksidirala....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Poz drugari..Imam jedno pitanje, ako moze mala pomoc..Imam ZTE Blade III vec dve godine, ali mi se sinoc desilo nesto sto mi je jako cudno.Naime,tel se iskljucio , i kada ga pokusavam ponovo ukljuciti,on dodje do pozz poruke operatera,i tu stane..nema nikave radnje dalje, sto je jako cudno , posto se isto desava kada sam izvadio i sim karticu, i bateriju , i prikljucio tel na punjac, isto se desava...kada ga prikljucim na punjac bez baterije, zavibrira, i isto odradi radnju do poz poruke operatera i tu staje..nadam se da sam objasnio problem..u nadi da ce mi neko pomocizahvaljujem se od srca..veliki pozdrav.{#}

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice