T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.585
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ja čekam od 9.12 u nedelju bio u njihovom centru i ona tamo napisala kao neki upit u hjihovu centralu i kaže netko će vas kontaktira ali evo nko da se javi

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ma ako mi ne dode prelazim na drugog operatera a nima rec sto ih ide samo nezz da li se ugovor moze ponistit kako vidim ako prode mjesec dana za isporuku moba i ne drze se toga na osnovu ne postivanja ugovora vjerojatno se moze ili?

 

ma ljudi nemaju oni te mobitele ni tablete samo nezz kak onda frend mi je prije bozica uzeo paket samo sportski program evo ovo sam vam zaboravio reci i na licu mjesta dobio tablet kako je to moguce onda dakle ovo sve opet insinuira da oni nemaju nista od navedenog samo lazu da privuku ljude velika je konkurencija sad za razliku od prijasnjih godina tako da ako i bude nesto bila mjesec dana kao rok debelo ce se premasiti!!

14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

a kako ste svi dosadni,ono,pa kad cu ga dobit pa cekam vec..... jel ce doc sutra ili prekosutra,zasto su takvi,svi smrde,ja navise znam,prelazim kod druge firme....alo bagro daj se skulirajte jel ak ste napravili novi ugovor i dobili tablet ili mob doci ce....ne kuzim jedan kaze doso mi za 2 dana drugi kaze e ja cekam vec 3i pol dana i nis....i svi ludi nabrijani...chill skvadro dobit cete ga...btw ja dobio mob za 3 dana.....samo chilll

Moj PC  
2 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
mariocroatia78 kaže...

a kako ste svi dosadni,ono,pa kad cu ga dobit pa cekam vec..... jel ce doc sutra ili prekosutra,zasto su takvi,svi smrde,ja navise znam,prelazim kod druge firme....alo bagro daj se skulirajte jel ak ste napravili novi ugovor i dobili tablet ili mob doci ce....ne kuzim jedan kaze doso mi za 2 dana drugi kaze e ja cekam vec 3i pol dana i nis....i svi ludi nabrijani...chill skvadro dobit cete ga...btw ja dobio mob za 3 dana.....samo chilll

I koja je svrha ovog tvog posta?

 

  • Gdje je pravopis?
  • Sta si ti htio reći?
Neznam se potpisat..xDD
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

pa svrha je sta se svi zale....malo procitaj komentare  pa mozda skuzis.......   a sto se tice pravopisa...wtf...

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ha gle, nema se svrhe ovdje žaliti. očito je da nemaju uređaja na lageru, a i vrlo vjerojatno je to velika administracija. moja oba frenda su dobili mobitel praktički za par dana krajem prosinca.

uređaji će sigurno stići čim dođe pošiljka ako već nema na lageru. strpljen - spašen.

 

p.s. ja sam isto čekao prošle godine Galaxy S od kraja studenog do kraja veljače.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
mariocroatia78 kaže...

Pa svrha je to što se svi žale . Malo procitaj komentare, pa mozda skužiš. A što se tice pravopisa...

Ja ovu temu pratim od početka moga staža na forumu.

Pa malo se primiri !

 

 

Neznam se potpisat..xDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
guls kaže...

ha gle, nema se svrhe ovdje žaliti. očito je da nemaju uređaja na lageru, a i vrlo vjerojatno je to velika administracija. moja oba frenda su dobili mobitel praktički za par dana krajem prosinca.

uređaji će sigurno stići čim dođe pošiljka ako već nema na lageru. strpljen - spašen.

 

p.s. ja sam isto čekao prošle godine Galaxy S od kraja studenog do kraja veljače.

A nemoraju lagati.
Reci mi neće doći do xy dana i gotovo.

On meni kaže poslan, sutra nazovem nije, prekosutra nazovem stići će.

Neznam se potpisat..xDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

tako je tako i meni i vjerujem svima!!

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

yableti ce stici, samo sttpljenja...

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo naručio ovaj L3 16.1 i sad čekam.. pa da vidimo, ja sam kod njih zasad ima samo jednu narudžbu, isto mob prije 2 godine i stiglo je uredno u roku tjedan dana, nadam se da će bit tako i ovaj put..

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav,

vidim da se na prethodnim stranicama spominje otkljucavanje dobivenih mobitela, ali ima jedan nejasan dio: ako sam dobro shvatio, ljudi pišu da su dobili mobitel i odmah poslali mail sa zahtjevom za unlock kod i da su ga dobili.

Međutim, svugdje gdje sam gledao, vidim da piše da se prepaid uređaji otključavaju tek nakon 12 mjeseci od dana kupnje. Pa kako je onda moguće da T-Com otključa ove za poklone nakon par dana?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DamirG kaže...

Pozdrav,

vidim da se na prethodnim stranicama spominje otkljucavanje dobivenih mobitela, ali ima jedan nejasan dio: ako sam dobro shvatio, ljudi pišu da su dobili mobitel i odmah poslali mail sa zahtjevom za unlock kod i da su ga dobili.

Međutim, svugdje gdje sam gledao, vidim da piše da se prepaid uređaji otključavaju tek nakon 12 mjeseci od dana kupnje. Pa kako je onda moguće da T-Com otključa ove za poklone nakon par dana?

taj mobitel mnije dobiven na predplatu u t-mobile, neko u t-com je ista firma al nisi produžio predplatu  od mobitela neko od interneta ili tv-a  tako da imaš pravo na besplatno odključavanje 

[URL=http://bit.ly/QrQ50t][IMG]http://i.imgur.com/fxsq4.png[/IMG][/URL]
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DamirG kaže...

Pozdrav,

vidim da se na prethodnim stranicama spominje otkljucavanje dobivenih mobitela, ali ima jedan nejasan dio: ako sam dobro shvatio, ljudi pišu da su dobili mobitel i odmah poslali mail sa zahtjevom za unlock kod i da su ga dobili.

Međutim, svugdje gdje sam gledao, vidim da piše da se prepaid uređaji otključavaju tek nakon 12 mjeseci od dana kupnje. Pa kako je onda moguće da T-Com otključa ove za poklone nakon par dana?

 

Nema više diktature teleoperatera, po zakonu su obvezni odmah po zahtjevu dekodirati ti uređaj - ali: (iz SZK mi je rekla jučer kad sam produžio ugovor i očekujem LG Optimus L3) "Ako tražim otključavanje mobitela nemam pravo na garanciju za mobitel ako se pokvari jer oni pri tom zahtjevu pretpostavljaju da ćeš taj mobitel koristiti kod nekog drugog operatera, a oni su ti i dali ga na poklon da bi koristio njihovu mobilnu mrežu".

 

12 godina
online
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Zna itko šta se sad nudi?

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

nista

13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Kako ništa, LG Optimus L3 je sad u ponudi.

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

meni lik reko da ta ponuda traje od 7-20 kad sam produzivao onda vjerojatno nije dobro rekao jel dan prije je istkla akcije sa minijem i kaze krece od 7-20 l3 a nezz najbolje ih onda nazvat!!

13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam jucer produzio ugovor ADSL-a na dvije godine i ponudili su mi LG L3.

Friends will be friends, When you're through with life and all hope is lost, Hold out your hand cos friends will be friends right till the end.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ja produžio prije koji dan i baba kaže dobro, stiže vam ovaj mobitel(pokaže mi l3) u roku nekoliko dana

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

stize da ali u roku koji dan zaboravi mjesec dana naj manje!!

13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ma znam al svejedno se nadam, prošli doša u roku 3 dana {#}

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo ja čekam l3 već 2 tjedna, nazvao sam ih jučer i rekli su da ću ga dobiti do 15.2 iako su prije toga rekli da će doći u roku par dana.

Programer,web developer
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Al de taj t-com pokvarijo od kad sam raskrstio sve s njma. Pa to nije normalno
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Imam svježu i provjerenu informaciju što se tiće tableta. Nova pošiljka im stiže sljedeći tjedan tako da bi svi trebali dobiti tablete u roku od 30.1. do 15.2. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

da li znas mozda nesto sto se tice l3-ova!!

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
TonyKTM kaže...

Za koliko vam je tjedana došli tableti iz T-coma?

Stavi opciju više od 2 mjeseca, toliko je prošlo kod mene a tableta nema!  Ugovor potpisao 23.11. 2012.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Fazan kaže...
TonyKTM kaže...

Za koliko vam je tjedana došli tableti iz T-coma?

Stavi opciju više od 2 mjeseca, toliko je prošlo kod mene a tableta nema!  Ugovor potpisao 23.11. 2012.

jel nema ni tebi?

Ja uzeo 26.11

Neznam se potpisat..xDD
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
IMVK kaže...
Fazan kaže...
TonyKTM kaže...

Za koliko vam je tjedana došli tableti iz T-coma?

Stavi opciju više od 2 mjeseca, toliko je prošlo kod mene a tableta nema!  Ugovor potpisao 23.11. 2012.

jel nema ni tebi?

Ja uzeo 26.11

Naravno da nema kad su sve prodali. Kako vam nije jasno? Sad bi trebala doći pošiljka iz Kine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
TonyKTM kaže...
IMVK kaže...
Fazan kaže...
TonyKTM kaže...

Za koliko vam je tjedana došli tableti iz T-coma?

Stavi opciju više od 2 mjeseca, toliko je prošlo kod mene a tableta nema!  Ugovor potpisao 23.11. 2012.

jel nema ni tebi?

Ja uzeo 26.11

Naravno da nema kad su sve prodali. Kako vam nije jasno? Sad bi trebala doći pošiljka iz Kine.

A ti radiš u t-comu?
Pa znaš sve informacije?!

Neznam se potpisat..xDD
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice