Prevara na Njuškalu - Ps4

poruka: 186
|
čitano: 69.423
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
mar123 kaže...

za dizanje iz supersporta netreba osobna, samo broj koji dobijes na stranici na svojem accountu.nisam cak ni siguran dal onda ovaj u poslovnici vidi ime onog ko je dizo ili vidi samo iznos koji mu mora isplatit.

 

inace spominjete da bi isli tuc tog lika nekim palicama, sto ako dodete tamo a to klinac od 15 godina? istukli bi dijete? zato sto ste bili glupi i uplatili novac unaprijed, oprostite ali ako ste to napravili onda ste idioti, mislim ko uplacuje nekom nepoznatom pare unaprijed? danas kad se salje pouzecem posiljka se prije placanja smije provjerit i ako prodavac ne zeli slat tako, onda aj bok.

Naravno da se posilja ne smije otvarat prije primitka

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
15 godina
online
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kant kaže...
mar123 kaže...

za dizanje iz supersporta netreba osobna, samo broj koji dobijes na stranici na svojem accountu.nisam cak ni siguran dal onda ovaj u poslovnici vidi ime onog ko je dizo ili vidi samo iznos koji mu mora isplatit.

 

inace spominjete da bi isli tuc tog lika nekim palicama, sto ako dodete tamo a to klinac od 15 godina? istukli bi dijete? zato sto ste bili glupi i uplatili novac unaprijed, oprostite ali ako ste to napravili onda ste idioti, mislim ko uplacuje nekom nepoznatom pare unaprijed? danas kad se salje pouzecem posiljka se prije placanja smije provjerit i ako prodavac ne zeli slat tako, onda aj bok.

Naravno da se posilja ne smije otvarat prije primitka

naravno da se smije kad sam to radio sto puta.

13 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Stvarno mi nije jasno kak netko moze uplacivat lovu na neviđeno, ono, fakat nije... a da mi neznam kak "pošteno" zvuci prek telefona i još sa njuške oglas...

ono sto sam prije cuo, uplate po 3500kn za ajfon, pa ne dobije nis, il mu lik iz zajebancije posalje ciglu... šta reć...

nije mi jasno, ak ste u stanju zaradit novac, kak vam taj isti niš ne znači kad ga na tak debilan način idete bacit u smeće??

 

ono što je bilo u provjerenom je lik muljo na iznose do 1000kn bas radi policije da mu nemogu nis, i kad su dosli do njega sa kamerama, vidis da je to lik kome puca k*** za sve, da mu dođe doma vas 15-orica i zatuku ga, on bi opet nakon sto bi se oporavio stavio na njušku nove izmišljene oglase do 1000kn i išo na šemu APP, vecini prevarenih ljudi se neda zajebavat i ic trosit benzin za neku budalu i ic ga tuc da jos zaradi prekršajnu prijavu pa da fino uđe u dosije za cijeli život.

 

za takvu vrstu prodaje vrijedi samo osobna primopredaja, provjeriš robu, ak je sve ok, platis, ak ne, odes doma... i amen.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
zeroname kaže...

Pa zar nije potrebno kod registracije na njuškalo upisati OIB, što je najgore ako hoces vise korisničkih računa trebaš više OIB-a a to može bit veliko sranje ako lik stavi OIB od nekog drugog.

 

Lik uzima ime, prezime i OIB sa nekih izbornih lista iz Metkovića, Pule i slično. Sad kad malo kopam po starim oglasima vidim da je prodavao i Airmax patike, UGG čizme i sva moguća sranja. Ako se nekome da natezati evo vam još jedan oglas pa neka ga samo pita koji je način plaćanja - ako kaže supersport ili paysafe card, onda je sve jasno. Pa neka mi netko još jednom kaže da ih treba prijaviti njuškalu. Ako je još netko za, spreman sam pokrenuti teme na svim većim forumima i propagirati Njuškalo kao najnesigurniji način trgovanja. Pa da vidimo koliko će trebati vremena da se sroza sa najpopularnije na najgoru stranicu za oglase i jesu li u stanju poduzeti neke mjere oko sigurnog kupovanja. Ili će i dalje biti kao autopijaca.

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/sony-playstation-4-potpuno-500gb-24-mj-garancija-samo2700-oglas-10167418

16 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Mozda uplacuju jer imaju povjerenja, ali ocito da je hrvatski narod najgori, muljatorski i fakat moras biti glup imat povjerenja u nekoga. Ali opet nemas ni institucije koje placas da ti pomognu. Sam si.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
online
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
mar123 kaže...
Kant kaže...
mar123 kaže...

za dizanje iz supersporta netreba osobna, samo broj koji dobijes na stranici na svojem accountu.nisam cak ni siguran dal onda ovaj u poslovnici vidi ime onog ko je dizo ili vidi samo iznos koji mu mora isplatit.

 

inace spominjete da bi isli tuc tog lika nekim palicama, sto ako dodete tamo a to klinac od 15 godina? istukli bi dijete? zato sto ste bili glupi i uplatili novac unaprijed, oprostite ali ako ste to napravili onda ste idioti, mislim ko uplacuje nekom nepoznatom pare unaprijed? danas kad se salje pouzecem posiljka se prije placanja smije provjerit i ako prodavac ne zeli slat tako, onda aj bok.

Naravno da se posilja ne smije otvarat prije primitka

naravno da se smije kad sam to radio sto puta.

Postar se igra poslom, jer da ja tebi posaljem paket, ti ga otvoris i vratis i meni postar donese paket koji je vidljivo otvaran jasno da bi tuzio postu.

 

U mojoj posti stavljaju naljepnice na mjesta paketa gdje se moze otvorit, tako da je vidljivo jel se paket otvarao ili nije.

 

Postar mi vrati paket koji je otvaran i ja mu kazem da fali pola stvari u njemu, i sto onda?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
ChillyBoy kaže...
aquaevivae kaže...A Pazi ti ovo, on je u D. Miholjcu...

 

Otkud ti da je iz D. Miholjca?

 

A to, pa lijepo sam ga pitao, od kud si, jel moguća primopredaja na ruke, pa mi je reko da je iz Donjeg Miholjca, adresa je bila tamo kod društva Hr. branitelja ak si iz tog mjesta pa znaš, znam jer sam adresu pregledaval na googlemaps 3D pa sam vidio da na zgradi to piše, i tu mi je isto bilo čudno da netko u njoj stanuje....

 

mar123 kaže...

gle, odma si skuzio da branim tog koji vara, ne branim, ali ti si se shebao, ti si isao uplatit pare nekom kome neznas ni pravo ime. i onda su ti svi krivi, i policija, i sustav i svi, a nisi razmisljao. i ove fore s roditeljima su glupe, zasto su uvijek roditelji krivi za postupke svoje djece??

 

inace u zakon stoji da ovaj granica od 2000 kn vrijedi, da ali ako se npr nade vas 4 i svakog je zahebao za 1000 kn i vi ga zajedno odete prijavit, to je 4000 kn, i onda policija moze nesto napravit.

Čitam i ne vjerujem, meni bi bilo bezveze pisat takve gluposti, ne kužim zake imaš pisati u toj temi ak zbilja niš dobronajmjernog nemaš za reći.

 

Ko bude faking bil odgovoran za klinca do 18g ak ne RODITELJ...pa kaj ga vukovi odgajaju ili oni....

A druga stvar, totalno nisi u pravu, dečko koji je popušil 1000kuna nije IDIOT kao kaj ti govoriš indirektno, nego je naivnost i vjeru u poštonje skupo platio. Nisu svi ljudi zvijeri i lopovi, meni također dosta ljudi kad nekaj prodajem uplati unapred pare, ali mi nikad nije palo na pamet da mu pošaljem rižu u protuvrijednosti kilaže. 

 

To kaj ga je lik prevaril je samo njegova krivica, i isključivo njegova, taj koji mu je platio je žrtva, jbg ima nas svakavih, neki ne daju pare čak i kad dobe paket, a neki idu na ruku prodavaču i budu zajebanai, zato i postiji izraz prevarant i lopov.

 

Znam da policija ne reagira ispod 2 soma kuna, i nije mi jasno zakaj si plačal 1000kn avans kad si znao da ti nema spasa u slučaju prevare, da si barem sve od jednom platio tada bi ti policija 99% pomogla.

15 godina
online
Prevara na Njuškalu - Ps4

cek cek, ti si nesto pobrko, kao prvo ja nisam nista uplacivo, kao drugo sto sam ja krivo reko? ti za svaku gresku djeteta mislis okrivit njegovog roditelja? vidio sam slucajeve u kojima su roditelji bili perfektni, odgajali dijete najbolje sto mogu, ali je dijete opet nekako otislo na "drugu" stranu. zasto uvijek svaljujete krivicu na roditelja?

11 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Kako mi se gade ti preveranti pa kako ima srca prevarit covjeka za 1000 kn pa ja da prevarim nekog za 50 kn osjecao bi se ko idiot.

 

Samo neznam kako takva gamad uspije spavat mirno.

Regen Servis Reball Akcija 250kn
12 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Prejudiciranje nečijeg međuljudskog poštenja i humanosti spada među najveće pogreške koje pojedinac danas može počiniti - makar se radilo i o najbližoj rodbini ili prijateljima.

Što se prije čovjek nauči kakvog smeća ima koje vreba iza svakog ugla, pogotovo u ovakvoj grebatorskoj državi, to bolje.

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

To treba lijepo sve da dođe rođo sa škarama i da ode njemu njegov cap. Uštrojit.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
mar123 kaže...

cek cek, ti si nesto pobrko, kao prvo ja nisam nista uplacivo, kao drugo sto sam ja krivo reko? ti za svaku gresku djeteta mislis okrivit njegovog roditelja? vidio sam slucajeve u kojima su roditelji bili perfektni, odgajali dijete najbolje sto mogu, ali je dijete opet nekako otislo na "drugu" stranu. zasto uvijek svaljujete krivicu na roditelja?

Ma ne, ja govorim za ovog kolegu koji je uplatio...

 

Nisam reko da treba krivit roditelja, ali roditelj MORA odgovarat, tako ćeš i ti jedom odgovarat za svoju djecu do određene starosti, a sad je onda na tebi dal ih budeš dobro ili loše odgojil i kakve budu imali sankcije ak nekaj loše naprave, ak me razmeš. Roditelji ne moraju biti krivi ali moraju odgovarati, al previše je to off, to je za socijalnu!

 

Ak je Anakin mogel preći na tamnu stranu, a šta ne bi mogli i mi {#}

12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
mar123 kaže...

za dizanje iz supersporta netreba osobna, samo broj koji dobijes na stranici na svojem accountu.nisam cak ni siguran dal onda ovaj u poslovnici vidi ime onog ko je dizo ili vidi samo iznos koji mu mora isplatit.

 

inace spominjete da bi isli tuc tog lika nekim palicama, sto ako dodete tamo a to klinac od 15 godina? istukli bi dijete? zato sto ste bili glupi i uplatili novac unaprijed, oprostite ali ako ste to napravili onda ste idioti, mislim ko uplacuje nekom nepoznatom pare unaprijed? danas kad se salje pouzecem posiljka se prije placanja smije provjerit i ako prodavac ne zeli slat tako, onda aj bok.

Bez obzira jeli ima osobnu ili ne. Čak treba biti punoljetan za ući u SuperSport, ili bilo koju kladionicu. Ajd da imaš 17 godina, pa te možda i "puštu" pa i ne zatraže osobnu od tebe, ako izgledaš starije, ali teško da dijete od 15 godina može dizati pare iz SuperSporta. Tražilo bi ga osobnu.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2013 14:10 (Et_Tu_Brute?).
15 godina
online
Prevara na Njuškalu - Ps4

a sto ako da nekom da mu podigne?

12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
mar123 kaže...

a sto ako da nekom da mu podigne?

A sto ako je to malo vec previse? A sto ako je ovo a sto ako je ono... To ti nije dijete od 15 godina. A i da je, da me opelješio preko njuskala, zube bi mu razbio.

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kant kaže...
mar123 kaže...
Kant kaže...
mar123 kaže...

za dizanje iz supersporta netreba osobna, samo broj koji dobijes na stranici na svojem accountu.nisam cak ni siguran dal onda ovaj u poslovnici vidi ime onog ko je dizo ili vidi samo iznos koji mu mora isplatit.

 

inace spominjete da bi isli tuc tog lika nekim palicama, sto ako dodete tamo a to klinac od 15 godina? istukli bi dijete? zato sto ste bili glupi i uplatili novac unaprijed, oprostite ali ako ste to napravili onda ste idioti, mislim ko uplacuje nekom nepoznatom pare unaprijed? danas kad se salje pouzecem posiljka se prije placanja smije provjerit i ako prodavac ne zeli slat tako, onda aj bok.

Naravno da se posilja ne smije otvarat prije primitka

naravno da se smije kad sam to radio sto puta.

Postar se igra poslom, jer da ja tebi posaljem paket, ti ga otvoris i vratis i meni postar donese paket koji je vidljivo otvaran jasno da bi tuzio postu.

 

U mojoj posti stavljaju naljepnice na mjesta paketa gdje se moze otvorit, tako da je vidljivo jel se paket otvarao ili nije.

 

Postar mi vrati paket koji je otvaran i ja mu kazem da fali pola stvari u njemu, i sto onda?

Po novom se svaki paket moze otvoriti tako da ja ne znam o cemu ti pricas...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
protjeran
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Ne znam za otvaranje paketa, ali pouzećem ako te i izradi, on mora dati adresu gde da mu poštar donese pare. Znači nađeš ga bez problema.

 

Čul sam i ja da Overseas dozvoljava pregled paketa slanih pouzećem, samo treba provjeriti dal je to istina.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2013 21:16 (daniel.hajdinjak666).
16 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Overseas je uveo tu opciju da mozes pogledati paket i ako to nije to paket se vraca na trosak posiljatelja. Posta koliko znam nema tu opciju
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ne znam za otvaranje paketa, ali pouzećem ako te i izradi, on mora dati adresu gde da mu poštar donese pare. Znači nađeš ga bez problema.

 

Adresu daje u svakom slučaju, ali ovo za donosit pare, hmm, toga više nema kolko ja znam? Barem što se tiče overseas-a(sad uplaćuju na tekući račun), al zato ja osobno preferiram kupovat/poslat i prodavat preko overseas-a, čisto iz nade da ljudi imaju povjerenja kolko-tolko, jer imaju tu mogućnost otvaranja paketa(dapače ljudi nisu ni informirani o takvim stvarima), a i overseas je prvi čini mi se i uveo tu zaštitu od prijevara jer je neko vrijeme full puno prevaranta se stvorilo...

 

Moj osobni savjet je sljedeći: izbjegavat bilo kakve uplate, izbjegavati HP express tj hrvatsku poštu za slanje paketa, izbjegavati slanje autobusom, ili bilo kakvu drugu glupost koja nije overseas express. Pa za boga miloga ak ti nije teško dat nekoliko stotina, ili tisuću na više kuna za fak*ng polog novca nekakvog, u čemu je prokleti problem platiti poštarinu malo više kuna(overseas), hebala te poštarina od 70kn ili više kad si siguran da ćeš nešto dobiti 100% i da nećeš pobrat k**činu. Stvarno nema logike kako u današnje vrijeme osobe kupuju na njuškalu, i onda plaču na forumima, razmotrite sve situacije, googlajte nickove njihove, NJUŠKALO TEAM su isto deb*li da se moram tako izraziti što dopuštaju takve stvari, o našoj dragoj policiji i cijelom sustavu bolje da šutim, ne želim da mi pokucaju na vrata.

 


Mislim, slažem se da prevaranti su zadnja gamad na oglasnicima(spadaju donekle u lopove), ali brate mili, razmislite dobro ako želite nešto kupit, ne želi poslat otkupninom preko overseas-a? O**ebite ga, nije jedini na prokletom njuškalu koji prodaje "to nešto" što vas zanima.



EDIT: Nemojte misliti da reklamiram Overseas, ja sam običan smrtnik koji je također bio prevaren jednom, ali nije bila ogromna svota(240kn). 

Ja sam Bošnjak i time se dičim, kome smeta lopatom ga spičim !
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 6:33 (ramzocro-HCR).
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Dečko ponovo jaše a Njuškalo još nije obrisao njegov stari oglas. Što sad veliš Marko :D ? 

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/ps4-potpuno-nov-garancija-oglas-10210628


16 godina
online
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
SimeKZ kaže...
Kant kaže...
mar123 kaže...
Kant kaže...
mar123 kaže...

za dizanje iz supersporta netreba osobna, samo broj koji dobijes na stranici na svojem accountu.nisam cak ni siguran dal onda ovaj u poslovnici vidi ime onog ko je dizo ili vidi samo iznos koji mu mora isplatit.

 

inace spominjete da bi isli tuc tog lika nekim palicama, sto ako dodete tamo a to klinac od 15 godina? istukli bi dijete? zato sto ste bili glupi i uplatili novac unaprijed, oprostite ali ako ste to napravili onda ste idioti, mislim ko uplacuje nekom nepoznatom pare unaprijed? danas kad se salje pouzecem posiljka se prije placanja smije provjerit i ako prodavac ne zeli slat tako, onda aj bok.

Naravno da se posilja ne smije otvarat prije primitka

naravno da se smije kad sam to radio sto puta.

Postar se igra poslom, jer da ja tebi posaljem paket, ti ga otvoris i vratis i meni postar donese paket koji je vidljivo otvaran jasno da bi tuzio postu.

 

U mojoj posti stavljaju naljepnice na mjesta paketa gdje se moze otvorit, tako da je vidljivo jel se paket otvarao ili nije.

 

Postar mi vrati paket koji je otvaran i ja mu kazem da fali pola stvari u njemu, i sto onda?

Po novom se svaki paket moze otvoriti tako da ja ne znam o cemu ti pricas...

Ne pricaj gluposti

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
10 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Sada cu da ga trollam.

LP!
:) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
TheMenstalist kaže...

Sada cu da ga trollam.

LP!
:) 

 

 

Ja ga već karam  :)   Sad ćemo saznati jel čita ovaj post ili ne.

15 godina
online
Prevara na Njuškalu - Ps4

kako netko moze uopce povjerovat oglasu za ps4 koji kosta 2500 kn kad je to nemoguce, nisu mi jasni ljudi.

10 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Meni ništa ne odgovara...

 

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4

I mene je otkantao. Ali prije toga je naravno ponudio da uplatim u supersportu. A obzirom da je administracija na njuškalu superbrza, dečko se potrudio i otvorio još jedan.

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/prodajem-playstation-4-top-stanju-2400kn-moguca-zamjena-oglas-10214248

12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kant kaže...
SimeKZ kaže...
Ka

Ne pricaj gluposti

Ne pricam gluposti, otvorio zadnja 2 od 3 paketa sta su dosla... jednoga u Pošti, ostala dva doma na stolu uz nazocnost postara. Ja ne vidim sta si toliko zadrt ako ti pricam iz prve ruke. Moze se, samo treba pitat.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Poslat cu mu ja poruku da li moze se slikat sa pscom mamu mu..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
16 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
SimeKZ kaže...
Kant kaže...
SimeKZ kaže...
Ka

Ne pricaj gluposti

Ne pricam gluposti, otvorio zadnja 2 od 3 paketa sta su dosla... jednoga u Pošti, ostala dva doma na stolu uz nazocnost postara. Ja ne vidim sta si toliko zadrt ako ti pricam iz prve ruke. Moze se, samo treba pitat.

To ti je postar na svoju ruku dao. Inače se ne može otvarati paket jer pošta je samo dostava i nemaju mogučnost otvaranja paketa jer njih ne interesira šta je unutra.Overseas ima mogučnost otvaranja pošiljke.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

I jos i dalje vara joj da mi ga je vidjet pa zube bi mu polupao a njuskalo podrska svaka vam cast ako nisu u stanju vodit oglasnik zasto su ga pokrenuli (ah da zarada) fuj

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice