Prevara na Njuškalu - Ps4

poruka: 186
|
čitano: 69.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
formula1live kaže...

Najbolji ste mi vi tu biseri koji govorite da bi ga otišli istući. I što onda?! Lik bi se samo nasmijao, lijepo vas prijavio policiji i dobili bi kaznenu prijavu. I ako se dogodi da mu slomite koju kost ili nek se lik namjerno popiša u gaće, pa da vidiš koju ćeš mu odštetu morati uplatiti. A ako se dogodi da dobije neki invaliditet od vašeg napada, troškovi će samo rasti. 

Ako nekom liku polomiš kosti zato što te prevario on će biti invalid cijeli život, ali nema veze, bitno da će dobiti odštetu?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Brian kaže...
formula1live kaže...

Najbolji ste mi vi tu biseri koji govorite da bi ga otišli istući. I što onda?! Lik bi se samo nasmijao, lijepo vas prijavio policiji i dobili bi kaznenu prijavu. I ako se dogodi da mu slomite koju kost ili nek se lik namjerno popiša u gaće, pa da vidiš koju ćeš mu odštetu morati uplatiti. A ako se dogodi da dobije neki invaliditet od vašeg napada, troškovi će samo rasti. 

Ako nekom liku polomiš kosti zato što te prevario on će biti invalid cijeli život, ali nema veze, bitno da će dobiti odštetu?

 

To je dobra ideja, ovaj prvi dio da mu polomiš sve kosti. Kad je imao "moralnosti" prevariti čovjeka, što je doduše u Hrvatskoj postalo normalna stvar, onda zaslužuje dobiti što ga slijeduje, a ti ako se ne slažeš samnom i misliš da novac raste na drveču onda slobodno pošalji par milja evrova.

13 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Ajde, sta mislite da stavim jedan fake oglas za PS4 i da vidim koliko če se lažova javiti? Oni koji se budu uistinu zanimali reči ču ima da je oglas lažan i da služi kao mamac za prevarante?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4

jedino fizicki obracun...jer mi se desilo dva puta na njuski prevara...leglo lopova,pa njuskalo je postao najomrazeniji oglasnik u ovom dijelu europe,nikakva zastita za prodavace,jos gore za kupce.... a stvar da bude bolje,kad sam prijavio policiji prevaru od 1500kn,odgovor je bio da se ne smatra prevarom nista ispod 2000kn...dakle ako uplatis ili prodas ili ili ...1999kn nije prevara...sto znaci jedina opcija privatna tuzba...ili opcija broj dva koja mozda i nije pametna opcija naci lika uzivo i izbit ga i uzet svoju lovu nazad i uzet mu djeci televiziju

lybo
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Što ti dogodilo?

 

Znaš da Njuškalo nije nikakav zaštitni/regulatorni element koji osigurava da kupac dobije ono što je u oglasu, a da isto tako i prodavaču budu uplaćeni novci!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
15 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4
Ako i uzimam nešt do 300 kn, dogovor je pouzecem, ako se radi o vecoj uplati, imam auto i teraj na lice mjesta da vidim o čem se radi. Do sad nisam ni jedanput prevaren, da kucnem u drvo.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice