Prevara na Njuškalu - Ps4

poruka: 186
|
čitano: 69.434
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Nema tu što biti čudo. I ja sam dosta puta tako prodavao i kupovao. S tvojim brojem računa nemože ništa osim da ti uplati novac. To da te traži da mu skeniraš prednji i zadnji dio kartice, e to je već nekakva prevara.

14 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu
Milka30 kaže...
-Uostalom šta on moze sa brojem moga tekucega racuna,ako mu ja ne dam PIN?


Može ti uplatiti novce.

12 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu
Alkaline kaže...

Može ti uplatiti novce.

I Bogme je uplatio,svaka mu čast 6600 GT je već lagano na putu,a ja u džep fino spremio 100 KN!

16 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Evo opet neka seljačina vara ljude....kuiš treba mu da plati ratu kredita, kupi PS4 i onda ga prodaje za siću da siroćek plati ratu kredita....pa to mora popušiti samo neko tolko retardiran da ni nije za drugo nek nekoma pokloni 1900kn.

 

 

 

Hah i kak je stavil cijenu 1900kn, jer frajer zna da nesme biti 2000kn radi policije :) A u imenu mu piše kao 45g, kao ozbiljan čovjek....hahahaha ja ću se ubit!!!!!

 

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/prodajem-playstation-4-top-stanju-1900kn-moguca-zamjena-oglas-10548966

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2014 22:59 (aquaevivae).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
aquaevivae kaže...

Evo opet neka seljačina vara ljude....kuiš treba mu da plati ratu kredita, kupi PS4 i onda ga prodaje za siću da siroćek plati ratu kredita....pa to mora popušiti samo neko tolko retardiran da ni nije za drugo nek nekoma pokloni 1900kn.

 

 

 

Hah i kak je stavil cijenu 1900kn, jer frajer zna da nesme biti 2000kn radi policije :) A u imenu mu piše kao 45g, kao ozbiljan čovjek....hahahaha ja ću se ubit!!!!!

 

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/prodajem-playstation-4-top-stanju-1900kn-moguca-zamjena-oglas-10548966

Lastovo :D Super

13 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
aquaevivae kaže...

Evo opet neka seljačina vara ljude....kuiš treba mu da plati ratu kredita, kupi PS4 i onda ga prodaje za siću da siroćek plati ratu kredita....pa to mora popušiti samo neko tolko retardiran da ni nije za drugo nek nekoma pokloni 1900kn.

 

 

 

Hah i kak je stavil cijenu 1900kn, jer frajer zna da nesme biti 2000kn radi policije :) A u imenu mu piše kao 45g, kao ozbiljan čovjek....hahahaha ja ću se ubit!!!!!

 

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/prodajem-playstation-4-top-stanju-1900kn-moguca-zamjena-oglas-10548966

http://www.ebay.com/itm/Sony-PlayStation-4-500GB-Jet-Black-Console-PS4-Complete-console-FAST-SHIP-/201027228113

 

 

Item location:

Monroe, Georgia, United States

16 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Ma prijavio sam oglas čim sam ga vidio...!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
aquaevivae kaže...

Ma prijavio sam oglas čim sam ga vidio...!

Zahvaljujemo na prijavi.
Njuškalo korisnička podrška istražit će slučaj i poduzeti odgovarajuće mjere.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
aquaevivae kaže...

ivaivanovic45g@gmail.com

 

Seems legit.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 2600K? // 6GB DDR3 // GTX660 2GB // TRUE120? // Silencio 652
15 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Skuži se po utičnicama da nije slikano u HR,a bogme ni u Europi xD

#yolo
12 godina
odjavljen
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

to je vjerojatno isti lik cijelo vrijeme 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
8ax kaže...
aquaevivae kaže...

ivaivanovic45g@gmail.com

 

Seems legit.

Ahaa, jako, dogovori kupnju onda pa se uvjeri!

13 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
aquaevivae kaže...
8ax kaže...
aquaevivae kaže...

ivaivanovic45g@gmail.com

 

Seems legit.

Ahaa, jako, dogovori kupnju onda pa se uvjeri!

U no understand sarcasm?

16 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

aaa, yes!

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2014 13:59 (aquaevivae).
15 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Eto, pročitati barem zadnji odlomak LINK

10 godina
neaktivan
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Prije nego objasnim svoj slucaj morate znati da sam glup, budala, fali mi pola mozga. Da prevaren sam :D.

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/iphone-4s-16gb-oglas-11002477

 

Pomisao na predobro da bi bilo istinito nisam reagirao jer su mi se u mozgu zatvorio dio koji "razmislja"

Ukratko, osoba je navodno sa paga, korisnickog imena davoraleksic9. Nazovem covjeka da provjerim o cemu se radi i zasto je telefon tako jeftin. Odgovor je bio da je kupljen na firmu za male novce i da ga prodaje da zaradi jos nesta sa strane. Ja pristanem na kupnju i placanje pouzecem. Ali uspio me nagovoriti na uplatu u kladionici {#} . Slobodno me isprdavajte do mile volje jer sam zasluzio. Post sam objavio cisto ako nekome moze pomoci da nenasjedne kao ja. 

12 godina
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

Pag, Kladionica, odbijanje pouzeca + uplata na nevideno = Debil epskih razmjera.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4

Nazalost jesam... Skupo sam platio lekciju valjda cu od sada biti oprezniji. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kresoooo kaže...

Nazalost jesam... Skupo sam platio lekciju valjda cu od sada biti oprezniji. {#}

nebi ja tebi dao mob bar 2-3 godine...1100kn to je pola nečje plaće...ti si ih poklonio samo tako...očito lova nije došla tvojoj mukom i znojem...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4

Je, zaradjen je. Imam posao, radim. nisam klinac iako mi to neide u prilog posto sam prevaren gore nego da sam klinac.

Nebranim samog sebe i dalje sam idiot. Nadam se da ce bilo kome pomoci podaci o prevarantu pa da znaju da ga izbjegavaju.

KrešimirM
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kresoooo kaže...

Je, zaradjen je. Imam posao, radim. nisam klinac iako mi to neide u prilog posto sam prevaren gore nego da sam klinac.

Nebranim samog sebe i dalje sam idiot. Nadam se da ce bilo kome pomoci podaci o prevarantu pa da znaju da ga izbjegavaju.

I ti si se pomirio s tim ?? Nekako mi se cini da rjesavas probleme linijom manjeg otpora i da nisi prvi puta '' popusio '' lovu . Steta 

Uvijek se moze nesto napraviti . Bar da ne bude '' nisam pokusao apsolutno nista '' 

Head.Fi-er
14 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
zlatkor kaže...
Kresoooo kaže...

Nazalost jesam... Skupo sam platio lekciju valjda cu od sada biti oprezniji. {#}

nebi ja tebi dao mob bar 2-3 godine...1100kn to je pola nečje plaće...ti si ih poklonio samo tako...očito lova nije došla tvojoj mukom i znojem...

 

Kaj to tebe briga. Nisu tvoji novci. Uostalom , mozda je lopova spasio od gladi.
Potpis!
16 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kresoooo kaže...

... Ali uspio me nagovoriti na uplatu u kladionici {#} . ...

Pa kako te na to uspio nagovorit?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
unimatrix001 kaže...
Kresoooo kaže...

Je, zaradjen je. Imam posao, radim. nisam klinac iako mi to neide u prilog posto sam prevaren gore nego da sam klinac.

Nebranim samog sebe i dalje sam idiot. Nadam se da ce bilo kome pomoci podaci o prevarantu pa da znaju da ga izbjegavaju.

I ti si se pomirio s tim ?? Nekako mi se cini da rjesavas probleme linijom manjeg otpora i da nisi prvi puta '' popusio '' lovu . Steta 

Uvijek se moze nesto napraviti . Bar da ne bude '' nisam pokusao apsolutno nista '' 

Nisam se pomirio. Ovaj tjedan se tek dogodilo, danas cu na policiju iako znam da nece rjesavati slucaj ispod 2000kn OIB koji imam tko zna dali je uopce njegov kao i ime.

KrešimirM
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Eyekool kaže...
Kresoooo kaže...

... Ali uspio me nagovoriti na uplatu u kladionici {#} . ...

Pa kako te na to uspio nagovorit?

A budala sam eto, najblaze receno. 

KrešimirM
13 godina
online
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Kresoooo kaže...

A budala sam eto, najblaze receno. 

Takvo razmišljanje nije dobro, jer uvijek su postojali oni koji love u mutnom i oni koji "popuše" to je tako u životu, što možeš.

Dobio si veliku životnu školu koja te koštala novaca i za u buduće pamet u glavu.

15 godina
odjavljen
offline
Prevara na Njuškalu - Ps4

krešo, napisao da si da je tip sa paga ali nije nego sa raba... jbga... ostali slobodno se javite ako vam treba nešto pokupit/vidjet/ispobat a da je to na pagu. i ako treba lomit kosti.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
Ezio kaže...
zlatkor kaže...
Kresoooo kaže...

Nazalost jesam... Skupo sam platio lekciju valjda cu od sada biti oprezniji. {#}

nebi ja tebi dao mob bar 2-3 godine...1100kn to je pola nečje plaće...ti si ih poklonio samo tako...očito lova nije došla tvojoj mukom i znojem...

 

Kaj to tebe briga. Nisu tvoji novci. Uostalom , mozda je lopova spasio od gladi.

bravo, bravo...šta da ti kažem nego bravo!!! {#}

ajmo svi koji nemate za jesti ili bi htjewli poraviti kućni buđet il bi kupili neki gađet - stavljajte oglase za Ajdfon i tražite uplatu na račun ili kladionicu unaprijed ali ne šaljite mobitel!!!!

15 godina
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4
skank666 kaže...

 i ako treba lomit kosti.

Shvaćam da je ovo napisano u afektu, no osim neke satisfakcije (koju ne razumijem) možeš samo dobiti ogromnu kaznu.

 

Što se prevara tiče neka objave prilog na Dnevniku sa ogromnim natpisom - "Ne plaćati unaprijed".

Tko se bude bunio je lopov.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prevara na Njuškalu - Ps4

pst...ma  to da samo zastrašim prevarente ako i oni ovo čitaju.... tiho.... nisam lud da se za drugih mlatim

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 15:09 (skank666).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice