Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.160.662
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Diablo 3

neki dan igram sa tipom i ima weapon lvl 60 3 socketa nabio je to sa crit hitom i radi nenormalni dmg i rekoh kako, veli neki tip mu dao..

 

čitam ovo i kažu da postoje samo 2 oružja koja imaju 2 socketa

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10137754171

 

a 3 socketa je kao modano ili hakano??

psn id: mNik987
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

neki dan igram sa tipom i ima weapon lvl 60 3 socketa nabio je to sa crit hitom i radi nenormalni dmg i rekoh kako, veli neki tip mu dao..

 

čitam ovo i kažu da postoje samo 2 oružja koja imaju 2 socketa

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10137754171

 

a 3 socketa je kao modano ili hakano??

Trenutno u igri više ne možeš dobiti oružje sa više od jednog socketa niti sam nekako staviti više od jednog.

 

Manticore, 2h xbow je mogao rolati 2 socketa dok je 60 bio cap, nisam znao da je bio i neki melee. Znači ako je netko imao lvl 60 manticore sa 2 socketa, moguće da je sad na njega sa rimaldi giftom uspio staviti još 1 socket jer ne vidim kako drugačije bi mogao imati tako nešto u igri. Bilo kako bilo, to oružje mu je ionako jako jedino ako igra bez ekspanzije, a tko bi htio taj užas.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

frajer samo sa weaponom radi više od 9000 dmg.....  vidio sam takoder i tipa sa azurewrath sa 3 socketa i to sve na ps4--

 

jel moguće da likovi cheataju ili što?

psn id: mNik987
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 16:06 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Toxic igra na konzoli ako se ne varam, a tamo je to normalno

 

PS: normalno u smislu da je oružje hackano

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 16:07 (formula1live).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Ja sam jedan običan gad koji sam dobia vrhunske T&T

Nine čestitam na vrhunskim T&T :P

Lord_of_destruction kaže...

evo i moj hellfire amulet na DH skrftan iz drugog pokušaja :D http://eu.battle.net/d3/en/profile/Redcardinal-1471/hero/47462104

Stvarno neloš amulet, mislim može bolje, al za početak i više nego odlično :D

 

Eld kaže...
TomoR kaže...
Eld kaže...

Tako je bilo prije, ali je onda ekipa masovno se odteleportirala van iz Grifta, radila bounty-e i vratila se nakon 15 minuta da ubije GRift bossa, sumnjam da će to vratiti "na staro".

Vidis,  to mi, naivcu, nije bilo ni nakraj pameti. Svasta se ekipa domisli.

Nisi jedini naivan... Kad sam pročita ovu 1. poruku to mi je bilo prečudno, a kad sam pročita ovaj odgovor sam se udria po glavi i reka "koji sam ja debil, kako se toga nisam odma sitia" hah očito nemamo te lukavštine igračke :P

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

EDIT: evo pao je i tasker {#} do sad sam imao sa int-om {#} +14.5% dmg-a

Moj je veci od tvog,zapravo moj skoro pa da ne moze ni bit veci od ovog {#}

 

 

edit,nesta sam zajebo pa su sad moje taskerice na slici umjesto tvojih :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 18:17 (XSX).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Moj je veci od tvog, zapravo moj skoro pa da ne moze ni bit veci od ovog {#}

 

Na prvi pogled nisam ni skužio razliku, dok ih nisam usporedio.
Svaka čast obojici na lijepoj sreći :D  Nažalost XSX moram priznat da su ninove bolje :P

15 godina
offline
Diablo 3

Igrao jučer, dugo nisam vidio Vault, naravno otvorio mi Rainbow Goblin, no tamo sam našao Zločestog Olivera:

 Pa igram dalje, i padne mi BoP (no Ilinko ima još i boljeg) - 2 BoP-a mi pala jučer, nekako mi se čini da GRiftovi bacaju dosta set dijelova i specifičnih oružja, BTW:

 Pao mi je ovaj desni, iz prvog pokušaja roll CDR na 10%... A Ramaladni, jedini koji sam imao potrošio prekjučer na lijevi BoP {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Nažalost XSX moram priznat da su ninove bolje :P

 

Na žalost nisu.. moje jedino imaju malo više as increase-a na petove, što nije bino jer DH-ovi sentryji svejedno šljakaju na breakpointove. a poprilično sam siguran da XSX-u ne fali as-a za breakpoint {#}

Moje bi možda bile mrvicu bolje za dosezanje 4.15 breakpointa sa calamityjem, gdje trebaš poprilično savršene as rollove.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
1.Lovac kaže...

Nažalost XSX moram priznat da su ninove bolje :P

 

Na žalost nisu.. moje jedino imaju malo više as increase-a na petove, što nije bino jer DH-ovi sentryji svejedno šljakaju na breakpointove. a poprilično sam siguran da XSX-u ne fali as-a za breakpoint {#}

Moje bi možda bile mrvicu bolje za dosezanje 4.15 breakpointa sa calamityjem, gdje trebaš poprilično savršene as rollove.

Koliko ja vidim iz ovoga pet AS na T&T nije ni nebitan.

 

If you're NOT wearing Tasker and Theo, your Pet's APS is the same as your character's APS
If you ARE wearing Tasker and Theo, your Pet's APS is your character's APS multiplied by the bonus provided by Tasker and Theo.
Pet APS = Character APS * (1 + (Tasker and Theo Bonus / 100))

With these fixed attack rates, the break points between tiers can make a significant difference in performance. It may provide the ability to add or subtract IAS on your gear and better optimize your gear for damage.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ove taskerice su mi dovoljne za 2.84 pb sa bowom a imam i jos jedne koje su trifecta malo losije od ovih ali imaju max 50% pet pa te koristim za xbow.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Koliko ja vidim iz ovoga pet AS na T&T nije ni nebitan.

 

daleko od toga.. ja sam tek jučer proučio mehanike sentryja, i shvatio da mogu dodatno optimizirati build.

naime bp-ovi su na 2.16, 2.84 i 4.15..

sa bilo kakvim taskerom, i preferably witching i rorg (svi obavezno rollaju as), 2.84 je vrlo lako dostići (uz bow, u mome slučaju etrayu). ja sam shvatio da sam utukao još extra as-a u šuplje doslovno, pa sam paragon as rasporedio u chc i chd.

 

xsx ima extra chd na svom taskeru i sitno dex-a, što ga automatski čini boljim samim time da 2.84 nije tako teško dosegnuti..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Eld kaže...

 

xsx ima extra chd na svom taskeru i sitno dex-a, što ga automatski čini boljim samim time da 2.84 nije tako teško dosegnuti..

Da, a isto tako nije lako dosegnuti 4,15. A da i sve ostalo ostane u razumnim granicama. Sa 50% T&T character AS treba biti 2,77 sto bas i nije tako jednostavno postici.

16 godina
offline
Diablo 3

Konzol trollovi:

 

 

hebem ti sve niti igru vise ne mogu igrat na ps4 a da nema ovih debila sa ovakvim itemima, koji racku to ne zabrane??

 

sve milijoni dmga katastrofa..... ja se borim da mi att bude 500 k dok mi frajer dode na 13 miliona.... ma daj fuck offf.... i sta je najgore takav dode na torment lvl 1 ili 2... ma daj odi igraj solo i krepaj...

 

 

a pazite ime weapon-a, "professional russian fast sword" ma mrs u hladnu rusija jbm....ma joooooooooj.

psn id: mNik987
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 8:26 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

"professional russian fast sword"

Uljepšalo mi dan {#}

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

bop je meni pao sa socketom :) pa mi nije bio potreban ramaladni

psn id: mNik987
16 godina
offline
Diablo 3

Kako je ovaj na ovom videu uspio zbugirati vrijeme na progress baru u griftu?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Kako je ovaj na ovom videu uspio zbugirati vrijeme na progress baru u griftu?

 

To se i meni jednom desilo samo od sebe.

 

''It's not broken, It's a game feature''
14 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Konzol trollovi:

 

 

hebem ti sve niti igru vise ne mogu igrat na ps4 a da nema ovih debila sa ovakvim itemima, koji racku to ne zabrane??

 

sve milijoni dmga katastrofa..... ja se borim da mi att bude 500 k dok mi frajer dode na 13 miliona.... ma daj fuck offf.... i sta je najgore takav dode na torment lvl 1 ili 2... ma daj odi igraj solo i krepaj...

 

 

a pazite ime weapon-a, "professional russian fast sword" ma mrs u hladnu rusija jbm....ma joooooooooj.

 

E pa to ti je kad se moze offline igrati. A i dan danas ljudi placu i pljuju po blizzardu zbog obaveznog online igranja na pc-u. Eto im sad ps4 verzija pa da vidim kako ce uzivati :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
15 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...
TomoR kaže...

bop je meni pao sa socketom :) pa mi nije bio potreban ramaladni

Vidim da ne shvaćaš prednost BoP-a sa jednim dodatnim stat-om...

 

Mogao sam ja nešto rollati na ovom u socket, ali ako hoću perma Akkharat onda mi treba i CDR na njemu. 

 

Šta bi ti žrtvovao od:

  • weapon damage
  • 10% damage
  • strength
  • CDR

 

i stavio u socket?

 

Igrao sam sa lijevim BoP-om dugo tako bez STR, ali to nije to...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
toxic kaže...
TomoR kaže...

bop je meni pao sa socketom :) pa mi nije bio potreban ramaladni

Vidim da ne shvaćaš prednost BoP-a sa jednim dodatnim stat-om...

 

Mogao sam ja nešto rollati na ovom u socket, ali ako hoću perma Akkharat onda mi treba i CDR na njemu. 

 

Šta bi ti žrtvovao od:

  • weapon damage
  • 10% damage
  • strength
  • CDR

 

i stavio u socket?

 

Igrao sam sa lijevim BoP-om dugo tako bez STR, ali to nije to...

Ili prevedeno:

@toxic: Socket rollaš u nešto korisno i metneš Ramaladni da dobiš novi socket.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...
TomoR kaže...
toxic kaže...
TomoR kaže...

bop je meni pao sa socketom :) pa mi nije bio potreban ramaladni

Vidim da ne shvaćaš prednost BoP-a sa jednim dodatnim stat-om...

 

Mogao sam ja nešto rollati na ovom u socket, ali ako hoću perma Akkharat onda mi treba i CDR na njemu. 

 

Šta bi ti žrtvovao od:

  • weapon damage
  • 10% damage
  • strength
  • CDR

 

i stavio u socket?

 

Igrao sam sa lijevim BoP-om dugo tako bez STR, ali to nije to...

Ili prevedeno:

@toxic: Socket rollaš u nešto korisno i metnešRamaladni da dobiš novi socket.

kojeg nemam...

psn id: mNik987
16 godina
offline
Re: Diablo 3
AFARON kaže...

 

E pa to ti je kad se moze offline igrati. A i dan danas ljudi placu i pljuju po blizzardu zbog obaveznog online igranja na pc-u. Eto im sad ps4 verzija pa da vidim kako ce uzivati :)

A nek igraju tako ako im je to zabavno. Kao da se to nije radilo i u Diablo 2. Ono što sam ja radio je tražio modove koji naprave igru zanimljnivijom npr Median za Diablo 2 ili Hell za Diablo 1. 

 

Valjda je sama zanimljivost igre u nekom izazovu.

 

Neka daju offline mod za PC ali naprave odvojene likove od ovih što idu online.

''It's not broken, It's a game feature''
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 13:02 (Hummer).
15 godina
offline
Diablo 3

Hmm, nisam očekivao da Phalanx build može biti toliko jak:

 

Što se tiče Ramaladni'ja dropalo mi dva u normal do sad i jedan u sezoni. Ali nikad nisam dobio Furnace do sad. Dva Ramaladni'ja sam dobio od Greater Rift bosseva 30+, doduše. Jedan od drveta u Fields of Misery.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 13:48 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hummer kaže...
AFARON kaže...

 

E pa to ti je kad se moze offline igrati. A i dan danas ljudi placu i pljuju po blizzardu zbog obaveznog online igranja na pc-u. Eto im sad ps4 verzija pa da vidim kako ce uzivati :)

A nek igraju tako ako im je to zabavno. Kao da se to nije radilo i u Diablo 2. Ono što sam ja radio je tražio modove koji naprave igru zanimljnivijom npr Median za Diablo 2 ili Hell za Diablo 1. 

 

Valjda je sama zanimljivost igre u nekom izazovu.

 

Neka daju offline mod za PC ali naprave odvojene likove od ovih što idu online.

Uf... Ajme šta bi ljudi uradili da se Diablo 3 može moddati...

 

Da podjele offline i online bi bilo super.

14 godina
offline
Diablo 3

Kakav vam je Blade of Prophecy? Imam par komada, samo trebam vidjeti kakvi su.

 

Vec mi je lagano dosta Maximusa koji je po meni BIS radi brutalnog damage-a kojega radi demon i lanac i na T6, ali koristim ga i na barbui na crusaderu pa bi mozda stavio Blade of Prophecy ako je ok?

 

Nekako u zadnje vrijeme vise preferiram 2h oruzja dok sam prije 2.1 koristio iskljucivo 1h.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Kakav vam je Blade of Prophecy? Imam par komada, samo trebam vidjeti kakvi su.

 

Vec mi je lagano dosta Maximusa koji je po meni BIS radi brutalnog damage-a kojega radi demon i lanac i na T6, ali koristim ga i na barbui na crusaderu pa bi mozda stavio Blade of Prophecy ako je ok?

 

Nekako u zadnje vrijeme vise preferiram 2h oruzja dok sam prije 2.1 koristio iskljucivo 1h.

BoP je super, ali tek u kombinaciji sa Frydehr's Wrath (koji trenutno pada samo u sezoni) to je build koji "cvate".

 

Evo i mojeg sezonca koji koristi tu kombinaciju, nisam ga sad koji dan ganjao:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/47409923 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 14:22 (TomoR).
16 godina
offline
Re: Diablo 3

i mene interesira taj 2h sword ali samo ako je holy damage. a mislim da je to random.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
online
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

i mene interesira taj 2h sword ali samo ako je holy damage. a mislim da je to random.

 

element dmg-a na weaponu ti ne igra nikakvu ulogu.. juss FYI ako misliš na BoP

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
Obi Wan kaže...

i mene interesira taj 2h sword ali samo ako je holy damage. a mislim da je to random.

 

element dmg-a na weaponu ti ne igra nikakvu ulogu.. juss FYI ako misliš na BoP

mislim na crusaderov perk Holy Cause jer kaze whenever you deal holy damage, znaci po mojoj nekoj logici racuna se svaki damage output koji je holy, ne samo skill. a za stvari koje povecavaju elemental damage to znam da je samo skill, a ne weapon damage. na kraju krajeva pise: ''xy skills deal x-y% more damage''.

It's not who u are, it's who u know.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice