Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dota 2

Mu se iskupia pandom za ono feed-anje s alchemistom u prvom gameu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

stata sto su ovu predali tako brzo..:/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

4. gejm isti heroji se pickaju cijelo vrijeme...

 

tko bi rekao da ce mi nedostajati gledati AdmiralBulldogovog Furiona kako split pusha...

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 22:05 (Ratohnhake:ton).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Prosječan pub game je zanimljiviji od svih dosadašnjih "grand final" mečeva, gdje se na jedvite jade u sam game konekta 2 rusa, bikoz hiz brader iz faking a dog vit a botl of vodka in hiz ass. I onda igraš, igraš, živčaniš, sive ćelije umiru, i umiru...

 

Gdje je nestao entertain faktor? Šta je ovo? Jednodimenzionalni roboti sastavljeni od kemijskih elemenata "Dosada", "Monotonija" i "Frustracija"?

 

Thk, but no thx.

 

Good game, well played NewBee, zrcalo vaše sreće izgleda kao masakr nad Lininom vaginom od strane Svenovog mača.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 22:33 (4ucker).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Dota 2

dosadno lose, pub bude bolji

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Gdje su te iščekivane tajne strategije? Sami isti pickovi, dosadno.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

So how does it feel to be millionare ?

 

Ching chong, ching chong.

 

Yea, lets chear for Newbie.

 

Vici pulled out cable to stop stream.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

GGWP NewBee, ali dosadan finale do bola. Ni malo zabave, onog epic osjecaja. Pa kad se sjetim proslogodisnjih gejmova, Alliance mrtvi, pa dobiju, ovdje nista... 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...

Gleda sam barem 40 fajtova, ali ovo me apsolutno ne zanima. Sve isti pikovi, iste strategije. Dosadno, upalim match, i odem nesto drugo radit.

 

Najdosadniji TI , retardirani format natjecanja , jos retardiraniji patch tj. meta sa istim govnima non stop jednostavno uzas.

Prosle godine 100 put bolji gejmovi odlicni team fight-ovi i hype do jaja ove godine isti 5 man tanky heroji i neko brute forcanje non stop bez pol mozga i neke taktike stvarno zalosno na sta je skoro 11 milja otislo.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 22:40 (dad0r).
10 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Prosječan pub game je zanimljiviji od svih dosadašnjih "grand final" mečeva, gdje se na jedvite jade u sam game konekta 2 rusa, bikoz hiz brader iz faking a dog vit a botl of vodka in hiz ass. I onda igraš, igraš, živčaniš, sive ćelije umiru, i umiru...

 

Gdje je nestao entertain faktor? Šta je ovo? Jednodimenzionalni roboti sastavljeni od kemijskih elemenata "Dosada", "Monotonija" i "Frustracija"?

 

Thk, but no thx.

 

Good game, well played NewBee, zrcalo vaše sreće izgleda kao masakr nad Lininom vaginom od strane Svenovog mača.

 

{#}{#}{#}{#}

 

Steta kaj nije VG dobio, bio bi barem kakav takav show (? XD), barem sto se ar-o-ti-kej-a tice xD mozda fy-a? Odskacu od drugih robot kineza meni se cini.

12 godina
offline
Re: Dota 2
dad0r kaže...
Zajeb kaže...

Gleda sam barem 40 fajtova, ali ovo me apsolutno ne zanima. Sve isti pikovi, iste strategije. Dosadno, upalim match, i odem nesto drugo radit.

 

Najdosadniji TI , retardirani format natjecanja , jos retardiraniji patch tj. meta sa istim govnima non stop jednostavno uzas.

Ovo boldano je meni osobno najgora stvar ovog int, lower bracket je posten do neke mjere, al brate mili ove godine su pretjerali...

 

toliko game-ova da nisi moga pratit, prerano se zna finalist itd...

10 godina
offline
Re: Dota 2

Retardiran je format, manje zabavan definitivno, ali posten u smislu toga da stvarno ko je bolji ide dalje. Nema nikakve zajebancije, zato su i pobjedili robot kinezi.

 

PS. Kae ovo, ekipa se razbjezala za minutu. Press konferencija izgleda ko ona prije gejma ahahahah

 

Edit: Jedan član Newbee-a nabacio lagan osmijeh, gege.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 22:51 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

I sad je postalo bezveze, kinezi pitaju pitanja na kineskom i niko ne prevodi.

 

Aj prevodi, ali na kraju.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 22:53 (Zajeb).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Retardiran je format, manje zabavan definitivno, ali posten u smislu toga da stvarno ko je bolji ide dalje. Nema nikakve zajebancije, zato su i pobjedili robot kinezi.

 

PS. Kae ovo, ekipa se razbjezala za minutu. Press konferencija izgleda ko ona prije gejma ahahahah

 

LOL po cemu je BO1 pogotovo ako jos uzmemo u obzir koje prednosti ima dire/radiant posten? Najguplji moguci format ikad plus jedan od najgorih meta gejmova ikad.

 

Ljudi su se (vecina idioti koji ne shvacaju dotu preivse) zalili na famoznu RAT tj. split push prije ovog patcha , a ovo sad je 1000 put gore non stop isti tanky heroji i samo YOLO , jedino sta je trenutacno bolje je to da su supporti puno aktivniji od pocetka umjesto AFK pullanja ostalo sve je j3bena nula , negledjivo.

 

Samo se sjetite proslogodisnjeg finala i ovoga smeca danas , pametnom dosta.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 22:57 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

 

Good game, well played NewBee, zrcalo vaše sreće izgleda kao masakr nad Lininom vaginom od strane Svenovog mača.

 

{#}{#}{#}{#}

 

Steta kaj nije VG dobio, bio bi barem kakav takav show (? XD), barem sto se ar-o-ti-kej-a tice xD mozda fy-a? Odskacu od drugih robot kineza meni se cini.

Ne, stvarno, sve stoji. Ali zaista? Ovakvo plastično igranje, ovakvu uštogljenost, ja to skoro nisam vidio. Zanima me tvoj komentar VG-evog zadnjeg game picka, ne samo tebe, zapravo sviju vas. Kad smo već u temi.

 

Da li su oni sa onakvim line-upom gdje ti se horoskop, kilaža, i IQ moraju poklopit 12.12.2012. u 12:12 stvarno mislili dobiti nešto agresivno kao što je fucking Brew na SAFE LANE FARMU PROTIV WEAVERA + SUPPORT NA BREWOVOJ STRANI, middle Embera (dok je VG imao Venomancera, wtf).. Sand King bez rotacija, wtf#2? Katastrofa..

13 godina
offline
Dota 2

Zadnja 2 gejma nisan ni gleda, igra sam minesweeper.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2
dad0r kaže...
The_Fichek kaže...

Retardiran je format, manje zabavan definitivno, ali posten u smislu toga da stvarno ko je bolji ide dalje. Nema nikakve zajebancije, zato su i pobjedili robot kinezi.

 

PS. Kae ovo, ekipa se razbjezala za minutu. Press konferencija izgleda ko ona prije gejma ahahahah

 

LOL po cemu je BO1 pogotovo ako jos uzmemo u obzir koje prednosti ima dire/radiant posten? Najguplji moguci format ikad plus jedan od najgorih meta gejmova ikad.

 

Ljudi su se (vecina idioti koji ne shvacaju dotu preivse) zalili na famoznu RAT tj. split push prije ovog patcha , a ovo sad je 1000 put gore non stop isti tanky heroji i samo YOLO , jedino sta je trenutacno bolje je to da su supporti puno aktivniji od pocetka umjesto AFK pullanja ostalo sve je j3bena nula , negledjivo.

 

Samo se sjetite proslogodisnjeg finala i ovoga smeca danas , pametnom dosta.

EG je bio dire side protiv VG-a ja mislim i tukli su lako pristupacnog rosha jel pa su izgubili radi toga sto su im ovi propushali bazu sa davionom dok su oni laganini tukli rosha.

Jaci team pobjedjuje bez obzira na stranu. To da je dire puno bolji radi pozicije roshana su gluposti. Svaka strana ima svoje prednosti i mane, a pokazati koliko si dobar samo u jednom gejmu je vece umijece jer trebas skuzit protivnika unutar igre, a ne imat game za testiranje pa onda se mislit sta radit.

 

Jbg kao sto rekoh prie, kinezi su najjaci u igrici dok got nema OP sranja i dok je igra kolko tolko izbalansirana. Teamovi su pokusavali raznim taktikama potuc kineze al nije lako. Meni se osobno svidjalo kako je fnatic riskirao sa nekim pickovima cak i u najbitnijim gejmovima. Tesko je probit te tenki heroje, treba imat mozak, igru, taktiku, team sve zivo, a rijetko ko se usudi nekaj novo probat i onda kad se usudi dogodi se neka greska il nesto i kinezi te kazne gege pushom.

Jbg, sad su najjaci. Kad se vrate u kinu vise nece bit, hah.

 

@4ucker Nisam bas gledo zadnja 2 gejma. Mislio sam da ce zadnji trajat dulje, da ce se ici na farmanje neko do 90. minute. Posto je game trajao relativno kratko mozda pogledam replay pa ti prokomentiram na PM :D XD

Mah, brijem da kod tih kineza cim naprave jednu ili par sitnih greskica se zblesiraju i neznaju kaj dalje pa da zato dolazi do cudnih poteza ili nepoteza. Ako je FY bio na sandu mislim da je to bio ocajnicki pick jer svi znaju da je najbolji s njim i ovi su ga valjda vec prokuzili. Nisu isli na rizik i iznenadjenje pa su zato valjda popusili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 23:31 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

EG je bio dire side protiv VG-a ja mislim i tukli su lako pristupacnog rosha jel pa su izgubili radi toga sto su im ovi propushali bazu sa davionom dok su oni laganini tukli rosha.

Jaci team pobjedjuje bez obzira na stranu. To da je dire puno bolji radi pozicije roshana su gluposti. Svaka strana ima svoje prednosti i mane, a pokazati koliko si dobar samo u jednom gejmu je vece umijece jer trebas skuzit protivnika unutar igre, a ne imat game za testiranje pa onda se mislit sta radit.

 

Jbg kao sto rekoh prie, kinezi su najjaci u igrici dok got nema OP sranja i dok je igra kolko tolko izbalansirana. Teamovi su pokusavali raznim taktikama potuc kineze al nije lako. Meni se osobno svidjalo kako je fnatic riskirao sa nekim pickovima cak i u najbitnijim gejmovima. Tesko je probit te tenki heroje, treba imat mozak, igru, taktiku, team sve zivo, a rijetko ko se usudi nekaj novo probat i onda kad se usudi dogodi se neka greska il nesto i kinezi te kazne gege pushom.

Jbg, sad su najjaci. Kad se vrate u kinu vise nece bit, hah.

 

@4ucker Nisam bas gledo zadnja 2 gejma. Mislio sam da ce zadnji trajat dulje, da ce se ici na farmanje neko do 90. minute. Posto je game trajao relativno kratko mozda pogledam replay pa ti prokomentiram na PM :D XD

Mah, brijem da kod tih kineza cim naprave jednu ili par sitnih greskica se zblesiraju i neznaju kaj dalje pa da zato dolazi do cudnih poteza ili nepoteza. Ako je FY bio na sandu mislim da je to bio ocajnicki pick jer svi znaju da je najbolji s njim i ovi su ga valjda vec prokuzili. Nisu isli na rizik i iznenadjenje pa su zato valjda popusili.

 

Slazem se ja s tobom djelomicno ali BO1 nikad nije nikakavo umijece i ne mogu zamisliti gluplji fromat od BO1 dok se natjecu najbolji teamovi na svijetu pogotov  s ovim random YOLO patchom meni osobno je prosle godine bilo 1000 puta zabavnije svaki game mi je bio skoro pa fantastican, odlicni comboi, bilo je odlicnih comebackova bilo je famozne rat dote ali bilo je i 20 min stompova bilo je toliko WOW momenata od neki clutch rubbick stealova i preokreta do neznam cega sve ne a sad ove godine Brew,Doom,Sky,Tide,Razor i jos nekolicinma vise manje svaki game i samo forsiraj tanky heroje i vozi... totalno bezveze.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 23:55 (dad0r).
10 godina
offline
Re: Dota 2

Bilo je dobrih gejmova, al tesko ih je bilo ispratit sve, jbg. Naravno nakon kae na´vi ispao da je postalo dosadno, stas. Zivot ide dalje, a kinezi se vracaju u Kinu.

 

Meni je steta kaj bas nije bilo

a medju tim tenki herojima !

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 0:11 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

Samo pogledajte ovo kolko hypea,urlanja,veselja itd. neki gejmovi su bili epic danas 98% gejmova se odluci u prvih 10 minuta i ostatak game je zabavan ko gledanje u zid

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Bicu posten i pogledati, pogledaj i ti moje, zatim cu ti poslat pravi link.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 0:39 (The_Fichek).
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

GG NewBee :))

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Ja se sican da san prosle godine kad san gleda international navija, bia odusevljen potezima, skaka iz stolice. Ove sam jednom samo bija odusevljen ( ne sicam se koji fight ), a ostalo sam vecinom alt-taba.

 

Kad se samo sitin zadnjeg fighta rush na bazu s chaos knightom i generalnu histeriju u dvorani.

 

Uglavnom kinezi nezasluženo dosli do hrpe para. Dosada, ponavljanje i faceless kinezi.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...

Ja se sican da san prosle godine kad san gleda international navija, bia odusevljen potezima, skaka iz stolice. Ove sam jednom samo bija odusevljen ( ne sicam se koji fight ), a ostalo sam vecinom alt-taba.

 

Kad se samo sitin zadnjeg fighta rush na bazu s chaos knightom i generalnu histeriju u dvorani.

 

Uglavnom kinezi nezasluženo dosli do hrpe para. Dosada, ponavljanje i faceless kinezi.

 

next year all over again

10 godina
offline
Re: Dota 2

@dad0r

 

Pogledao sam video i nisam primjetio niti jedan big play od kineskog teama. Znaci sve Na´vi, Orange (malezija), Liquid itd itd.

 

Chinese doto je uvijek bio dosadan, od samog pocetka. Disciplina, red, rad isto ko u njihovom stvarnom zivotu + farmanje.

 

Ovo je po meni najbolji game ikad odigran u doti:

Video edit je takodjer bruutalan.

 

 

Slika Newbee-a nakon pobjede:

https://www.facebook.com/dotatalk/photos/a.360241194031324.84654.302582989797145/708629985859108/?type=1&theater

Komentari su isto brutalni hah.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 1:04 (The_Fichek).
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2
There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Pogledao sam tek sad finale TI4, skracenu verziju, zadnji game:

Iz prilozenog mi je skroz jasno zasto je rotk zvao GG u 15. minuti. Nakon takvog masakrirajuceg starta nema sansa da bi se vratili u igru.

 

Ovdje je satira na cuveni zadnji veno pick:

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 15:34 (The_Fichek).
15 godina
offline
Dota 2

Dosad sam igrao HoN i jako davno prije dotu, i evo danas skinuo pa da isprobam, moglo bi se reci da je dosta uspjesno proslo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 21:56 (dado16).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
dado16 kaže...

Dosad sam igrao HoN i jako davno prije dotu, i evo danas skinuo pa da isprobam, moglo bi se reci da je dosta uspjesno proslo. 

Igrao si s četiri tipa koja smurfaju protiv totalnih nubova i Invokera koji je prvi put isprobao dotu.

10 godina
offline
Re: Dota 2

Onjegin jesi ti igrao na gareni mozda prie?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice