Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.711.749
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
FarmWithMeee kaže...

dobro za ovih 9 se znalo da ce bit pozvani, ali smo se svi dvoumili oce li bit allianca vp ili navi deseti :D, mislim da nisu zamjenili bulldoga da bi ipak allianca dobila deseti invite.

 Ma nebi, Virtus Pro ima bolje rezultate od Allianca, pa eto nedavno su ih 2-0 pobjedili u finalu RoG turnira...

 pa jesu al alliancu sa bulldogom :D koji iskreno jako lose igra trenutno, al ae vp ima dobar roster, znam im sve igrace iz pubova i mogu biti puno jaci nego su sad ja kad sam prvi put vidio taj roster mislio sam da ce biti jaci od secreta i c9 al nesto ih koci

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 20:55 (FarmWithMeee).
16 godina
offline
Dota 2

Molio bih da mi preporučite koju graficku bih mogao uzeti da mi dota radi na high, very high, na 1920x1080.

Pitam ovdje a ne u hardware temama jer mi se neda citati 10 stranica komentara i misljenja :)

Dakle od igara igram iskljucivo dotu, a ostale komponente su I7 920, 8gb ram i SSD. Po mogucnosti da graficka bude nVidia, radije nego AMD

 

EDIT: Napajanje je 475W, 80PLUS silver

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 12:20 (Ramo).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

gtx 760 2gb, gtx 660, ja imam gtx580 sve mi radi u fullu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 17:39 (FarmWithMeee).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dota 2
Ramo kaže...

Evo jedna dobra stranica za to koja, ne bi vjerovao izlazi prva kada guglaš :D

http://www.logicalincrements.com/games/dota2/

8 godina
neaktivan
offline
Dota 2

https://www.facebook.com/groups/1427589417550244/ Facebook blakanska grupa za trade itema Dote 2 !! udruzite se i da mjenjamo !!!

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

EG,VG ili Secret? Na koga da igram? Po dosad viđenom,najradije bih na Secret,ma da po mom mišljenju nemaju neku veliku prednost nasprem VG

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Nije to balkanska grupa za trade itema, nego grupa tebe i dva frenda. Po smislu vec postoji takva grupa: https://www.facebook.com/Dota2Balkan?fref=ts, a mozda ima i nest bolje, ne pratim to.

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Secret osvojio 2 lana za redom, BTS3 i RedBull, WP.  Gyro op, kao što sam rekao prije 6.84 patcha 

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Ovaj zadnji mec je bia zakon. 13 min gg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Mislim da je EG pobjedio sam sebe sa onim draftom i laneovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Secret osvojio 2 lana za redom, BTS3 i RedBull, WP.  Gyro op, kao što sam rekao prije 6.84 patcha 

 ma bravo, najbolji si. mislim da nije neki preveliki buff dobio u 6.84, al svejedno je jak

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

ima tko info kada će immortal treasure 2 izbaciti...

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
streamg kaže...

ima tko info kada će immortal treasure 2 izbaciti...

 Sačekaj da izmuzu još stretch goal-dva.

13 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Krunoo7 kaže...
ToMisLaW kaže...

 

 Winter Wyvern dodan u CM mod, i vjerovatno buff Alchemista i Naixa, možda čak i Gyrocoptera. Moja nagađanja 

 Zašto Gyroa?

 Zato što je u trenutnoj verziji Gyro je pre lak za ubit, ima mal attack range, malo energije, a treba jako puno farma..

 

Say hello to my little friend
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
aldebaran kaže...
ToMisLaW kaže...

Secret osvojio 2 lana za redom, BTS3 i RedBull, WP.  Gyro op, kao što sam rekao prije 6.84 patcha 

 ma bravo, najbolji si. mislim da nije neki preveliki buff dobio u 6.84, al svejedno je jak

 Cuj nije prevelik buff, pa te 0,3 sec za aktivaciju znaci sve.. Taman ti heroj zastane dok se aktivira i protivik ti pobjegne, a sada samo aktiviras i nastavis trcati uz njega...Zamisli da se brewmasteru ukine split duration na ultiju....

 

Krunoo7 kaže...
ToMisLaW kaže...
Krunoo7 kaže...
ToMisLaW kaže...

 

 Winter Wyvern dodan u CM mod, i vjerovatno buff Alchemista i Naixa, možda čak i Gyrocoptera. Moja nagađanja 

 Zašto Gyroa?

 Zato što je u trenutnoj verziji Gyro je pre lak za ubit, ima mal attack range, malo energije, a treba jako puno farma..

 

Bio sam uvjeren da će se nešto na gyrou mijenjati pošto nerfaju trolla i snipera, samo nisam bio siguran što, zato sam napisao možda, jer da sam pisao samo Gyro će biti buffan, odma bi se uzbudili, što točno, kako, zašto.. Već ste se na možda uzbudili...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 1:35 (ToMisLaW).
13 godina
offline
Dota 2

Citiro sam post jer si prije 6.84 rekao da je Gyro loš u usporedbi s drugim carryima, no već idemo u

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...

Citiro sam post jer si prije 6.84 rekao da je Gyro loš u usporedbi s drugim carryima, no već idemo u

 Pa da, u toj verziji spram Trolla i Snipera je bio loš, ali sada kada su Troll i Sniper nerfani, onda je dobar...

13 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Krunoo7 kaže...

Citiro sam post jer si prije 6.84 rekao da je Gyro loš u usporedbi s drugim carryima, no već idemo u

 Pa da, u toj verziji spram Trolla i Snipera je bio loš, ali sada kada su Troll i Sniper nerfani, onda je dobar...

 U toj verziji su svi bili loši spram Trolla i Snipera.

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Dota 2

Logitech hardverske nagrade na novim e-sports.hr turnirima za regiju - http://www.e-sports.hr/e-sports-hr-dota-2-turniri/ - prvi kvalifikacijski turnir već u subotu! Požurite s prijavama :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Želio bi sudjelovati na sutrašnjem turniru pa ako nekom team-u fali igrač za sutra neka se javi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Nije se gyro poceo igrati zbog tog buffa, nego je takva meta da se vise neide u late, vec se pocinje lupat tamo oko 15-te minuta (ako ne i prije), a tu je gyro jedan od najjacih.

9 godina
offline
Re: Dota 2
zila kaže...

Želio bi sudjelovati na sutrašnjem turniru pa ako nekom team-u fali igrač za sutra neka se javi.

 Možeš u mojem teamu, NUCLE.

12 godina
offline
Dota 2

vidim da se kolega uvalio u team pa bih i ja volio u neki ako ima mjesta nemora nuzno bit za turnir moze i za obicne gamove ovak..:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dota 2
tomislavivic kaže...

vidim da se kolega uvalio u team pa bih i ja volio u neki ako ima mjesta nemora nuzno bit za turnir moze i za obicne gamove ovak..:D

 Kolega je obečao jumbo pizzu ako može s NUCLE clanom igrati.

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ekipa ako bi se neko mjenjo možda za setove, imam ove :

 

Dark reef escape - slark

Vanquishing demons general - earth spirit

Umbra rider - luna

Fungal lord - furion

Golden reel guardian - earthshaker

Thousand faces - jugger

Cabalist of dark magic - invoker

Phasma Phasmatis - spektra

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

imam sljedece:

 

the hidden talent - silencer - rare

clergy ascetic - magina - rare
wrath of the blood covenant - bloodseeker - rare
stoneshard majesty - earthshaker - rare
chained slayers - pudge - rare
redmoon assassin's secret - templar assassin - rare
impending transgressions - doom - rare
raider of the storm - disrputor - myth
rage of the three - disruptor - myth
shadow hunter - nyx - myth

preferiram trade 1:1 isti rarity ili 2:1 za veci rarity.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 22:48 (zzZZzz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Immortal 2 su tu !

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dota 2
hari85 kaže...

Immortal 2 su tu !

 I prvi drop odmah inscribed golden basher blades :)

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

zao mi mouza :/ (qojqve i blacka... nisu ovo zasluzili...)

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...

zao mi mouza :/ (qojqve i blacka... nisu ovo zasluzili...)

 

 Nisu? Pa AM farma 40 min, nije sudjelovao ni u jednom TF, ima vlads, bf i mantu i jos ide farmati hart, dok je gyro kupio killove, a i pustili su bristle da farma slobodno....

Ne znam sta su ocekivali.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice