Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.144.265
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

Amazing Russia part 1

Šta ti slikaješ mrak??

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
Fele08 kaže...

Amazing Russia part 1

Šta ti slikaješ mrak??

imas neki problem s tim? Bojis se mraka mozda??

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...
krokodil kaže...
Fele08 kaže...

Amazing Russia part 1

Šta ti slikaješ mrak??

imas neki problem s tim? Bojis se mraka mozda??

 hahahahaah

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh, ajd da prekinem (bar probam) ovaj mrak ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
6 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pratim na SCS-ovom forumu temu o ideji za kupnju vlastitih prikolica. Poprilično puno ljudi je zainteresirano, ideja je dobro prihvaćena. 

 

Ako koga zanima može baciti oko ovdje i vidjeti o čemu se radi: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=5&t=165015

 

Nadam se da će SCS imati sluha i da ćemo u skoroj budućnosti imati ovu ideju realiziranu. :D

Moj PC  
10 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Par slika..

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 17:21 (Zekat).
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

MyVTC.net - Virtual Trucking Company : - http://myvtc.net/

Free management for everyone!
Welcome to your virtual trucking company panel! At this place every single VTC has the possibility to establish its own business and manage it afterwards. Tortous forms and costs are no problem at our place. We are 100% free and 100% ad free.
Register company:

ili na srb (hr jos nema): http://myvtc.net/language/sr

Besplatno rukovođenje za sve!
Dobrodošli u panel vaše virtuelne transport kompanije! Ovde svaka VTC ima mogućnost da započne svoje zanimanje i rukovodi njime. Ne brinite za obrasce i troškove kod nas. Mi smo 100% besplatni i 100% bez reklama.
Registruj kompaniju:

Rukovođenje zaposlenima
Možete da zapošljavate, rukovodite, dodeljujete, izmenjujete, i otpuštate vaše radnike. Svaka radnja je veoma jednostavna i može se uraditi sa par klikova.

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo ju isprobavamo, par turica i idemo na drugi kamion {#} Jedan od kvalitetnijih modova do sad :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

MyVTC.net - Virtual Trucking Company : - http://myvtc.net/

Free management for everyone!
Welcome to your virtual trucking company panel! At this place every single VTC has the possibility to establish its own business and manage it afterwards. Tortous forms and costs are no problem at our place. We are 100% free and 100% ad free.
Register company:

ili na srb (hr jos nema): http://myvtc.net/language/sr

Besplatno rukovođenje za sve!
Dobrodošli u panel vaše virtuelne transport kompanije! Ovde svaka VTC ima mogućnost da započne svoje zanimanje i rukovodi njime. Ne brinite za obrasce i troškove kod nas. Mi smo 100% besplatni i 100% bez reklama.
Registruj kompaniju:

Rukovođenje zaposlenima
Možete da zapošljavate, rukovodite, dodeljujete, izmenjujete, i otpuštate vaše radnike. Svaka radnja je veoma jednostavna i može se uraditi sa par klikova.

je li neko sa foruma napravio  VTC da se prodruzimo

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ja sam napravio za Bug VTC pa tko zeli nek mi posalje PM pa cu mu ja dati podatke da se logira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Najbolje odmaralište meni osobno do sada, i 50% mape je otkriveno{#}

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh kad bi koje odmaralište ovako odradili umjetnici iz SCS-a

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 11:19 (Lemyxz).
Moj PC  
10 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

više nije {#}

 

KLIK

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Kiki287 kaže...
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

više nije {#}

 

KLIK

0.3MB, mislim da je fake

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Kiki287 kaže...
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

više nije {#}

 

KLIK

Da li stvarno mislis da je taj isti moj kao na slikama dolje?? :))

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 12:20 (Kiki287).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...
0.3MB, mislim da je fake

Zar je bitna dlaka u jajetu ? ... {#}

http://ets2.lt/en/?s=Ronny+Ceusters

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Lemyxz kaže...
Kiki287 kaže...
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

više nije {#}

 

KLIK

Da li stvarno mislis da je taj isti moj kao na slikama dolje?? :))

bezveze mod nije nista specijalno

 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Lemyxz kaže...
Kiki287 kaže...
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

više nije {#}

 

KLIK

Da li stvarno mislis da je taj isti moj kao na slikama dolje?? :))

Ni blizu! Ovaj za download je bolji, @kiki NHF{#}

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Da li stvarno mislis da je taj isti moj kao na slikama dolje?? :))

Koja je razlika osim par sitnica?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 14:26 (Lemyxz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Kiki287 kaže...

Da li stvarno mislis da je taj isti moj kao na slikama dolje?? :))

Koja je razlika osim par sitnica?

 

 

Razlika je da je on platio taj mod (po tom bi trebao bit bolji, a nije ništa bolji), a ti nisi.. Pa eto jednostavno je njegov bolji..

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Razlika je da je on platio taj mod (po tom bi trebao bit bolji, a nije ništa bolji), a ti nisi.. Pa eto jednostavno je njegov bolji..

Heehehe ... hoohohoho ... {#} ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Itekako ima razlike, ovaj kikijev kamion je rađen u najsitnije detalje, od unutrašnjosti do vanjštine dok su na ets2.lt samo skinovi.

Moj PC  
1 5 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Itekako ima razlike, ovaj kikijev kamion je rađen u najsitnije detalje, od unutrašnjosti do vanjštine dok su na ets2.lt samo skinovi.

Ma daleko od toga da su isti i uopće mi nije bila namjera omalovažavat i osporavat kvalitetu onoga što je platio, već sam slučajno naletio na ovaj vrlo sličan uradak i podijelio s vama.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ma OK je to ali pitao si koja je razlika osim u par sitnica a sad kažeš da daleko da su isti. Misliš da bi čovjek bio glup da plati samo običan skin koji može badava skinuti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 16:18 (vrinho).
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

ma OK je to ali pitao si koja je razlika osim u par sitnica a sad kažeš da daleko da su isti. Misliš da bi čovjek bio glup da plati samo običan skin koji može badava skinuti.

Možda, baš mi znamo tko je s druge strane monitora :D

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

ma OK je to ali pitao si koja je razlika osim u par sitnica a sad kažeš da daleko da su isti. Misliš da bi čovjek bio glup da plati samo običan skin koji može badava skinuti.

Mislim da govori istinu, da ga je kupio. Kažem par sitnica, jer se ne vidi neka ogromna razlika ovako na slikama, ali kad bi imao priliku isprobat njegov, sigurno bi se našlo još toliko sitnica {#}

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...
vrinho kaže...

ma OK je to ali pitao si koja je razlika osim u par sitnica a sad kažeš da daleko da su isti. Misliš da bi čovjek bio glup da plati samo običan skin koji može badava skinuti.

Možda, baš mi znamo tko je s druge strane monitora :D

Kiki je u pitanju, on je tu od prvog dana otkad je igra izašla. U kontaktu je sa tipovima koji rade te modove, mislim da im je i pomagao s njima.

Lemyxz kaže...
vrinho kaže...

ma OK je to ali pitao si koja je razlika osim u par sitnica a sad kažeš da daleko da su isti. Misliš da bi čovjek bio glup da plati samo običan skin koji može badava skinuti.

Mislim da govori istinu, da ga je kupio. Kažem par sitnica, jer se ne vidi neka ogromna razlika ovako na slikama, ali kad bi imao priliku isprobat njegov, sigurno bi se našlo još toliko sitnica {#}

Ja ih vidim dosta. Unutrašnjost te bočna i strašnja strana su u Danish stilu ili kak ga već zovu. Nekima se ne sviđa takav stil, meni super izgleda jer je retro.

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

1) Moj post uopce nije napisan sa namjerom da bi ja nesto omalovazavao, niti mi je to palo na pamet.

 

2) Cilje je pokazati RESPEKT prema moderima koji sami rade ove "custum" modele do sitnog detaljcica, te naravno je da ti ljudi nece to podjeliti s nikim, ili sa malom kolicinom ljudi, ili ce ga masno prodati jer da se takav model uradi, treba 4-5-6 mjeseci konstantnog rada!!

 

3) Ja kamion nisam platio, ali imam srecu sto je moj dobar prijatelj odlican moder, pogotovo za ETS2 tako da on sve podjeli samnom, ali ja mu pokusavam pomoci koliko god mogu u izradi kamiona, bar sa skinjom i teksturama.

 

4) Pogledajte u slikama nekolicinu kamiona koje sam ja izabrao, u koje je utroseno skoro godinu dana rada da bi bili savrseni, pa recite razliku izmedu samo skina i tog kompletnog modela!!

 

Lijep pozdrav svima ;)))

 

Moj PC  
9 1 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nastavak slika ^^

Moj PC  
6 1 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Nastavak slika ^^

ovo su od Dmitry Van der Doef-a slike

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice