Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.149.603
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije baš preporučljivo igrat SP i MP sa istim profilom jer dolazi do problema sa vremenima isporuke, vozači znaju imat par tisuća sati do kraja isporuke, pa ne zarađuju i slične stvari. A i u slučaju da nađeš neki mod koji želiš koristiti svako malo moraš uključivati i isključivati isti jer modove ne možeš koristiti na MP.

 

I dalje mislim da je problem sa vozačima baš zbog MP, ali to će potvrditi netko malo upućeniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja imam profil za MP bas zbog toga,imao sam i ja problema sa 600+ sati pa sam poseban napravio i mir {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Oh well, napravit ću si onda SP profil :/

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Najbolje je imati odvojene profile. Tako neće dolazit do problema. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel ima gdje za kupit cijela igrica sa multiplayerom  za 5€?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Nije baš preporučljivo igrat SP i MP sa istim profilom jer dolazi do problema sa vremenima isporuke, vozači znaju imat par tisuća sati do kraja isporuke, pa ne zarađuju i slične stvari. A i u slučaju da nađeš neki mod koji želiš koristiti svako malo moraš uključivati i isključivati isti jer modove ne možeš koristiti na MP.

 

I dalje mislim da je problem sa vozačima baš zbog MP, ali to će potvrditi netko malo upućeniji.

Samo ti vozi i uzivaj, i nedaj se smetati (zbunjivati). Sasvim dobro ti ide kako na cesti tako i ovdje ... {#}
Osnovna stvar pokretanja igre (vozaca, poslova, kredita, history etc.) je vrijeme a ono ne funkcionira ni priblizno slicno u SP i MP ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

No dobro, jel ćete vi ikad doći pameti?

Dajte se naučite koristit internetom i forumima. Ovo je stvarno generacija idiota. Koliko god se trudiš pomoći, uvijek se neki idiot nađe.

 

Ne, nigdje ne možeš kupiti igru sa multiplayerom jer se multiplayer ne prodaje. Da imaš imalo pameti u glavi i da si se samo malo potrudio pogledati 2-3 stranice po forumu pronašao bi sve informacije koje su ti potrebne (stranice na kojima možeš kupiti igru za i stranicu gdje skineš mp klijent). Isto tako, da se znaš koristit Googleom (još nikog to nije ubilo) u manje od 5 minuta bi pronašao sve potrebne informacije.

 

Jel ti treba netko doma doći i instalirati? Bi tako bio najsretniji?

 

Nakupit ću sad hrpu minusa, ali nije mi uopće bitno. Jednostavno ne podnosim ove lijene balavce kojima je teško pogledati koju stranicu i poštedit ostale svojih glupih pitanja na koje je odgovoreno nebrojeno mnogo puta na svakoj stranici.

 

Ako mogu, rado ću pomoći ako netko ima problema, ali kad netko postavi pitanje na odgovor ima par postova prije, to mi digne tlak stvarno.

Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

dao sam ti + ... jer sam nakon tvog komentara dosao pameti..hvala ti puno {#}

 
8 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
smola3005 kaže...

Oh well, napravit ću si onda SP profil :/

Ako ti je bas stalo do MP profila zbog levela, love, kupljenih garaza etc. i ne pocinje ti se novi ispocetka. Mozes ga nastaviti u SP ali tako da napravis jedan save za SP i jedan za MP i koristis ih samo tamo za koji su napravljeni.

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 21:16 (suMaper).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dok pijes ne vozi, a treba se rashladiti u ovim vrucim danima :D

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
smola3005 kaže...

Oh well, napravit ću si onda SP profil :/

Ako ti je bas stalo do MP profila zbog levela, love, kupljenih garaza etc. i ne pocinje ti se novi ispocetka. Mozes ga nastaviti u SP ali tako da napravis jedan save za SP i jedan za MP i koristis ih samo tamo za koji su napravljeni.

 

Ma i nije toliko radi dosadašnjeg napretka (kupio sam igru prije 2 dana lol), nego da ne moram igrati dva profila paralelno. SP mi se sviđa radi količine prometa na cesti i radnika u firmi, a MP mi je fora ako ću imati s kim voziti, tj. ako frend kupi igru ili upadnem u neki konvoj :)

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako god, mozes i ovako i onako. A u konvoj ce te ovdje svatko rado primiti samo da uskladis vrijeme sa njima i das tvoj nik u MP tj. posjetis ovu temu dolje ( ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)) ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozzzz raja imam orig igru i igram mp eh sad kad odvucem jednu turu i trebam uzet drugu na brzi posao nema ponuda zasto i jel u mp. nemoze biti nijedan mod ukljucen :) hvala

Ibro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Cemu boldano, zar je toliko vazno i hitno ?

Za poslove odspavaj bilo gdje prije nego zavrsis isporuku (pogledaj imal'), a modovi ne mogu niti pod razno ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 22:06 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

pa druzee vazno mi je druze zelim igrat :D a sta da uradim kad odvucem jednu turu kako da uzem drugu nema nista na brzi posao a svoj kamion nemogu imat na pocetku jer nemam para :)

Ibro
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dopunio sam: "prije nego zavrsis isporuku (pogledaj imal') "

a ako si vec isporucio onda load predhodni auto-save i na spavanjac ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 22:14 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne garantiram u potpunosti, ali economy reset pomaže ponekad. KLIKNI OVDJE 

 

Doduše, i sam sam primjetio da se sve više dogodi da nestanu svi tereti iz ''tržnice poslova''. Predpostavljam da je u pitanju nešto na serveru, pošto nisam jedini kojem se to dogodi. Već je i prije spomenuto, a i svi znamo da je u pitanju Alpha, tako da se na te sitnice treba priviknuti zasad.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Reset pomoze ali je malo kompliciran, spavanje, skok u svoju garazu pa i odlazak u SP sa 3-4 rl min. voznje i vracanje u MP to isto rade ...

Nestajanje posla je zbog alphe, zbog toga se vrsi reset servera i poslovi traju po 500+ sati ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 22:20 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Do 10. levela vozio za razne firme, neke bili i muljatori koji mi nisu isplatili sve zarađeno {#}, no nema veze, bilo pa prošlo. 
Uglavnom odvozio oko 10k km i  zaradio cca. 120k€ te sam kupio Volva FH 16  4x2 te sam ga odmah nadogradio s motorom od 700ks zbog težih tereta.

 Prva tura je bila Dortmund - Padborg čisto da se isporba kamion. Uspješno smo Caterpillar dopremili u firmu te smo  kod susjeda ugovorili novi posao.
Pokupili smo ogromnu strojčinu za branje krumpira Grimme Tectron 415 te smo krenuli na put za Linkoping .
{#}

 

Odmor između Bremena i Hamburga Odmor između Bremena i Hamburga
Jedna s kolegama ;) Jedna s kolegama ;)
Polazak iz Padborga Polazak iz Padborga
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 22:36 (KiXiE).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Fino, fino! Svaka čast! Sretno sad sa tvojom pilom i puno dobrih km i što manje kvarova! Čuvaj se ovih muljatora, pokušat će te prevarit na sve načine! {#}

 

Možeš samo napisat na kojoj mapi voziš i koje mod za terete koristiš? Volim teške terete, a vidim na slikama zanimljivih stvari. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Promods 1.71 + Poland Rebuilding 1.71 + RusMap 1.35

 

Ovako trebaju biti poredani fajlovi:

 

1. promods-def-v171.scs

2. promods-map-v171.scs

3. promods-v171.scs

4. zzz 01 PolandRebuilding_1.70.scs

5. zzz 02 PolandRebuilding_1.70.scs

6. zzz 03 PolandRebuilding_1.70.scs

7. zzz 04 PolandRebuilding_1.70_fix.scs

8. zzzzz_rusmap_ver_1.3.5_for_ets2_1.12.1_def.scs

9. zzzzz_rusmap_ver_1.3.5_for_ets2_1.12.1_map.scs

10. zzzzz_rusmap_ver_1.3.5_for_ets2_1.12.1_model.scs

 

Pročitajte read me od Ruske mape pošto se ona mora učitavati zadnja, ona također radi i TSM mapom. 

Danas je autor ove mape koja se već duuuugo iščekuje izjavio da će kad izađe biti kompatibilna s Promods mapom, e ak se to dogodi to bude epski posao {#}

 

 

Hvala, nadam se da će Volvač dugo služiti bez nekih velikih zahtjeva osim punog rezervara {#}

 

Koristim ove 3 mape i jako sam zadovoljan s njima, igrao sam prošlu godinu ETS2 i imao sam TSM mapu samo zbog veličine,ali ovu godinu kad sam se vratio ETS-u želio sam kvalitetu pa sam odabrao promods + ove dodatne :)
Za terete koristim Jazzycatov paket  te Satanov paket koji se slažu zajedno..

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 22:55 (KiXiE).
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

bilo bi interesantno da se jos ljudi ukljuci u VTC Bug foruma : http://myvtc.net/
igra postane zanimljivija kad se bar u necemu mozes takmicit, ja se trenutno trudim da preteknem kolegu na prvom mjestu :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

to je lijepo da se trudis, al meni nije jasno zasto imam onoliko para, dali je negdje greska neznam. km mi se cini ok al novci malo pre vise. 

 

 

ako se neko jos zeli pridruziti vtc nek mi se javi na pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa lova ti je prevelika a potrosnja premala tako da si u prosjeku sasvim ok ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
KiXiE kaže...
E hvala! :) Jedino što imam problem sad. U zadnje vrijeme sam na MP, tako da mi je sad užasno čudno vozit SP. Morat ću se opet naviknuti. 
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 1:36 (Igzy20).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

He, kao dobre platise stavio sam vas u ROM (ne RAM, jer je pisi-brisi)
Onda rekoh: "ali za najnoviji ets2 jos nema ..."
a sada: bilo pa proslo, prikolice cekaju ... {#}

Man TGS 33.480-680 > http://ets2.lt/en/man-tgs-tandem-trailer/
Tested on version: v1.12.1s - ja jos nisam probao ...
Credits: Trucks Trailers

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

to je lijepo da se trudis, al meni nije jasno zasto imam onoliko para, dali je negdje greska neznam. km mi se cini ok al novci malo pre vise. 

 

 

ako se neko jos zeli pridruziti vtc nek mi se javi na pm

meni je sve ok s novcima koliko zaradim toliko mi tamo i pise

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ono kad se zaglavis na mekahnom tlu pod velikim teretom pa ne mozes nikuda, ni naprijed ni nazad :D

 

jedva sam se izvuko xD

 
8 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

He, kao dobre platise stavio sam vas u ROM (ne RAM, jer je pisi-brisi)
Onda rekoh: "ali za najnoviji ets2 jos nema ..."
a sada: bilo pa proslo, prikolice cekaju ... {#}

Man TGS 33.480-680 > http://ets2.lt/en/man-tgs-tandem-trailer/
Tested on version: v1.12.1s - ja jos nisam probao ...
Credits: Trucks Trailers

mod radi samo nisam mogao u poslovima nacu prikladnu prikolicu ali mozes i obicnu zakaciti pa izgleda retardirano

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice