Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma drste lopovee, ukradose mi avatar ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Ma drste lopovee, ukradose mi avatar ... {#}

 

Prije da si ti njima ukrao,priznaj i pola ti se dodaje!! {#}Gdje si prikolicu sakrio? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nesto novo, Fleuer Scania R620 tandemka, prikolice nije bilo u gradu pa sam morao slikati samo kamion....ali imam i kako izgleda sa prikolicom, strava mod ;)

Moj PC  
11 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Nesto novo, Fleuer Scania R620 tandemka, prikolice nije bilo u gradu pa sam morao slikati samo kamion....ali imam i kako izgleda sa prikolicom, strava mod ;)

Super odradjeno,odlicno izgleda {#}

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi Daf stigao u flotu i krece na prvi zadatak ... {#}

al se pravi vazan na desktopu ... :-) al se pravi vazan na desktopu ... :-)
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Stanje u VTC

Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Tvoju garazu mozes nadograditi na 3 mjesta pa i na 5 mjesta, kupis najjeftiniji kamion i unajmis vozaca ... 

pa opet kamion+vozac pa ... i nabavi si dzak za lovu ... {#}

Dakle garaža se može nadograditi na najviše 5 mjesta?{#}

Baš me zaboli ljudska glupost..
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Dakle garaža se može nadograditi na najviše 5 mjesta?{#}

Tocno ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
suMaper kaže...
Tvoju garazu mozes nadograditi na 3 mjesta pa i na 5 mjesta, kupis najjeftiniji kamion i unajmis vozaca ... 

pa opet kamion+vozac pa ... i nabavi si dzak za lovu ... {#}

Dakle garaža se može nadograditi na najviše 5 mjesta?{#}

Ja ti savjetujem da budeš šofer a ne biznismen, dovoljan ti je jedan kamion a dodatni radnici ti ne trebaju jer to i nije smisao ove igre.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Ja ti savjetujem da budeš šofer a ne biznismen, dovoljan ti je jedan kamion a dodatni radnici ti ne trebaju jer to i nije smisao ove igre.

Ok, ali moram negdje potrošiti mukom zarađene pare?!... {#}

Baš me zaboli ljudska glupost..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
Zekat kaže...

Ja ti savjetujem da budeš šofer a ne biznismen, dovoljan ti je jedan kamion a dodatni radnici ti ne trebaju jer to i nije smisao ove igre.

Ok, ali moram negdje potrošiti mukom zarađene pare?!... {#}

Možeš ulagat u kamion a ostalo troši na kupovinu garaža pomogučnosti na osnovnoj mapi+DLC jer to je itekako potrebno kod igranja MP da se lakše nađeš s ekipom.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
Ok, ali moram negdje potrošiti mukom zarađene pare?!... {#}

U ets2 postoji mogucnost stvaranja i razvijanja svoje kompanije, to uopce nije besmisleno. Ti samo radi na tome i uzivaj, svi mi smo to radili u toj vozackoj dobi samo neki su to zaboravili.
Samo ih priupitaj zasto su onda pitali ovdje zasto ne mogu imati vise od 150+ (max) vozaca. {#} 

 

Sjedi, pali, vozi i uzivaj ... {#} 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kod mene u firmi preko 150 vozaca i preko 90 mil eura {#}.I sve te novce smo zaradili ja i vozaci.Vise ne gledam koliko se novaca za rutu dobije,sta mi se vozi to uzmem i bok.

Bozoo kupis jednu garazu i sredis na 5 mjesta,kupujes im kamione i laganini.Predlozio bi ti da im odmah sredis kamion na max,naravno ako ti lvl dopusta.

Netko ne uzima vozace nego sam vozi,to sve ovisi od osobe do osobe.

Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Kod mene u firmi preko 150 vozaca i preko 90 mil eura {#}.I sve te novce smo zaradili ja i vozaci.Vise ne gledam koliko se novaca za rutu dobije,sta mi se vozi to uzmem i bok.

Bozoo kupis jednu garazu i sredis na 5 mjesta,kupujes im kamione i laganini.Predlozio bi ti da im odmah sredis kamion na max,naravno ako ti lvl dopusta.

Netko ne uzima vozace nego sam vozi,to sve ovisi od osobe do osobe.

Kako misliš da im sredim kamion na max? Kupio sam im IVECO najeftinije kamione za njih četvoricu...

Šta da im kupim bolje kamione i da im ih sredim, to misliš?

Baš me zaboli ljudska glupost..
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I sa vremenom stavis vecu kabinu,jaci motor,bolje gume...

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nakon (ne tako detaljne) analize pokazalo se je da nema veze koji kamion voze (unajmljeni) vozači zarada je ista...sebi obično priuštim "makinu" a vozačima podijelim po naciji (npr.italija=iveco) kamione i sve ide ovisno o razini, (i politici) obuke

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja im kupim recimo 5 Mercedesa pa 2 Daf-a i tako na rendom...Nema veze neke sta voze meni je zenska u Ivecu zaradjivala po 30.000k dok je lik u Scaniji po 10.000k,sve ovisi o njegovom skilu.Moram nekima novi Daf kupit jel im "stari" kamioni imaju vise od 300.000tkm.Dali ce sa novim dlc-om skandinavija doci mogucnost zaposljavanja vise vozaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

nakon (ne tako detaljne) analize pokazalo se je da nema veze koji kamion voze (unajmljeni) vozači zarada je ista...sebi obično priuštim "makinu" a vozačima podijelim po naciji (npr.italija=iveco) kamione i sve ide ovisno o razini, (i politici) obuke

To je tocno ali imponira (bar mene) da svi vozaci u mojoj firmi imaju max. kamione, naravno kad to financije omoguce ...
Zarada vozaca zavisi samo od njihovog lvl ...

 

Xperiax1 kaže...

Ja im kupim recimo 5 Mercedesa pa 2 Daf-a i tako na rendom...Nema veze neke sta voze meni je zenska u Ivecu zaradjivala po 30.000k dok je lik u Scaniji po 10.000k,sve ovisi o njegovom skilu.Moram nekima novi Daf kupit jel im "stari" kamioni imaju vise od 300.000tkm.Dali ce sa novim dlc-om skandinavija doci mogucnost zaposljavanja vise vozaca?

Uf, uf, i ovaj bi jos ... {#} 

Veci broj vozaca vise smara komp (CPU), treba njih i voditi i brinuti o njima ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 17:34 (suMaper).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
Xperiax1 kaže...

Kod mene u firmi preko 150 vozaca i preko 90 mil eura {#}.I sve te novce smo zaradili ja i vozaci.Vise ne gledam koliko se novaca za rutu dobije,sta mi se vozi to uzmem i bok.

Bozoo kupis jednu garazu i sredis na 5 mjesta,kupujes im kamione i laganini.Predlozio bi ti da im odmah sredis kamion na max,naravno ako ti lvl dopusta.

Netko ne uzima vozace nego sam vozi,to sve ovisi od osobe do osobe.

Kako misliš da im sredim kamion na max? Kupio sam im IVECO najeftinije kamione za njih četvoricu...

Šta da im kupim bolje kamione i da im ih sredim, to misliš?

Učini si uslugu, podjeli otkaze i prodaj te kamione.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

suMaper-A ti brige kupis im kamion i pustis da voze.Zasto bi ti zbog toliko vozaca stekao PC? Malo mi je to smijesno sry {#}

 

Zekat Tko da si ucini uslugu,ja ili Bozoo? Ako mislis na mene,zasto bi ih prodao? Pa gdje bi onda sa tolikim novcima,neka voze meni ne smetaju.Sad ce njih vecina dobiti novi kamion pa ce neki dio toga novca otici ako nista drugo.A ako Bozoo hoce neka si unajmljuje vozace,tek je krenio igrati i nevidim zasto nebi mogao sve probati,nije da mu ovisi o necemu {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 17:41 (Xperiax1).
Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

suMaper-A ti brige kupis im kamion i pustis da voze.Zasto bi ti zbog toliko vozaca stekao PC? Malo mi je to smijesno sry {#}

Kad pogledas log svih vozaca tocno vidis gdje su (tamo/amo, prazan/pun, etc.) i koliko mu treba do cilja i to svakog min. Pa tko ga vodi i prati poziciju, daje posao etc.
Mi ne, jer mi samo ubiramo lovu ali CPU (srecom ne i grafa) sve to mora da sljaka i uopce mu nije svejedno 10 ili 150+ ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

da al to samo na "papiru" pise di se on nalazi mozda trosi 0.0001% procesorove snage ako i toliko, tako da ti to ne drzi vodu

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prebacio sam se na 1.14, nisam mogao izdržati... Glavne mape koje većina ljudi koristi ne rade ali ima jedna od našeg čovjeka koji je defaultnu mapu preradio u zbilja impresivne detalje i vrijedi ju isprobati - LINK

Najveći problem su mi predstavljali modovi za zvuk motora i zvuk kod podizanja osovine, u nekim slučajevima je dolazilo do rušenja čim sam pipnuo tipku za podizanje osovine, našao sam rješenje i postao ga ovdje. Našao sam još jednu jako dobru stvar na SCS forumu a to je da ako želite da vam se osovina na bilo kojem kamionu 6x2, 6x4 može podizati možete to riješiti u nekoliko sekundi, tako sam složio da imam tu mogućnost napraviti na Scaniji i DAF-u od 50kede {#}. Evo primjer za DAF od 50kede... treba ući u def folder od moda, onda u vehicle\truck\daf.xf.50k\chassis i otvoriti recimo 6x4.sii i ispod kerb weight upisati:

 

liftable_axle[0]: false

liftable_axle[1]: true
liftable_axle[2]: false

 

Primjer kako treba izgledati na slici.

primjer primjer
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

da al to samo na "papiru" pise di se on nalazi mozda trosi 0.0001% procesorove snage ako i toliko, tako da ti to ne drzi vodu

Uf, uf, pa ocito je ovo direkt iz stomaka, jer kazes "mozda" i "ako i toliko" ...
Pa cak nisi smatrao ni da je zgodno provjeriti prije ... {#}
A ja vidio vise puta 10-15% razlike izmedju profila sa 0 vozaca i 150 vozaca ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
dennocro kaže...

da al to samo na "papiru" pise di se on nalazi mozda trosi 0.0001% procesorove snage ako i toliko, tako da ti to ne drzi vodu

Uf, uf, pa ocito je ovo direkt iz stomaka, jer kazes "mozda" i "ako i toliko" ...
Pa cak nisi smatrao ni da je zgodno provjeriti prije ... {#}
A ja vidio vise puta 10-15% razlike izmedju profila sa 0 vozaca i 150 vozaca ...

Jok, istina je, to jako malo resursa troši,  zavisi od konfiguracije do konfiguracje, na mom dvojezgrenom procu((postavke ultra, scaling 200, fullHD reza)) nema nikakve razlike u FPS-u izmedju profila bez radnika i onoga s radnicima, jedino kad ces osjetit razliku ce bit kada cpu bas bude na 100% zakucan kada ga opteretis, jer onda i taj 1% ce imat velikog utjecaja :D

sup bro?
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

udjem u igru, i pokusam zamijenit kamion, tj uzeti novi i kad kliknem "vozi", izbaci me iz igre i ovo mi pise : http://prntscr.com/51aw0z

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo naslikavanja haha, sta je s mp, jel izlazi za 1.14 ili?

sup bro?
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas sam imao ovaj bug :)

 

 

Baš me zaboli ljudska glupost..
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ps: kako se mogu odvesti bez prikolice do željenog grada, tj kako mogu postaviti GPS do željenog grada, jel se to može?

Baš me zaboli ljudska glupost..
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 13:53 (Božoo).
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Ps: kako se mogu odvesti bez prikolice do željenog grada, tj kako mogu postaviti GPS do željenog grada, jel se to može?

Nemoze.Moras sam gledat na mapu ili GPS..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice