Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.149.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Da li mogu deinstalirat igricu sa steama, i nanovo ju instalirat?

Mozes ali ti to nece nista pomoci.

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa kako nije mi jasno!?!

Šta svaki put kada reinstalram windowse gubim profil?!?

 

Kako mogu to spriječiti?

 

PS: Možeš mi molim te dati upute kako mogu deinstalirat igru sa steama i nanovo ju instalirat da probam

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Pa kako nije mi jasno!?!

Šta svaki put kada reinstalram windowse gubim profil?!?

 

Kako mogu to spriječiti?

 

PS: Možeš mi molim te dati upute kako mogu deinstalirat igru sa steama i nanovo ju instalirat da probam

Neznam sta ti tu nije jasno.Save ti je na c disku odnosno gdje ti je instalirana igra.Ako save game nisi stavio sa strane a obrisao si igru nemas save,jednostavno da jednostavnije nemoze.Spremi save game na neki usb ili na d particiju ako ju imas.Mozes ju deinstalirati kao i sve igre..Control panel i nadjes igru i deinstaliras.

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Save game ti se nalazi u my documents a ti kad reinstaliras winse i sve iz my documentsa se brise ako to nisi negdje spremio npr. na d particiju. Igru sa steama izbrises kao i svaku drugu znaci ides u control panel itd. iako time neces dobit nazad save.

 

EDIT: Kolega bio brzi

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 21:45 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ali igra i sve vezano uz igru mi je na D particiji, a ja sam brisao i reinstalirao C particiju...

 

Save folder mi je ostao na D disku upravo ga gledam ali neznam kako da mi igra povuče podatke is save foldera???

 

Nego niti nemam u ADD AND REMOVE PROGRAMS euro truck simulator, imam samo steam, trebao bih ponovo instalirat ETS, ali kada instaliram steam u njemu mi već automatski stoji ETS lanucher, ali nemam ETS U add and remove programs, kao što mi je prije bio...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 22:06 (Božoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Ali igra i sve vezano uz igru mi je na D particiji, a ja sam brisao i reinstalirao C particiju...

 

Save folder mi je ostao na D disku upravo ga gledam  ali neznam kako da mi igra povuče podatke is save foldera???

Ja tebe nista ne kontam.Obrisi kompletnu igru,sve dokumente i instaliraj na c disk i bok.Probaj nakon instalacije ubacit save ako nece onda kreni novi profil.

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
Božoo kaže...

Ali igra i sve vezano uz igru mi je na D particiji, a ja sam brisao i reinstalirao C particiju...

 

Save folder mi je ostao na D disku upravo ga gledam  ali neznam kako da mi igra povuče podatke is save foldera???

Ja tebe nista ne kontam.Obrisi kompletnu igru,sve dokumente i instaliraj na c disk i bok.Probaj nakon instalacije ubacit save ako nece onda kreni novi profil.

Kako da obrišem? Da deinstaliram steam?

To sam već napravio steam mogu deinstalirat ali igru ETS2 nemogu, volio bih nju obrisat i nanovo ju instalirat neovisno od steama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 22:09 (Božoo).
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
Xperiax1 kaže...
Božoo kaže...

Ali igra i sve vezano uz igru mi je na D particiji, a ja sam brisao i reinstalirao C particiju...

 

Save folder mi je ostao na D disku upravo ga gledam  ali neznam kako da mi igra povuče podatke is save foldera???

Ja tebe nista ne kontam.Obrisi kompletnu igru,sve dokumente i instaliraj na c disk i bok.Probaj nakon instalacije ubacit save ako nece onda kreni novi profil.

Kako da obrišem? Da deinstaliram steam?

To sam već napravio steam mogu deinstalirat ali igru ETS2 nemogu, volio bih nju obrisat i nanovo ju instalirat neovisno od steama.

Nema tebi pomoći. Kao da neznaš čitati.

http://freebitco.in/?r=624635
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja neznam jel ti trolas ili sta? Objasnio sam ti kako da igru pobrises.Nadjes igru na steam-u,desni klik----delete local content i tu ce te pitat dali zelis obrisat,kliknes da i brise se.Iduci put instaliraj na c disk a na d spremaj save game ili na neki usb..

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Ja neznam jel ti trolas ili sta? Objasnio sam ti kako da igru pobrises.Nadjes igru na steam-u,desni klik----delete local content i tu ce te pitat dali zelis obrisat,kliknes da i brise se.Iduci put instaliraj na c disk a na d spremaj save game ili na neki usb..

Ok. razumio sam, i kako onda taj spremljeni save game folder mogu nazad instalirati u igru?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kopiras ga u dokumente--ets2--profiles i pokreni igru.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
Xperiax1 kaže...

Ja neznam jel ti trolas ili sta? Objasnio sam ti kako da igru pobrises.Nadjes igru na steam-u,desni klik----delete local content i tu ce te pitat dali zelis obrisat,kliknes da i brise se.Iduci put instaliraj na c disk a na d spremaj save game ili na neki usb..

Ok. razumio sam, i kako onda taj spremljeni save game folder mogu nazad instalirati u igru?

Troll: level infinity   

 

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala ti Xperiax1 do neba, uspio sam povratit profil!

Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo kroz Grčku pod znakom "brzog posla" da odmorim od Iveca...da i za prvih 300 metara sam potrošio 50% vremena.

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 16:04 (Zekat).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ako ko treba ets2+dlc sa steama prodam..

dam account 

netrebam vise jer nemam vremena vozit. 

dogovor u pp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ljudi.Igram ovu igricu stalno,zanima me kada ubacim novu mapu jer moram pocet igrat ispocetka?
Kad pokusam nastaviti srusi se igra,ili napise da je ostecena.
Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 19:32 (tepih).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

moras ispocetka kad ubicis mapu

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

moras ispocetka kad ubicis mapu

Ovisi.Ja sam imao tsm,pro mods i mha map i sve sa jednim profilom.Jedino ako je ubacio madjarsku mapu onda mora novi radit.Neka proba sa starim nista ga ne kosta.

12 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Malo kroz Grčku pod znakom "brzog posla" da odmorim od Iveca...da i za prvih 300 metara sam potrošio 50% vremena.

 

 

Ja bi prije reko da to vozis u ukrajinu {#}

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

da ubacio sam madarsku. A dajte preporuku za dobru mapu neku ? hvala

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tepih kaže...

da ubacio sam madarsku. A dajte preporuku za dobru mapu neku ? hvala

Za madju moras novi profil radit.Ako volis duze voznje i relacije onda TSM,a ako volis detaljnije i malo krace onda pro mods.

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

izasao zvanicno 1.14 : http://blog.scssoft.com/

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon dugo vremena probao malo MP i mogu samo reči da je to takav užas koji se ne može opisati riječima...{#}

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izasao MP za 1.14 ili si rusio verziju igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Izasao MP za 1.14 ili si rusio verziju igre?

Nisam još probao 1.14. jer igram zadnji TSM. Nije izašo 1.14 za MP..

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa,nisam dugo igrao ETS 2 i uhvatila me neka zelja,imam instaliranog,ali su mi monotone dionice po autocesti,ima li kakav mod ili mapa samo da su lokalne ceste,guzve ili slicno ? 

 

Malo da se nazivciram radi guzve na naplatnima ili carini ? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
doky01akablava kaže...

Pozdrav ekipa,nisam dugo igrao ETS 2 i uhvatila me neka zelja,imam instaliranog,ali su mi monotone dionice po autocesti,ima li kakav mod ili mapa samo da su lokalne ceste,guzve ili slicno ? 

 

Malo da se nazivciram radi guzve na naplatnima ili carini ? :)

Koju mapu trenutno igraš i koju verziju posjeduješ?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bas sam se razocaro u ovog NOVOG daf-a... 

Koliko su ga samo najavljivali, mislio sam da ce biti iznad ovih sviju ostali kamiona, a on im nije ni blizu... Kad ga vozim, imam osjecaj da se losije ponasa na cesti nego stari daf... upravljanje je katastrofa :'( , zvuk mu isto nije nesto extra ( koliko su samo ovi iz SCS-a proveli vremena na testiranju, trebo je imat cist zvuk a ne neko drndanje da tako nazovem.. bzvz skroz )

 

jedino sto je odlicno uradjeno jest vanjski i unutrasnji dio kamiona, a svi ostali detalji su katastrofa :) ( bar meni se tako cini ! )

 

 

 
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tko želi kupiti ETS2 - ponuda na www.humblebundle.com - trenutno za 5,38$

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 22:36 (GreenLife).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..mali info: rus map 1.4 za ver. 1.4 je vani i dodao je još 6 novih gradova. Trebalo bi da radi zajedno sa Alex Map,Pro mods i TSM kad budu vani... link: http://ets2.lt/en/rus-map-v-1-4/#more-55465 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice