Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.150.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 

 

grimlock kaže...
 Pa zar taj mod već ne postoji? Meni se čini da sam mod za mana euro 6 vidio malo kasnije kako je izašao daf euro 6. evo link http://ets2.lt/en/man-euro-6-v-4-1/

Postoji, modovi postoje i za mnoge druge stvari npr: Mercedes IV koji svi nestrpljivo iscekujemo, pa mapa Skandinavije koja je free (ProMods) a ipak cemo dobiti od SCS-a i dlc-Skandinavia koji cemo trebati platiti 20 € (za sada). Za Skandi cini se nema bas nestrpljivih (vaaljda zbog cijene) ... 
SCS-ovi kamioni (pa i mape itd.) su ipak znatno bolji od modova ...  

 

 znam da ima svega i svakakvih modova jel pratim svaki dan jel ima koji skins ili šta novo za MAN-a, znam da sam vidio da je bilo euro 6, pa mi je bilo malo čudno kad je igzy stavio da budu napravili tek pa reko da nisam ja šta pomiješao. Samo neka rade i da izađu čim prije, što više raznih modova to bolje  

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kao što sam već i prije naveo, igru možemo smatrati nekim ''kosturom'', a onda svatko pomoću modova stvara sebi svoju ''igru'', svatko sebi odabire način na koji će igrati (izuzev onih NFS-GTA bisera, no oni su u manjini, pa ih nije potrebno spominjat).

 

Iako bi mi to svi htjeli SCS jednostavno ne može svima udovoljiti i napraviti sve što si mi zamislimo i tu uskaču moderi koji taj posao odrađuju sasvim solidno.

 

Ali isto tako, treba cijeniti i to što SCS radi. Nema puno igri koje imaju tako veliku podršku i koje se konstantno razvijaju. Osobno mi je uvijek drago kad vidim da SCS radi na nećem novom, bez obzira što vrijeme izlaska treba ponekad i dugo čekati.

A i sa druge strane, neki ljudi više vole koristiti originalne stvari, a ne modove, pa tako očekuju kamione od SCS-a.

 

Dobro, sad sam malo zakomplicirao, ali poanta se shvaća.  

 

A usput, SCS je na svom Twitter profilu objavio kako rade na snimanju zvuka za novog MAN-a, znači primili su se posla. E sad, koliko će to sve trajat je već druga priča, ali bitno je da nema naznake da se na igri neće prestat radit. 

 

-----EDIT----- 

 

Malo tehničkih podataka o telemetriji i par zanimljivih modova. Koga zanima neka baci oko na SCS-ov blog

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2015 14:17 (Igzy20).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...nikako da se dogovore... 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

za telemetriju ovo skinite i instalirajte imate upute pri dnu https://github.com/Funbit/ets2-telemetry-server

 

 

evo ja testirao upravo :D

 

 

evo ja testirao upravo :D evo ja testirao upravo :D
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovdje je plugin sa skinovima dashboarda pravih kamiona, 5 postova dolje od klauzzy-a. Ja sam isprobao na mobu i radi super ali pošto mi je ekran premali nema smisla ga koristiti. Ili neki dodatni monitor ili tablet... e to je onda druga stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malko sam još doradio Sweet fx evo par sličica

 

 

Max1985
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Covjece! Kad sam otvorio prvu sliku trebalo mi je par trenutaka da skontam da se radi o igri. Super.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ajde uploadaj tu 1. sliku na imgur ili nešto da vidimo cijelu i u boljoj kvaliteti 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo sam cekao kad ce na ovoj stranici zavrsit..

 

http://ets2.lt/en/scania-r620-patrick-vd-hoeven/#more-66121

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Šta predstavlja Telemetry SDK, neki info, se može kupit ili skinut bespla, čemu uopće služi?

 

Ugodno sam iznenađen prikolicom u podzemnoj garaži (Bordeaux, TSM 1.16.) a ujedno je i puno teže bilo za parkirat od standardnih mjesta...

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel ko imo probleme sa ovim programom pise mi na mobu disconnected sta trebam napravit?

 

Evo ga napravio sam budala nisam ukjucio wifi na mobu hahah i dal zna ko podesit rezoluciju na androidu dobro mi je dok ne pocnem vozit onda mi se zumira i nis ne vidim 

Gaming 4ever.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 17:31 (99Mile99).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

meni je na tabletu sve normalno,a i na mobu

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 19:10 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Odlicno radi na phabletu,a ovi dodatni skinovi su super 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Evo bas sam i ja testirao sve radi! Imao sam malih problema oko vatrozida al sam sve rijesio. Uglavnom svidja mi se izvedba pogotovo sto ima vise skinova. Ja sam bas svoj napravio maloprije dodao ono sto bi svaki sofer dodao, pokoje slikice, malo uredio kazaljke, dodao pokoji vatreni "flame" i sliku obitelji. Naravno tu ide i ime kompanija, malo kamuflaze i to je to imam i ja svoj CUSTOM skin i vrlo sam zadovoljan s ovim Telemetery-om! No ipak ima podosta BUG-ova recimo kod kazaljke pokazivaca samo se zalede i tako stoje sve dok ponovno ne restartirate web server no uglavnom cista desetka za ovo! 

Steam GameShop by ivanmangta PM mene za vise informacija
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

može mi tko pojasnit u kratkim crtama kako složit da radi na tabletu?

 

edit, pronašao način, ako zapnem javim se hehe

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 23:13 (chupa206).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

samo ukucas onaj ip sto ti program pokaze. 

 

 

sad tek vidim da ima bas apk za android..

 

 

U kojem se folderu nalaze skinovi isto planiram sebi nesto napraviti iz zabave, mada slabo vozim :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 23:16 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ajmo reć da radi al često kazaljke stanu hhh
 i ne kužim ono oko firewalla kako rješit, te dal to opće treba?

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

danas sam bio umjetnička duša pa sam se naslikavao sa svoja 2 Tamića

 

pošto me prca sa limitom od 2mb, eo ostatak slika tu, ne da mi se resize bla bla 

 

ne grizu, smijete pogledat:

 

http://goo.gl/nTX7Lj

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ovo na prvoj slici Runkova ljepotica?

Tu Scaniu imam često prilike uživo sresti na cesti i definitivno je jedan od najlijepših kamiona koje sam vidio uživo.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

aha, Runko, frend je napravio firmu u multiju Transporti Runko pa sam onda sa njim iako naravno ovaj skin ne možeš koristiti u multiju

 

inače vidio sam slike tog kamiona, pravog naravno, i izgleda brutalno, a i ovaj skin je netko brutalno iskopirao

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uživo je pojava na cesti. Brutalno izgleda i još Scaniina V8 mašina ispod. 

Ne znam dal je lijepši za vidjet ili za čuti.

A što se tiče skina, koristio sam ga jedno vrijeme i definitivno je odlično napravljen.

Netko si je dao truda

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako instalirati ovaj telemetry SDK na android ?

BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Android users should install the provided "Ets2 Dashboard" application. The APK file is located in mobile/Android/Ets2Dashboard.apk. Copy it to your device and install via Android's File Manager. The application will prevent your device from going into sleep mode and will remember server IP address which is very useful if you are going to use the app frequently.

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

neznam dal je do tableta ili, ali nikako ne radi, radi pa stane i tako u nedogled... samsung galaxy tab 2

 

dok na mobitelu radi super (lumia 920 windows phone)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Selfis 

nesreća u Italiji, ne izgleda dobro... nesreća u Italiji, ne izgleda dobro...
odmor na benzinskoj odmor na benzinskoj
odmor u luci odmor u luci
nocna ptica nocna ptica
splite dolazim splite dolazim
zadar zadar
autocesta za ZG , RI autocesta za ZG , RI
De ba...!
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa koja igra MP, izašao vam je novi patch 0.1.4 koji podržava 1.16 verziju. Sretno svima u MP! 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

skinuto, isprobano, radi 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kod mene slatka zaradjen 50-ti milion nakon dugog vremena dohako sam i tastaturu. 

 

 

Koliko vi novca imate???

16 0-500k
4 500k-2M
3 2M-5M
2 5M-10M
1 10M-20M
1 20M-50M
0 50M-...
 
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice