Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.145.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Novi MP 0.1.6 je vani:

 

Changelog:

  1.   Fixed graphics bugs;
  2.  Support for 1.17 game version;
  3.  Support for DLC Scandinavia, Swedish & Danish & Norwegian Paint Jobs Pack.

 

 Ovo zaista nitko nije očekivao. Praktički su podržavali Skandinaviju prije nego što je izašla

 

Mislim da je očigledno da im je SCS priskočio u pomoć, kako bi takav podvig uspio, jer je MP dobar izvor zarade.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 11:32 (Lemyxz).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Nemoj skrtarit sa slikama  Jel ima novih prikolica? Daj koju sliku da vidimo kako izgleda..

 Ima novih prikolica. Scandinavija je do sada odlična ! Krajolik je prelijep i uživam vozeči.

Trenutni posao Trenutni posao
Zmaj od Bosne
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

@vrinho U v1.18 bi se DAF trebao nešto bolje ponašati pa provjeri kad izađe.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Zagi27 kaže...

Ekipa,znade li itko od vas zasto mi nerade ETS modovi,stavim u ovu mapu mod i ukljucim sve modove kad se logiram ali ni jedan ne radi ?

 

Btw ako mozete da mi date link od nekog moda za ljepsu grafiku,pa ako ovo slozim da si stavim to...

 A moras uvjek dati sto vise detalja jer inace onda mi moramo nagadjati i zapitkivati ... 

Sada mirisem MP a tamo uopce ne rade modovi tj. niti jedan jedini ...
Za grafiku pogledaj ovdje (link) ...

 

Isprika haha,nerade mi modovi u MP kad igram,iskreno na SP nisam probavao da li rade ali na MP uglavnom nerade,makar sve dobro napravim i ukljucim...

 

Da li itko zna jel sad MP podrzava ovaj novi update 1.17,da znam da li da skidam ili ne...

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
meni radi
Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (N. Tesla)
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zagi27 kaže...
suMaper kaže...
Zagi27 kaže...

Ekipa,znade li itko od vas zasto mi nerade ETS modovi,stavim u ovu mapu mod i ukljucim sve modove kad se logiram ali ni jedan ne radi ?

 

Btw ako mozete da mi date link od nekog moda za ljepsu grafiku,pa ako ovo slozim da si stavim to...

 A moras uvjek dati sto vise detalja jer inace onda mi moramo nagadjati i zapitkivati ... 

Sada mirisem MP a tamo uopce ne rade modovi tj. niti jedan jedini ...
Za grafiku pogledaj ovdje (link) ...

 

Isprika haha,nerade mi modovi u MP kad igram,iskreno na SP nisam probavao da li rade ali na MP uglavnom nerade,makar sve dobro napravim i ukljucim...

 

Da li itko zna jel sad MP podrzava ovaj novi update 1.17,da znam da li da skidam ili ne...

 meni MP radi na 1.17

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

 Ovo zaista nitko nije očekivao. Praktički su podržavali Skandinaviju prije nego što je izašla

 Mislim da je očigledno da im je SCS priskočio u pomoć, kako bi takav podvig uspio, jer je MP dobar izvor zarade.

 Pa meni je sada ocito da je SCS tiho i nezvanicno preuzeo brigu o razvoju MP-a ... 
Zbog toga ja im ipak skidam kapu, a posto sam vec jednu skinuo zbog 1.17 sad mi vec ponestaje kapa ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

neki dan naletim na vijest o skandinaviji i upecam se....

nisam odavna "vozio" pa skinem dva patcha da osvježim igru...jutros uredno "iskeširam" DLC i postane mi krivo u roku sat vremena, naime download ide preko torrenta jer drugi izvori su za qur.. a brzina ponekad izađe na 60 kB/s....

valjda samo balkanci skidaju i nitko neda upload...

nije mi jasna politika da nemaju normalan server za DL nego ide preko kojekakvih reklama &td

imam vezu 20/2 i puštam seed max a zauzvrat dobijem 60vno, iako su me naljutili najavom ukidanja podrške za non-steam igrače sad sam još ljući i definitivno prelazim na

 

isprika na izljevu žući ali (nesmijem ženi ) moram negdi ispuvat

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kakva je igra preko online ,trenutno imam igru kod koje samo offline mogu igrati i poprilicno mi je dosadna , i sad se pitam jer je zabavnija i koliko je zabavnija online i po cemu je zabavnija od offline ? pitam jer nezelim kupit igru i nakraju skuzit da je dosadna kao i offline mode 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

isti bog ko i SP, samo sto nemas prometa, znaci auta itd, ali zato mozes igrati sa drugim ljudima, voziti konvoje itd itd

 

 

nego, koliko je velika skandinavija?

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

neki dan naletim na vijest o skandinaviji i upecam se....

nisam odavna "vozio" pa skinem dva patcha da osvježim igru...jutros uredno "iskeširam" DLC i postane mi krivo u roku sat vremena, naime download ide preko torrenta jer drugi izvori su za qur.. a brzina ponekad izađe na 60 kB/s....

valjda samo balkanci skidaju i nitko neda upload...

nije mi jasna politika da nemaju normalan server za DL nego ide preko kojekakvih reklama &td

imam vezu 20/2 i puštam seed max a zauzvrat dobijem 60vno, iako su me naljutili najavom ukidanja podrške za non-steam igrače sad sam još ljući i definitivno prelazim na

 

isprika na izljevu žući ali (nesmijem ženi ) moram negdi ispuvat

Opet nisi informiran i bubaš napamet. Neće prekinuti podršku za non Steam igrače do daljnjega, već ste sad dobili vlastiti downloader za update igre. Prek njega si skini update igre a onda Skanidinaviju koja ima 136 MB.

 

http://blog.scssoft.com/2015/04/non-steam-version-of-ets2-stays-around.html

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 17:06 (vrinho).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

 nego, koliko je velika skandinavija?

... mmm ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

bravo dečko

 

mislio sam na gigabajte, terabajte, al kupio sam i skinuo je cca 120 mb

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mali info o kupovini DLC-Skandi:

11 vec kupio
1 jos nisam ali budem 1. tjedan
1 mislim da cu kupiti 1. tjedan
0 cekam popust ako se ne predom.
28 cekam popust sigurno
1 tek razmisljam da/ne
0 za sada i ne mislim kupiti
5 necu kupiti sigurno
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Sto se tice ankete,iduci tjedan bi trebao imati DLC

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 18:45 (Xperiax1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

 

Sto se tice ankete.Iduci tjedan bi trebao imati DLC

 

 

 U jebote, dobar si Otkad igraš i jesi li od početka na Steamu?

 

Btw. ako tko naleti na akciju te Skandinavije nek posta ovdje link. Vjerojatno neće tako brzo ali dok padne ispod 10€ uzeo bih.

 

 

---Life is ours, we live it our way---
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam od pocetka na steam-u.Prvo sam igrao  pa mi je dojadilo za svaki update trazit k*ek.Kupio sam negdje oko bozica 2013-te preko one stranice na fb.Ja sam se sa legom dogovorio da ce kupiti njemu i meni DLC kad placu dobije iduci tj..

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozz..

dali bi mi mogao netko pomoci imam problem dok igram ets 2 ,,igrica radi sve super al mi graficka odnosno ventilator pocinje postepeno zujati da je nepodnosljivo za slusati  dok vozim manje zuji a kad sam u meniju  i postavkama tada katastrofa kao da ce vrisnut ventilator od tolikog zujanja... graficka je nvidia gforce gtx 560 s time da komp ima inergriranu grafu  istu , procesor quad core 4.2 ghz .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..probaj u grafičkim postavkama uključuti Vsync..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ukljucio sam i malo se je stisao al nista pretjerano jos uvjek urla :))

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

http://s4.postimg.org/u7rm6ntal/2015_05_10_00002.jpg

 

Ekipa,zna tko u cemu je problem,dovezem teret,pokaze mi se zeleno okolo i stisnem T za otkvacit i prikolica se otkvaci ali ne dobijem pay niti nista

 

Napravim relog,i opet ista kvaka,pise da prikvacim prikolicu a nmg,vidite da su i 2 one "strijelice"...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Uslikaj gdje je to na karti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 9:54 (Zagi27).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zagi27 kaže...

http://s4.postimg.org/u7rm6ntal/2015_05_10_00002.jpg

 

Ekipa,zna tko u cemu je problem,dovezem teret,pokaze mi se zeleno okolo i stisnem T za otkvacit i prikolica se otkvaci ali ne dobijem pay niti nista

 

Napravim relog,i opet ista kvaka,pise da prikvacim prikolicu a nmg,vidite da su i 2 one "strijelice"...

 

Meni se isto dogodilo,ja sam tu napravia quick save pa quick load i onda sam uspia naplatit i obavit posao

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zagi27 kaže...

http://s4.postimg.org/u7rm6ntal/2015_05_10_00002.jpg

 

Ekipa,zna tko u cemu je problem,dovezem teret,pokaze mi se zeleno okolo i stisnem T za otkvacit i prikolica se otkvaci ali ne dobijem pay niti nista

 

Napravim relog,i opet ista kvaka,pise da prikvacim prikolicu a nmg,vidite da su i 2 one "strijelice"...

 Ja znam ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Zagi27 kaže...

http://s4.postimg.org/u7rm6ntal/2015_05_10_00002.jpg

 

Ekipa,zna tko u cemu je problem,dovezem teret,pokaze mi se zeleno okolo i stisnem T za otkvacit i prikolica se otkvaci ali ne dobijem pay niti nista

 

Napravim relog,i opet ista kvaka,pise da prikvacim prikolicu a nmg,vidite da su i 2 one "strijelice"...

 Ja znam ...

 

 

Pa ajde ako tko zna neka napise jer glupo da odvozim 1,4k km i na kraju nedobijem pare i jos njima moram vracat...

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ah jbg, zurio sam i ucinio mi se sasvim jasan problem (MP) ali sada vidim da nitko ne pominje ni SP ni MP, tako da fuj-pike ne vazi ... sry ... 
SP je final a MP je Alpha i ne reci o cemu se radi je isto (po meni) sto i pitati Velikog Vraca ... 

PS. Nisam li se kod tebe vec bavio vracbinama, ili ... ?

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Ah jbg, zurio sam i ucinio mi se sasvim jasan problem (MP) ali sada vidim da nitko ne pominje ni SP ni MP, tako da fuj-pike ne vazi ... sry ... 
SP je final a MP je Alpha i ne reci o cemu se radi je isto (po meni) sto i pitati Velikog Vraca ... 

PS. Nisam li se kod tebe vec bavio vracbinama, ili ... ?

 

 A jbg,zaboravim napisat MP ili SP hahah

 

Radi se o MP al nema veze dalje,vratio sam posli save (posto spremam igru za svaki slucaj)...

 

I da,vec se jesi bavio,nisu mi radili modovi u MPu,tj i dalje ne rade

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kazu, ako ne lazu (nisam probao) da zadnja Madja (v0.9.22++) radi na 1.17 sa ovim fix-om ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dali se u mp verziju mogu stavlajti modovi? I da dali vozac kojega sam kupio koji vozivza mene vozi i kad ja ne igram igru ili samo kad sam ja online ? I da dali mogu na nekoj stranici pratiti vozaca da ne moram svaki put paliti igru?
nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice