Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.687
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma meni igra izgleda prekrasno i ovako, pogotovo ako voziš po mraku.

Jedino što mi ide na živce su glupavi AI koji ne zna voziti.

Mislio sam uzeti igru da peglam s vama MP, no kad shvatim, dok ne poprave AI(pričam za SP), i ne dodaju tipa maglu, i nekakve druge vremenske uvjete, nema davanja novca.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Ma meni igra izgleda prekrasno i ovako, pogotovo ako voziš po mraku.

Jedino što mi ide na živce su glupavi AI koji ne zna voziti.

Mislio sam uzeti igru da peglam s vama MP, no kad shvatim, dok ne poprave AI(pričam za SP), i ne dodaju tipa maglu, i nekakve druge vremenske uvjete, nema davanja novca.

 U multiplayeru ( MP-u ) nema AI ( prometa ) nego samo ostali online igraci. Po meni je AI u sp-u cisto ok, iako radije skidam jazzy catove modove... 

Sad ce ti doc sezona gdje se biti snjega  ( MP a i SP ) te ce bit sklisko i trebat ce se pazljivije vozit. Ja recimo u opcijama ''igra'' imam ukljuceno ono za kisu, ali pomaknuto je jako malo. 

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Ima li informacija kada će SCS izbaciti ETS3 na recimo modernom multy core aware game enginu ??

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

 Ima li informacija kada će SCS izbaciti ETS3 na recimo modernom multy core aware game enginu ??

Nema nigdje info, ali i mislis da ce izac tek kad ETS2 propadne ( a nece ), svaki novi apdejt nesto novo. Jedino sta su cijene ovih dlc-ova malo prevelike.

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zna li itko koliko će koštati novi dlc viva la france?

I nadam se da će ets2 bit na winter sale taman da upiknem jos i scania i wheel mods i švarcmiler prikolice

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 14:07 (ja111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kažu da će se cijena kretati kao i za Scandinaviu, a mislim da je to bilo 19€ (ispravite me ako griješim). Iako vidim da se već sad na key shopovima cijena kreće oko 13€, tako da će se vjerojatno moći oko Božića upiknuti i nešto jeftinije.

 

Što se Schwarzmuller prikolica tiče, ja sam ih upiknuio besplatno kad su dijelili i prezadovoljan sam. Crno-crvena mi je definitvno najljepša i stalno je vozim. :D :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kada bi se ovako gledamo recimo koje "tvrtke" nude najbolje plaćenen poslove, odnosno koji tereti su za prevoženje u top 3 po plaćenosti?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ja111 kaže...

Zna li itko koliko će koštati novi dlc viva la france?

I nadam se da će ets2 bit na winter sale taman da upiknem jos i scania i wheel mods i švarcmiler prikolice

 Imas na instantu za 12.99€, inace na steamu oko 20€, DLC Vive La France.

ETS2 ti je vec bio na popustu na steamu, 4,99€. A sad je opet na 19,99€.

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

kada bi se ovako gledamo recimo koje "tvrtke" nude najbolje plaćenen poslove, odnosno koji tereti su za prevoženje u top 3 po plaćenosti?

Najvrijedniji tereti su s adr certifikatima (zapaljivi), sad nezz napamet kako se zovu tvrtke.

 

 

Winter sale je 22.12. i samo sam na glas razmišljao da se nadam da će ets opet biti dio tog salea, prošle godine sam na jesenskom uzeo rts2+east+scandinaviju+ interijere + prikolice i nekoliko boja za onak 20€....

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

U pola sekunde sam ga nasadio. Jbg, pa ti vozi 80 po makadamu

 

http://imgur.com/a/yvzB4

 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

U pola sekunde sam ga nasadio. Jbg, pa ti vozi 80 po makadamu

 

http://imgur.com/a/yvzB4

  hahahaha da si stavio više reflektora,nebi se sigurno slupao 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dostupan je Vive le France! DLC

 

sad se nadam kako će ubrzo i 1.26 podrška promodsa

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako nekoga zanima, Squirrel je sinoć na svom Twitch streamu imao intervju sa Mandelsoftom iz Promods teama i novim zaposlenikom SCS-a (intervju kreće na 01:05).

UPOZORENJE: video je dosta dugačak za one sa slabom internet vezom.

 

Bilo je riječi o Promods mapi i još nekim stvarima.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ah. Mora se imati reflekotre 😆
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

dostupan je Vive le France! DLC

 

sad se nadam kako će ubrzo i 1.26 podrška promodsa

 

Zašto nema taj DLC, i 1.26 na njihovoj stranici?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Gale92 kaže...

dostupan je Vive le France! DLC

 

sad se nadam kako će ubrzo i 1.26 podrška promodsa

 

Zašto nema taj DLC, i 1.26 na njihovoj stranici?

 na čijoj stranici?

 

Kakve veze ima ProMods sa DLC-ovima za ETS 2 (to su dva različita pojma) 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

1.26, i novi DLC na stranici za ETS2 - http://www.eurotrucksimulator2.com/

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

1.26, i novi DLC na stranici za ETS2 - http://www.eurotrucksimulator2.com/

 ???

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pretpostavljam da je Dex.pwn mislio na ETS2 update, ne na Promods i da je stavio link na njihovu stranicu za update igre koja nije na Steamu. Isto tako i za kupnju DLC-a preko njihove stranice. Doduše, poprililno nespretno se izrazio i to je uzrokovalo pomutnju.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nisam nespretno, već se u citatu spominje i Promods, pa ste mislili da pitam za Promods.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zanima me dal ja mogu kupit DLC Francuska premda za sada koristim 1.25inačicu igrice na STEAM-u?

Odnosno pustio bi 1.26 kada postavim ProMods podrške 1.26


Dal će biti koje izmjene i igri ako sada kupim DLC?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Moze pomoc posto igram na joysticku i za gledanje lijevo desno koristim analog desni,a mene zanima kak da tj di da namjestim da pomakne glavu lijevo/desno na gumbe (da prebaci glavu odma u stranu a ne da mice polako)
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Mislim da je to nemoguće. I ja igram preko joysticka, i primjetio sam da valjda igra ukloni vozila kad bi trebao baciti pogled lijevo-desno. 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Gale92, mislim da će ti se igra updateat ako kupiš DLC  jer u novom updateu su izmjenjene neke stvari kako bi se prilagodilo DLC-u. Doduše, u intervjuu koji sam stavio prije par postova bilo je riječi da će izaći uskoro dvije verzije Promodsa. Jedna koja neće zahtjevati DLC i druga za verziju igre sa DLC-om.

 

A što se igre tiče, prije nekog vremena sam pronašao dosta zanimljiv plugin za ETS2. Ukratko, kontrolnu ploću možete pratiti preko tableta ili bilo kojeg android uređaja, a isto tako i web browsera (recimo na laptopu ili drugom ekranu). 

Pošto imam neki stari tablet koji se ne koristi probao sam ga osposobiti za ovo i radi odlično. Zanimljivo je pratiti informacije na tabletu pošto je slika jasnija i detaljnija, a također ima i više skinova za svaki kamion, pa se može staviti kako kome odgovara.

 

Stvar radi i na ATS također. 

Jedina mana što sam zasada primjetio je da dosta gledam u tablet i ne pratim cestu. :D :D :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Meni stalno stoji waiting for drive tj. Tak nekj
Potpis
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesi otvorio port u CMD kako je napisano? Meni je isto bilo i onda sam korak po korak napravio kao što je objašnjeno i sve radi bez problema.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Gale92, mislim da će ti se igra updateat ako kupiš DLC  jer u novom updateu su izmjenjene neke stvari kako bi se prilagodilo DLC-u. Doduše, u intervjuu koji sam stavio prije par postova bilo je riječi da će izaći uskoro dvije verzije Promodsa. Jedna koja neće zahtjevati DLC i druga za verziju igre sa DLC-om.

 a sad recimo "lupam na pamet" ali ja nju naknadno mogu opet vratit na 1.25 kad kupim. Nakon toga kad izađe promods s podrškom za 1.26 STEMA inačicu igre ponovno pustim tj dignem na 1.26?


12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

koristim ga duže vrijeme

095/8033306
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Da i oet isto..

Jel moram mozda imat igru bas na steamu?

Jer imam krek
Potpis
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice