Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.873
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013
e dal zna neko kako na engleskoj verziji farme promjeniti u kmh ilil u eure ???? i dal neko zna gdje u hrvatskoj kupit igru? Jer sam 2011 dugo čekao da stigne tj. niko više skoro nije igrao tu igru. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 11:30 (frenkie30011).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

imaš stroj kojim moraš proči prije da izmulčaš onda tek bereš stroj se zove Grimme BM 300 njime prođeš po zemlji onda sa Grimme 

Rootster 604! al meni ti je do dokipelo kaj moraš dvaput po istoj zemlji ići pa sam kupil kombajn direktni skup je al mi radi 2 puta brže!

 

13 godina
offline
Farming Simulator 2013

Gdje se nalaze krave? Imam 60tak krava i nemogu ih naći,samo kokoške sam našao i od njih redovno kupim jaja.

 

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jel mi moze netko dat PRODUCT KEY za Simulator 2013??
u poruku. Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
kruskar kaže...

Gdje se nalaze krave? Imam 60tak krava i nemogu ih naći,samo kokoške sam našao i od njih redovno kupim jaja.

 

imaš na karti slike kokoši, krava i ovaca pa tamo idi di je slika krava

R3MZ1
13 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Remzi kaže...
kruskar kaže...

Gdje se nalaze krave? Imam 60tak krava i nemogu ih naći,samo kokoške sam našao i od njih redovno kupim jaja.

 

imaš na karti slike kokoši, krava i ovaca pa tamo idi di je slika krava

Problem je što ja imam sliku sam mrtve kokoške.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
kruskar kaže...
Remzi kaže...
kruskar kaže...

Gdje se nalaze krave? Imam 60tak krava i nemogu ih naći,samo kokoške sam našao i od njih redovno kupim jaja.

 

imaš na karti slike kokoši, krava i ovaca pa tamo idi di je slika krava

Problem je što ja imam sliku sam mrtve kokoške.

kod njive 35 su krave, a kod 37 i 38 su ovce

R3MZ1
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

gdje se može izkipati slama koju sam prikupio u prikolicu za skupljane sjena i slame i gdje se može iskipati trava koju sam u istu prikolicu prikupio osim u hranilište za krave ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel mozda neko zna dal mogu prikopcat onaj berac za kukuruz (mislim na prikljucak za kombajn (cutter)), na bilo koji kombaj ili samo na onaj 7450 ili kak se vec zove najveci onaj kombajn?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Danas sam kupio fs2013,svidjela mi je jako igrica,kako nemam pojma moram opet iz početka pokupovao sam gluposti i sve nastavke za viličar a ništa za košnju trave.Headshot ako imaš gdje kakav detaljniji manual molio bih te da postaš link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Spartakus kaže...

Danas sam kupio fs2013,svidjela mi je jako igrica,kako nemam pojma moram opet iz početka pokupovao sam gluposti i sve nastavke za viličar a ništa za košnju trave.Headshot ako imaš gdje kakav detaljniji manual molio bih te da postaš link.

Reci što te toćno zanima, da nemoram tražit guide sada.

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

bok ljudi evo i ja cu poceti igrati dok se skine novi sam u "farmiranju"pa bi mogla pomoc?

Kako se zaraduje pare,sadi i ostalo :)

Hvala unaprijed

Zan klo van dam
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Prodaješ žitarice i ostale proizvode koje posadiš, prodaješ mljeko, vunu, jaja, možeš i sijeno prodavati, uzgajati povrće u staklenicima, proizvoditi med, a možeš i postaviti solarne kolektore pa čak i vjetroelektranu :) takožer možeš obavljati misije (koje će ti ubrzo dosaditi)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

mislio sam da mi objasnis jel mogu uzet npr kosilicu i kositi,kupit traktor pa orat bascu i tako to :)

Zan klo van dam
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Naravno, moraš to sam vidjeti jer ima jako puno opcija i strojeva. Kad kreneš igrati i kad se malo upoznaš sa igrom onda ćeš vidjeti kako sve funkcionira, tada napiši ovdje ako imaš nekih pitanja jer ovo tvoje pitanje je pre opširno s obzirom da nisi još poćeo igrti.

 

Edit: na 2. stranici sam napisao razne savjete koje će ti pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 19:14 (headshot).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jel postoje kakvi patchevi za online igranje

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
deus13 kaže...

jel postoje kakvi patchevi za online igranje

da! al mora biti orginal igra jer te spaja na server od proizvođača igre tak da sa piratom nemreš!

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

pa jel postoje serveri koji nisu od proivođaca

14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013

jel se može ova mapa nekako inportat u igru da mi zauvjek piše šta je šta, i koji je dobar viličar za misije, kupio sam jedan i vile nemoš pogodit paletu a kad je pogodiš lagano može past

Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

kako instalirati ovaj mod sa HD teksturama??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
Spartakus kaže...

Danas sam kupio fs2013,svidjela mi je jako igrica,kako nemam pojma moram opet iz početka pokupovao sam gluposti i sve nastavke za viličar a ništa za košnju trave.Headshot ako imaš gdje kakav detaljniji manual molio bih te da postaš link.

Reci što te toćno zanima, da nemoram tražit guide sada.

Malo sam počeo hvatati konce...ali imam par banalnih pitanja...i kada se ubrza vrijeme na max dosta je sporo jer recimo kada je noć nema nikakva opcija da "preskoči" recimo 8h nego je lik budan stalno?Koliko vremena (u igri) treba da pšenica ili krompir bude spreman za berbu?

Nema nikakav nastavak za košenje trave osim one male kosilice od 8900$?

Ne kužim rad na selu fakat sam u neobranom grožđu{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 22:44 (Spartakus).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Spartakus kaže...
headshot kaže...
Spartakus kaže...

Danas sam kupio fs2013,svidjela mi je jako igrica,kako nemam pojma moram opet iz početka pokupovao sam gluposti i sve nastavke za viličar a ništa za košnju trave.Headshot ako imaš gdje kakav detaljniji manual molio bih te da postaš link.

Reci što te toćno zanima, da nemoram tražit guide sada.

Malo sam počeo hvatati konce...ali imam par banalnih pitanja...i kada se ubrza vrijeme na max dosta je sporo jer recimo kada je noć nema nikakva opcija da "preskoči" recimo 8h nego je lik budan stalno?Koliko vremena (u igri) treba da pšenica ili krompir bude spreman za berbu?

Nema nikakav nastavak za košenje trave osim one male kosilice od 8900$?

Ne kužim rad na selu fakat sam u neobranom grožđu{#}

 

Nema nikakvih opcija za preskakanje vremena, ali ja recimo stavim 120x i spustim igru, pogledam malo forum, pa pogledam njihov služebni  forum, pa pogledam fb pa youtube pa ovo-ono.. :) ugl vrijeme ti i dalje teće ako spustiš igru (alt+tab). E ovo što pitaš kolko dugo treba da sazrije.. to i ja sad upravo provjeravam, pito sam na službenom forumu ali svi kažu drugačije, ali moraš uzeti u obzir da možeš namjestit kolko dugo treba (fast/normal).. stisni esc i imaš gore onu srtijelicu, idi do kraja pa ćeš vidit da imaš opcije.
Za košenje imaš više kosilica, ali za questove se savjetuje da staviš jednu malu kosilicu u camp a drugu na golf teren jer su na ta 2 mjesta uglavnom misije. Ali ugl imaš puno više kosilica jedino je ta prva možda ona koju ti poznaješ iz života, ali ove dolje ispod nje su ti one koje se zapravo koriste na traktorima. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
koji-lik kaže...

jel se može ova mapa nekako inportat u igru da mi zauvjek piše šta je šta, i koji je dobar viličar za misije, kupio sam jedan i vile nemoš pogodit paletu a kad je pogodiš lagano može past

Ovo za mapu nerazumijem toćno šta te zanima (predpostavljam da misliš na onu sliku cjele mape) ugl, to mislim da nemožeš importat nego jednostavno stisni esc i imaš gore strijelice.. malo pogledaj to, mislim da će ti pomoći.

a za viličar razumijem potpuno, ja sam zaato ugasio misije i prodao taj najjeftiniji viličar. Najveći je problem što on ne skreće kao traktor ili auto.. nego skreće pomoću onog zgloba, tako da preporučam da kupiš onaj traktor koji je zapravo viličar.

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Najjeftinija kosilica je ona od 8900$ čini mi se?Meni je viličar zakon,kako sam davno imao priliku polagati za viličara sada u igrici sa njim mlatim lovu  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

skinuo sam ls 2013 moze li mi neko pomoci kako da ga instaliram?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 14:35 (Stifmeister).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Spartakus kaže...

Najjeftinija kosilica je ona od 8900$ čini mi se?Meni je viličar zakon,kako sam davno imao priliku polagati za viličara sada u igrici sa njim mlatim lovu {#}

Tako je, ali imaš one dolje ispod koje se priključuju na traktor, inaće ljudi kupe onu što ima 2 krila (dvodjelna) i to zakvačiš iza, i kupiš onu jednodjelnu (isto izgleda - crvene su) i nju zakvačiš ispred, jer one dvodjelna ima razmak između koji ostane nepokošen, tak da ova ispred to pokosi.
:D men je bezveze pogotovo prvi, ja ni neradim misije, sad sam počeo raditi sa šećernom repom. 

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel ima negdje noviji courseplay za fs2013? Onaj prvi mi zablesira igru kad startam helpera na polju sa JohnDeere 8360 1.4 FH.

 

ls-uk

modhoster

Modai.lt

 

Ima dobrih modova al treba malo pročitat ko šta kaže- google translator {#}

I treba stavljat po dva-tri moda u igru da probaš, jer neki znaju pravit probleme onda moraš sve brisati da nađeš koji je

Sve je moguće...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Kupio sam najskuplju špricu (samohodnu) i kapacitet mi se ćinio pre malim u odnosu na predzadnju verziju koja nije samohodna ali ima istu širinu špricanja. Pa sam to odlučio promjeniri, htjeo sam zakvačiti onaj spremnik od 1050 litara ali se može zakvačiti samo prikolica (ali šta će mi prikolica na šprici) pa sam promjenio tj modificirao fajl od šprice i naredio da mogu zakvačiti spremnik :D, ako nekog zanima kako ili želi povećati kapacitet šprice mogu mu napisati što se mora promjeniti sve. Mogao sam jednostavno upisati da šprica nema 4200 l nego 1000000000 l ali sam htjeo na "normalan" naćin povećati kapacitet. 

 

Isto tako ćesto modam razne strojeve ali vrlo malo, jer želim da sve bude u granicama normale, tj realno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ja recimo stavim malo veći bunker na kombajnu ili dodam novu sortu usjeva  i realno veću cijenu ako je mala, 0 ili 10 USD kako stave neki moderi. 

Ozbiljni moderi stave realističnu cijenu stroja.

Ako već želiš kupovati isprobavati strojeve imaš money cheat mod. Samo onda nema napretka kroz otključavanje, pa postane malo dosadno

Sve je moguće...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013

Imam problem sa zaposlenim radnikom, nakon svakog okreta postavi se tako da ne iskorištava cjelu širinu košnje, jel ima kakvo rješenja za to?

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice