Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 936.169
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Turbine se već odavno fokursira na casual igrače, od njih dovoljno zarađuju da mogu uspješno poslovati.

Meni se ne sviđa ovaj smijer i zaista mi nedostaju dani kad smo se skupljali za raidove ali eto što je tu je.

 

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sad kad je tako malo ljudi po serverima meni nije tako loše što ima dosta toga za solo raditi jer jako rijetko vidim da se radi bilo koji raid

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Lotro je predivna igra, ali ono što me smeta je što se reklamira kao free to play.

Tko zaista želi igrati free to play mora puno grindati.

Ako želiš normalno igrati lotro nije free to play.

Plati pretplatu i uživaj.

 

Igra je ogromna i bez problema ako se želi lagano igrati i proći sve kvestove i bez neke jurnjave sa likom imate posla i preko godinu dana, a bez da vam dosadi.

Ono što joj nedostaje je end content koji bi na duže vrijeme zadržao hard core igrače, ali očito je Turbine odlučio da to nije više njihova ciljana publika, ako se lotro shvati kao takav barem za mene nema bolje igre na tržištu.

 

Idealno bi bilo kada bi se mogla naći skupina od 10ak ljudi koji bi zajedno laganini igrali lotro i levelali zajedno koristeći Team speak ili neki slični program  tada bi mogli proći sav content raidove i slično.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

na početku je puno grindanja, ali jednom kad si max level je skupljanje turbine pointa puno lakše i brže

Osim toga ima puno boljih igri gdje treba plaćati pretplatu.

Ne velim da lotro nema svoje prednosti, ali WOW i FFIVX gdje je pretplata obavezna su ipak bolji MMO-i u puno stvari.

Osobno mrzim plaćati pretplatu jer onda se osjećam da moram igrati svaki dan bar par sati da ne bacam pare.

Ovako kad imam izbor mi je puno bolje.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Lotro je predivna igra, ali ono što me smeta je što se reklamira kao free to play.


Idealno bi bilo kada bi se mogla naći skupina od 10ak ljudi koji bi zajedno laganini igrali lotro i levelali zajedno koristeći Team speak ili neki slični program  tada bi mogli proći sav content raidove i slično.

Da, koliko god mi nekad ide na jetra, zapravo odlična igra. Više puta sam po tri mjeseca bio vip pa otkazivao jer bi me nešto odbilo (grindanje Hytbolda) ili ponavljanje instanci Morije (GS, FG itd).

Nakon lvla 85 sam izgubio volju, sad ponovno razmišljam dal da probam još dva tri mjeseca.

zveer kaže...
Osim toga ima puno boljih igri gdje treba plaćati pretplatu.

Ne velim da lotro nema svoje prednosti, ali WOW i FFIVX gdje je pretplata obavezna su ipak bolji MMO-i u puno stvari.

A gle. Moraš bit fan Tolkiena.

 

Nema skoro ništa specijalnog u igri da bi mogao reć da je fantastična, najbolja.. Meni je dota npr uvjerljivo najdrža igra koju svaki dan igram. Em jer nisam loš (doduše igram već 6 godina) em jer traje pol sata sat.

 

Lotro bi mogao igrat danima. A to nije dobro, jbg treba radit, živit..

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
12 godina
online
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

lotro nije ni približno zanimljiv i dobar kao što je bio prije 2 godine

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
ivan dragi kaže...

A gle. Moraš bit fan Tolkiena.

 

Nema skoro ništa specijalnog u igri da bi mogao reć da je fantastična, najbolja.. Meni je dota npr uvjerljivo najdrža igra koju svaki dan igram. Em jer nisam loš (doduše igram već 6 godina) em jer traje pol sata sat.

 

Lotro bi mogao igrat danima. A to nije dobro, jbg treba radit, živit..

Jesam fan, da nisam već bi davno igrao nešto drugo. Samo sam htio reći da igre gdje je pretplata obavezna kao WOW i FFXIV imaju puno stvari bolje baš zbog toga jer je pretplata obavezna što znači više zarade i više onda na kraju ponude kad dođe ekspanzija.

Osobno mrzim obaveznu pretplatu jer ako platim mjesec dana igranja onda osjećam da moram igrati barem par sati dnevno da ne ispadne da sam bacio te pare. A i kad tako igraš nikad ne možeš doći u igru i malo pogledati što je novo, igrati kojih sat, dva i to je to za taj mjesec jer bi za to malo morao uzeti minimalno mjesec dana pretplate. Ovako u lotro sam kupio sve quest packove, sve skirmishe i instance tako da mi je sve dostupno i sve skupa sam platio manje u $ od godinu dana VIP-a.

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Istina... lotro više nije ono kaj je nekad bio. Ali samo kad je u pitanju end game. I meni nedostaje ona atmosfera koja se osječala u doslovce prepunom galtrevu ili kako su ga onda zvali lagtrevu (znalo je biti 600-800 a na nekim večim serverima i 1000 ljudi online). kada sam sa upravo (krvavo) zarađenim FA simbolom u torbi trčakarao od skirm kampa do crafting halla, pa onda prepun ponosa  sa svojim novim weaponom hitao do forge mastera. I taj osječaj da imaš taj item o kojem 85 % igrača na serveru može sanjati... 

 

Ali eto nakon podužeg perioda u igri u kojem sam se znao ulogirati, pogledati mail, posjetiti (prazan) auction hall i onda nakon kratkog chatanja otiči off nakon dvadesetak minuta, dogodilo  se da sam zadnja dva-tri dana proveo preko 4 sata u igri. Razlog? Beorning, naravno. Ta nova klasa je bez obzra na sve dječje bolesti od kojih pati nevjerojatno zabavna i pravo osvježenje u igri. Pa i taj osječaj kad sam se nakon toliko vremena zatekao u Archetu sa još nekoliko desetaka drugih igrača. Najviše me zasad oduševilo kad sam došao u North Downs. Mislim da su tamo napravili dobar posao sa onim updateom starih zona. Sada je levelanje mogo fluidnije i lakše  se prati priča koja se provlači kroz stotine questova, a da ne govorim kako su mnogi djelovi postali dostupniji za istraživanje. Pronašao sam tako ogromnu spilju prepunu trolova gdje mi ne bi ranije palo da nešto tamo tražim... zaključak: lotro je jako dobra igra. Naročito ako si nov igrač.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Istina... lotro više nije ono kaj je nekad bio. Ali samo kad je u pitanju end game. I meni nedostaje ona atmosfera koja se osječala u doslovce prepunom galtrevu ili kako su ga onda zvali lagtrevu (znalo je biti 600-800 a na nekim večim serverima i 1000 ljudi online). kada sam sa upravo (krvavo) zarađenim FA simbolom u torbi trčakarao od skirm kampa do crafting halla, pa onda prepun ponosa  sa svojim novim weaponom hitao do forge mastera. I taj osječaj da imaš taj item o kojem 85 % igrača na serveru može sanjati... 

 

Ali eto nakon podužeg perioda u igri u kojem sam se znao ulogirati, pogledati mail, posjetiti (prazan) auction hall i onda nakon kratkog chatanja otiči off nakon dvadesetak minuta, dogodilo  se da sam zadnja dva-tri dana proveo preko 4 sata u igri. Razlog? Beorning, naravno. Ta nova klasa je bez obzra na sve dječje bolesti od kojih pati nevjerojatno zabavna i pravo osvježenje u igri. Pa i taj osječaj kad sam se nakon toliko vremena zatekao u Archetu sa još nekoliko desetaka drugih igrača. Najviše me zasad oduševilo kad sam došao u North Downs. Mislim da su tamo napravili dobar posao sa onim updateom starih zona. Sada je levelanje mogo fluidnije i lakše  se prati priča koja se provlači kroz stotine questova, a da ne govorim kako su mnogi djelovi postali dostupniji za istraživanje. Pronašao sam tako ogromnu spilju prepunu trolova gdje mi ne bi ranije palo da nešto tamo tražim... zaključak: lotro je jako dobra igra. Naročito ako si nov igrač.

North Dawn je sada puno igriviji. Tu sam zapravo išao samo do lvl 30 pa prešao polako u Evendim.

11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

definitvno se slažem da je lotro i dalje dobar za nove igrače, samo što je defenitivno preporučljivo platiti si mjesec dana VIP-a na početku da te farmanje TP-a na početku ne odbije od igre.

 

igrao sam cijeli evendim prije oko mjesec dana na novom liku, došao sam od 28 do 40. levela samo tamo, tako da mi se jako sviđaju ti revamp-ovi. Još prije 3 godine kad sam igrao sa RK i završio lone lands the krenuo u trollshaws, to je bilo puno skakanja od tamo u north downs i evendim jer je stvarno bilo malo questova da se digne lik. 

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ovaj update došao jođ prije više od tjedan dana ja se još nisam ulogirao jer igrao sam u beti i osim jednog bb-a ništa zanimljivo koji se još nemože u fs

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo kako je Frelon reagirao na pitanje o mogučnosti da u skoroj budučnosti zaigramo neki novi klasični raid. Najnoviji stream od Nov 13, 2014... pitanje je postavljeno na 39:10 .. čovjek nije znao što bi rekao...

 

http://www.twitch.tv/lotrostream/b/588417346

 

Mislim stvarno. Kako god, jasno je raidova više nikad neće biti. I mi to znamo. I oni znaju da  mi to znamo. Pa ćemu onda obmanjivati ljude, zaobilaziti odgovore na jednostavna pitanja. Što jednostavno ne kažu: nemamo više dovoljno zaposlenika i financijskih sredstava za izradu sadržaja te vrste i gotovo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a i zadnje što su napravili raidove u rohan expanziji si bili loši

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

to se znalo

10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
pozdrav
jesu i vama serveri down
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
gljiva77 kaže...
pozdrav
jesu i vama serveri down

All worlds are down for maintenance from 6AM - 11AM Eastern (-5GMT)

http://social.xfire.com/profile/strmi007
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
ivan dragi kaže...

 

 

OOO pa ovo su masni popusti. Stvarno se isplati kupiti.

10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...
ivan dragi kaže...

 

 

OOO pa ovo su masni popusti. Stvarno se isplati kupiti.

Sad sam uzeo expanzije, a igrat ću kad stignem.{#} 

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Emirthestroj kaže...
Brajki kaže...
ivan dragi kaže...

 

 

OOO pa ovo su masni popusti. Stvarno se isplati kupiti.

Sad sam uzeo expanzije, a igrat ću kad stignem.{#} 

Pa da baš gledam za pravu siću se sad sve može kupiti, fakat su jako srezali cijene, valjda im hitno treba lova i priljev aktivnih igrača.

 

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igra nastavlja iči nizbrdo. Evo potvrđeno je. Nema više glazbe Chance Thomasa iako se šuškalo o njegovom povratku. Bez nje lotro više ne može biti isti, kao što smo se uvjerili u zadnjoj ekspanziji i zadnja dva updatea...

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?560073-No-More-New-Music-From-Chance-Thomas-(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Igra nastavlja iči nizbrdo. Evo potvrđeno je. Nema više glazbe Chance Thomasa iako se šuškalo o njegovom povratku. Bez nje lotro više ne može biti isti, kao što smo se uvjerili u zadnjoj ekspanziji i zadnja dva updatea...

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?560073-No-More-New-Music-From-Chance-Thomas-(

vjerojvatno postalo preskupo

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...
marchozg kaže...

Igra nastavlja iči nizbrdo. Evo potvrđeno je. Nema više glazbe Chance Thomasa iako se šuškalo o njegovom povratku. Bez nje lotro više ne može biti isti, kao što smo se uvjerili u zadnjoj ekspanziji i zadnja dva updatea...

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?560073-No-More-New-Music-From-Chance-Thomas-(

vjerojvatno postalo preskupo

Sve im je preskupo.  Čak i GM-ovi...

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jel rade nekom serveri? Ja ne mogu čak ni na web site od igre ući

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
segregator kaže...

Jel rade nekom serveri? Ja ne mogu čak ni na web site od igre ući

koliko sam vidio prema fb postovima sa njihove stranice rješavaju login probleme već 6-8h

http://social.xfire.com/profile/strmi007
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igrači željni novih instanci ne daju mira Frelornu. I tako koriste svaku priliku  da ga podsjete što žele. Tako da ni u ovotjednom "Thursday fun with Frelorn" live stream chatu nije izostalo pitanje o novom instance clusteru u 2015. Ovaj put ga to pitaje nije dočekalo nespremno, pa je čak pokušao biti duhovit.

 

http://www.twitch.tv/lotrostream/b/595643111

 

kome se ne da gledati cjeli chat pitanje je postavljeno na 35:30

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

tako svejedno hoće izaći ili ne,ionako su ostali samo casual i solo igrači

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

šta je rekao

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

šta je rekao

Ukratko

!

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Danas je došao neki update ili??
 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice