Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 251.967
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Šta je, nitko nije ispratio dizanje cijene rainbowa i preseravanje ubija?

 

Mislim prati se igra, ali ne ovakve stvari koji ubisfot pljuje u lice.

Dizat igru staru 2-3 god? Lol, kakve fantazije i sramoćenje.

 

 

 Zadrzat ce standard edition i svi koji odigraju match do 6.3 dobivaju free ash elite skin. Bolje da su dali svima 10outbreak paketa plus ona 4 koja dobijes tokom logiranja.

300rainbow creditsa za 1 outbreak paket je cisto preseravanje. 

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Šta je, nitko nije ispratio dizanje cijene rainbowa i preseravanje ubija?

 

Mislim prati se igra, ali ne ovakve stvari koji ubisfot pljuje u lice.

Dizat igru staru 2-3 god? Lol, kakve fantazije i sramoćenje.

 

 

 Povukli su odluku za dizanje cijene nekih 24h nakon sto su to prvotno objavili, ispricali se ljudima nakon ogromnog backlasha i kao ispriku poklanjaju svima Ash elite skin koji su planirali prodavati, samo treba odigrati jedan online match do pocetka sezone (6.3)

Meni je glupo sto ljudi dizu toliku strku oko kozmetičkih stvari koje ne utječu na igru, a po raznim portalima se sire vijesti kao da Ubisoft tjera ljude da kupuju alpha packove. Ova prica s lootboxovima se dogada doslovno kod svake igre koja ima tako nesto u igri - csgo, overwatch, pubg, battlefront 2 (samo sto su tu imali stvari koje nisu iskljucivo kozmeticke)... Isto tako ljudi su napadali developere i community managere kao da su oni krivi sto je publisher htio podici cijenu 

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Samo sam čekao nekoh fanboya da obrani igru. Jasno da jesu, nitko nakon battlefronta 2 nije siguran , pa normalno da su damage control ekipa poduzeli sve što treba da se riješi, a ash elite je onako, gle ionako smo ga mislili dat pa neka im ga.

 

 

Ugl. i dalje ne opravdava nastup i pokušaj naplaćivanja nekih stvari, ali ok, jasno da ćeš ti branit igru i to je to :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

jbg fanboy sam :)

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

jbg fanboy sam :)

 a jos imas starter verziju igre 

10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Jesu dosli dosli zombiji? Nisam taknuo igru od kad je zavrsio operation health.

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

jbg fanboy sam :)

 I sam sam bio dok ste vi tek otkrivali igru i smijali se na discordu dok sam imao clutch :)

 

ali s vremenom, kad igra ne ide naprijed, iste dječje bolesti vuče od početka čovjek se zasiti. Ovaj potez s naplaćivanjem je baš pljuvačka u lice svim igračima. E sad neki će reć ok je to, ali nije, stvar je principa, pa umjesto da radiš za igrače, ti ideš izvuć još love, a ionako si uspio održat 3 godine igrui i izvuć love i love na kozmetiku koja je overpiced.

Ne znam kakvi su ti zombiji, doći ću vidjeti, ali za mene je to dead game nažalost, iako dugo me nijedna nije uspjela toliko zainteresirati nakon bf3 to moram prinznati.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Uz sve probleme koji su još od početka u igri i pokušaje da se zaradi na kozmetici (jer realno gledajući sve ostalo je free ili grind) po meni je igra najbolje kocipirani i odrađeni FPS. Ako Ubi nastavi s poboljšavanjem i dodavanjem sviježeg contenta vjerujem da još duže vrijeme neće biti "dead game".

Engage...
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Pa je, trenutno na tržištu nema dublje i zanimljivije pucačine doli rainbowa, ali i on dosadi, ako ga igraš svakodnevno i dopizde ti svi njegovi problemi.

napisao sam da je za mene, dead game, a ne općenito. Neće bit dead nikad, dok ne izađe, ako ikad i izađe dvica.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...
med1cz kaže...

jbg fanboy sam :)

 a jos imas starter verziju igre 

 #starter lives matter, imam ionak fokus na par operatora, a i sad sam nagrindao preko 50k renowna u zadnjih mjesec i nesto tako da ne budem kupio season pass za Y3

The_K kaže...

Jesu dosli dosli zombiji? Nisam taknuo igru od kad je zavrsio operation health.

 Nope, tek 6.3 dolaze. Vjerujem da ces ih moc igrati na TTS verziji koja dolazi 20.2, poslije Invitationala

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...
Del_Boy97 kaže...
med1cz kaže...

jbg fanboy sam :)

 a jos imas starter verziju igre 

 #starter lives matter, imam ionak fokus na par operatora, a i sad sam nagrindao preko 50k renowna u zadnjih mjesec i nesto tako da ne budem kupio season pass za Y3

 med1cz ja sam mislio da si fanboy, ja sam kupio starter, ali kad sam postao fanboy kupio sam i sva 3 season passa...

Engage...
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

škrti fanboy :(, samo sam Y2 season pass uzeo za 12€

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 12:58 (med1cz).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

bok decki i jel ima neki dicrod server gdje se igra?? tek sam poceo na pc na ps4 sam igro dosta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ice45 kaže...

bok decki i jel ima neki dicrod server gdje se igra?? tek sam poceo na pc na ps4 sam igro dosta 

 https://discord.gg/MkE9X3J

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Danas u 16h pocinje prvi kvalifikacijski kup za Adria Winter ligu! Priključite se na streamu - https://www.twitch.tv/r6adria

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege
 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rainbow Six Siege

nije da baš pratim igru, al ovaj zombi mod mi je super, više sam kežual igrač, nije mi baš najjasnije, če moč i ekipa sa starter igrom igrat taj zombi mod?

tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
mrakky kaže...

nije da baš pratim igru, al ovaj zombi mod mi je super, više sam kežual igrač, nije mi baš najjasnije, če moč i ekipa sa starter igrom igrat taj zombi mod?

tnx!

Svi mogu igrati!

 

Jel gleda itko finale?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 22:55 (Casper127).
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

 

ne privlači me previše, ali treba probati.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Finka i Lion se čine OP, mislim da kada izađu neće biti attacker time bez njih dvoje.

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

 

ne da se čine nego jesu, više valjda nemaju ideja pa sad sve jači i jači op operatori dolaze.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

 

ne da se čine nego jesu, više valjda nemaju ideja pa sad sve jači i jači op operatori dolaze.

 Neki dan sam nakon više od godinu dana probao igru. U čudu sam gledao kolko su me attackeri zaspamali sa svime. Fuze, pa flešice, pa onda ona neka napravo koja kao fuze ali baca flash granatice. Sigurno nekih 15-20 sekundi sam gledao u bijeli ekran.

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Igra je vani dugo, ljudi su valjda naučili koristit gadgete +  došlo je novih operatora koji imaju sve moguće spamerske gadgete i disable da te naživciraju.

Ne mogu se prisilit da se vratim na igru, sama pomisao na igru me već živcira. Tako sam je se izigrao da mi se više ne vraća, osim taj outbreak možda probam.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Uf kakvo finale. 2-2 i zadnja mapa ide u overtime :D. U finalu sam navijao za EG, bilo bi mi drago da su ponovno uzeli Invitational, al jbg pali su pod stresom, a PENTA dokazala zasto su najbolja ekipa na svijetu. Pengu je bio zvijer na LANu.

321,125 gledatelja je bio peak za Invitational - https://esc.watch/tournaments/rainbow-6/six-invitational-2018

 

Novi opsi su zanimljivi, Finka mi se cini skroz ok, super mi je sto ima dosta countera. Lion mi se smatra malo prejakim, njegov EE1D bi se mogao malo modificirati, ali eto veceras krece TTS pa cu vidjeti sam :) 
Outbreak mi se cini superfun, i smatram da je dobra odluka za napraviti neki "limited time" event...vrlo vjerojatno ce se ponavljati kroz godinu ili ce se na bazi Outbreaka raditi neki drugi modovi, vidi se da je jaaako puno truda ulozeno u Outbreak.

Ban/pick faza za Pro Ligu mi je jako zanimljiva ideja koju srecom necemo odmah vidjeti u casualu/rankedu. Vjerojatno najbolja stvar koju sam vidio kod predstavljanja promjena za iduce godine su major/minor turniri i sezonski (mali) reworkovi na mapama poput clubhousea.

 

Sve u svemu, odlican invitational ,nije bilo problema (osim prvog dana malo veci delayevi). Mislim da mozemo ocekivati jos jedan boom igrača u nadolazecim tjednima :)

 

malo offtopic - ovu subotu (24.2.2018) je zadnji kvalifikacijski kup za Adria ligu - https://play.eslgaming.com/rainbowsix/europe-pc/r6siege/open/winter-cup-2018-4/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

 

Ban/pick faza za Pro Ligu mi je jako zanimljiva ideja koju srecom necemo odmah vidjeti u casualu/rankedu. 

 Svaka iole ozbiljna comptitive igra mora imati takozvani captains mode di se može banat i pickat pošto su nasrali sad već dosta operatora.

Po meni diže razinu uigranosti ekipe, i kvalietnog kapetana koji zna banati i pickati za svoj team. Svakako bi bilo super da stave ranked + ili ranked cpt mode di se ovo može, ali da je uvjet bar 4 lika u partyu jer nema smisla da ti neki žvaljo bana i pika a ne možeš s njim ni komunciirati.

 

Odavno su rekli da idu na dota system po 90 operatora, pa ćemo vidjeti kako će to izgledati.

 

 

što se tiče novih operatroa...wh i revive za cijeli team, makes sense.

Žalonsno što ostaju bez ideja pa moraju ubacivat wh...možda će doći neki novi operator s aimbotom uskoro, ne bih se čudio.

 

 

i sad ako na kraju pogledate ispada da ima countera, ok stoj mirno i neće te naći, ipak je rs igra u kojoj kad me pushaju mogu stajati mirno, a kao da svi već ne znamo razne pozicije na svakom objecitvu koje se prefireaju.

counter nije lak, a sama moć liona je press a key to continue, kao i finke, digni sve, daj im no recoil i brže kretanje.

Ako više nemaju ideje, ne kužim zašto izmišljaju legalne cheatove?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 11:07 (fila2208).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
med1cz kaže...

 

Ban/pick faza za Pro Ligu mi je jako zanimljiva ideja koju srecom necemo odmah vidjeti u casualu/rankedu. 

 Svaka iole ozbiljna comptitive igra mora imati takozvani captains mode di se može banat i pickat pošto su nasrali sad već dosta operatora.

Po meni diže razinu uigranosti ekipe, i kvalietnog kapetana koji zna banati i pickati za svoj team. Svakako bi bilo super da stave ranked + ili ranked cpt mode di se ovo može, ali da je uvjet bar 4 lika u partyu jer nema smisla da ti neki žvaljo bana i pika a ne možeš s njim ni komunciirati.

 

Odavno su rekli da idu na dota system po 90 operatora, pa ćemo vidjeti kako će to izgledati.

 

 

što se tiče novih operatroa...wh i revive za cijeli team, makes sense.

Žalonsno što ostaju bez ideja pa moraju ubacivat wh...možda će doći neki novi operator s aimbotom uskoro, ne bih se čudio.

 

 

i sad ako na kraju pogledate ispada da ima countera, ok stoj mirno i neće te naći, ipak je rs igra u kojoj kad me pushaju mogu stajati mirno, a kao da svi već ne znamo razne pozicije na svakom objecitvu koje se prefireaju.

counter nije lak, a sama moć liona je press a key to continue, kao i finke, digni sve, daj im no recoil i brže kretanje.

Ako više nemaju ideje, ne kužim zašto izmišljaju legalne cheatove?

 osobno smatram da je jos rano za bananje operatora, nema ih dovoljno koji nose određene role, ovime se uvelike moze strgati meta. Koliko sam skuzio ekipe rade 2 globalna bana i 2 protivnicka bana. Potencijalno napadacima se mogu uskratiti hard breacheri, a defenderima mira koja je dosad imala najveci efekt na metu. Budemo vidjeli kako ce to izgledati, ako ce biti uspjeno u pro ligi i ESL natjecanjima, moguce da dode u casual/ranked vec tokom trece godine.

 

Kod adrenal chargea mi se jedino ne svida recoil kontrola koja je stvarno op.Odvratno OP...a sto se tice reviveanja skroz mi je ok. Jako su rijetke situacije gdje je napadac downan i u kljucnom trenutku moze dobiti revive. Sama greska defendera je ako ne naprave kill kak spada. Ocekujem povecanje Lesion pickratea kako ce on biti dobar counter za Adrenal charge (Gu mina ponistava Adrenal efekt, isto kao Yokai stun).

Lion sa druge strane, njegov gadget je za borbu protiv roamera. Ovako ce napadaci ustediti dosta vremena koje inace trose na droneanje. Istina da je wallhack, ali kada igras napad, nema nekog smisla koristiti EE1D kada napadas site, za to ti sluze dronovi. EE1D vidim u uporabi u prvoj fazi runde da se nade/istjera roamer i u after plantu. Tijekom samog napada na site na defenderima je da se dobro postave i docekaju napadace kak spada. IMO vise smisla bi bilo da Lion ima 2 gadget usea,a ne 3 (tu mi je nekaknajbolja usporedba s Dokkaebi koja ima donekle slicnu primjenu gadgeta). Mozda dodati neku casting animaciju da Lion ne moze hodati i dozivati drona istovremeno. Ono sto sam kratko vidio gameplay. cini mi se da Lionom V308 ima slabiji firerate sto mi je skroz ok. Bilo bi odvratno uzasno da su mu dali F2. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice