Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 248.266
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Dali se nekome desilo da mu runda završi draw ? Ostalo 1vs1 i uspiju jedan drugog ubit. To sam prvi put vidio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Nije često ko prije ali događa se, možeš se čak i knifeovima trejdat...

Engage...
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
animosity_frenzy kaže...

Ne bih rekao da je količina podataka koji se prenose problem, prije latencija i boga pitaj kakva arhitektura kod proizvođača igre. Sjećam se da je BattleNonSense testirao količinu podataka koja cirkulira između klijenta i servera u vrijeme BF4. Argument je bio da se ne može tick rate dići sa 10hz radi ograničenja tadašnjih konzola. Rezultati mjerenja su pokazali da je količina podataka stvarno zanemariva u današnje doba i da čak i oni sa najslabijim vezama što se tiče brzine downloada/uploada ne bi smjeli imati problema.

 

Dodaj na popis problema malih milijun ISP-a, ili ako serverske usluge vrti sumnjiva treća strana, pa onda boga pitaj šta sve sami korisnici rade na svojim računalima i evo recepta za katastrofu. Igre se čini se razvijaju u laboratorijskim uvjetima u odnosu na stvarnost.

 Ne znam što je i gdje je problem, ali kvari iskustvo igre ikome ko ima malo iskustva u igri. Vidiš da je antrakš nakon 50 sati skužio di je bed i da nije on kriv uvijek kad pogine.

jebeno je, ja se ne mogu naviknuti na taj peekers to mi nikad neće bit jasno, ali opet igra je tako kompleksna i dobra da je teško bit dobar. Frustrirajuće je što moš u bf bit mvp po cijele dane, svaku partiju, ali ovdje imaš dana kad imaš 0-5 do kraja, i frula si.

A imaš danakad je išlo 15-0...

 

Nezz treba uzet pauze od igre tu i tamo, pa se vratiti, kao u svemu puno je bolje :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Ne bih rekao da je količina podataka koji se prenose problem, prije latencija i boga pitaj kakva arhitektura kod proizvođača igre. Sjećam se da je BattleNonSense testirao količinu podataka koja cirkulira između klijenta i servera u vrijeme BF4. Argument je bio da se ne može tick rate dići sa 10hz radi ograničenja tadašnjih konzola. Rezultati mjerenja su pokazali da je količina podataka stvarno zanemariva u današnje doba i da čak i oni sa najslabijim vezama što se tiče brzine downloada/uploada ne bi smjeli imati problema.

 

Dodaj na popis problema malih milijun ISP-a, ili ako serverske usluge vrti sumnjiva treća strana, pa onda boga pitaj šta sve sami korisnici rade na svojim računalima i evo recepta za katastrofu. Igre se čini se razvijaju u laboratorijskim uvjetima u odnosu na stvarnost.

 Ne znam što je i gdje je problem, ali kvari iskustvo igre ikome ko ima malo iskustva u igri. Vidiš da je antrakš nakon 50 sati skužio di je bed i da nije on kriv uvijek kad pogine.

jebeno je, ja se ne mogu naviknuti na taj peekers to mi nikad neće bit jasno, ali opet igra je tako kompleksna i dobra da je teško bit dobar. Frustrirajuće je što moš u bf bit mvp po cijele dane, svaku partiju, ali ovdje imaš dana kad imaš 0-5 do kraja, i frula si.

A imaš danakad je išlo 15-0...

 

Nezz treba uzet pauze od igre tu i tamo, pa se vratiti, kao u svemu puno je bolje :)

 

 eeee tak je meni u rankedu, jedna runda 9-3 u kojoj tijesno dobijemo, druga runda 0-5 ispusimo glat 4-1

12 godina
offline
Rainbow Six Siege
Odmarali smo u utorak i jučer nam je relativno dobro radilo.
Jedino sam imao situaciju da upadam kroz prozor i upadnem u zamku.
Štos je da sam pri skoku pucao u nju i uništio je, dobio bodove za uništen mat ali kurac, svejedno me uhvatila na neku foru??!!

Inače, do zadnjeg patcha mi se sviđao koncept da za svakog operatera postoji kontra ili više njih.
Ali otkad su Glazu uveli IR on je jedini operater kojemu se ne može kontrirati.
Jučer smo to zloupotrebljavali par puta... nagruvamo dim u prostoriju, ja sa Ash, a Dado sa Glazom, plant na vrata i onda Dado ima lak posao porokat sve što žuto što se miče pred njim.
Koliko god je dobro što smo tako osvajali runde, toliko mi se ne sviđa taj feature.
Volio bi da to maknu ili neka osmisle nekakvu kontru za Glaza i dim.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Rainbow Six Siege

 Upravo tako Glaz pod hitno treba neki counter.

Kad vidim dim sad legnem u kut i ne mićem se jer ne znam kako mu kontrirati. Skroz bezveze.

 

Nama baš jučer radilo čudno. Pucali par puta iza mene, a ubili me. Peekam roknem 2-3 metka u njega i ništa, on me ubije iza zaklona i onda vidim da pucao u zrak u ubio me.

A nakon toga iako smo bili u partiju spojilo nas svakoga u drugi meč. Ista mapa ali drugi ljudi lol. Isti taj meč sa nekim randomima gubili 3-1 ranked i onda jednostavno server iz čista mira sve pobaca van i počne loadati border mapu. Nikad mi se ovo nije desilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 16:28 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...

 

Nama baš jučer radilo čudno. 

Pardon, zaboravio sam zadnji meč koji smo igrali.

Lik iza štita stoji i ja ga pogađam u glavu s par metaka, on se okrene i ubije me.

Ništa drugo osim njegove glave nisam vidio i u nju sam pogađao.

Doduše, čudna je bila cijela ta ekipa protiv koje smo igrali.

Bio je jedan koji me dvaput gledao u oči kad sam provirio iza ugla, a kad me tako gledaju znam da nešto ne štima.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Mozda je lik bas trepnuo kad si peek napravio 😜
You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Shebali smo Antraksa da napravi Ace :).....i usput malo atmosfere...uvijek pro...uvijek koncentrirano...uvijek taktikal:

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Zero2 kaže...

Shebali smo Antraksa da napravi Ace :).....i usput malo atmosfere...uvijek pro...uvijek koncentrirano...uvijek taktikal:

 

 

 

.

 

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Inače kad tako umreš odmah ide report tu priče nema, iako je sve legit.

Antkrakše inače se legne kad padneš da si tiši

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 13:50 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Inače kad tako umreš odmah ide report tu priče nema, iako je sve legit.

Antkrakše inače se legne kad padneš da si tiši

Ma znam, ali kako da radim u tišini kad se panjevi oko mene deru k'o da su na nogometnoj utakmici.

Meni treba tišina da budem tih :P

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...
fila2208 kaže...

Inače kad tako umreš odmah ide report tu priče nema, iako je sve legit.

Antkrakše inače se legne kad padneš da si tiši

Ma znam, ali kako da radim u tišini kad se panjevi oko mene deru k'o da su na nogometnoj utakmici.

Meni treba tišina da budem tih :P

 Na krivom si ts, sputavaju te. Ko samir u dinamu, sputan je pa je morao dalje. Tako i ti, pred tobom je blještava budućnost.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

jel uplay off?

ili sam ja banan

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Serveri u banani 

10 godina
offline
Rainbow Six Siege

maintnence je, slabo pratite

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rainbow Six Siege

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

maintnence je, slabo pratite

 Malac, nismo svi online 24/7.

DOđeš malo ispucat se, ne očekuješ baš tad neko održavanje. Od jutros do sad ne mogu uć.

Što rade, proizvode nove servere?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Što rade, proizvode nove servere?

 

Radilo je kratko vrijeme.

Uspjeli bacit jednu rundu cijelu i u drugoj puklo usred bitke.

 

 

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Baš si pehista  . Jutros sam od 11 do 12 uspio i sad od 20 do 23h. Ali baš to koga vraga usred bijela dana idu prčkati po serverima  Aj razumio bi da su američka firma ali jebemu pa na istom smo kontinentu i vremenskoj zoni.

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

bit će 12% renown boost za ispriku 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

bit će 12% renown boost za ispriku 

 Ako ne stave barem 16% ide uninastall 

You should never underestimate the predictability of stupidity
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

dali su 50% renown boost 24h, a maintnence su najavili tako da ponekad stvarno serete bez razloga cisto zato sto ste slabo informirani

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

dali su 50% renown boost 24h, a maintnence su najavili tako da ponekad stvarno serete bez razloga cisto zato sto ste slabo informirani

 Ma pusti ih, navukli se na igru pa sad ne mogu ni sat vremena pauzirati. Droga je to.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

dali su 50% renown boost 24h, a maintnence su najavili tako da ponekad stvarno serete bez razloga cisto zato sto ste slabo informirani

 Ma nije problem sa najavom...problem je da najave održavanje...koje kao traje kao 2 sata....i onda traje 12 sati....i nakon tih 12 sati ne radi kako treba jer eto mi smo jučer u 2 runde imali 3 ispadanja i na kraju odustali.

Ali igra je vani kratko pa ćemo im oprostiti ovaj puta.

You should never underestimate the predictability of stupidity
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

poslije ovog maintnencea je porastao broj low lvla "koji su igrali na ps4" pa sad razvaljuju u rankedu

 

previse citera ima u igri i to je bas ocito, svi znaju di ces izvirit, prate glave kroz zidove i takve fore, komično zbilja

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

poslije ovog maintnencea je porastao broj low lvla "koji su igrali na ps4" pa sad razvaljuju u rankedu

 

previse citera ima u igri i to je bas ocito, svi znaju di ces izvirit, prate glave kroz zidove i takve fore, komično zbilja

 Ovo sad je još mila majka naspram onoga na početku. 

Ali dosta ti sumnivih situacija igra ulogu i netcode, te desync u killcamu. Isto zna igrati ulogu što su neki objekti client side, pa se dešava da recimo neka kanta ili vaza bude pred facom i ne vidiš preko nje, a protivnik vidi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 19:49 (Jack Sparrow).
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...
Del_Boy97 kaže...

poslije ovog maintnencea je porastao broj low lvla "koji su igrali na ps4" pa sad razvaljuju u rankedu

 

previse citera ima u igri i to je bas ocito, svi znaju di ces izvirit, prate glave kroz zidove i takve fore, komično zbilja

 Ovo sad je još mila majka naspram onoga na početku. 

Ali dosta ti sumnivih situacija igra ulogu i netcode, te desync u killcamu. Isto zna igrati ulogu što su neki objekti client side, pa se dešava da recimo neka kanta ili vaza bude pred facom i ne vidiš preko nje, a protivnik vidi.

Najviše se nakotilo onih sa pingom koji je taman ispod onog da te izbaci.

Sad sam sa ekipom sa discorda naletio na takav full team gdje mi imamo od 60-100ping a protivnici 250-400 pa mi bude situacija da vidim na killcamu kako me peekao na sekundu da vidi di sam, pa me 2 sekunde poslije ubije nakon sto me 2. put peakao, a ja njega vidio samo taj 2. put

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

dali su 50% renown boost 24h, a maintnence su najavili tako da ponekad stvarno serete bez razloga cisto zato sto ste slabo informirani

 Ne pratim i ne živim u igri ko ti koji napišeš domaću zadaću i sjedneš za komp.

Dođem upalit igru na sat dva, ne radi, pa mi blokira acc jer sam par puta probao uć.

Probam kasnije, opet ne radi. Neam vremena zajebavat se s time.

 

A renown boost nek si zadrže, ne igram radi renowna nego radi igre.

 

Činjenica je da ubi ima problema sa serverima. Srećom u zadnje vrijeme samo ovo, ali na početku su bila isto razna sranja, ili kad su free weekendi pa je sve pod stresom

ali kao što dado kaže, igra je kratko vani pa još im se može oprostit.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
Del_Boy97 kaže...

dali su 50% renown boost 24h, a maintnence su najavili tako da ponekad stvarno serete bez razloga cisto zato sto ste slabo informirani

 Ne pratim i ne živim u igri ko ti koji napišeš domaću zadaću i sjedneš za komp.

Dođem upalit igru na sat dva, ne radi, pa mi blokira acc jer sam par puta probao uć.

Probam kasnije, opet ne radi. Neam vremena zajebavat se s time.

 

A renown boost nek si zadrže, ne igram radi renowna nego radi igre.

 

Činjenica je da ubi ima problema sa serverima. Srećom u zadnje vrijeme samo ovo, ali na početku su bila isto razna sranja, ili kad su free weekendi pa je sve pod stresom

ali kao što dado kaže, igra je kratko vani pa još im se može oprostit.

 oladi sa tim spikama s visoka, nit sam tolki klinac koliki misliš da jesam nit ti imaš pravo tako razgovarat samnom

 

ja samo kazem da malo previse serete po ubisoftu bez ikakog pokrića

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice