Rift - Trion Worlds

poruka: 383
|
čitano: 82.671
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
15 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Sale_ds kaže...

Ja sam dobio K...iflu -.-

evo meni se i skinulo tih 7,43 gb, kada počinje beta?

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
mind_challenge kaže...
Sale_ds kaže...

Ja sam dobio K...iflu -.-

evo meni se i skinulo tih 7,43 gb, kada počinje beta?

Mislim da je trebala pocet u 19:00 po nasem vremenu ak sam dobro izracuno..

 

Daj posudi malo da se i ja igram xD

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Sale_ds kaže...
mind_challenge kaže...
Sale_ds kaže...

Ja sam dobio K...iflu -.-

evo meni se i skinulo tih 7,43 gb, kada počinje beta?

Mislim da je trebala pocet u 19:00 po nasem vremenu ak sam dobro izracuno..

 

Daj posudi malo da se i ja igram xD

Evo ja sam probao, i nije mi se niti malo svidjelo, igra je gotovo identična kopija WoW-a

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
mind_challenge kaže...
Sale_ds kaže...
mind_challenge kaže...
Sale_ds kaže...

Ja sam dobio K...iflu -.-

evo meni se i skinulo tih 7,43 gb, kada počinje beta?

Mislim da je trebala pocet u 19:00 po nasem vremenu ak sam dobro izracuno..

 

Daj posudi malo da se i ja igram xD

Evo ja sam probao, i nije mi se niti malo svidjelo, igra je gotovo identična kopija WoW-a

Ma znao sam ja da je kopija WoW'a samo sat ima par novih stvari sitnica koje bi mogle bit dobre za endgame, zato me i privukla.

 

Se moze kak preko tudeg klijenta, recimo da mi das link xD 

The best way to be boring is to leave nothing out.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 11:39 (Sale_ds).
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

mind_challenge hvala na linku..

 

Za 4 cuke je gotov dl..odo na kavu :)

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Nije uopce igrivo..server se stalno rusi arghhhhhhhh

 

Ali kolko sam uspio vidit igra izgleda fenomenalno i daje neki poseban dojam svijeta koji je zahvacen ratom i razaranjem...barem na pocetnim djelovima.

 

Naprimjer...

 

Kreiram char i stvorim se u nekom dvorcu, sve mirno i lijepo, pici lagana muzikica kao da se nista bitno ne desava. Uzmem prvi quest koji me odvede do frajera na nekakvom balkonu. Dodem do njega i izvirim na balkon da vidim kak to vani izgleda, a kad ono drasticna promjena, vatrene kugle padaju sa neba, a u pozadini uz muziku cujes ljude kako vriste..cisti kaos. Fenomenalno! :)

 

Nadam se da ce se server stabilizirat tokom dana -.-

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Beta 4 je završila, tko je napravio preorder moći će zaigrati igru od 24. veljače, ostali od 1. ožujka...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

kakav smisao imao dati 300kn za igru i onda jos placati jos odrećenu svotu po mjesecu, to za mene nema smisla. Najbolja opcija MMO-a je da je free i micro translacije (ali da se one nisu za gear, da bude najbogatiji=najjaci, nego maunt, ili pet ili neku dekoraciju, pa ko hoce, neka kupi).

spužva bob skockani
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Ja sam prije za mjesecno placanje nego za micro...samo sto bi mjesecno trebalo bit znatno jeftinije. Najidealnije bi bilo da je igra free,a mj pretplata 5€/35kn..e to bi bilo fer prema svima.

Al da se vratimo na temu..

igra mi je za sad odlicna. Isprobo sam par klasa i ostao na pyro/lock/necro mage'u.

kako sad svari stoje 90% da kupujem. Odusevljen sam :)
The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Izgleda da je slijedeći vikend (21-23 siječanj) opet beta...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
null kaže...

kakav smisao imao dati 300kn za igru i onda jos placati jos odrećenu svotu po mjesecu, to za mene nema smisla. Najbolja opcija MMO-a je da je free i micro translacije (ali da se one nisu za gear, da bude najbogatiji=najjaci, nego maunt, ili pet ili neku dekoraciju, pa ko hoce, neka kupi).

Lol, ma naravno.

Po tebi, najpametnije je utrositi cca 70 000 000 $ u neki projekt (tipicna cijena izrade jednog AAA MMO-a) i onda ga dati besplatno vani, nek se ljudi igraju. I naravno, usto ga konstantno nadogradjivati novim questovima, novim itemovima, novim petovima, etc etc etc... MMO je oduvijek bio "live" zanr, gdje se igra konstantno nadogradjuje, a offline igre to tek danas postizu sa DLC-ovima.

Otkud si samo, molim te, izvadio ideju da bi bilo najbolje da je sve besplatno, i da pritom micro-transakcije (translacije, lol) daju iskljucivo vanity itemove. :-D

 

Bahahahahah ne mogu se prestati smijati :-D

 

I am Jack's soft, narcosynthesized consciousness...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 16:33 (Deus ex machina).
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

onda zasto je lotro zaradio 3x vecu zaradu odkad je presao na free i mikro-plačanja??

 

Moj brat igra Atlanctica Online. Isto free i mikro-placanje. Ljudi masovno troše pare na mountove, boxeve i sta ja znam. Oni vrte lovu. Zasto svi drugi mmo-i propadaju zbog mjsecne plačanja, npr. Aion- na rubu litice i mnogi drugi. Ovo ti je buducnost i velika zarada. Ili isto je ok da platiš i igraš kao Guild Wars.

 

Wow se bio nasao kao prekretnica kad ništa takvog nije bilo, i Warcraft serijal popularan. Zato su oni uspješni na taj nacin.

spužva bob skockani
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
null kaže...

onda zasto je lotro zaradio 3x vecu zaradu odkad je presao na free i mikro-plačanja??

 

Moj brat igra Atlanctica Online. Isto free i mikro-placanje. Ljudi masovno troše pare na mountove, boxeve i sta ja znam. Oni vrte lovu. Zasto svi drugi mmo-i propadaju zbog mjsecne plačanja, npr. Aion- na rubu litice i mnogi drugi. Ovo ti je buducnost i velika zarada. Ili isto je ok da platiš i igraš kao Guild Wars.

 

Wow se bio nasao kao prekretnica kad ništa takvog nije bilo, i Warcraft serijal popularan. Zato su oni uspješni na taj nacin.

Odgovor na prvo razlaganje, zato jer su u startu bili dovoljno lose igre koje uopce nisu bile profitabilne. 3x veca zarada ne znaci nista, ako su mjesecno stalno u minusu.

Odgovor na zadnju ideju, WoW nije bio apsolutno nikakva prekretnica. WoW je pokrao apsolutno sve iz Everquesta i AO-a jos ponekog MMO-a koji se nasao sastrane, izasao pun bugova, no ljudi su tada strpljivo cekali da se sve ispolira jer alternative su bile jos gore.

 

Mikrotransakcije su nacin da se iz umiruceg projekta izvuce poneki novcic. Jer nije tu samo razvoj.. tu je hardware, bandwidth i slicno...

I am Jack's soft, narcosynthesized consciousness...
15 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Deus ex machina kaže...

 WoW je pokrao apsolutno sve iz Everquesta i AO-a jos ponekog MMO-a koji se nasao sastrane, izasao pun bugova, no ljudi su tada strpljivo cekali da se sve ispolira jer alternative su bile jos gore.

Nekad je za popularnost najvažnija stvar pojaviti se u pravo vrijeme.

Kao Playboy.

 

Ali WoW je sakupio dosta važnih elemenata za uspjeh. Popularni game universe, veliki i kvalitetni studio, dovoljno slobode za ulaganja i pravovremenost.

Odgovor na pitanje zasto ga još nitko nije skinuo s trona je jednostavan.

Pored WoW-a slični MMOi imaju generičnu fantasy priču, nema epic temelja. Aion nije ni pribiližno tako privlačan kao nastavak Illidanovog storylinea.

Druga stvar je da su neki već toliko vremena uložili u njega da je prijelaz na bilo što drugo sulud čin.

Kvalitetni upgrade je također bitan jer zašto započeti išta drugo kad mi u WoWu ekspanzija dolazi npr. za koji mjesec (govorim hipotetski jer ne igram WoW, a znam da je izašla Kataklizma)

Star Trek i LOTRO su imali potencijala, dovoljnu bazu fanova ali očito nisu privukli "ostale".

Pitanje je koliko je još i ostalo tih "ostalih", pored Guild Warsa i Conana.

 

SW TORu predviđam veliki uspjeh, jer do sada nije napravljena priča koja ima toliki broj zaljubljenika. A i Bioware je kvalitetan studio, EA ima financije.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
wyks kaže...

Profesionalno, "problem" s WoW-om je iskljucivo taj sto je WoW MMORPG. Svako toliko izvrtimo neku diskusiju o ovome u internim newsima, ali sve je uvijek pretakanje iz supljeg u prazno jer je odgovor jednostavan a nitko ga ne zeli vidjeti.

 

Dakle, kao sto sam napomenuo null-u, MMO-ovi su naslovi koji nikada nisu 'gotovi', tj. gotovi su onda kad ugase servere. Na njima se konstantno radi.

Posljedicno, kakve sanse ima jedan novi projekt naspram projekta koji iza sebe ima vrhunski team, godine ulozene u poliranje i 100x vise novaca nego sto jedan novi MMO moze sebi priustiti?

 

Ljudi zaboravljaju da je WoW prilikom launcha bio bugovitiji od vecine MMO-ova koji danas izlaze - ali u to doba, to si je mogao priustiti. Nije bio niti toliko ispoliran, naravno, bio je u skladu sa blizzardovim standardima, ali ni priblizno tome koliko je danas. Nije postojao tako velik community. No izgurali su ga, i poceli zaradjivati i taj novac i dalje ulagati u WoW.

I danas imas na trzistu igru vrijednu bilijune, i jednostavno ju ne mozes skinuti s trona jer da bi to napravio, moras uloziti jednake novce, imati jednako kvalitetan team i potrositi jednako vremena. Dakle, kalkuliraj cca 500 milijuna $$$, vrhunske MMO programere, i jedno 10 godina rada. U stvarnosti, za jedan AAA MMO projekt dobijes 3-4 godine, cca 70ak milijuna $$$, i team koji ima 1/5 seniora, 2/5 juniora i 2/5 managera - jer ljudi misle da pravilan management moze izlijeciti sve, ali ne moze.

 

Po meni, ljudi se guraju na apsolutno krivo trziste. Vecina igara koja izlazi u fantasy MMO zanru je zapravo stvarno dobra, ali jednostavno ne toliko dobra kao WoW :-D

Trebali bi biti hrabriji, eksperimentirati vise. Planetside je bio genijalan. Global Agenda ima svojih musica i nikako da se odluci da li je MMO ili PvP/PvE shooter sa RPG progresijom - jos uvijek se ceka na velike (250vs250) bitke. Tu je EvE koji drzi primat u svemiru, no koliko sam shvatio, igra je tako komplicirana da neki WoW-like MMO (dakle, jednostavan i ispoliran) tu moze zaraditi masne novce. StarTrek je imao odlican ulaz, pa zahebo sa jadnim contentom. Svemirske bitke su bile odlicne, ali brate, kad svakih 2 minute moram rasturiti 4-6 waveova od po 12 neprijatelja - sto je previse, previse je.

 

 

No dobro, da ne razvodnjavam temu - zainteresirao sam se za Rift zbog nekoliko stvari. Prvo, navodno su tehnicki vrlo stabilni, sto je veliki plus, drugo, nemaju rupa u contentu. Trece, unatoc cijeloj povijesti fantasy MMO-ova, samouvjereno ciljaju na vrh, a nemaju background u istoku kao recimo Aion.

Naravno da ga necu igrati (nisam MMO igrac), ali zainteresiran sam za ovakve ekstremne situacije svagdje u svijetu, gdje se cini da nema sanse "razbiti" neciju utvrdu (WoW). Pa pratim sve moguce pokusaje i razmisljam sam sa sobom sto bi ja napravio da ga skinem s trona.

 

Cheers.

I am Jack's soft, narcosynthesized consciousness...
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Beta 5: Battle of the Ascended - Tuesday, Jan. 25 2011 at 18:00 GMT through 18:00 GMT on Friday, Jan. 28 2011

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Jesse kaže...

Beta 5: Battle of the Ascended - Tuesday, Jan. 25 2011 at 18:00 GMT through 18:00 GMT on Friday, Jan. 28 2011

Bit ce zanimljivo...lvl 16 sam ak se ne varam i uspio sam isprobat BG

 

Postavljeni cilj za ovu betu mi je dungeon...bilo kakav {#}

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Mapa rift svijeta:

Telara World Map Telara World Map
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Moram priznati da sam ostao zabezeknut kada sam odzumirao mapu u igri, ocekivao sam nesto manje pa vjerovatno zato. Poprilicno je veliko i bas me interesira izgled drugih zona.

Ovo sto sam do sada vidio je zaista impresivno no moram reci da sam ostao razocaran ulaskom u prvi veliki grad (oko levela 15-16). Izgleda dosta neatraktivno, barem meni. Npc banke recimo nema svoju kucicu vec stoji prakticki na otvorenom (bzvz), a ni ostali nemaju bas adekvatne prostorije sa nekakvim oznakama. Fale table za smjerove i natpisi kao u wowu ili ih ja mozda nisam primjetio?!

Vjerovatno ima jos gradova pa mozda ovaj pocetnicki nisu htjeli vizualno preopteretit za pocetnike, no ne vidim kako bi barem smjernice nekome odmogle. Nadam se da ce sljedeci (ako postoji) bit adekvatnije ureden kako vec prilici fantasy mmo'u.
The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Daj opisi nam malo kako funkcionira combat i ostalo... sto je slicno, sto je razlicito, sto je zabavno a sto nije...

I am Jack's dubious choice of one-way roads
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Iako čekam GW2, Rift mi je također zapeo za oko, naročito ono "mućkanje" sa "talentima" ili kak se to već zove u Riftu. Stvarno, dajte malo, opišite detaljnije combat, pa to "mućkanje", vidio sam kombiniraju se 3 podklase ili kak se to zove?

Q: a kako se to linux ponasa kad crkne hdd? A: zastekava svakih 60 sec,ali prezivi se
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Deus ex machina kaže...

Daj opisi nam malo kako funkcionira combat i ostalo... sto je slicno, sto je razlicito, sto je zabavno a sto nije...

Strpi se jos tjedan pa cu javit kako to sve u globalu izgleda.

 

Pre mali sam lvl sa premalo iskustva, niti jednim dungeonom te samo jednim battlegroundom i tek mizernim djelicem videnog svijeta. Nemam bas ni spellova i skillova sa kojima bih mogao baratat tako da cete dobit dojmove nakon sljedece bete kad se jos malo izgradim i vidim kako to izgleda. Ako je netko drugi napredovao dalje neka slobodno kaze sto mu se svida, a sto ne.

 

Ja ti za sada mogu samo rec da je igrivost (moving, casting) full wow alike sto mi se jako dopada.

 

Ugl strpi se jos malo, ako sada krenem pisat mogu bubat samo rijeci hvale jer na do sada videno igra izgleda odlicno, ali kao sto rekoh pre mali sam lvl da bih mogao donijeti neku objektivnu ocjenu. Cekam dungeone, veci lvl i jace/nove spellove/talente..

 

 

p.s. Jos ti mogu samo reci da se blago onima koji imaju zvjer od grafice zato sto igra izgleda fenomenalno na full. :)

 

Evo vam i jedan video sa prijasnje bete..preporuka full HD

 

 

Ako vas bas toliko interesiraju neke odredene stvari pitajte pa cu odgovorit na sta mogu.

The best way to be boring is to leave nothing out.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 16:22 (Sale_ds).
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Evo kako izgleda miksanje podklasa za warriora:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-warrior-rift/709172?type=flv

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Jesse kaže...

Evo kako izgleda miksanje podklasa za warriora:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-warrior-rift/709172?type=flv

Ima taj trailer u ne-HD-u? Laptop ne može to durat. Tražim pa nikak nać.

 

EDIT: Našo, sve pet.

Q: a kako se to linux ponasa kad crkne hdd? A: zastekava svakih 60 sec,ali prezivi se
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 22:08 (1domagoj1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds

Koga zanima BETA key možete ga dobiti registracijom na ZAM

 

http://www.zam.com/story.html?story=24901

16 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds

Prijatelj koji je probao betu kaže da ako želite biti healer, izaberite clerica

Ako želite biti dps, izaberite clerica i specajte ga kao dps

Ako želite biti tank, izaberite clerica, a specajte ga kao tanka

Uglavnom ljudi, igrajte clerice :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

RIFT - Callings and Classes:

 

RIFT - Callings & Classes RIFT - Callings & Classes
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Postao je dostupan download klijenta nove bete 5:

Beta #5: Battle of the Ascended
During this event, all previously opened content is available for play.
In addition, Battle of the Ascended includes a new level cap of 30,
the shared zone of Scarlet Gorge, and its associated dungeon: Foul Cascade.
Go forth and conquer!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds

Prijatelju koji igra betu poruči da pričeka max lvl.

 

Inače ja sam upao u betu pa se nadam da me netko poslušao i iskoristio upad od par postova prije..

13 godina
offline
Rift - Trion Worlds

ja imam jedan beta VIP key viška

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice