Rift - Trion Worlds

poruka: 383
|
čitano: 82.659
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
lobotomac90 kaže...

odluka je pala,uzet ću sada Rift(i tako se uzme na Offgameru za manje od 70 kn acc sa 30 dana gameplay-ja) i igrati mjesec dana,a do onda će cijena SW vrlo vjerojatno pasti,a valjda će i izaći koji patch i ispraviti neke od nedostataka pa ako mi Rift ne legne uzet SW onda i ćao đaci {#}

 

nego na kojim serverima igrate vi koji igrate još i koja frakcija? jer vidim da onog Whitefall servera više nema na kojem je većina sa foruma igrala...

nemam pojma na kojem shardu igram, pogledati cu kad dodjem doma :) i nemam pojma gdje nasa ekipa igra, nisam se zamarao s time :)

15 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...

Igram na serveru Riptalon(PvE) Defiant strana.  Nick - Chobankha

Pa ako je netko u blizini neka me doda :) Moram naci neke domace ljude, dosadili ovi stranci.

 

e evo ja ću krenuti na Riptalonu igrati pa te dodam...reci mi samo ima li ljudi na serveru? trial sam odigrao na PvP Bloodiron i tamo je ok populacija koliko sam uspio vidjeti ali bi radije Pve igro da u miru levelam do 50-og {#}

14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
lobotomac90 kaže...
thechosenfreak kaže...

Igram na serveru Riptalon(PvE) Defiant strana.  Nick - Chobankha

Pa ako je netko u blizini neka me doda :) Moram naci neke domace ljude, dosadili ovi stranci.

 

e evo ja ću krenuti na Riptalonu igrati pa te dodam...reci mi samo ima li ljudi na serveru? trial sam odigrao na PvP Bloodiron i tamo je ok populacija koliko sam uspio vidjeti ali bi radije Pve igro da u miru levelam do 50-og {#}

Odlicno :) Sto se tice populacije ima ljudi dosta pogotovo u pocetnim zonama, ja sada 39 lvl tu vec ima manje ljudi. No isprobo sam vise servera,svuda ista prica.

 

Ali sto se tice dungeona uvjek se nade nesto :)

Bf3 - Fallourorigins
14 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

uglavnom nije ni bitno gdje pocinjes igrati jer ti je transfer na drugi shard totalno free :)

 

http://www.riftgame.com/en/community/character-transfer.php

 

sjetim se one zločinačke organizacije zvane blizzard koja mi je 3 puta uzela trošak mjesečne pretplate da bi prebacio svoje likove da mogu igrati s frendovima.... neka im :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 14:22 (smiglcro).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
smiglcro kaže...

uglavnom nije ni bitno gdje pocinjes igrati jer ti je transfer na drugi shard totalno free :)

 

http://www.riftgame.com/en/community/character-transfer.php

 

sjetim se one zločinačke organizacije zvane blizzard koja mi je 3 puta uzela trošak mjesečne pretplate da bi prebacio svoje likove da mogu igrati s frendovima.... neka im :)

Blightweald  PVE server Guardiani , Guild South Slavic Division sastavljen vecinom od Zagrebpcana ali ima i Srba , Bosanaca , Crnogoraca.  Oficiri Veseljaksrb , Assimilator , Heretika , Vodoodevil.

 

Ako zelis domaci guild , puni smo kesa potpuno u svemu finansiramo nove clanove , epic mounti , enchanti itd...  Ali loot kurvice huntamo :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
Assimilat0r kaže...
smiglcro kaže...

uglavnom nije ni bitno gdje pocinjes igrati jer ti je transfer na drugi shard totalno free :)

 

http://www.riftgame.com/en/community/character-transfer.php

 

sjetim se one zločinačke organizacije zvane blizzard koja mi je 3 puta uzela trošak mjesečne pretplate da bi prebacio svoje likove da mogu igrati s frendovima.... neka im :)

Blightweald  PVE server Guardiani , Guild South Slavic Division sastavljen vecinom od Zagrebpcana ali ima i Srba , Bosanaca , Crnogoraca.  Oficiri Veseljaksrb , Assimilator , Heretika , Vodoodevil.

 

Ako zelis domaci guild , puni smo kesa potpuno u svemu finansiramo nove clanove , epic mounti , enchanti itd...  Ali loot kurvice huntamo :)

thx ali ne igram guardiana :)

14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
smiglcro kaže...
Assimilat0r kaže...
smiglcro kaže...

uglavnom nije ni bitno gdje pocinjes igrati jer ti je transfer na drugi shard totalno free :)

 

http://www.riftgame.com/en/community/character-transfer.php

 

sjetim se one zločinačke organizacije zvane blizzard koja mi je 3 puta uzela trošak mjesečne pretplate da bi prebacio svoje likove da mogu igrati s frendovima.... neka im :)

Blightweald  PVE server Guardiani , Guild South Slavic Division sastavljen vecinom od Zagrebpcana ali ima i Srba , Bosanaca , Crnogoraca.  Oficiri Veseljaksrb , Assimilator , Heretika , Vodoodevil.

 

Ako zelis domaci guild , puni smo kesa potpuno u svemu finansiramo nove clanove , epic mounti , enchanti itd...  Ali loot kurvice huntamo :)

thx ali ne igram guardiana :)

Takoder, ajde neki defiant guild domaci nadite :) Cemu svi ti domaci guardiani xd

Bf3 - Fallourorigins
15 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Neznam jeli bilo.

Rift besplatan do 20 levela.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Stigao je novi update 1.7 .    Moram reci da su se stvarno potrudili, bas citam zadnjih pola sata sta su sve promjenili i dodali :)

Bf3 - Fallourorigins
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Bio jedan domaci Deffiant guild , ali su presli na Guardian stranu  kod nas. I mnogo je vishe deffianta i jaci su ako volite kao nasilnici igrati :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

trazim igrace na serveru Blightweald  PVE server i Guardian neka se jave na pp

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds

Veseljaksrb  , Voododevil , akumulator , Ivajlo , Sheide , ... to su ti neki od oficira napisi svoje ime samo.

13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Igra li tko na Bloodironu? Ima neki domaći guild?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds

Blightwead  samo domaci guild u Guardianima,prelazak sa sharda na shard je besplatan

14 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Poceo sam za promjenu igrati neku novu klasu, nesto sto inace ne igram standardno u mmo.u, tako da sam uzeo clerica i giram ga za tenkanje... moram reci da mi je full dosadan, cak sam razmisljao da otkazem pretplatu za igru. imam kvalitetnu guildu koja raida end game ali mi taj cleric nikako da sjedne, jucer sam rerolo rogu, uf kakvo osvjezenje, uopce ne questam cisti pvp leveling, i moram priznati da ide istom brzinom kao i questanje a daleko zabavnije :) ipak cu ostaviti pretplatu barem dok ne izadje gw2 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

nitko ne igra? free je do 20. levela, ako netko hoće probat, eto mu link - http://www.riftgame.com/en/products/ascend-a-friend/invite.php?voucher=RJNETNWCDT26LD66HL3E&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite

automatski vas igra doda kao moga frenda tako da vam mogu pomoći u levelanju, a ako danas-sutra se odlučite na kupnju oboje imamo koristi :)

btw. shard (server) je Bloodiron.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Akylios je pao :)

 

Blightweald/ Defiant/ Tranquility guild/ Mage Jaizza(raidhealing)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

izašao 1.8 patch. iako nisam ili ne mogu probati dosta fičrsa sadržanih u patchu (novi raid, novi tradeskillovi...), ono što sam vidio i probao do sada mi se sviđa... čak mi se i sama igra nekako čini brža.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 2:09 (Zvonzi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Procito sam malo temu i cini mi se da bi mi ova igra mogla bit zabavna. Skidam onu lite verziju di mi je besplatno do 20. lv, pa ak mi se svidi mogo bi ju i kupiti, e sad tu imam jedno pitanjce, dali ima vise verzija igre EU i US ili mi je svejedno koju kupim?

 

http://www.amazon.com/Trion-Worlds-40577Rift1-Rift-Download/dp/B004M191RQ/ref=sr_1_1_title_0?s=videogames&ie=UTF8&qid=1336808496&sr=1-1

 

Tu sam ju nasao i mislim da je povoljna cijena, sto vi mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

provjeri jel dobiješ 30 dana gametimea uz kupnju igre, jer recimo na offgamers kada kupiš igru dobiješ 30 besplatnih dana. a cijenom su tu negdje.

isto tako, slobodno se registriraj preko moga refferala, oboje imamo nekih koristi ako nastaviš igrati (dobijemo bag sa raznim valutama, automatski smo frendovi, brže dođeš do 20. lvla, itd.)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Vec sam se jutros registriro a nisam znao da mogu tako preko drugih...

A onda cu uzet rift preko offgamersa, 60kn igra i 30 dana je stvarno povoljno.

Kako bi mi bilo najpovoljnije placati subscription, preko njih ili preko gamecardova ako ih ima?

I na koji mi server preporucujete da dodjem, ili je to za start svejedno zbog toga sto sam procitao da mozes jednom tjedno mjenjati server?

Isto tako planiram uzet clerica i za promjenu pokusat bit healer, imate neki savjet ili neke stranice koje bi mi bile korisne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds

ja gamecardove uzimam isto preko offgamersa. imaš 30 i 60 day. oko 80-90kn je cijena.

a jebiga, šteta za refferal. mislim, niti sada nije kasno. što se tiče sharda, dođi slobodno na Bloodiron. tamo frend i ja igramo, iako mi ističe sub, a trenutno sam u stisci s lovom.

http://forums.riftgame.com/rift-general-discussions/classes-telara/cleric-discussion/cleric-guides/ izvoli pa čitaj.

12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

tnx za savjet, nadam se da cemo se vidit koji put on...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

ček, igra još nije f2p?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

nope. :)

svako malo se igra patcha, dodaje novi content (besplatno), a i igrača ima dovoljno da bi se mogla održati u p2p modelu. manje igram u zadnje vrijeme, ali nikad nije bio problem naći ekipu za dungeone, eventove, riftove, raidove itd.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

 

hmm, polovica petog mjeseca a RIFT još uvijek funkcionira. i to u p2p modelu. još jedan u nizu forumaških Nostradamusa.

13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

S obzirom da više nemam vremena, a samim time niti volje igrati RIFT, odlučio sam prodati account. Pa ako je netko zainteresiran, slobodno se javi na PM ili Skype: zvonziz

Što se tiče accounta, na njemu imam level 50 DPS warriora, dovoljno je opremljen za T1, a možda čak i za T2 raidove, blacksmith i mining su na level 300 i ima par stotina platinuma. Imam još jednog clerica (oko 30. levela).

Plus, imate mogućnost isprobati novi MMORTS End of Nations pošto sam upao u Alpha i Beta test.

Account dajem jako povoljno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

dosta je pala populacija shard status dosta low 70% low :S 4 servera na medium 1 na high svake veceri dosta lose,a sta e tice igra meni je predobra!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

sredio stvar!! evo ovako posto nisam igrao jako dugo mjesecima i vise nema tog servera na kojem sam igrao jel mi je sada character obrisan????

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 14:19 (Vujoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

hej ljudovi igra li itko? opcenito kakvo je stanje sa populacijom?rado bih poceo igrati sa ovom novom ekspanzijom.. al nekak ne zelim ako ima naznaka da ce postati f2p.

gw2 mi je skros ok, ali ja bi rado bio THE healer :P

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice