Rift - Trion Worlds

poruka: 383
|
čitano: 82.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
alscaul kaže...

ja imam jedan beta VIP key viška

Jel se sa tim vip kljucem upada odmah?

The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds

on osigurava pristup beti u svakom eventu(kada su otvoreni serveri) do izlaska igre , evo baš dobio mail:

Congratulations!
You've been selected to participate in this week's RIFT™ beta event

The RIFT beta continues this week with the next beta event, Battle of the Ascended, which is set to begin Tuesday, Jan. 25, 2011 at 10:00 AM PST (18:00 GMT) and run through 10:00 AM PST (18:00 GMT) on Friday, Jan. 28, 2011..

 

btw, predomislio sam se i nedajem džabe kod, ako se interesirani {#} :

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-razmjena-igre/85060.aspx

13 godina
offline
Rift - Trion Worlds

OOOO evo mi frikški mail:

 

VIP BETA KEY!

Many of you have asked for keys to get your guilds into the RIFT beta, and we hear you! As a special thank-you for subscribing to the newsletter, here is a VIP beta key that can be used 25 times. Now your friends can join the ranks of the Ascended for all remaining beta events. Post it on Facebook or your favorite forum! Tweet it! Shout it from the heavens! It's yours to use as you please.

 

Znači imam VIP key koji se može upotrijebiti 25 PUTA!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Jel ima tko viska jedan VIP mozda?

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds

Kupujem ako je pvp bar upola ovakav:

 

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Rift - Trion Worlds

evo ljudi vidim dobio sam još jedan key koji se može 25puta upotrijebiti pa ga dajem besplatno (ajd iskoristite jednom tako da ostane i za druge):

3PLC-2ZTM-3KXD-HFGD-NPH9

POŽURITE{#}

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds

I btw key je VIP i moći ćete prisutstvovati svakom beta eventu do release-a

14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Moze netko iz prve ruke reci prve dojmove?

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...

Moze netko iz prve ruke reci prve dojmove?

iskoristi key pa probaj, iz youtube videa več sam odlučio da neču igrat, izgleda ko wanna be wow s public questima (riftovi) od warhammera

14 godina
offline
RE: Rift - Trion Worlds
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Moze netko iz prve ruke reci prve dojmove?

iskoristi key pa probaj, iz youtube videa več sam odlučio da neču igrat, izgleda ko wanna be wow s public questima (riftovi) od warhammera

Ma meni se svida taj stil igara. Igram trenutacno runes of magic. No glupo mi isprobavat par tjedana kad ce se morati placati mjesecno, a to si ne mogu priustiti.

http://tridizajn.com/index.php
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Loš početak bete 5. Trebala je počet prije četiri sata, ali nikako se ne može uspostavit kontakt sa serverom. Ili je velika navala igrača ili je nešto krivo krenulo... :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Jesse kaže...

Loš početak bete 5. Trebala je počet prije četiri sata, ali nikako se ne može uspostavit kontakt sa serverom. Ili je velika navala igrača ili je nešto krivo krenulo... :(

Meni sve radi iako sam poceo tek oko 9.. ima cca 15 severa i svi su dupkom puni :p

 

Sad je trenutno update i serveri bi trebali bit up za nekih desetak min

 

Jesse na kojem si serveru?

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Da, evo je konačno i meni proradilo. Ima 10 evropskih servera na engleskom jeziku, a ja sam na Icewatchu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Ja sam na Illumination serveru...odje... sam magea i preso na clerica full healing spec i mogu rec da je klasa mrak samo sta sam mogo vec bit max lvl da nisam 3 klase promijenio. Ali beta tome i sluzi. Dojmovi vjerovatno u petak.

 

Odo igrat :)

 

 

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rift - Trion Worlds
Produzili betu za jedan dan...
The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Beta5 bi trebala biti gotova danas , ali su je zbog velikog interesa igrača produžili za 1 dan, do subote :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Beta5 gotova. Uspio dignuti lik do lvl 30. Slijedeća beta za tjedan dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Beta 6: od petka u 19:00 do ponedjeljka u 19:00, level cap je ovaj puta 35.

Nova mapa: Scarwood reach

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 7:24 (Jesse).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Na kojem serveru ce nasi ljudi igrat? Pitam jer HS pocinje za 3 dana.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Imam 2 pitanja:

1. Igra li odavde tko? Ako da, gdje?

2. Koliko je Rift PUG/casual friendly u odnosu na WoW? - Ja sam bivši WoW hardcore igrač i zanima me zamjena za WoW koja ne traži da sam u službi guildu, dakle da za raidanje/grupe mogu ići u PUG, a ne da moram dolaziti na x sati u y dane itd.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Ja sam na Icewatchu (English PvE server)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
naxeem kaže...

Imam 2 pitanja:

1. Igra li odavde tko? Ako da, gdje?

2. Koliko je Rift PUG/casual friendly u odnosu na WoW? - Ja sam bivši WoW hardcore igrač i zanima me zamjena za WoW koja ne traži da sam u službi guildu, dakle da za raidanje/grupe mogu ići u PUG, a ne da moram dolaziti na x sati u y dane itd.

 

Evo upravo tako nešto i mene zanima, no pretpostavljam da će se pravi sjaj igre iskazati tek par tjedana nakon službenog izlaska pune verzije i tada će biti u detalje objašnjen sistem od strane zadovoljnih i manje zadovoljnih usera.

http://micromanagements.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 23:21 (Creative).
13 godina
offline
Rift - Trion Worlds

vec je igru kupilo 1milijun ljudi, znaci da ide za sad. No što sam dosada vidio ima stil warhammera, što se tiče grafike/stila (malo ljepše i modernije) i riftovi su zapravo malo proširenija ideja public questova sa warhammera koji su ok! prvih par tjedna kada igra izađe no kasnije za ku*ac jer nemaš nikad dosta ljudi da se obave. Nova igra koja pokušava kopirat wow i ukrasti slavu copy-paste i dodavanjem par novih elementa. Niti se nečudim da toliko sliči warhammeru jer puno ljudi koji su radili na njoj su radili i za warhammer. I što se tiče pvpa balansa mora biti isto sje*ana pošto ljudi imaju toliku slobodu oko talenta. i imaš oko 60 spellova ako se nevaram lol, tko ce to sve keybindat

 
0 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Dal je tko kupio RIFT? Dal se uz igru dobije guest invitation key? :) Ako da bio bih zahvalan da mi udjelite jedan, želio bih isprobati igru :)

http://micromanagements.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Ja sam kupio digitalnu verziju i ne sjećam se inv. ključa. Meni je igra super zasad, btw.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds

Od 04.03. cijena Digital downloada normal verzije je oko 219 kuna, evo ja baš preorderam sa Game .co.uk za sebe i dvojcu kolega, od 3.3. u Uk radi od 04.03. EU.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
Crotiger kaže...

Od 04.03. cijena Digital downloada normal verzije je oko 219 kuna, evo ja baš preorderam sa Game .co.uk za sebe i dvojcu kolega, od 3.3. u Uk radi od 04.03. EU.

Hvala na infu, ja uopce nisam razmisljao da pogledam na game.co.uk jer sam mislio da ne moze nigdje biti jeftinije nego na official stranici, gdje btw. digital download kosta 50eur.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
naxeem kaže...

Ja sam kupio digitalnu verziju i ne sjećam se inv. ključa. Meni je igra super zasad, btw.

To znači da postoji guest key ili se ne sjećaš da si ga vidio?

http://micromanagements.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds

Nisam dobio.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice