Rift - Trion Worlds

poruka: 383
|
čitano: 82.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

igra tko jos ovo? neki domaci guild ili preporuka nekog ok servera? opet bih zapoceo/probao pa ono...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
cropunk kaže...

igra tko jos ovo? neki domaci guild ili preporuka nekog ok servera? opet bih zapoceo/probao pa ono...

Ja sam poceo igrati, za guilde ne znam. Mucim se sa talentima aka soul tree :)

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds

Ja sam na Zaviel serveru, ima svita ka u prici :)

Steam profile: Virty
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

defiants ili guardinas?

je ima ih,cekao upad na server veceras 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

podsjetili ste me na ovu igru s dizanjem teme iz mrtvih pa sam iz arhive izvukao svoj stari acc i počeo skidati...sad vidim da imam nekih 180 credita s obzirom da imam igru još iz doba kada se plaćala. jel to služi ičemu i jel imam neke privilegije naspram novih f2p igrača?imam i neki dlc upgrejdan Ashes of the history.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
Imas. F2p imaju neke restrikcije kao auction house i nedostatak nekih soul treesa.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
11 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Mijenjam Rift account za neku igru, starcraft2-hots, battlefield4 ili nešto slično samo da vrijedi! Može i za 300 kn.

Na accountu imam:
Clericalvl60, full purple raid opremljen (osim cape.a), 16000 kredita za iskoristit u ingame shopu, 6,7 profesija ima sa mnogo purple recepata, nekoliko mount.ova, wardrobe novi.

Magelvl60, skoro full purple, može ići raid tier1 bez problema.

 

Ako je netko zainteresiran nek se javi ovdje priko privatne poruke molim. Meni je dosadna igrica i neigram je već par mjeseci.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 14:58 (Neznalica121212).
 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
cropunk kaže...

defiants ili guardinas?

je ima ih,cekao upad na server veceras 

Guardians.

Doduse, kad je igra izasla i dok se placala, bio sam defiants, al eto za novi pocetak nakon dugo neigranja, doslo je do promjene strana :)

Steam profile: Virty
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

eto i mene u igri,pa cemo vidjet kolko bu drzala...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
Ja sam na serveru Bloodiron, Pyrosick mi ime. Dodajte.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

ajd ako imate domaci ili strani guild,ako mozete inv.da iam neko drustvo ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

evo poceo sam nedavno igrati i igra mi je sasvim ok . zanima ma na kojem serveru ima najvise naših ljudi ?

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Poceo sam igrati i igra je odlicna, questovi ok. lore zanimljiv, grafika predivna (unatoc tome so mi przi GPU kao nista do sada! LOL) no minus je sto ne mogu davati stvari na AH bez kupovine nesto s pravom lovom ili s rex-om.

To je stvar koje me zivcira na vecini f2p naslova te radi toga vise volim platiti posteno igru, ali da imam sve dostupno.

 

E i jos nesto, ne mogu vjerovati da naplacuju i slotove u banci, a torbe su bezobrazno skupe (npr. Neverwiner Online ima puno bolje sreden stash).

 

Osim toga, igra je odlicna.

 

Ako netko igra, neka sibne PM jer cu sigurno negdje zapeti pa da malo prochatamo o nekim stvarima. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rift - Trion Worlds

To i mene zivcira kod vecine f2p mmo-a.

Rađe platim pretplatu i imam sve.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rift - Trion Worlds

.{#}

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2014 10:35 (Cakija_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
Cakija_ST kaže...

.{#}

{#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Ocito je covjek napisoa neki zaheb. LOL {#}{#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Dali jos itko igra ? 

 

Trebam domace ljude, da se nateram igrati jer mi je nekako combat system  u banani : / Pre sporo mi je nekako.. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
razermario kaže...

Dali jos itko igra ? 

 

Trebam domace ljude, da se nateram igrati jer mi je nekako combat system  u banani : / Pre sporo mi je nekako.. 

 ja sam danas poceo igram na ovom recommended PvP serveru .. 

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
16 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Igra je dosta obećavala, ali što se PVP-a tiče onih 4 instance su brzo dosadile,

pa sam odustao daaavno. Nije pomoglo ni to što su klase bile dosta nebalansirane

u PVP-u

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Evo zanima me par stvari oko rifta, počeo sam ga igrati pa ni sam ne kužim ta ograničenja. Igrao sam igru dok se plaćala pretplata pa me zanima što se treba kupiti i isplati li se uopće trošiti lovu na rift? Pošto vidim da imam ograničeno broj slotova u inventoriju, što mi je recimo problem,aukcijska kuće itd...

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Pozz,

 

Jel ovo još netko igra ? Koji je server napopularniji?

Koje klase su most wanted ?

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Pokusao uci na njemaci neki server, MS 400 + ...

 

Dali ima koji Server da nema tolki PING 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice