Thief

poruka: 226
|
čitano: 33.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Thief

Prosjek 7/10. Katastrofa za jedan AAA naslov. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 9 hvala 0
16 godina
offline
Thief

lol kome ces vjerovat nekom korumpiranom magazinu ili ces sam odigrat i dat ocjenu hmmmm ? {#}

Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Thief
Hexfire kaže...

Prosjek 7/10. Katastrofa za jedan AAA naslov. 

sori buraz, frende itd {#}ali Thief serijal nikad nije bio AAA naslov...bio je iskljucivo namjenjen malo drugacijim gamerima tj samo ljubiteljima doticnog zanra i ti isti ljubitelji su ga podrzavali i stvarali od prvog nastavka do danas! neznam koliko si pratio njihovu zajednicu no totalno si u krivu! i koliko me sijecanje sluzi niti jedan nastavak opcenito nije dobio prek 90% ocijenu zasto? jer nije za mase nego samo ove gore podebljane!

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 18:07 (Stjepanj).
11 godina
offline
Thief

ocekivano - po svim dosadasnjim gameplay filmicima nisam vidio nista po cemu bi se ova igra isticala (dishonored mi izgleda kao puno bolja igra)

 

mislim da danas nema smisla preorderat bilo koju igru (ovo sam naucio na tezi nacin nakon rome2)

Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Thief
4mal kaže...

lol kome ces vjerovat nekom korumpiranom magazinu ili ces sam odigrat i dat ocjenu hmmmm ? {#}

O čemu ti lol. Pa masa ljudi odlučuje hoće li kupiti nešto prema metacritic ocjeni. Trenutna je jako niska i samim time je za ičekivati da će i financijski igra biti manje uspješna. Svaka budala zna skinuti sa torrenta i onda reći da je njemu 9/10, ali za tvorce Thiefa je to skroz nebitno.

 

Stjepanj kaže...
Hexfire kaže...

Prosjek 7/10. Katastrofa za jedan AAA naslov. 

sori buraz, frende itd {#}ali Thief serijal nikad nije bio AAA naslov...bio je iskljucivo namjenjen malo drugacijim gamerima tj samo ljubiteljima doticnog zanra i ti isti ljubitelji su ga podrzavali i stvarali od prvog nastavka do danas! neznam koliko si pratio njihovu zajednicu no totalno si u krivu! i koliko me sijecanje sluzi niti jedan nastavak opcenito nije dobio prek 90% ocijenu zasto? jer nije za mase nego samo ove gore podebljane!

Ovoga su najavljivali kao takvog, ne vidim kakave veze imaju prethodnici.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Thief

NE nisu ga najavljivali, i ako jesu najave su radili krivi ljudi! i kao sto sam rekao thief nije namjenjen svakome niti to pokusava a i rekao sam da su izdavaci i zajednica jako povezani tako da tesko da bi thief ispao bas neigriv...a i treba imati nesto u glavi za tu igru nije to za djecu...a AAA naslovi su barem min 50% namjenjeni djeci...

i evo dokaza;

18+

LP{#}

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 18:43 (Stjepanj).
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Thief

ma ko Yebe ovo evo nam castlevania sutra izlazi haha

barem ja jedva cekam tu igru,a thief i ako bude shiit sta fali{#}

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
4mal kaže...

lol kome ces vjerovat nekom korumpiranom magazinu ili ces sam odigrat i dat ocjenu hmmmm ? {#}

Za dat ocjenu, mora kupit igru, za kupit igru mora prosudit nekako jel valja, a 7/10 prosjecna ocjena za ovakav hypeani naslov je zabrinjavajuće malo. Pa ti recenzenti svakom govnu daju 8-9/10, tako da je ovo već loš znak.

 

Stjepanj kaže...
Hexfire kaže...

Prosjek 7/10. Katastrofa za jedan AAA naslov. 

sori buraz, frende itd {#}ali Thief serijal nikad nije bio AAA naslov...bio je iskljucivo namjenjen malo drugacijim gamerima tj samo ljubiteljima doticnog zanra i ti isti ljubitelji su ga podrzavali i stvarali od prvog nastavka do danas! neznam koliko si pratio njihovu zajednicu no totalno si u krivu! i koliko me sijecanje sluzi niti jedan nastavak opcenito nije dobio prek 90% ocijenu zasto? jer nije za mase nego samo ove gore podebljane!

Ovaj je poprilično AAA naslov jer nema gaming sitea gdje se nije najavljivao i gdje ona maskirana glavurda nije stala u pozadini. Bio je namijenjen ljubiteljima žanra prije 10-15 godina, sad je namijenjen svima. Prosječne ocjene za prva 3 nastavka su: Thief 1 - 92, Thief 2 - 87, Thief 3 - 85, ogromna razlika s obzirom da je tad visoka ocjena nešto i značila. 

 

Stjepanj kaže...

NE nisu ga najavljivali, i ako jesu najave su radili krivi ljudi! i kao sto sam rekao thief nije namjenjen svakome niti to pokusava a i rekao sam da su izdavaci i zajednica jako povezani tako da tesko da bi thief ispao bas neigriv...a i treba imati nesto u glavi za tu igru nije to za djecu...a AAA naslovi su barem min 50% namjenjeni djeci...

i evo dokaza;

18+

LP{#}

Kako su najave radili krivi ljudi btj, valjda je tvrtka plaćala marketing. Thief 2014 jest namijenjen svakome, slažem se da prijašnji možda nisu bili.  I da, igra je za djecu, jer je AAA naslov iz 2014. Dokaz da je igra 18+ ne igra nikakvu ulogu, to samo znači da se govori Fuck i da možda koja sise ispadne, ali je gameplay i dalje nešto što neko od 12 godina može riješiti. Ne govorim da je igra zatupljujuće lagana, ali tvoja izjava da nije za djecu mi je rižot od ručka preokrenula pa sam morao reagirati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 18:59 (Lopoc).
11 godina
neaktivan
offline
Thief

Kako danas ljudi gledaju na ocjene:

 

1-6 Smeče

7- Čisti prosjek - 5-10$ Steam sale igra

8- Ajde odigrat ču.

9- Treba odigrat

10- Fantastična igra

 

Kako ja gledam

 

1-4 Smeče

5- Prosjek

6- Iznad prosjeka

7- Dobra igra

8- Vrlo dobra igra

9- Treba odigrat

10- Fantastična igra

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Thief

Ma ne može tu nitko biti objektivan... svi mi imamo neki svoj ukus, teško je tu odrediti neku ocjenu...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Thief

Nisam nešto impresioniran ocenama, no to nije ni bitno toliko... Ne volim ni "Rusku salatu" pa je ponekad pojedem i bude mi super... Svakako ću pričekati recenziju HCL-a, gde sve lepo opišu, i budu u pravu u 90% slučajeva...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Thief

Vizualno na PCu igra je na mjestu osim tu i tamo loših tekstura i ukočenosti likova. Na stranu da je sve identično; makar za sada, ali ajde, smještena je u to neko tamno razdoblje u prljavi grad i tako to..
Kretanje lika je odlično i to djeluje mnogo "relanije", "prirodnije" nego kada imamo lebdeće tjelo..
Sjene i efekti magle su ljepo odrađeni i uklapaju se u ovaj setting...
Pohvala na veliku mogućnost editiranja HUD elemenata, (čak ima i FOV slider) kao i faktora u gameplayu!

Ali....
Kada mi NPC napravi manevar u kretanju kao i onaj iz prvog Thiefa zapitam se malo gdje je zapelo..., (mjenjanje smjera pod naglim kutem koje izgleda baš kao da je ispalo i prva dva nastavka).
Lip sync? Hm, dali su tvorci igre čuli za to?
NPC stoji ispred mene 5cm, bleji u mene, ali ništa od reakcije jer mi je valjda dio tjela taman toliko u računici koja se vodi da sam u sjeni, a ne na svjetlu, (jedna ruka je van sjene, druga unutra)

Locpicking je takvo sranje da je to smješno!
Borba?

Sreća da se igra može preći sa kompletnim stealth pristupom... Može li?

Prvi dojmovi, a što se tiče priče i ostaloga, rano je još za to.

Na mom računalu, maksimalne postavke, (1920x1080) + SweetFX, (SMAA, HDR, sharpening, vibrance, curves) radi odlično, naravno bez supersampling opcije koju GTX 650 TI nemože gurat.

 

Galerija

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 19:13 (doktor1).
Moj PC  
1 3 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Thief

Sviđa mi se FOV slider, to se rijetko viđa. Ja ću ga skoro pa sigurno uzeti kad bude nekih 5€ na steamu ili 5$ na amazonu. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Thief

da ocjene i nisu nešto, ali ima recenzija na I

 i lijepo kaže lik igra nije za svakoga, i bit igre je stealth a ne makljaža, a onome kome se to ne sviđa

vjerojatno je neće niti kupiti,  8.5 kod njih

 
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Thief
Zanima me jel zna netko sajt gdje mogu najjeftinije kupit STEAM ključ za ovu igru.Danke !
11 godina
offline
Re: Thief
L3gioNAR00 kaže...
Zanima me jel zna netko sajt gdje mogu najjeftinije kupit STEAM ključ za ovu igru.Danke !

koliko ja znam, Kinguin

12 godina
neaktivan
offline
Thief

Grijeh je ovo sad kupovat. Pošto je u pitanju Square Enix, očekujem 75% off do kraja ljeta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Thief

Oh da... Igra ima i MANUAL SAVE opciju!!

 

Netko se zabunio pa slučajno to stavio... {#}

 

Niti slučajno koristit focus mode!! Čisti cheat koji se nalazi unutar igre! Debilana!

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 20:31 (doktor1).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Thief

Što je to? I jel se može objective marker ugasit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
Lopoc kaže...

Što je to? I jel se može objective marker ugasit?

 

Koliko znam da. 

16 godina
offline
Re: Thief
Lopoc kaže...

Što je to? I jel se može objective marker ugasit?

Sve se može ugasiti; cjeli HUD, kao i mnoštvo dodatnih postavki koje utječu na težinu kampanje..

 

Focus mod -  collectables, interaktivni objekti i stražari svjetle plavo...

 

HUD opcije:

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 20:57 (doktor1).
12 godina
neaktivan
offline
Thief

To mi se sviđa, nešto kao u Dishonored. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Thief

focus mod mozes iskljucit u custom opcijama new gamea,kao i ostale *izdarije.

 

igru je totalno moguce proci bez toga

 

 

igru jos igrao nisam,nije izasla ali bome total buiscuit je fino obradio thief,moram jos na svojoj kozi iskusiti jeli stvarno tako dobro optimizirana igra ...to je stehnickog aspekta

 

igra mi se ko igra cini ok iz viđenog zasad,mozda mi malo stealth komponenta tj. AI protivnika nije baš neki...doslovce pred nosom im mozes trčati i micati se a nece te vidjeti...valjda svi ''stealth'' naslovi u zadnje vrijeme imaju tako tupavi AI...a težina igre ne ovisi o AI,uvijek je isti.

 

jedva čekam da je probam,taman nova graficka bi trebala doći...a i stealth igru dugo nisam igrao. dishonored mi se nije svidio jer nije baš isto AI bio dobar pa ono,nije mi neki merak,a nevolim krkat sve okolo...

 

zasad mi se dopada što sam vidio,mada lvl design mi je nekako mali? ono imas predetermined puteve kojima mozes proc i to je to...sjecam se starog thiefa,mogao si s rope arrowom svuda ic,gdje god si htio...ovdje samo na predetermined lokacijama.

 

ali ajde,strpicu se par dana pa vidjet kak igra ''igra''

16 godina
offline
Re: Thief

bas me zanima SSAA kak ce se vriti kod mene racunam 30fps! max jer ipak su to skorom 4k texture nakeljene na 1080p {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 21:35 (4mal).
16 godina
offline
Re: Thief
4mal kaže...

bas me zanima SSAA kak ce se vriti kod mene racunam 30fps! max jer ipak su to skorom 4k texture nakeljene na 1080p {#}

SSAA je bugovit...

Nekome radi nekome ne...

Imaš o tome na guru3d forumu..

 

 

I kakve 4k teksture?

12 godina
neaktivan
offline
Thief

Gledam TB-ov video i ovaj Custom difficulty mi izgleda odlično. Nije nešto s čime se meni osobno da zezat, ali stvarno su se potrudili prilagodit igru gdje god stignu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Thief

pa kaj neide SSAA kod igara npr metro LL sporo radi povecanih textura tj 4 puta su vece rezolucije , hmm daj mi objasni to ja sam si u svojoj galvi to tak zamislio hebiga {#}

16 godina
offline
Re: Thief
4mal kaže...

pa kaj neide SSAA kod igara npr metro LL sporo radi povecanih textura tj 4 puta su vece rezolucije , hmm daj mi objasni to ja sam si u svojoj galvi to tak zamislio hebiga {#}

Ma ja sam krivo skužio tebe... Sve OK...

 

Ja sam probao 2560x1440 downsampling, ali igra mi ne želi prihvatit tu rezoluciju iako je u opcijama...

 

EDIT: radi bez problema na maks detaljima + 2560x1440 + FXAA + SweetFX

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 22:01 (doktor1).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Thief
4mal kaže...

pa kaj neide SSAA kod igara npr metro LL sporo radi povecanih textura tj 4 puta su vece rezolucije , hmm daj mi objasni to ja sam si u svojoj galvi to tak zamislio hebiga {#}

teksture i rezolucija nisu ista stvar. teksture ne moraju sve bit renderirane u 4k rezoluciji. da je primjerice svaka tekstura na fullhd monitoru i iste rezolucije, previše bi se rama koristilo. rezolucija povećava sveukupnu strukturu/razlučivost poligona, teksture mogu bit na 720p al rubove poligona na puno većoj rezi nećeš vidjet u 720p već fullhd il 4k. zato u igri imaš redovito postavke tekstura (high/low, 128x128/ 64x64 u minecraftu :) al imaš zasebno postavke rezolucije. i jedno i drugo utječe na vram.

Don't these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there's one you're bound to divide it .....Right in two!
16 godina
offline
Re: Thief

koliko sam uspio vidjet kod totalbiscuita izgleda jako dobro. 

 

ima masu stvari za minjat... od costum hud do costum difficulty. tako da tko zeli igrat hardcore moze. stoga nema potrebe raspravljati jel igra lagana ili teska il je focus mode tu.

 

gameplay je ocekivan, buduci da je stealth 1st person, i to izgleda jako dobro

 

glavno pitanje je linearnost, tj sloboda kretanja. ja nisam igrao niti jednog thief-a prije, najslicnije sto sam igrao je dishonored. bude li nesto slicno, ali sa vise side quests i sa vise nacina za odradid lvl nego u dishonored onda je to po meni jako dobro. naravno tu je i i prica, treba i to vidjeti da li je na razini

 

igra obecava mnogo, vidjet cemo sta kazu neki drugi ozbiljniji novinari, a ne prodane duse kao gamespot i ign...

 

 

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice