Thief

poruka: 226
|
čitano: 33.766
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Thief

Tek sam na pocetku igre pa i ne mogu nesto puno toga reci. Uzevsi u obzir i tu cinjenicu da ih ne radi stari dobri LGS i nije lose, naravno uvijek moze bolje. Treba dati sansu svakome pa i eidos-u. Ono sto me najvise veseli je opcija iskljucivanja kompletnog HUD-a uz master difficility... Perfektno! Sneak, Stalk, Steal, Survive!

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 12:01 (SPY).
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Thief

evo i tema za benchmark pa tko se zeli okusati...{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/benchmark/thief-4-benchmark/205023.aspx

LP

Intel Core™ i7-4770S inside
Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
online
Thief

Oh.... Ljudi su našli još jednu "zanimljivost"...

Nema nikakve razlike između vely low i very high tekstura... {#}{#}

 

Sada sam probao:

 

very high ---- Very low

 

very high ---- Very low

Moj PC  
0 12 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Thief
doktor1 kaže...

Oh.... Ljudi su našli još jednu "zanimljivost"...

Nema nikakve razlike između vely low i very high tekstura... {#}{#}

 

Sada sam probao:

 

very high ---- Very low

 

very high ---- Very low

ma sta si ti probao{#}{#}{#}{#}{#}

covjece tu si 6 godina i jos nisi naucio da cca 50% igara treba ponovno ucitavanje da loada teksture{#} i jos dodes u moju temu "thief 4 benchmark" i tamo trolas da se ne vidi razlika s ssaa itd sad jos i ovo stvarno cemu i kome to??????{#}

pogledaj samo za tebe kolega upravo napravio test!

 

low

 

high

u sta se pretvorio ovaj forum u samo par godina...{#}

HVALA!

LP{#}

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 14:28 (Stjepanj).
16 godina
online
Thief

OK, pogrješio sam i ne preseravaj se!

 

Smanjuj detalje i omogućuj SSAA! {#}

Samo napred.

Moj PC  
1 9 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Thief
doktor1 kaže...

OK, pogrješio sam i ne preseravaj se!

 

Smanjuj detalje i omogućuj SSAA! {#}

Samo napred.

ne ti si mogao sve na pm reci...tu si kao sto kazem 6godina ti si taj koji je trebao biti pametniji ne? LP

Intel Core™ i7-4770S inside
16 godina
online
Thief

Ja sam tamo rekao da ti to neide, a ti si počeo pametovat čovječe božiji!  I sada izdrkavaš tu! Ajde daj, stabiliziraj se.

Moj PC  
0 7 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Thief
doktor1 kaže...

Oh.... Ljudi su našli još jednu "zanimljivost"...

Nema nikakve razlike između vely low i very high tekstura... {#}{#}

 

Sada sam probao:

 

very high ---- Very low

 

very high ---- Very low

Doktore ne zameri mi, ali, ili sam ja ćorav, ili stvarno nema razlike... {#}

12 godina
protjeran
offline
Thief

idemo dalje s temom;{#}

 

jel netko zna brojeve ovog sefa u 1 misiji kod draguljarnice?{#} za sad nisam naisao na nikakav dokument na kojem pise sifra!

 

 

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 17:52 (Stjepanj).
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Thief

ok vidim td moze i na pm ili skrijte tekst {#} zadovoljan? kaj nitko ne igra? lol{#}

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 18:09 (Stjepanj).
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Thief

ima na netu...

16 godina
offline
Thief

eto da ja nes napisem all max out kaj ide uz nove 14.2 beta i cfx ne pada ispod 100 ! max 130 i ovo je sve bez mantlea {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 18:43 (4mal).
Moj PC  
1 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
Stjepanj kaže...

idemo dalje s temom;{#}

 

jel netko zna brojeve ovog sefa u 1 misiji kod draguljarnice?{#} za sad nisam naisao na nikakav dokument na kojem pise sifra!

739    Samo ti je moj savjet da se manes ove i slicnih igara... Da li uopste pratis igru? Ako uopste uzimas bilo kakve dokumente otvori ih i procitaj mozda ce ti bas tu broj biti kojim ces sef otvoriti... OMG!!!!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 18:47 (SPY).
12 godina
protjeran
offline
Thief
Daj procitaj moj post ponovno s razumijevanjem kolega spy! Omg!
Intel Core™ i7-4770S inside
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Thief

Chapter V... Amnesia nije tolko strašna bila... Inače nisam strašljiva osoba, al stao sam na 50% tog chaptera, nemogu dalje(na slušalicama igram)... Možete se smijat kolko hoćete, al stvarno, ovo nije trebala bit horror igrica.. {#}

Like most others, I was a seeker, a mover, a malcontent, and at times a stupid hell-raiser
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Thief
ramzocro-HCR kaže...

Chapter V... Amnesia nije tolko strašna bila... Inače nisam strašljiva osoba, al stao sam na 50% tog chaptera, nemogu dalje(na slušalicama igram)... Možete se smijat kolko hoćete, al stvarno, ovo nije trebala bit horror igrica.. {#}

thief serijal i je u "scary" elementu jos od prvog nastavka "the dark project", po meni daleko najtezi i najstrasniji!{#}lp

Intel Core™ i7-4770S inside
12 godina
offline
Re: Thief
Stjepanj kaže...

thief serijal i je u "scary" elementu jos od prvog nastavka "the dark project", po meni daleko najtezi i najstrasniji!{#}lp

Igrao sam sve Thief-ove, ali ovo..ovo je grozno, doslovno se ne usuđuješ okrenut iza sebe u nekim dijelovima, i najgore od svega zeznuo sam stvar jer nisam imao wire-cutting tool, pa moram ispočetka chapter. {#}

Like most others, I was a seeker, a mover, a malcontent, and at times a stupid hell-raiser
12 godina
protjeran
offline
Thief

da , na slusalicama je koma igrati da se useres od straha{#}...stotinu puta sam prijasnje nastavke prekidao dok ne dode dan{#}! takoder je i trojka bila opasna...

Intel Core™ i7-4770S inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Thief

ma chapter 5 je odličan, kao da igraš drugu igru, do tad si ti svih pratio iz sjene, a sad cijelo vrijeme imaš osjećaj da tebe netko drži na oku. i onda svako toliko malo trzneš na neke stvari...i također igram na slušalicama tako da je atmosfera odlična {#}

Battlelog: D3XT3R_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Thief

Kupio sam igru na g2play. Aktivirao i skinuo preko steam-a i instalirao, i sad kad kliknem na pre-load mi neće pokrene igru?

Kaže da moram čekati datum izlaska. Kako da ovo riješim?

 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Thief
amater_2 kaže...

Kupio sam igru na g2play. Aktivirao i skinuo preko steam-a i instalirao, i sad kad kliknem na pre-load mi neće pokrene igru?

Kaže da moram čekati datum izlaska. Kako da ovo riješim?

 

nikako, pričekaj do sutra, sutra je release date za Europu

11 godina
offline
Thief

Misljenja o optimizaciji?Igrao sam trojku do 4 chaptera,tako nesto i odusevljen sam bio,ali nazalost,nije me bas zadrzala dugo,niti neznam zasto,vjerojatno jer je bilo ljeto.{#}Jel se nadovezuje prica ili nesto?Pa da prvo prelazim 3icu ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
amater_2 kaže...

Kupio sam igru na g2play. Aktivirao i skinuo preko steam-a i instalirao, i sad kad kliknem na pre-load mi neće pokrene igru?

Kaže da moram čekati datum izlaska. Kako da ovo riješim?

 

 

Downloadaj Tunnel Bear. Stavi državu na USA. Pričekaj da se igra razpakira, ako ti ostane Preload tipka, ugasi steam i štartaj ga ponovo. Sad bi trebao imati Play tipku. 

 

Sad slobondno možeš ugasiti tunnel bear. 

12 godina
offline
Thief
Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Thief

cisto da napisem novi post jer svako malo editirat nema smisla

 

postoje dvije stvari koje su mi najvise digle tlak a to su mapa i loadanje pri ulasku/izlasku u mapu

 

mapa je previse spartanski odradena. pokazuje samo di se nalazi npc-evi s kojima si prije pricao i to je sve. ono sto je mapa trebala imat
-oznaka imena ulica, stanova, kuca, trgova na mapi. ako pise pri ulasku u neki objekt kako se zove onda nema razloga da toga ne bude na mapi

-prikaz objekata u koje je gareth usao i da li su 100% ocisceni. to mi najvise smeta jer lokacija ima mali miliju (sto je dobro) ali nema sanse da se mogu sjetit da li sam bio negdje ili ne a tu su i ti glupi loading screenovi i animacija obijanja prozora. ok, ako sam bio negdje i provalio, zar taj isti prozor moram obijat 500 puta? ne trebaju banalno oznacit koji collectable nije skupljen, dovoljno je samo prikazati postotak, kao sto se rade misije u chapterima. 

 

loadanje je ocajno. svaki put kad sam zavrsio chapter umjesto normalnog cutscene-a gledao sam slide show. a isto vrijedi za sve cutscenes na koje sam naletio. ne znam zbog cega se to dogada, sumnjam na lose odradenu optimizaciju. primijetio sam da se nakon duzeg perioda provedenog u igri to redovito dogada, a cim restartiram igru u razmacima od dva sata to se skoro pa i ne dogodi. cak sam i sve graficke postavke stavio na najnize moguce medutim opet ista situacija. nije moj pc neka mrcina ali ovo stvarno nema smisla.

 

sto se tice ostalih elemenata, gameplay mi je skorz ok, prica mi je dosta nejasna. valjda ce to sve doc na svoje mjesto.

 

igra nije losa, bas se osjecas kao master thief ali nikako mi ne idu u glavu zasto su ovako losu mapu napravili.

 

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 20:10 (Obi Wan).
10 godina
protjeran
offline
Re: Thief

1 riječ = užas

 

Thief bi trebao biti da se slobodno krečeš po mapi, da može ubijat ljude, da se sa točke A do točke B može stići na nekoliko načina međutim to nije tako. Blago bi trebalo biti samo u kucama i sefovima, ja nadem kod nekoga lorda neku srebrenu vazu i onda kasnije nadem istu takvu na ulici pored cuvara. Misije su takve da moraš točno raditi ono kako su i developeri zamislili nema drugog,treceg,cetvrtog nacina nego jedan jedini. Kad si ti iza cuvara mozes ga ubiti, a kad se nades s njime u lice nemozes nego moras bjezati i skrivati se. Sada sam zavrsio neku misiji, zapravo nisam jos zavrsio nego sam 10sek do zavrsetka, a nemogu proci jedan dio. Visim na zidu i trebam se spustiti na zid ispod, probao sam sve moguce tipke, nekada klikao 2 tipke istodobno+miš nema šanse.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
TheThing kaže...

1 riječ = užas

 

Thief bi trebao biti da se slobodno krečeš po mapi, da može ubijat ljude, da se sa točke A do točke B može stići na nekoliko načina međutim to nije tako. Blago bi trebalo biti samo u kucama i sefovima, ja nadem kod nekoga lorda neku srebrenu vazu i onda kasnije nadem istu takvu na ulici pored cuvara. Misije su takve da moraš točno raditi ono kako su i developeri zamislili nema drugog,treceg,cetvrtog nacina nego jedan jedini. Kad si ti iza cuvara mozes ga ubiti, a kad se nades s njime u lice nemozes nego moras bjezati i skrivati se. Sada sam zavrsio neku misiji, zapravo nisam jos zavrsio nego sam 10sek do zavrsetka, a nemogu proci jedan dio. Visim na zidu i trebam se spustiti na zid ispod, probao sam sve moguce tipke, nekada klikao 2 tipke istodobno+miš nema šanse.

Nije baš užas, ali me je također razočaralo što se nemogu kretati po mapi slobodno.  

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
12 godina
neaktivan
offline
Thief

nekuzim kaj ste ocekivali od konzolaskog porta?{#}

xfact
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 8:41 (=xfact=).
Moj PC  
2 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Thief
=xfact= kaže...

nekuzim kaj ste ocekivali od konzolaskog porta?{#}

Ljudi su imali prevelika očekivanja iako se iz samih gameplay videa vidjelo da ne izgleda bog zna kak dobro.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Thief
TheThing kaže...

1 riječ = užas

 

Thief bi trebao biti da se slobodno krečeš po mapi, da može ubijat ljude, da se sa točke A do točke B može stići na nekoliko načina međutim to nije tako. Blago bi trebalo biti samo u kucama i sefovima, ja nadem kod nekoga lorda neku srebrenu vazu i onda kasnije nadem istu takvu na ulici pored cuvara. Misije su takve da moraš točno raditi ono kako su i developeri zamislili nema drugog,treceg,cetvrtog nacina nego jedan jedini. Kad si ti iza cuvara mozes ga ubiti, a kad se nades s njime u lice nemozes nego moras bjezati i skrivati se. Sada sam zavrsio neku misiji, zapravo nisam jos zavrsio nego sam 10sek do zavrsetka, a nemogu proci jedan dio. Visim na zidu i trebam se spustiti na zid ispod, probao sam sve moguce tipke, nekada klikao 2 tipke istodobno+miš nema šanse.

Spuštanje je X.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice