Tomb Raider (Reborn)

poruka: 605
|
čitano: 90.725
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Tomb Raider (Reborn)

Danas završio i ovo, prvi Tomb raider kojeg sam u životu odigrao i definitivno mi spada među najbolje igre ikad. 9.8/10 {#}

 

Sad se bacit na starije Lare, valjda su barem približno kvalitetne {#}

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)
Regenmeister kaže...

Danas završio i ovo, prvi Tomb raider kojeg sam u životu odigrao i definitivno mi spada među najbolje igre ikad. 9.8/10 {#}

 

Sad se bacit na starije Lare, valjda su barem približno kvalitetne {#}

cuj molim te... ocjena 9.8/10... di si nasa tih 0.8 da mi je znat...

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2013 16:36 (Obi Wan).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)
Obi Wan kaže...
Regenmeister kaže...

Danas završio i ovo, prvi Tomb raider kojeg sam u životu odigrao i definitivno mi spada među najbolje igre ikad. 9.8/10 {#}

 

Sad se bacit na starije Lare, valjda su barem približno kvalitetne {#}

cuj molim te... ocjena 9.8/10... di si nasa tih 0.8 da mi je znat...

 

Bolje pitanje je di je izgubio tih 0.2 {#}

11 godina
protjeran
offline
Tomb Raider (Reborn)

0.2 je otišlo samo zato jer mi je igra mrvicu prekratka, da je još 1-2h duža, bila bi desetka {#}

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Tomb Raider (Reborn)

Igra ko ovu igru?

ja sam došao do original keya za steam,sad nezz dali ima multiplayer ako ima dodajte me na steam pa ćemo razbacit.

nick: kruskica85http://steamcommunity.com/id/evilmage007/inventory/#753_6_291481737

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tomb Raider (Reborn)

Tomb Raider Definitive Edition Announcement Trailer

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

molim vas neko pomoc oko ovog

dakle treba mi oen strelice za strijelu al sam sve ispuco, al moram ih imati da bih mogao prijeci sa stijene na stijenu, i sta sad da radim, nigdje nista oko mene, kad skocim i ubijem se ponovo me vrati na isto mejsto, znaci ponovo bet strelica za strijelu, jel moram ponovo pocinjati sve ispocetka, ili u onom kampu mogu nesto napraviti ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)
bubaaa kaže...

molim vas neko pomoc oko ovog

dakle treba mi oen strelice za strijelu al sam sve ispuco, al moram ih imati da bih mogao prijeci sa stijene na stijenu, i sta sad da radim, nigdje nista oko mene, kad skocim i ubijem se ponovo me vrati na isto mejsto, znaci ponovo bet strelica za strijelu, jel moram ponovo pocinjati sve ispocetka, ili u onom kampu mogu nesto napraviti ?

Ako trebaš one s užetom,tih imaš koliko hoćeš koliko se sjećam,samo ih ne možeš ispaljivati na neprijatelje nego samo na ono bijelo.

Evo ti link od videa:

 

 

premotaj na 00:28 i ako je to ono što trebaš napraviti samo nađi na kontrolama koja tipka je za "rope arrow".

Ukoliko nisi dobio to uže,onda nisam siguran što točno trebaš.

Ako hoćeš možeš skinuti  FRAPS trial version i snimi što točno ne znaš,pa ću ti bolje objasniti.

 

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

brate, psoto nemam vise strelica nmze ni da mi se pokaze stijela vise, i tacno treba mi da bih mogao ovo uze dobiti da predjem preko

misija je na ovom videu na 2:33 mi treba to

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)
bubaaa kaže...

brate, psoto nemam vise strelica nmze ni da mi se pokaze stijela vise, i tacno treba mi da bih mogao ovo uze dobiti da predjem preko

misija je na ovom videu na 2:33 mi treba to

Sad sam ja probao igrati i kad sam ispucao sve strijele isto više nisam mogao uopće prebaciti na luk...

10 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

pa jel zans neku foru da negdje nabavim strelice, mozel se sta u kampu kupiti ili nesto ?

stvarno ne bih mogao ponovo pocinajti sve ispocetka, a nigdje nmgu da nadjem po ovom selu strelice 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)
bubaaa kaže...

pa jel zans neku foru da negdje nabavim strelice, mozel se sta u kampu kupiti ili nesto ?

stvarno ne bih mogao ponovo pocinajti sve ispocetka, a nigdje nmgu da nadjem po ovom selu strelice 

Ako ti se otključala mogućnost "fast camp travel"onda odi na prvi kamp,tamo gdje si našao luk.

Malo potraži po šumi i sigurno ćeš naći strijele,a onda ponovo odi do kampa koji je najbliže tom mostu gdje si zapeo.

10 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

hvala puno, evo sredio sam ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tomb Raider (Reborn)

Tomb Raider: Definitive Edition Launch Trailer 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

ma doša san do kraja vrlo brzo pa neznan jeli cilj igre doč do kraja ili sve ove stvari popuniti na 100%.nije mi jasno

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)

preporučam ti 4 dio,ja mislim- the last revalation- ,najbolji dio definitivno

11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

trebam mjesta na hardu i htio bi izbrisat igru ali neznam tj. nemogu naći nigdje di mi je sejv file (nisam ga slučajno izbriso) ...imam samo TombRaider text dokument među ostalim sejv igrama i ostalim mjestima di znam da bi mogo bit il sam ima to iskustvo, ali kad uđem u igru tamo je sve normalno !?

našao:

This differs depending on the version of the game you've got. I got my copy of Tomb Raider via Steam, and my saves folder is located here;

Steam Folder\userdata\<profile id>\203160\remote

For any other release of the game (retail box or Origin) the saves will probably be located here;

C:\Users\<your username>\AppData\Local\Square Enix

hmm ...meni je pod prvoj opciji iako je box verzija vezana je za paru pa valjda zato, a kome padne na pamet da to uopšte i traži pod Program Files (x86) -> Steam -> userdata -> čudni brojevi ??!? (uvijek nešto mora bit komplicirano)

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 16:32 (9090).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider 2013 bunker

Pozdrav,molio bi ako netko može da mi pomogne oko jedne sitnice koju ja nikako da riješim ,igricu sam završio sa 99% i htio sam riješiti još taj 1% u bunkeru nisam spalioo još jedan znak sa zvijedom  jedna slika je vani jedna je u prolazukod topa a jednu sam spalio unutra ostala je još jedna prošao sam sve bar 10 puta ali onu 4 nikako da nađem i to me živcira pa bi bio zahvalan ako mi netko može pomoći.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Mislim da je ta zadnja na dizalici visoko gore. Moraš dobro gledat jer ju je teško uočit.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Hvala ti SuperWarior riješio sam usput pošto vidim da si upućen koju slićnu  sada da nabavim.pozz

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Probaj starije Tomb Raidere i Prince of Persia.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)

SuperWarrior izvini što gnjavim naime kažem idem sada odigrati još jednom cijelu igricu od poćetka da ga doteram sa 100% sada kada si mi pokazao ono za dizalicu i sve ok 100% no našlo se nešto drugo opet se vračam i nikako da nađem desetu minu dali je možda ta jedna negdje  posebno ne pamtim od prije sam ih našao 10 ali sada nisam htio te gnjaviti pa već dva dana tražim pa kažem možda imaš prijedlog gdje da probam jer polako prolazim i gledam u more da možda ironi koja ali za vraga nikao već dva dana ništa ako slućajno znaš hvala unaprijed pozz

12 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Neznam sad napamet, probaj ovo pogledat mozda nades http://www.ign.com/videos/2013/03/12/tomb-raider-walkthrough-challenge-minesweeper.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Pomoglo je samo da provjerim jesam li tamo bio detaljno sam ponovo provjerio i izgleda da sam na svim mjestima bio  ali 10 mine nema nigdje ne znam kako je to moguće.pozz

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

tu je zajedno sa mapom prohod di se točno nalaze, a 4-5-6-7-10 su kako kome najteže za naći ...ja osobno sam imao problema sa 5-om minom

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Veliko hvala na pomoći lijepo se vidi gdje su mine kao i na predhodnom linku ali desete nema pa nema prošao sam bezbroj puta sve verzije pregledao sve okolo ali desete nema pa nema što je najgore ni na još jednoj gdje mi je ostalo 99% isto fali jedna ni tamo ne mogu naći desetu makar sam detaljno po ovim uputama prešao  ovo je za heoror film ,ništa hvala svima na pomoći  mislim da nešto drugo nije u redu i da sam ih uklonio samo mi nekako nije valjda pribrojio ????'

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Samo da javim da po zadnjem linku mina br 10 je kod mene na jednoj igri iza stijene samo se ne vidi ako se gleda prema njoj nego se mora okrenuti prema plaži i gledat sa strane tako da se ne može gađati sa obale niti sa broda preko gdje je pao jarbol več sa otoka gdje se išlo od bunkera sa puškom nije išlo jer je daleko pa sam sa napalm strijelama nekako uspio na drugoj igrici nije tamo i ne vidi se nigdje  malo ču se još potruditi da nađem i tu samo kada odmorim živce ovo me je iznerviralo ,još jednom hvala svima koji su pokušali pomoči pozz

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

možda trebaš malo više sačekati jer su tamne kao i more koje ih zapljuskuje i topi dok neizrone i to mali vidljivi dio, zavisi od kuda se gleda i koji kut, mjesto...ja svoju nisam nikako uspio nać čak ni kad sam pogledo yt video al sam čekao dok se nije pojavila...ali nevjerujem da je do buga jer ja nisam u cijeloj igri naišao ni na jedan...nego probaj ako imaš više sejvova reloudati neki pa nanovo se baci u lov na mine

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Tomb Raider (Reborn)

Jel igra netko sa uključenim TressFX-om ? Ja sa svojom konfom nemrem to vrtit na stabilnih 60 fps-a, ali ostalo sve na max, osim antialisinga kojeg sam isključio jer koristim SMAA putem SweetFX-a...

 

Inače, šteta što nisu napravili definitive edition za PC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tomb Raider (Reborn)
AngryBird kaže...

Jel igra netko sa uključenim TressFX-om ? Ja sa svojom konfom nemrem to vrtit na stabilnih 60 fps-a, ali ostalo sve na max, osim antialisinga kojeg sam isključio jer koristim SMAA putem SweetFX-a...

 

Inače, šteta što nisu napravili definitive edition za PC.

 Ja sam prošlo ljeto igrao sam Tressom i FXAA antialiasingom na 60 lock

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice