Total War: Rome 2

poruka: 1.409
|
čitano: 277.006
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

joj kad se sjetim aliens : colonial marines

 

ma uzas. isti kuki je s EA i BF4...

 

svi pushaju release prerano,samo pare...

 

mada ima negdje topic,neznam di točno da su stavili sve jedinice iz DLC-a od početka u igru. neki lik je našao (i to nije patchom dodano,jos od release-a) neke texture,mesheve itd za dlc CiG. to su ovi elite što su dodani i jos par unitsa...

mrzim to kad oni u startu planiraju DLC,i metnu sve u igru...i onda 2 mjeseca poslije DLC. bam 15 EUR. Tako da ni CA nisu svetinja. A neznam ko im je zaduzen za AI,nikad nije briljirao u tim igrama, ja sam od Rome1 igrao,pa mogu reći da je tad bio na istoj razini ko i danas...

ja bi radije vidio balans na Battle AI nego da rade balans na kampanjskoj mapi ,to je ležerniji pristup i ofrlje je napravljeno. Ono Battle AI je glup,ali dat cemo AI više golda na kampanjskoj mapi na istim gradjevinama,pa ce napravit više jedinica,pa ce bit teze jer ces se borit protiv veće neorganizirane mase ljudi...

 

 

 

bate bog šta se desilo s proper expanzijama...

 

 

Da nebi bilo,ja obozavam Total war serijal,igram ga od malena...ovaj bi bio pun pogodak ,samo da ispeglaju battle AI (i za neke korisnike optimizaciju,meni OK radi) i da mozda nekom expanzijom (đaba expanzijom) dodaju sve ono što su ljudi od početka trazili...igra bi bila top 5 rts

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 15:09 (Rocinante2112).
14 godina
offline
Total War: Rome 2

Sad sam na baš glup način izgubio jednu regiju.Svojom krivicom ali svejedno mislim da su takve stvari nelogične i mulaste.

Igram sa Baktrijom.Sve oko mene saveznici spremni skočit u pomoć. Odjednom od nikud roxolani napadaju moj nebranjeni grad sa nešto malo vojske i uzimaju ga naravno.Moja puna vojska je dva poteza dalje i naravno ja odma idem vratit grad ali....moji vrli saveznici Aria dolazi i zauzima grad tj kao mene brani{#}. I sad oni imaju regiju koju sam ja imao,nemam više cijelu provinciju i naravno njih nemogu napast jer smo svi susjedi povezani. Debilno.Ako su oni već ti koji meni pomažu onda su trebali vratit regiju meni a ne ju uzet sebi. Trebaju barem imat opciju tj i ja trebam imat tu opciju.

 

Prije je postojala opcija da se "trguje" regijama.Neznam zašto su to izbacili.Otkupio bi barem regiju.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

Sad sam na baš glup način izgubio jednu regiju.Svojom krivicom ali svejedno mislim da su takve stvari nelogične i mulaste.

Igram sa Baktrijom.Sve oko mene saveznici spremni skočit u pomoć. Odjednom od nikud roxolani napadaju moj nebranjeni grad sa nešto malo vojske i uzimaju ga naravno.Moja puna vojska je dva poteza dalje i naravno ja odma idem vratit grad ali....moji vrli saveznici Aria dolazi i zauzima grad tj kao mene brani{#}. I sad oni imaju regiju koju sam ja imao,nemam više cijelu provinciju i naravno njih nemogu napast jer smo svi susjedi povezani. Debilno.Ako su oni već ti koji meni pomažu onda su trebali vratit regiju meni a ne ju uzet sebi. Trebaju barem imat opciju tj i ja trebam imat tu opciju.

 

Prije je postojala opcija da se "trguje" regijama.Neznam zašto su to izbacili.Otkupio bi barem regiju.

aaaa znam na što mislis,i meni to fali!

 

baš kak ti velis,imas allies,i oni se nadju u blizini,napadnu i ode regija pa pa. ako ništa trebali su barem staviti tako da ako imas recimo 3 grada a ally ima četvrti iz regije (a ti imas capital) da ako si u military alliance (igra veli da je to najjaci alliance poslije defensive) da ti se broji ko da imas full provinciju i da mozes edict šibnut. mislim sve je to ally teritorij,zasto nebi mogo tax edict ili bread and games metnut (ako imas capital)..

 

ili ako ništa trgovanje regijama,baš mi fali to... i fali mi zastrasivanje AI,nema nigdje opcija da recimo kazes da ti daju regiju i 1000 golda ili ces ih napasti. diplomacy je ja bi reko najslabija karika rome2 total wara

14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Jel i kod vas kad npr katapult ispaljuje kamen, ide neka bijela crta iza kamena?

Šugavo mi to izgleda, zašto nije ko u medievalu II...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Praetorian1 kaže...

Jel i kod vas kad npr katapult ispaljuje kamen, ide neka bijela crta iza kamena?

Šugavo mi to izgleda, zašto nije ko u medievalu II...

to su particle effects,tako je kad je smanjeno u grafici (što pretpostavljam da kod tebe je,kao i kod mene).

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

A vjerojatno jer igra mi loše izgleda (gore od Medievala II), a imam uključeno ono da mi ne spušta detalje...

Napoleon i Shogun II mi predobro grafički izgledaju i onda mi ovo dođe ko šok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Jel zna netko kako maknuti na campaign mapi u cezaru black spotove, svaki put kad micem misom pojavljuju se, i onda nestanu. Inače caesar in gaul mi je dosta bolji nego rome 2, pogotovo kampanja. Vratili su sezone i čini mi se da red sad traje 1 mjesec ili?

Bane: I AM the League of Shadows, and I'm here to fulfill Ra's al Ghul's destiny!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
marojekalina kaže...

Jel zna netko kako maknuti na campaign mapi u cezaru black spotove, svaki put kad micem misom pojavljuju se, i onda nestanu. Inače caesar in gaul mi je dosta bolji nego rome 2, pogotovo kampanja. Vratili su sezone i čini mi se da red sad traje 1 mjesec ili?

ako ima 24 turna u godini 1 red je pola mjeseca.

 

svako godisnje doba traje 6 turnova

16 godina
online
Total War: Rome 2

Svaki turn je cca 15 dana... Imaš recimo Early Januray i Late Januray...

 

A time je i bolja customizacija likova jer nam generali i agenti traju cjelu kampanju ako nisu ubijeni, (Cezar i Antony npr. nemogu biti ubijeni već samo ranjeni kao Napoleon) te traitovi i skillovi igraju veču ulogu pošto su likovi sa nama dugo vremena.

 

CiG mi je mnogo bolji... Samo da poprave taj SiegeAI i to je to... Još koja ovakva kampanja kao CiG i dat ču im novce kada to sve spakiraju skupa...

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

iako baš ne volim aio modove trenutno igram sa Divide Et Impera modom.dobar mod.svidja mi se.

pa eto probajte

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Nisam skoro dva mjeseca igrao i sad kad sam pokušao s frendom a i solo igra je teža i AI nije pasivan, uglavnom igrivo.

Nemam nikakvih problema jedino dug loading između bitki ali to nije problem pogotovu sad kad bitke traju duže.

 

Sad je postala igra igriva i uživam, dobro ne možeš očekivat od AIa nešto nenormalno odlično ali pokušava pokrpat rupe u obrani, siege bitke još nisam probao.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2013 13:11 (Vakaka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

iako baš ne volim aio modove trenutno igram sa Divide Et Impera modom.dobar mod.svidja mi se.

pa eto probajte

i ja sam na DEI ,više mi se svidja (balance wise) nego Radious. neznam jel to ona početna zanesenost ali fakat guštam. takticnije su bitke,i ekipa dobar poso odradjuje!

 

samo to sad koristim.

14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Je li tko isprobao koji od modova osim DEI i Radious ? kakvi su dojmovi
a što se tice ova dva glavna navedena koja je največa razlika ? zbog čega vam je koji draži ?
malo da potaknemo temu.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
marin4561 kaže...

Je li tko isprobao koji od modova osim DEI i Radious ? kakvi su dojmovi
a što se tice ova dva glavna navedena koja je največa razlika ? zbog čega vam je koji draži ?
malo da potaknemo temu.. 

well DEI puca na realizam i povijesnu točnost. i na taktičnu borbu gdje uglavnom je cilj routat neprijatelja (najviše stradavanja u bitkama u ono doba bilo je kad jedna strana popusti pa počne bježati) a ne totalna anihilacija...

 

Radious je i sam rekao da ne puca na neku realnost,on balansira jedinice u svrhu duže borbe nego u vanilla verziji i s unit packovima dodaje dosta unita u roster svake vojske

 

oba moda su dobra po meni,svaki na svoj način. ali nekako mi je DEI draži jer puca na realnost a kad igram tako neki povijesni RTS onda mi je to bitna stavka

 

takodjer primjetio sam da AI nekako manje ''cheata'' u DEI nego u radiousu,jer tamo bonusi koje AI ima naspram igrača su LOL (u svrhu da ima više para pa da bude agresivniji i ima više vojski). to mi se nesvidja baš,to mi je najveca zamjerka Radious moda,prevelik broj agenata i armija i previše income-a.

income u DEI je hard as hell,i upkeep je skup. više volim imati manje armija,dobro slozenih armija nego hrpu na maks i samo steamrollati sve oko sebe

14 godina
offline
Total War: Rome 2

u radiousu mi se nikako nije svidjalo to da AI ima jedan grad i tri pune vojske...previše para ima i igrač i AI

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Total War: Rome 2

Divide Et Impera + Aztec New Lighting and Environmental + GEM/SweetFX WIP...

 

Poptuno nova igra, i po gameplayu i vizualno...

 

Par slika sa izrade preseta za aztecovo osjetljenje...

 

SLIKA 1

SLIKA 2

SLIKA 3

SLIKA 4

SLIKA 5

SLIKA 6

SLIKA 7

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Total War: Rome 2

Potpuno novi izgled igre... {#}

Aztec, (aztec lighting), LuciferHawk, (GEM) i ja, (GEM/SweetFX) kombinirano...

 

Kartaga

 

Brod ispred Kartage

 

Vojska pred piramidama

 

Pustinja....

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

šta bi dao da moj komp tak moze to vrtit :D

14 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...

Divide Et Impera + Aztec New Lighting and Environmental + GEM/SweetFX WIP...

 

Poptuno nova igra, i po gameplayu i vizualno...

 

Par slika sa izrade preseta za aztecovo osjetljenje...

 

SLIKA 1

SLIKA 2

SLIKA 3

SLIKA 4

SLIKA 5

SLIKA 6

SLIKA 7

ajd sam stavi sweet fx koji koristis{#}

našao tvoj na twcentru

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2014 20:45 (Kill Frenzy).
16 godina
online
Total War: Rome 2

2560x1440 downsampled / WIP


Kartaga

 

Pustinja

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

znate možda neki mod koji ubacuje soundtack iz prvog romea?

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Total War: Rome 2
stickman1 kaže...

znate možda neki mod koji ubacuje soundtack iz prvog romea?

mene isto zanima,pisme iz prve igre su bile vrh naspram ovog sada sto smo dobili :(

16 godina
online
Total War: Rome 2
GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

jel "Aztec,s New Lighting and Environmental development " kompaktibilan sa dei modom.nesto citam da nije pa da si nebi zeznuo kampanju ili nešto.

vidim da je tvoj sweet fx u temi moda pa reko možda znaš

 

i ajd ak ti nije teško da mi tu staviš link tvog sweet fx-a,gema-a koji koristiš,gamu,bright i sve ostalo što se tiče grafike{#}

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2014 1:55 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

Meni igra ide na cca 30 fps u benchmarku Forest na custom ultra/extreme postavkama pri 1680x1050 sa ovim patchom broj 9.

Kako to izgleda kada se stave ti lightning sustavi i ostale ljepote u igru?

magistar prava
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Poštovani,

nisam baš neki stručnjak za PC, ali zato obožavam ovu igru stoga sam kupio novo prijenosno računalo...

Zanima me da li s ovim specifikacijama mogu igrati Rome2

Processor:AMD A6-4400M APU with Radeon(tm)

Grafička HD Graphics 2,70 GHZ

Ram 8, GB

Hard Drive 1 TB.

Hvala..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
lucius369 kaže...

Poštovani,

nisam baš neki stručnjak za PC, ali zato obožavam ovu igru stoga sam kupio novo prijenosno računalo...

Zanima me da li s ovim specifikacijama mogu igrati Rome2

Processor:AMD A6-4400M APU with Radeon(tm)

Grafička HD Graphics 2,70 GHZ

Ram 8, GB

Hard Drive 1 TB.

Hvala..

lol

 

 

11 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
lucius369 kaže...

Poštovani,

nisam baš neki stručnjak za PC, ali zato obožavam ovu igru stoga sam kupio novo prijenosno računalo...

Zanima me da li s ovim specifikacijama mogu igrati Rome2

Processor:AMD A6-4400M APU with Radeon(tm)

Grafička HD Graphics 2,70 GHZ

Ram 8, GB

Hard Drive 1 TB.

Hvala..

 

moci ces pokrenuti igru (jedva) ali neko ozbiljnije igranje zaboravi

 

za ovu igru moras imati racunalo od barem 7000kn - uzasno je neoptimizirana i za nju dosad izaslo preko 10 patcheva (sto je kontam si svojevrsni rekord)

 

mislim da s tim laptopom ne mozes ni shoguna 2 posteno odigrati

 

eventualno napoleona i starije total war naslove

uzivaj

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 20:08 (Fanu).
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Fanu kaže...
lucius369 kaže...

Poštovani,

nisam baš neki stručnjak za PC, ali zato obožavam ovu igru stoga sam kupio novo prijenosno računalo...

Zanima me da li s ovim specifikacijama mogu igrati Rome2

Processor:AMD A6-4400M APU with Radeon(tm)

Grafička HD Graphics 2,70 GHZ

Ram 8, GB

Hard Drive 1 TB.

Hvala..

 

moci ces pokrenuti igru (jedva) ali neko ozbiljnije igranje zaboravi

 

za ovu igru moras imati racunalo od barem 7000kn - uzasno je neoptimizirana i za nju dosad izaslo preko 10 patcheva (sto je kontam si svojevrsni rekord)

 

mislim da s tim laptopom ne mozes ni shoguna 2 posteno odigrati

 

eventualno napoleona i starije total war naslove

uzivaj

dobro,ovaj dio nije istinit.

meni je OK radila na 550TI i na phenomu II, kasnije sam preso na fx6300 i na 760gtx OC. najviše se isplati jak proc imat ,pogotovo na kampanjskoj mapi...

ali vec nakon 4tog peča je radilo sve puuuno bolje sto se optimizacije tiče.

16 godina
offline
Total War: Rome 2

Ja mislim da covjek nije bas nesto dobro napisao. Proc je AMD-ov sa integrisanim radeonom i ima jos neku HD grafiku diskretnu. Izgleda da samo ne zna tacno napisati komponente jer ja sam slabo vidjao laptope sa AMD proc sa integrisanim radeonom i intelovom HD grafikom. Ja mislim da on ima i diskretni radeon samo pitanje je koji {#}

 

Kod mene je AMD A10 sa integrisanim radeonom i 8750M diskretnom grafickom i vrti igru na medium pretezno....


Ako mozes detaljniju konfiguraciju napisati bilo bi pozeljno {#} 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice