Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.666.653
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Kalmageddon kaže...

Pozz, trebam preporuku nekog headseta, preferiram Stellseries. Koji je najbolji do 600-700kn? tnx

 Definitivno Kingston HyperX Cloud serija, bilo Cloud Core, Cloud ili Cloud II.

Twitter: @191x7
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Siky1234 kaže...

Pozdrav, trebao bi slušalice do nekih 180-200kn... Gaming, glazba (poželjan dobar bas), editing... 
Ako možete preporučiti nekoliko prijedloga pošto sam iz grada u kojem nema puno izbora, imat ću sreće ako uopće naletim na jedne od sugestiranih

Čuj, možeš dobiti budget slušalice (samo slušalice trebaš bez mica?) al neće pokrivati sve što si naveo. Mislim da ti je best buy za 150-180kn Sennheiser HD201.
I zanemari gdje živiš, idi na nabavu, nađi i naruči. Dođe ti na ulazna vrata.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lovac kaže...
Siky1234 kaže...

Pozdrav, trebao bi slušalice do nekih 180-200kn... Gaming, glazba (poželjan dobar bas), editing... 
Ako možete preporučiti nekoliko prijedloga pošto sam iz grada u kojem nema puno izbora, imat ću sreće ako uopće naletim na jedne od sugestiranih

Čuj, možeš dobiti budget slušalice (samo slušalice trebaš bez mica?) al neće pokrivati sve što si naveo. Mislim da ti je best buy za 150-180kn Sennheiser HD201.
I zanemari gdje živiš, idi na nabavu, nađi i naruči. Dođe ti na ulazna vrata.

 Pretpostavljam da se za te novce ne može naći solidan headset s micom, tako da može i bez njega (imam neki sa strane)...
Jesu udobne te sennheiserove?

Siky1234
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Bok!

Gledam malo u http://www.instar-informatika.hr/gaming-slusalice/slusalice-mikrofoni/ headsetove i za oko mi radi izgleda zapele ove http://www.instar-informatika.hr/lenovo-y-gaming-slusalice-crne/len%2Dgxd0j16085/product/ pa dali ima tko kakvih iskustava s istima. Prije sam koristio Plantronics Gamecom 780 i bile su super dok ih kćer nije dohvatila i otrgnula jednu slušalicu pa sam se za ročkas odlučio počastiti novim. Slušalice mi trebaju za sve po malo, igrice, filmovi, muzika. Isao bi do max 600 kuna.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2016 12:08 (Crazy_dog).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
Kalmageddon kaže...

Pozz, trebam preporuku nekog headseta, preferiram Stellseries. Koji je najbolji do 600-700kn? tnx

 Definitivno Kingston HyperX Cloud serija, bilo Cloud Core, Cloud ili Cloud II.

 Nije da patim od brenda, ali kada cujem Kingston sjetim se starih losih, prvih micro SDova sa kojima sam imao problema i masu puta ih nosio na reklamaciju hahahahha 

 

Valja li Steelseries Siberia V2? :)

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Siberia v2 najbolje slusalice koje sam imao, sad je nova serija siberia 200 ali to ti je isti klinac kao v2. Meni su se najvise svidjele jer ih uopce ne osjetis na glavi cak i nakon vise od 10h nosenja. Imas v2 od 50 eur na amazonu, samo je boja banana, ja cu ovih dana naruciti siberia 200 60eur crne jer v2 nema u crnoj boji po toj cijeni.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Patrick_cro kaže...
Siberia v2 najbolje slusalice koje sam imao, sad je nova serija siberia 200 ali to ti je isti klinac kao v2. Meni su se najvise svidjele jer ih uopce ne osjetis na glavi cak i nakon vise od 10h nosenja. Imas v2 od 50 eur na amazonu, samo je boja banana, ja cu ovih dana naruciti siberia 200 60eur crne jer v2 nema u crnoj boji po toj cijeni.

 Moze link sa amazona? Jel to Njemacki ili UK amazon?

 

16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Kalmageddon kaže...

 Nije da patim od brenda, ali kada cujem Kingston sjetim se starih losih, prvih micro SDova sa kojima sam imao problema i masu puta ih nosio na reklamaciju hahahahha 

 

Valja li Steelseries Siberia V2? :)

Jedino smiješno je to da su Siberia V2 lošije napravljene sluške i imaju lošiji zvuk od C1 i C2... Kingston ti samo radi re-brand kod Clouda 1 i 2.
Tvoja lova, jel ;)
Za 100 eura ti je šteta uzeti Siberiu; pogledaj malo i Sennheiser/Audio-Technica rješenja (amazon npr. gdje je dosta jeftinije nego kod nas).

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lovac kaže...
Kalmageddon kaže...

 Nije da patim od brenda, ali kada cujem Kingston sjetim se starih losih, prvih micro SDova sa kojima sam imao problema i masu puta ih nosio na reklamaciju hahahahha 

 

Valja li Steelseries Siberia V2? :)

Jedino smiješno je to da su Siberia V2 lošije napravljene sluške i imaju lošiji zvuk od C1 i C2... Kingston ti samo radi re-brand kod Clouda 1 i 2.
Tvoja lova, jel ;)
Za 100 eura ti je šteta uzeti Siberiu; pogledaj malo i Sennheiser/Audio-Technica rješenja (amazon npr. gdje je dosta jeftinije nego kod nas).

 Naravno, nisam ja pljuvao po Kingstonu, samo kazem da mi je cudno nekako da se zove HyperX serija i da takve skupe i dobre slusalice pravi firma kao pravi SSD i Ram-e.. Nesto kao Mitsubishi, pravi automobile i klima uređaje..If you get my point ...hahaa

 

Koji Sennheiser predlazes ako mi mozes reci i ima li Sony nesto adekvatno u tom cjenovnom rangu? :)

 

16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Kalmageddon kaže...

 Naravno, nisam ja pljuvao po Kingstonu, samo kazem da mi je cudno nekako da se zove HyperX serija i da takve skupe i dobre slusalice pravi firma kao pravi SSD i Ram-e.. Nesto kao Mitsubishi, pravi automobile i klima uređaje..If you get my point ...hahaa

 

Koji Sennheiser predlazes ako mi mozes reci i ima li Sony nesto adekvatno u tom cjenovnom rangu? :)

 

 Sennheiser HD518 (823kn trenutno + 50kn clip-on mikrofon-onaj koji zakačiš kao na TV-u jel ^^). Malko van budžeta, al vrijede te love ;) Ako želiš imati baš headset svakako probaj Cloud II u nekoj trgovini, mislim da ćeš se brzo predomisliti u vezi njih ;)
Za Sony ne znam, samo da su im headseti relativno loši s konzolama u vidu. Kakve su im sluške nisam siguran.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kakvh 100eur za siberiu v2 otkud ti to, cak i na sluzbenoj stranici nije tolika cijena. Na njemackom amazonu sam nasao siberia 200 za 60 Eur, neda mi link staviti na m.bug.hr, stavim dok dodjem za komp.
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B015ZXZ1BY/ref=mp_s_a_1_15?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1471181666&sr=8-15&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=siberia+v2

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2016 15:43 (Patrick_cro).
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Siky1234 kaže...

Pozdrav, trebao bi slušalice do nekih 180-200kn... Gaming, glazba (poželjan dobar bas), editing... 
Ako možete preporučiti nekoliko prijedloga pošto sam iz grada u kojem nema puno izbora, imat ću sreće ako uopće naletim na jedne od sugestiranih

 Za tu cijenu nema bolje od Sennheiser hd 201(samo slusalice)  ili s micom Speedlink medusa 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Patrick_cro kaže...

Kakvh 100eur za siberiu v2 otkud ti to, cak i na sluzbenoj stranici nije tolika cijena. Na njemackom amazonu sam nasao siberia 200 za 60 Eur, neda mi link staviti na m.bug.hr, stavim dok dodjem za komp.
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B015ZXZ1BY/ref=mp_s_a_1_15?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1471181666&sr=8-15&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=siberia+v2

 To se odnosilo na njegov planirani budžet za sluške. Drugo da mu je limit 400kn.

Vidim sad da sam se tu nespretno izrazio: "Za 100 eura ti je šteta uzeti Siberiu"

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Trebaju mi wireless slusalice bez mikrofona za nekih 500kn..

EDIT: over ear ili on ear..

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2016 18:48 (MarioVk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
MarioVk kaže...

Trebaju mi wireless slusalice bez mikrofona za nekih 500kn..

EDIT: over ear ili on ear..

 Kriva tema možda?

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
MarioVk kaže...

Trebaju mi wireless slusalice bez mikrofona za nekih 500kn..

EDIT: over ear ili on ear..

 Kriva tema možda?

 Zasto?, pise izbor gaming slusalica/headset-a slusalice mogu bit i bez mikrofona... A i gore je preporuceno npr audio tehnica slusalice mx40 i one nemaju mikrofon, pa ne vidim zasto sam fulo temu.. 

 

 

Slusalice se najvise koriste kod gejminga pa je zato i pitano u ovoj temi.. Iako naravno kao i uvijek glazba se slusa :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2016 18:59 (MarioVk).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Crazy_dog kaže...

Bok!

Gledam malo u http://www.instar-informatika.hr/gaming-slusalice/slusalice-mikrofoni/ headsetove i za oko mi radi izgleda zapele ove http://www.instar-informatika.hr/lenovo-y-gaming-slusalice-crne/len%2Dgxd0j16085/product/ pa dali ima tko kakvih iskustava s istima. Prije sam koristio Plantronics Gamecom 780 i bile su super dok ih kćer nije dohvatila i otrgnula jednu slušalicu pa sam se za ročkas odlučio počastiti novim. Slušalice mi trebaju za sve po malo, igrice, filmovi, muzika. Isao bi do max 600 kuna.

 

 Evo ti review Lenovo Y slušalica:

Twitter: @191x7
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Molim pomoć nekoga tko se kuži, našao sam slušalice i mislim da su sasvim ok i da će mi biti dobre za igranje, slušanje muzike i gledanje filmova. Ali ne kužim koja je razlika između istih. Jedne su http://www.instar-informatika.hr/slusalice-speedlink-medusa-51-surround-s-mikrofonom-za-pc-usb-crne/151.800.065/product/, a druge http://www.instar-informatika.hr/slusalice-speedlink-medusa-nx-51-surround-s-mikrofonom-za-pc/151.800.001/product/. I koliko vidim Medusa su ok sluške ili se varam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz, trebam pomoc oko biranja novih slusalica iskljucivo za igranje, a posto sam vec dosta para potrosio na slusalice koje su se, na neki nacin, uspjele uvijek pokvariti, ovaj put cu trazit preporuku onih najkvalitetnijih, ako danas uopce i postoji kvaliteta. Kupio sam prije cca 3-4 mjeseca HyperX Cloud Core i vec su problemi stigli, na lijevoj slusalici, gdje je i kabel, zvuka ponekad nema, dok na desnoj se sve kompletno cuje. Vjerovatno se negdje odlemila zicica i naravno pod garancijom cu sigurno dobiti "fizicku stetu" kao obrazlozenje zasto slusalice vise nemaju garanciju. Bio bih zahvalan kad bi netko preporucio iz iskustva nesto sto valja jer sve dosad koje sam imao su prikaz kvalitete 21st. Hvala i LP.

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Ja danas dobio siberia 200, nadam se da ce trajazi barem kao stare. Toliko su lagane da dok sam dobio paket mislio prvo da je prazan. Imam v2 otkad su izasle cca 5 god ako se ne varam.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Da malo spomenem kupljeni Sennheiser hd 201. Prve sluske over the ear koje sam kupio i solidno sam zadovoljan. Dizajn je ok, udobne su dosta. Minusi su joj sto je kabel predugacak - za neke je to dobro, za neke ne...

 

No muci me sto su dosta tihe, kada ih pojacam na max nije mi to to jos uvijek, kao da na 60-70 posto od onog sto bi trebalo dodu... Neznam dali bi neka zvucna kartica ovo mogla pojacati...

 

Nema mi do pravih monitor zvucnika koje imam, iako u igricama fora stvari cujes sto nisam prije, korake npr iz koje strane dolaze...Samo da su eto glasnije sve bi bilo odlicno.

 

Neznam dali mi se isplati uzimati Hyperx ubuduce ali mikrofon opcionalni bi bio dobra stvar, a i kvalitetniji (jaci) zvuk u mom videu editiranju...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Asus Xonar DG i DGX ti imaju dobro ugrađeno pojačalo ako ti treba veća glasnoća.

No HD 201 nemaju baš nešto veliku impedanciju pa da im treba jak izvor.

Što ti kaže otorinolaringolog?

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 16:52 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Mislis da je u meni stvar?:) Mislim jesam navikao na dosta glasnu glazbu iz zvucnika no u recenzijama sam naisao na more komentara o tome da je ovaj model dosta tih.

 

Zvucna kazes nebi popravila glasnoca nesto? Steta neznam onda kolko cu ih koristiti rade potegnem na Hyperx sa micom onda...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Haremzg kaže...

Mislis da je u meni stvar?:) Mislim jesam navikao na dosta glasnu glazbu iz zvucnika no u recenzijama sam naisao na more komentara o tome da je ovaj model dosta tih.

 

Zvucna kazes nebi popravila glasnoca nesto? Steta neznam onda kolko cu ih koristiti rade potegnem na Hyperx sa micom onda...

 Zvučna s jačim pojačalom bi ti vjerojatno pomogla. A jesi probao spojiti na mobitel? Kako tamo svira? Možda ti je onboard zvučna negdje limitirana štajaznam...

16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja još nisam naišao na tihe slušalice ili slušalice koje bih morao pojačati na jače od njihovog maksimuma kako bih dobro čuo.

Twitter: @191x7
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Možda mu je zvučna prepoznala slušalice kao zvučnike ili je tako podešen izlaz negdje pa je limitirana snaga na "line level". Zato kažem da proba na nečem drugom.

10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kad spojim iza direkt u komp je uzas tiho max, kad prikopcam na zvucnike - monitore u utor za sluske, se cuje bolje, na iphonu je isto ok, no stvar je u tome da to nije nista posebno glasno, ugodna glasnoca no kao da bi mogla jos za 30 posto biti jaci zvuk...

 

Nisam dugo koristio ikakve sluske tako da mozda ocekujem previse ali ostale receznije pisu o istoj ovoj stvari...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 21:41 (Haremzg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
8 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ajte audiofili predlozite neke postene slusalice za muziku i gejming do 1000kn, mikrofon nije bitan igram samo singleplayer. Usput da napomenem da koristim zvucnu sa maticne ploce MSI Z87 G45 Gaming, valjda ce biti dovoljna da izvuce sve iz takvih slusalica....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lucidius kaže...

Ajte audiofili predlozite neke postene slusalice za muziku i gejming do 1000kn, mikrofon nije bitan igram samo singleplayer. Usput da napomenem da koristim zvucnu sa maticne ploce MSI Z87 G45 Gaming, valjda ce biti dovoljna da izvuce sve iz takvih slusalica....

 https://www.reddit.com/r/Zeos/comments/3tu9gl/guide_headphones_gaming/

https://www.reddit.com/r/Zeos/comments/3ttvhy/guide_headphones_general_music/

Nećeš pogriješiti.

Twitter: @191x7
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice